النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: آیا سؤال کرده‌اید خداوند چگونه یک شبه مهدی منتظر را بربشر چیره خواهد کرد؟

 1. افتراضي آیا سؤال کرده‌اید خداوند چگونه یک شبه مهدی منتظر را بربشر چیره خواهد کرد؟


  الإمام ناصر محمد اليماني
  21 - 07 - 1929 هـ
  17 - 07 - 2008 مـ
  12:40 صبـاحاً
  ــــــــــــــــــــ


  بیانی در ادامه بیانات پیشین که به صورت خاص خطاب به هیئت علمای بزرگ کشور عربستان سعودی است...
  آیا سؤال کرده‌اید خداوند چگونه یک شبه مهدی منتظر را بربشر چیره خواهد کرد؟


  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على خاتم الأنبياء والمُرسلين مُحمد رسول الله وآله الطيبين وجميع المُسلمين التابعين للحقِّ إلى يوم الدين، وبعد..


  ای برادران دینی و عزیزان من اعضای هیئت علمای بزرگ کشور عربستان سعودی و در رأس آنها رییس هیئت جناب شیخ عبدالعزیز آل شیخ محترم؛ چقدر از خدا می‌خواهیم تا هم شما وهم مردم و حکومت کشور عربستان سعودی با تصدیق مهدی حق از مکرمان و پیشگامان برگزیده باشید؛ السلام علیکم و رحمة الله و برکاته و اما بعد...

  ای برادران من؛ اعضای محترم هیئت علمای بزرگ در مکه مکرمه مرکز زمین و عالم و کیهان؛ شما می‌دانید که مهدی منتظر در کنار بیت الحرام بین رکن و مقام در برابر مردم ظاهر خواهد شد؛ ولی اگر تعقل کنید خواهید دید که چگونه ممکن است من قبل از تصدیق ظاهر شوم! همین عقیده بود که باعث گمراهی "جهیمان" شد .
  برادران من؛ در عصر ظهور ابتدا گفتگو انجام خواهد شد و بعد از تصدیق ظهور صورت می‌گیرد؛ به پروردگار عالمیان که این قرآن عظیم را بر خاتم الأنبياء والمُرسلين -صلّى الله عليه وآله وسلّم- نازل نمود، قسم می‌خورم که در رؤیا به من فرمان داده شده است تا از راه اینترنت جهانی شما را به گفتگو دعوت کرده و این چنین امر پروردگارم را به انجام می‌رسانم؛ درخواب به من چنین فرمان داده شده تا حق را در اینترنت جهانی برای‌شما بنویسم و خداوند شاهد و وکیل این سخن است. آنچه که دیدم این بود که از راه اینترنت جهانی به مردم هشدار دهم که عذاب خداوند در راه است و من این رؤیا را در عالم واقعیات تصديق نمودم و شایسته نیست جز حق به خداوند نسبت دهم. بی تردید رؤیا به صاحتش اختصاص دارد و او مسئول اجرای فرمانی است که پروردگار از طریق رؤیا به او داده است؛ رؤیا به صاحب آن اختصاص دارد.

  برادران وعزیزان من هیئت علمای بزرگ کشورعربستان سعودی؛
  این امر بیش از تمام مردم عالم به شما مربوط است چون خداوند شما را مورد تکریم قرار داده که ظهور مهدی منتظر بر عالمیان در کشور عربستان سعودی و در بیت الله الحرام باشد و برشماست که یقین داشته باشید من تا زمانی که هیئت علمای بزرگ در مکه مکرمه مرا تصدیق نکرده باشند؛ در کنار رکن یمانی حاضر نخواهم شد؛ ولی اگر به شأن من اعتراف نکنید؛ خداوند ظهورمرا برعالمیان در یک شب و با عذابی بزرگ و شدید همراه خواهد کرد. پس آیا این منطقی و عقلانی است که منتظر بمانید تا ببینید آیا درصورت عدم تصدیق؛ خداوند مرا یک شبه بر عالمیان مسلط و چیره می‌گرداند یا خیر؟ اگر بگویید:" بلی اگر تو مهدی منتظر باشی؛ بخواهیم یا نخواهیم خداوند تو را یک شبه برما و تمام عالم مسلط خواهد کرد". در این صورت پاسخ من به شما این است که: راست می‌گویید وهلاک می‌شوید... اگر من مهدی منتظر حق باشم و شما تکذیبم کنید، خداوند مرا در یک بر تمام عالمیان چیره خواهد کرد. ولی سؤالی دارم که به علمای مکه مکرمه اختصاص دارد: آیا بین این گفتار:" اگر تو مهدی منتظر باشی؛ بخواهیم یا نخواهیم خداوند تو را یک شبه برما و تمام عالم مسلط خواهد کرد" با سخنی که کفار اهل مکه قبلاً گفته‌اند فرقی می‌بینید:
  {اللَّهُمَّ إِن كَانَ هَٰذَا هُوَ الحقّ مِنْ عِندِكَ فَأَمْطِرْ عَلَيْنَا حِجَارَةً مِّنَ السَّمَاءِ أَوِ ائْتِنَا بِعَذَابٍ أَلِيمٍ}
  صدق الله العظيم [الأنفال:32].
  { آن هنگام را كه گفتند: بارخدايا، اگر اين كه از جانب تو آمده حق است، بر ما از آسمان بارانى از سنگ ببار يا عذاب دردآورى بر ما بفرست}
  لذا ای برادران من؛ اگر این چیزی است که شما انتظارش را می‌کشید؛ در اشتباه هستید. آیا سؤال کرده‌اید که ظهور مهدی منتظر بر تمام بشر چگونه خواهد بود وقتی دعوت مهدی منتظر را تکذیب کنید و او بگوید: خدایا من مغلوب شده‌ام ( ربي اني مغلوب ) و خدا او را نصرت داده و با عذابی شدید شما را گرفتار کرده و یک شبه بر شما مسلطش سازد؟چگونه غیر از این خواهد بود؛ چگونه خداوند در یک شب او را با معجزه‌ای از جانب خود بر عالمیان مسلط خواهد کرد؛ اگر این نشانه عذابی فراگیر نباشد که تمام مردم زمین را گرفتارکند؛ البته این در صورتی است که شأن خلیفه خداوند مهدی منتظر را تصدیق نکنند؛ او که خداوند و رسولش به شما وعده داده‌اند که امر خود را با او یاری خواهد کرد و نور خود را بر عالمیان کامل خواهد گردانید ولو اینکه مشرکان خرسند نباشند.
  ممکن است هیئت علمای بزرگ بگویند:" چرا خدا ما را عذاب می‌کند؛ ما که مسلمان و مؤمن به خدا و رسول خدا و قرآن عظیم هستیم؟". مهدی منتظر حق پروردگارتان در پاسخ می‌گوید: چون شما عامل این هستید که شأن من مورد تصدیق قرار نگیرد؛ تا زمانی که علمای مسلمین و مسلمانان مرا تصدیق نکنند؛ کافران و تمام مردم مرا تصدیق نخواهند کرد؛ چون کسانی که نسبت به امر من کافرند خواهند گفت:" اگر ناصر محمد یمانی به حق مهدی منتظری باشد که مسلمانان در انتظار او هستند و اعتقاد دارند ظهور خواهد کرد؛ پس حال که با قرآن آنها را مورد خطاب قرار می‌دهد- قرآنی که به آن مؤمن هستند- چرا تکذیبش می‌کنند؛ مگر علت تکذیب ناصر محمد یمانی جز این نیست که می‌دانند او مهدی منتظری نیست که در انتظارش هستند تا خدا به واسطه او آنان را بر عالمیان پیروز گرداند؟" و هرچقدر که بشریت را با قرآن مورد خطاب قرار دهم؛ تصدیقم نخواهند کرد و هر چقدر هم نشانه‌های تصدیق قرآن را در عالم واقعیات ببینند بازهم خواهند گفت:" او اینها را آموخته است و می‌خواهد آنها را به علوم قرآنی و اعجاز علمی آن نسبت دهد و ما این قرآن را نمی‌فهمیم؛ از کجا می‌توانیم بدانیم آیاتی که ناصر محمد یمانی برای ما می‌گوید حقایقی است که ما کشف کرده‌ایم! اگر این آیات، تصدیق یافته‌های حقیقی علمی ماست پس چرا علمای مسلمین که به قرآن ایمان داشته و آیات آن را می‌ُفهمند او را تکذیب می‌کنند" و این جواب کافرانی است که خداوند از راه اینترنت جهانی، ایشان را از امر من آگاه کرده است.
  لذا ای علمای مسلمین؛ ایمان نیاوردن شما به مهدی منتظر حق پروردگارتان امام ناصر محمد یمانی عامل بازدارنده مهمی درراه ایمان به بیان حق قرآنی است که خداوند به او عطا کرده است؛ همچنين عامل بازدارنده مهمی در برابر قرآنی است که خداوند به خاتم الأنبیاء و مرسلین محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم نازل نموده است. علت هم این است که من با بیان حق قرآن عظیم همه را به چالش می‌کشم و آن را برای کسانی که به آن کافرند و نبی خدا را انکار می‌کنند، روشن می‌کنم و آن را به تفصیل روشن کرده و توضیح می‌دهم. مقصود من تنها بیان لفظی قرآن نیست؛ بلکه آنها را با تطبیق قرآن با حقایقی که در عالم واقعیات موجود است به چالش می‌کشم تا ببینند آیا ادعای ناصر محمد یمانی بی شک و تردید با آنچه که درعالم حقیقی می‌بینند منطبق است و درست مثل ۱+۱=۲ است یا خیر؟ با اینکه من قرآن را با همین قرآن برایشان روشن کرده و آن را به تفصیل توضیح می‌دهم و حقایق آیات الهی را که درارتباط با یافته‌های علمی است که خداوند ازعالم و کیهان به ایشان آموخته، برای آنها می‌آورم اما نشانه‌ای از ایمان آوردن درآنان نمی‌یابید. و علت تکذیب آنها؛ تصدیق نشدن بیانات از سوی مسلمانان است چون مسلمانان به این قرآن ایمان دارند. آنها اگر می‌دیدند این مرد در بیان حق قرآن صادق است ،گفته‌های او را با علوم فیزیک -بر طبق سخنانش-تطبیق می‌دادند اما چون مسلمانان او را دروغگویی گستاخ دانسته و قبول ندارند که او همان مهدی منتظری است که در انتظار او هستند؛ لذا به علت تکذیب حق از جانب آنها؛ کافران هم بیان حق قرآن را از من نمی‌پذیرند. ایمان نیاوردن شما عامل بزرگ بازدارنده در برابر خداوند و محمد رسول الله و مهدی ناصر محمد یمانی شده است و خداوند شما را همراه کافران گرفتار عذاب بزرگی خواهد کرد؛ آیا پروا نمی‌کنید؟

  من خدا و ملائکه‌ی مقربی که در سمت راست و چپ من گفته‌های مرا می‌نویسند به شهادت گرفته و شما را به چالش می‌کشم كه بگویید:" ای ناصریمانی که گمان می‌کنی مهدی منتظر هستی؛ ما مسلمانان به قرآن عظیم ایمان داريم ولی تو آن را از روی هوای نفس و به ناحق تفسیر می‌کنی! هیهات هیهات که ما علمای مسلمین بی شک در کمین توهستیم؛ می‌بینیم که با آیاتی از قرآن با ما محاجه کرده و آنها را معجزه‌هایی برای تصدیق واقعیات و حقایق عالم می‌دانی؛ تو آیاتی را برای ما می‌اوری که از هفت نشانه‌ای که باهم هستند سخن می‌گوید که به زعم تو زمین‌های هفت‌گانه‌اند و می‌گویی این هفت زمین بعد از زمین ما قرار دارند چون در کتاب‌های نوشته شده توسط بشر خوانده‌ای بعد از کره زمین هفت سیاره دیگر وجود دارند و می‌خواهی به زعم خود آنها را زمین‌های هفت‌گانه بدانی؛ اما آیاتی که به آنها استناد می‌کنی؛ ناصر محمد یمانی تو آنها را بر اساس میل خود تفسیر کرده‌ای؛ ما تفسیرحق وتأویل بهتری برای آن آورده و نشانه‌ی سیارات هفت‌گانه‌ات را مانند کوه از هم پاشیده خواهیم کرد و صدای تو دروغ‌گوی گستاخ را خاموش خواهیم ساخت".
  مهدی منتظری که از نظر شما دروغ‌گویی گستاخ است در پاسخ می‌گوید: اگر راست می‌گویید تفسیر خود را بیاورید؛ من آیاتی که از خلال آنها دریافته‌ام هفت زمین پایین‌تر از زمین ما قرار دارد را می‌آورم. خداوند تعالی می‌فرماید:
  {وَلَوْ أَنَّمَا فِي الْأَرْضِ مِن شَجَرَةٍ أَقْلَامٌ وَالْبَحْرُ يَمُدُّهُ مِن بَعْدِهِ سَبْعَةُ أَبْحُرٍ مَّا نَفِدَتْ كَلِمَاتُ اللَّهِ ۗ إِنَّ اللَّهَ عَزِيزٌ حَكِيمٌ} صدق الله العظيم [لقمان:27].
  { اگر همه درختان روى زمين قلم شوند و دريا مركب و وبا هفت دریای دیگر ادامه داده شود، سخنان خدا پايان نمى‌يابد. و خدا پيروزمند و حكيم است}
  سپس بیان ظاهری و بیان باطنی این آیه را برای‌تان خواهم آورد؛ به این شرط که نگویم" این بیان حق من است و خدا بهتر می‌داند .اگر اشتباه کرده باشم از من است و اگر درست گفته باشم خدا آن را به من آموخته است" چنین سخنی از نظر دینی حرام است و عالم نمی‌توانند چیزی را به خداوند نسبت دهد که یقین ندارد به حق از نزد پروردگار است و نمی‌تواند با ظن و گمان- که کسی را از حق بی‌نیاز نمی‌کند- به خداوند نسبت دهد. کسی که بگوید نمی‌دانم اجرش برابر این است که فتوا داده باشد؛ چون از خدا می‌ترسد و چیزی که نمی‌داند به خدا نسبت نمی‌دهد و امر خداوند را اطاعت می‌کند که فرموده است: لا {تَقُولُوا عَلَى اللَّـهِ مَا لَا تَعْلَمُونَ} [البقرة:169]، { آنچه را که نمی‌دانید، به خدا نسبت دهید} ودر برابرامر شیطان عصیان می‌کند که به شما فرمان می‌دهد اعمال سوء و فحشا مرتکب شده و بدون آگاهی به خدا نسبت دهید.
  ولی ناصر یمانی با بیان حق این آیه شما را به چالش می‌کشد؛ این تحدی طلبی تنها بر اساس لفظ زبان عربی در قرآنی که به زبان عربی مبین نازل شده است نیست؛ بلکه مبارزه طلبی بر اساس علم و منطق فیزیکی و علوم کیهانی در جهان واقعیات و حقایق است و لعنت خداوند بر کسی باد که بعد از اینکه با علم و منطق و در جهان واقعیات و حقایق ؛ و بیان لفظی قرآن عربی مبین،حق برایش ثابت شد آن را تکذیب کند. پس بیان حق این آیه را برای علمای امت خواهیم نوشت؛ ای علمای امت اسلامی راهی نخواهید داشت مگر اینکه این بیان حق را تصدیق کنید تا کافرانی که هیچ به این قرآن عظیم ایمان نمی‌آورند از آن به عنوان حجت در برابر ناصر محمد یمانی استفاده نکنند و جواب‌شان به ناصر محمد یمانی این نباشد که اگر او بیان حق قرآن را از خود قرآن می‌آورد چرا کسانی که به این قرآن ایمان دارند او را تکذیب می‌کنند و مسلمانان و علمای آنها باید اولین کسانی باشند که ادعای بی اساس خلافت ناصر یمانی را تصدیق می‌کنند.
  برای همین هم خداوند از شما علمای امت خشمگین است؛ رسول خدا و مهدی منتظر حق پروردگارتان نیز خشمگین هستند و اگر او به حق مهدی منتظر حق پروردگارتان نباشد لعنت بزرگ خدا بر ناصر محمد یمانی باد. ای علمای مسلمین اگر شما بدون علم و بدون هدایت و کتابی روشن‌گر او را تکذیب کردید؛ خدا میان من و شما حکم خواهد کرد که او اسرع الحاسبین است و اگر بخواهد حکم خود را عاجلانه در رمضان ۱۴۲۹ اجرا خواهد کرد ویا اگر بخواهد بعد از آن به نحوی که اراده نماید در زمانی دیگر که پروردگار من بر هر چیز قادر و سریع الحساب است و او بر هرکس که با انابه به سوی او بازگشته و توبه نماید و حق آمده درکتاب را تصدیق کند- یعنی خردمندان- غفور و تواب است.
  به بیان حق این فرموده خداوند تعالی بازگردیم:
  {وَلَوْ أَنَّمَا فِي الْأَرْضِ مِن شَجَرَةٍ أَقْلَامٌ وَالْبَحْرُ يَمُدُّهُ مِن بَعْدِهِ سَبْعَةُ أَبْحُرٍ مَّا نَفِدَتْ كَلِمَاتُ اللَّهِ ۗ إِنَّ اللَّهَ عَزِيزٌ حَكِيمٌ} صدق الله العظيم [لقمان:27].
  { اگر همه درختان روى زمين قلم شوند و دريا مركب ووبا هفت دریای دیگر ادامه داده شود، سخنان خدا پايان نمى‌يابد. و خدا پيروزمند و حكيم است}
  و اما بیان حق این آیه؛ شایسته است که جز حق به خداوند نسبت ندهم؛ پس بیان ظاهر و بیان باطن این آیه را برایتان خواهم آورد. بیان ظاهر آیه این است که خداوند از تعداد مخلوقات یا شمارش اعمال آنان و یا اعداد عمرهاي آنان سخن نمی‌گوید چون تمام اینها محدود بوده و معدودند؛ بلکه خداوند از کلماتی سخن می‌گوید که حد و حدودی ندارند و حتی اگر دریای کره زمین جوهر و درخت‌های آن مداد شوند؛ دریا تمام می‌شود اما کلمات پروردگارتان تمام نمی‌شود. سپس اگر بعد از زمین هفت زمین دیگر با هفت دریا ادامه داده شود باز هم همه اینها تمام می‌شوند و کلمات پروردگار سبحان و تعالی خاتمه نمی‌یابد!

  حال این کلماتی که حد و حدودی ندارند چیست؟ ای علمای امت!همانا که این کلمات قدرت خداوند است یعنی { كُن فَيَكُونُ } که نه در قرآن و نه در کتاب فراگیر و شامل یعنی لوح محفوظ حدی برای آن نیست؛ قدرت و توانایی پروردگارم حدی و مرزی ندارد.
  ممکن است یکی از شما بخواهد سخن مرا قطع کرده و بگوید:" تو چه می‌دانی که کلمات خداوند (کن فیکون) است؟"
  در پاسخ او به حق می‌گویم خداوند تعالی می‌فرماید:
  {وَمَرْيَمَ ابْنَتَ عِمْرَانَ الَّتِي أَحْصَنَتْ فَرْجَهَا فَنَفَخْنَا فِيهِ مِن رُّوحِنَا وَصَدَّقَتْ بِكَلِمَاتِ رَبِّهَا وَكُتُبِهِ وَكَانَتْ مِنَ الْقَانِتِينَ} صدق الله العظيم [التحريم:12].
  { همچنین به مریم دختر عمران که دامان خود را پاک نگه داشت، و ما را از روح خود در آن دمیدیم؛ او کلمات پروردگار را تصدیق کرد و از مطیعان فرمان خدا بود}
  لذا این کلمات؛ کلمات قدرت و توانایی خداوند است. وخداوند تعالی می‌فرماید:
  {إِذْ قَالَتِ الْمَلَائِكَةُ يَا مَرْيَمُ إِنَّ اللَّهَ يُبَشِّرُكِ بِكَلِمَةٍ مِّنْهُ اسْمُهُ الْمَسِيحُ عِيسَى ابْنُ مَرْيَمَ وَجِيهًا فِي الدُّنْيَا وَالْآخِرَةِ وَمِنَ الْمُقَرَّبِينَ ﴿٤٥﴾ وَيُكَلِّمُ النَّاسَ فِي الْمَهْدِ وَكَهْلًا وَمِنَ الصَّالِحِينَ ﴿٤٦﴾ قَالَتْ رَبِّ أَنَّىٰ يَكُونُ لِي وَلَدٌ وَلَمْ يَمْسَسْنِي بَشَرٌ ۖ قَالَ كَذَٰلِكِ اللَّهُ يَخْلُقُ مَا يَشَاءُ ۚ إِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُن فَيَكُونُ ﴿٤٧﴾ وَيُعَلِّمُهُ الْكِتَابَ وَالْحِكْمَةَ وَالتَّوْرَاةَ وَالْإِنجِيلَ} صدق الله العظيم [آل عمران].
  {هنگامی که فرشتگان گفتند: «ای مریم! خداوند تو را به کلمه‌ای از طرف خودش بشارت می‌دهد که نامش «مسیح، عیسی پسر مریم» است؛ در حالی که در این جهان و جهان دیگر، صاحب شخصیّت خواهد بود؛ و از مقرّبان (الهی) است. (۴۵)و با مردم، در گاهواره و در میان سالی سخن خواهد گفت؛ و از شایستگان است.» (۴۶)گفت: «پروردگارا! چگونه ممکن است فرزندی برای من باشد، در حالی که انسانی با من تماس نگرفته است؟!» فرمود: «خداوند، این‌گونه هر چه را بخواهد می‌آفریند! هنگامی که چیزی را مقرّر دارد فقط به آن می‌گوید: «موجود باش!» آن نیز فوراً موجود می‌شود. (۴۷)} و به او، کتاب و دانش و تورات و انجیل، می‌آموزد. (۴۸)}

  لذا این کلمات؛ قدرت کن فیکون خداوند است. به فرموده خداوند تعالی بنگرید: {وَصَدَّقَتْ بِكَلِمَاتِ رَبِّهَا} و این قدرت خداوند است و او با قدرت خداوند فرزندی به دنیا می‌آورد که نتیجه کلمه‌ای است که به مریم القا شد: { كُن } و بنده خدا و رسولش عیسی بن مریم موجود شد در حالی که دست هیچ انسانی به مریم نرسیده بود بلکه تولد فرزندش با قدرت کن فیکون بود. این کلمات حاوی قدرت مطلق خداوند است و برای قدرت خداوند هیچ مرز و حدی وجود ندارد و همانا که اگر امر او قرار گیرد که چیزی موجود شود با گفتن كن "باش" موجود خواهد شد. همان طور که گفتیم کلمات خداوند یعنی قدرت و توان خدا که همان کن فیکون است؛ این کلماتی است که مریم بعد از اینکه بدون پدر فرزند آورد آن را تصدیق نمود؛ فرزندی که با القای کلمات خداوند به مریم به دنیا آمد و لذا خداوند تعالی می‌فرماید:
  {وَمَرْيَمَ ابْنَتَ عِمْرَانَ الَّتِي أَحْصَنَتْ فَرْجَهَا فَنَفَخْنَا فِيهِ مِن رُّوحِنَا وَصَدَّقَتْ بِكَلِمَاتِ رَبِّهَا وَكُتُبِهِ وَكَانَتْ مِنَ الْقَانِتِينَ} صدق الله العظيم [التحريم:12].
  { همچنین به مریم دختر عمران که دامان خود را پاک نگه داشت، و ما را از روح خود در آن دمیدیم؛ او کلمات پروردگار را تصدیق کرد و از مطیعان فرمان خدا بود}
  و خداوند تعالی می‌فرماید:

  {قَالَتْ رَبِّ أَنَّىٰ يَكُونُ لِي وَلَدٌ وَلَمْ يَمْسَسْنِي بَشَرٌ ۖ قَالَ كَذَٰلِكِ اللَّهُ يَخْلُقُ مَا يَشَاءُ ۚ إِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُن فَيَكُونُ}
  صدق الله العظيم [آل عمران:47].
  {گفت: «پروردگارا! چگونه ممکن است فرزندی برای من باشد، در حالی که انسانی با من تماس نگرفته است؟!» فرمود: «خداوند، این‌گونه هر چه را بخواهد می‌آفریند! هنگامی که چیزی را مقرّر دارد فقط به آن می‌گوید: «موجود باش!» آن نیز فوراً موجود می‌شود}
  این کلمات کدامند؟ این کلمات: { كُن فَيَكُونُ } است که ملائکه مقرب به رهبری جبریل علیه الصلاة و السلام بشارت آن را به او-مریم- دادند. خداوند تعالی می‌فرماید:
  {قَالَتْ رَبِّ أَنَّىٰ يَكُونُ لِي وَلَدٌ وَلَمْ يَمْسَسْنِي بَشَرٌ ۖ قَالَ كَذَٰلِكِ اللَّهُ يَخْلُقُ مَا يَشَاءُ ۚ إِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُن فَيَكُونُ} صدق الله العظيم [آل عمران:47].
  {گفت: «پروردگارا! چگونه ممکن است فرزندی برای من باشد، در حالی که انسانی با من تماس نگرفته است؟!» فرمود: «خداوند، این‌گونه هر چه را بخواهد می‌آفریند! هنگامی که چیزی را مقرّر دارد فقط به آن می‌گوید: «موجود باش!» آن نیز فوراً موجود می‌شود}
  لذا ای علمای امت؛ در این آیه از تعداد مخلوقات سخن گفته نمی‌شود چون تعداد مخلوقات محدود و معدود است و خداوند همه را حساب كرده و يك‌يك شمرده است( اشاره به آیه مبارکه: {لَّقَدْ أَحْصَاهُمْ وَعَدَّهُمْ عَدًّا ﴿٩٤﴾} سوره مریم). ولی قدرت پروردگارم حد و مرزی ندارد و بلاحدود است.
  لذا اگر تمام درختان زمین قلم شوند و دریاهای آن جوهر واین ادامه داده شود- یعنی این زمین ادامه داده شود - کفایت کلمات پروردگارم را نخواهد کرد وو مقصود از ادامه با هفت دریا؛ ادامه دریاهای زمین با هفت سیاره زمینی دیگر است و باز هم قبل از آنکه کلمات پروردگارم تمام شود این دریاها به پآیان می‌رسند و کلمات خداوند که قدرت اوست تمام نمی‌شود واگر یکی ازعلمای امت بگوید کلمات الله یعنی قدرت خداوند و تعداد مخلوقات او و اعمال مردم در پاسخ می‌گویم اما ای مردم خداوند از کلماتی سخن می‌گوید که بلاحدود هستند یعنی قدرت خداوند که حدودی ندارد. پس با بیانی که مقصود خداوند نیست؛ کلام خدا را از موضع آن تحریف نکنید. من از ناصحان شماهستم و ندانسته به خداوند نسبت ندهید وسلام علی المرسلین و الحمدالله رب العالمین.

  ما بیان آیه را برای‌تان آوردیم و از آن علوم را استخراج کردیم؛ علم زمین‌های هفت‌گانه که در جهان واقعی به صورت حقیقی آن را می‌بینید و تصدیق بیان حق آیه است؛ آیا تقوا نمی‌کنید؟
  اگر ناصر یمانی از روی ظن و گمان و با اجتهاد-که کسی را از حق بی‌نیاز نمی‌کند- سخن می‌گفت؛ بیان این آیه در عالم واقعیات و حقایق خلاف بیان من بود و بعد از کره زمین هفت زمین دیگر را پیدا نمی‌کردید . ای کسانی که خداوند دانش نسبت به این امور را به شما عنایت کرده؛ اگر در عالم واقعیات حق و حقیقت این امر را پیدا نمی‌کردید، ناصر یمانی از کسانی می‌شد درمورد چیزی که نمی‌داند سخن‌فرسایی می‌کند. شما می‌دانید بعد از کره زمین هفت زمین دیگر برفراز یک‌دیگر وجود دارد؛ پس شهادتی را که از پروردگارتان نزد شماست کتمان نکنید؛ آیا ایمان نمی‌آورید؟
  بیان قرآن درمورد زمین‌های هفت‌گانه را با واقعیات علمی تطبیق دهید؛ خواهید دید که بی شک و تردید درست است؛ ای علمیا امت مگر بر این گمان هستید که مقصود خداوند این است که دریای روی زمین را روی همین زمین ادامه دهد! ولی از کسانی که می‌دانند بپرسید؛ که دریا ها چقدر از سطح زمین را اشغال کرده‌اند و اگر امکان گسترش آن بود حرف شما درست و ناصر محمد یمانی دروغ‌گوست. ولی اگر دیدی که دریاها حداقل سه چهارم سطح زمین را می‌پوشانند؛‌ آیا فکر می‌کنید يک چهارم باقی برای هفت دریا مانند دریای کنونی زمین کافی است؟ لذا راهی جز این ندارید که تصدیق کنید؛ مقصود هفت زمینی است که بعد از کره زمین قرار دارند و اگر بعد از زمین با هفت دریای دیگر هم ياري شده و جوهر شود تا کلمات قدرت خداوند نگشاته شوند؛ قبل از پایان کلمات خداوند؛ همه آنها تمام می‌شوند؛ آیا به حقی که علم در واقعیات آن را تصدیق می‌کند یقین می‌آورید؟ یک بار دیگر نگاهی به حقیقت بیندازید، باشد که یقین بیاورید و اگر یقین نکنید؛ برخلاف میل‌تان در حالی که خوار وزبون شده‌اید مجبورر خواهید شد که یقین کنید؛ روزی که کوکب سجیل؛ کوکب عذاب دردناک که پایین‌ترین زمین از زمین‌های هفت‌گانه است از راه برسد و آن واقعه الطَّامَّةُ الْكُبْرَ‌ىٰ بزرگ رخ دهد.. این سیاره از زمین و هفت زمین دیگر بزرگ‌تر است . نشانه‌ی تصدیق مهدی منتظر برای کسانی است که سرباز زده و استکبار می‌ورزند. نگاه کنید که چقدر زمین دربرابر آن حقیر و کوچک است باشد که تقوا کنید. با قرآن کسانی را که از وعده خداوند هراسانند بیم مي دهم ؛ از وعده عذاب شدید خداوند غفور و الودود... بنگرید و تفکر کنید و از اهل علم سؤال نمایید؛ ماه جزو این هفت زمین نیست و علمای فلک این را می‌دانند. در این مورد از اهل علم سؤآل کنید شاید ایمان و یقین بیاورید که این بیان حق قرآن عظیم است باشد که خداوند شما را زا عذاب دردناک Planet X. نجات دهد.
  به مجموعه شمسی نگاه کنید؛ می بینید که بعد از زمینی که ساکن آن هستید؛ هفت زمین دیگر وجود دارد.
  المهديّ المُنتظَر الإمام ناصر مُحمد اليماني.  اقتباس المشاركة: 5608 من الموضوع: ( تعقيبٌ خاصٌ إلى هيئة كبار العلماء بالمملكة العربيّة السعوديّة ) فهل تساءلتم كيف يُظهر الله المهديّ المُنتظَر في ليلةٍ على البشر؟


  الإمام ناصر محمد اليماني
  14 - 07 - 1429 هـ
  17 - 07 - 2008 مـ
  12:40 صبـاحاً
  ــــــــــــــــــــــ  ( تعقيبٌ خاصٌ إلى هيئة كبار العلماء بالمملكة العربيّة السعوديّة )
  فهل تساءلتم كيف يُظهر الله المهديّ المنتظَر في ليلةٍ على البشر؟


  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على خاتم الأنبياء والمرسَلين محمد رسول الله وآله الطيّبين وجميع المسلمين التابعين للحقِّ إلى يوم الدين، وبعد..

  ويا إخواني في دين الله وأحبابي في الله جميع أعضاء هيئة كبار العلماء بالمملكة العربيّة السعوديّة وعلى رأسهم رئيس الهيئة فضيلة الشيخ عبد العزيز آل الشيخ المحترمين وكم أرجو من الله أن يكونوا من المُكرّمين بالتصديق للمهديّ الحقّ من ربّهم ومن السابقين الأخيار والمملكة العربيّة السعوديّة حكومةً وشعباً، السلام عليكم ورحمة الله وبركاته وبعد..

  ويا إخواني أصحاب الفضيلة أعضاء هيئة كبار العلماء بمكة المكرمة بمركز الأرض والعالَم والكون، إنّكم لتعلمون بأنّ ظهور المهديّ المنتظَر للناس عند البيت المحرم بين الرُّكن والمقام، فكيف لي أن أظهر من قبل التصديق إن كنتم تعقلون! وبسبب هذه العقيدة ضلّ جُهيمان عن الحقّ.

  ويا إخواني، إنّ الحوار يأتي في عصر الظهور ومن بعد التصديق أظهر لكم عند البيت العتيق، وأقسم بربّ العالمين الذي أنزل هذا القرآن العظيم على خاتم الأنبياء والمرسلين - صلّى الله عليه وآله وسلّم - بأنّي تلقّيت أمراً عن طريق الرؤيا أن أدعوكم للحوار عن طريق الإنترنت العالميّة تنفيذاً لأمر ربّي لي، كما تلقّيت ذلك في رؤيا بالمنام أن أكتب لكم الحقّ في الإنترنت العالميّة، والله على ما أقول شهيدٌ ووكيلٌ، فرأيتُ أن أُنذر الناس بعذاب الله عن طريق الإنترنت العالميّة وصدقت الرؤيا بالحقّ حقيقٌ لا أقول على الله غير الحقّ وإنّما الرؤيا تَخصُّ صاحبها وهو المسؤول عن تنفيذ ما يتلقّاه من ربّه عن طريق الرؤيا الحقّ والرؤيا تَخصُّ صاحبها.

  ويا إخواني وأحبابي معشر هيئة كبار العلماء بالمملكة العربيّة السعوديّة إنّكم المعنيّون بالدرجة الأولى في العالمين، وذلك بسبب تكريم الله لكم أن يظهر المهديّ المنتظَر للعالمين في المملكة العربيّة السعوديّة في بيت الله المُحرم، وعليكم أن تعلموا علم اليقين بأنّي لن أظهر عند الركن اليماني ما لم يُصدِّق بشأني هيئة كبار العلماء بمكة المكرمة، ولكن إذا لم تعترفوا فسوف يظهرني الله ببأسٍ شديدٍ في ليلةٍ واحدةٍ على العالمين. فهل ترون إنّه من المنطق والعقل أن تنتظروا حتى تنظروا هل سوف يظهرني الله في ليلةٍ على العالمين إذا لم تصدّقوا بشأني؟ فإن قلتم: "بلى إن كنتَ المهديّ المنتظَر الحقّ فسوف يظهرك الله شئنا أم أبينا في ليلةٍ واحدةٍ علينا وعلى العالَم كله"، ومن ثمّ أردّ عليكم وأقول: صدقتم وهلكتم؛ فإذا كنت المهديّ المنتظَر الحقّ فسوف يُظهرني الله في ليلةٍ واحدةٍ على العالمين إن كذّبتم بأمري. ولكن لديّ سؤالٌ يَخصُّ علماء مكة المكرمة: فهل ترون فرقاً بين هذا القول: (فإذا كنت المهديّ المنتظَر الحقّ فسوف يظهرك الله في ليلةٍ واحدةٍ على العالمين)؛ فإن قُلتم ذلك فهذا هو نفس قول الكُفّار من أهل مكة من قبل: {اللَّـهُمَّ إِن كَانَ هَـٰذَا هُوَ الْحَقَّ مِنْ عِندِكَ فَأَمْطِرْ عَلَيْنَا حِجَارَةً مِّنَ السَّمَاءِ أَوِ ائْتِنَا بِعَذَابٍ أَلِيمٍ} صدق الله العظيم [الأنفال:32]!

  إذاً، يا إخواني إن كان ذلك ما تنتظرونه فإنّكم لخاطِئون، فهل تساءلتم كيف يُظهر الله المهديّ المنتظَر في ليلةٍ على البشر ما لم يكونوا كذَّبوا بدعوته ثمّ يقول "ربّي إنّي مغلوب" فينصره الله فيظهره عليكم ببأسٍ شديدٍ في ليلةٍ واحدةٍ؟ ما لم ذلك فكيف يُظهره الله في ليلةٍ بمعجزة منه ما لم تكن آية عذابٍ شاملةٍ على جميع قرى أهل الأرض إذا لم يُصدّقوا بشأن خليفة الله عليهم المهديّ المنتظَر الذي وعدكم الله به ورسوله لينصر الله به أمره ويتمّ به نوره على العالمين ولو كره المشركون.

  ويا معشر هيئة كبار العلماء ربّما تقولون: "ولمَ يُعذّبنا الله نحن المسلمون ونحن نؤمن بالله ورسوله والقرآن العظيم؟"، ومن ثمّ يردّ عليكم المهديّ المنتظَر الحقّ من ربّكم وأقول: وذلك لأنّكم السبب في عدم التصديق بشأني، ولن يُصدقني الكُفّار والناس أجمعين ما لم يُصدّقني المسلمون وعلماؤهم، وذلك لأنّ الكُفّارَ بأمري سوف يقولون: "لو كان ناصر محمد اليماني هو حقاً المهديّ المُنتظَر الذي ينتظره المسلمون وهم بظهوره يعتقدون لما كذّبوه ما دام يخاطبهم من القرآن الذي هم به مؤمنون، فكيف يكذّبون ناصر محمد اليماني إلاّ وهم يعلمون بأنه ليس المهديّ المنتظَر الذي له ينتظرون لينصرهم الله به على العالمين؟". فمهما خاطبتُ البشرية من القرآن فلن يصدّقوني، ومهما وجدوا آياتَ التصديق للقرآن على الواقع الحقيقي فسوف يقولون: "إنّما درس ذلك ويريد أن يُسنده إلى علوم القرآن وإعجازه العلميّ ونحن لا نفقه هذا القرآن، وما يُدرينا بأنّ هذه الآيات التي يُكلّمنا بها ناصر محمد اليماني هي حقيقة ما اكتشفناه! ولو كانت هذه الآيات هي التصديق لما أحطنا به من العلوم الحقيقية ولما كذّب به علماء المسلمين الذين يؤمنون بالقرآن ويفهمون آياته". وهذا هو ردّ الكفّار علينا من الذين أظهرهم الله على أمري في الإنترنت العالميّة.

  إذاً يا معشر علماء المسلمين، لقد أصبح عدم إيمانكم بشأن المهديّ المنتظَر الحقّ من ربّكم الإمام ناصر محمد اليماني صدّاً كبيراً عن الإيمان بمن آتاه الله البيان الحقّ للقرآن وصدَّاً عن من أنزل الله عليه القرآن خاتم الأنبياء والمرسَلين محمد رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم، وذلك لأنّي أُعلن التحدّي بالبيان الحقّ للقرآن العظيم فأبيّنه للكافرين به والمنكرين لنبيّه ثمّ أفصِّله تفصيلاً بالبيان الحقّ، ولا أقصد بياناً لفظياً قرآنياً فحسب، بل أتحدّاهم بالتطبيق على الواقع الحقيقي للتصديق هل البيان الحقّ الذي ينطقُ به المدعو ناصر محمد اليماني هو الحقّ على الواقع الحقيقي 1+1=2 بلا شكٍ أو ريبٍ؟ وبرغم أنّي أبيّن لهم القرآن من ذات القرآن وأفصّله تفصيلاً فأُريهم حقائق آيات الله فآتيهم بما أحاطهم الله به من العلوم الكونيَّة ثمّ لا تجدونهم يؤمنون! وسبب تكذيبهم عدم تصديق البيان من المسلمين وذلك لأنّهم يؤمنون بالقرآن ولو كانوا يرون هذا الرجل صادقاً بالبيان الحقّ للقرآن لطبَّقوا ما يقوله تطبيقاً فيزيائيّاً كما يُبيِّنه لهم، ولكن يراه المسلمون كذّاباً أشِراً وليس المهديّ المنتظَر الذي له ينتظرون، وبسبب تكذيبكم بالحقّ لم يصدّقني الكُفّار بالبيان الحقّ للقرآن فأصبح عدم إيمانكم بالبيان الحقّ صدّاً كبيراً عن الله ومحمدٍ رسول الله والمهديّ ناصر محمد اليماني ثمّ يعذبكم الله مع الكافرين عذاباً أليماً أفلا تتّقون؟

  وإنّي أُشهد الله وملائكته المقرّبين عن يميني وشمالي الذين يكتبون ما أقوله لكم أنّي أتحدّاكم أن تقولوا: "يا ناصر اليماني يا من تزعم أنّك المهديّ المنتظَر إنّنا معشر المسلمين نؤمن بالقرآن العظيم ولكنّك تفسِّره على هواك بغير الحقّ! وهيهات هيهات فنحن علماء المسلمين لك لبالمرصاد، ونراك تُحاجُّنا بآيات في القرآن فتجعلها معجزات التصديق على الواقع الحقيقي فتأتينا بآيات سبعٍ معاً كما تزعم وهي الأراضين السبع فتقول أنّهن من بعد أرضنا نظراً لأنّك تقرأ في كتب البشر الكونيَّة فوجدت الكواكب من بعد الأرض سبعاً فتريد أن تجعلهنّ الأراضين السبع حسب زعمك، وأما الآيات التي استدللتَ بها فأوّلتَها يا ناصر محمد اليماني على هواك فسوف نأتيك بالتفسير الحقّ لها وأحسن تأويلاً فنجعل آياتك السبع الكواكب كثيباً مهيلاً فنخرس لسانك بالحقّ أيّها الكذّاب الأشر". ومن ثمّ يردّ عليكم المهديّ المُنتظَر الكذّاب الأشر في نظركم فأقول: إذاً فأتوا به إن كنتم صادقين وسوف آتيكم بالآيات التي علمت من خلالها بأنّ السبع أراضين من تحت أرضنا هي قول الله تعالى: {وَلَوْ أَنَّمَا فِي الْأَرْضِ مِن شَجَرَةٍ أَقْلَامٌ وَالْبَحْرُ يَمُدُّهُ مِن بَعْدِهِ سَبْعَةُ أَبْحُرٍ مَّا نَفِدَتْ كَلِمَاتُ اللَّـهِ ۗ إِنَّ اللَّـهَ عَزِيزٌ حَكِيمٌ ﴿٢٧﴾} صدق الله العظيم [لقمان].

  وسوف أكتب لكم البيان الظاهر لهذه الآية وكذلك بيانها الباطن شرطاً علينا أن لا أقول: "هذا هو بياني بالحقّ والله أعلم فإن أخطأت فمن نفسي وإن أصبت فبما علمت"! وهذا قول مُحرّمٌ في الدين أن يقول العالِم على الله ما لا يعلم علمَ اليقين هل ما يقوله هو الحقّ من ربّه أم بقول الظنّ الذي لا يُغني من الحقّ شيئاً، ومن قال لا أعلم فقد أفتى وفاز بأجر مُفتٍ نظراً لأنّه اتّقى الله ولم يقل عليه ما لا يعلم فأطاع أمر الله أن لا تقولوا على الله ما لا تعلمون وعصى أمر الشيطان الذي يأمركم بالسوء والفحشاء وأن تقولوا على الله ما لا تعلمون. ولكنّ ناصر اليماني يتحدّى بالبيان الحقّ لهذه الآية وليس بتحدّي اللفظ العربيّ بالقرآن العربيّ المُبين فحسب؛ بل وبتحدي العلم والمنطق الفيزيائي العلمي الكونيّ بالتطبيق للتصديق، ولعنة الله على من كذّب بالحقّ من بعد ما تبيّن له أنّه الحقّ بالعلم والمنطق على الواقع الحقيقي وبالبيان اللفظي بالقرآن العربيّ المُبين، وسوف أكتبُ لعلماء المسلمين بياني لهذه الآية بالحقّ ولا خيار لكم يا معشر علماء الأمَّة الإسلاميّة فإمّا أن تصدّقوا بالحقّ حتى لا يكون تكذيبكم حُجّةً على ناصر محمد اليماني فيحاجّني بتكذيبكم الكُفّار الذين لا يؤمنون أبداً بهذا القرآن العظيم وكان ردّهم على ناصر اليماني هو قولهم بأن لو كان ناصر اليماني يتكلّم حقاً بالبيان الحقّ للقرآن فيأتي به من ذات القرآن لما كذّب به الذين يؤمنون بهذا القرآن وكان المسلمون وعلماؤهم أول من يصدق بخلافة ناصر اليماني المزعومة.

  ولذلك سخط الله عليكم يا معشر علماء الأمَّة وسخط رسوله وسخط المهديّ المنتظَر الحقّ من ربّكم ولعنة الله على ناصر محمد اليماني لعناً كبيراً إذا لم يكن هو حقّاً المهديّ المنتظَر الحقّ من ربّكم، وإن كذّبتم بالحقّ بغير علمٍ ولا هُدًى ولا كتابٍ منيٍر يا معشر علماء المسلمين فسوف يحكم الله بيني وبينكم بالحقّ وهو أسرع الحاسبين، فإن يشأْ يجعل حُكمه عاجلاً في رمضان 1429 إن يشأ أو بعد ذلك كما يشاء إنّ ربّي على كلِّ شيءٍ قديرٍ، إنّ ربّي سريع الحساب وهو الغفور التوّاب لمن تاب وأناب وصدق بالحقّ في الكتاب وأولئك هم أولو الألباب.

  ونعود لبيان الآية بالحقّ في قول الله تعالى: {وَلَوْ أَنَّمَا فِي الْأَرْضِ مِن شَجَرَةٍ أَقْلَامٌ وَالْبَحْرُ يَمُدُّهُ مِن بَعْدِهِ سَبْعَةُ أَبْحُرٍ مَّا نَفِدَتْ كَلِمَاتُ اللَّـهِ ۗ إِنَّ اللَّـهَ عَزِيزٌ حَكِيمٌ ﴿٢٧﴾} صدق الله العظيم [لقمان].

  وإلى البيان الحقّ، حقيقٌ لا أقول على الله غير الحقّ ثمّ آتيكم بالبيان الظاهر للآية وكذلك بالبيان الباطن لها ولا أقول على الله غير الحقّ، فأمّا البيان الظاهر فهو لا يتكلّم عن عدد خلقه ولا عن إحصاء أعمالهم ولا عن أرقام أعمارهم، فكُلّ ذلك له رقم معدود ولكنّ الله يتكلّم عن كلمات ليس لها حدود، حتى ولو يكون بحرُ الأرض مداداً لها وأشجارها أقلاماً لنفِدَ بحرُ الأرض قبل أن تنفدَ كلمات ربّي، ومن ثمّ يمدّ من بعد الأرض سبعة الأراضين بسبعة أبحُرٍ لنفدت أجمعين قبل أن تنفذ كلمات ربّي سبحانه وتعالى علواً كبيراً! إذاً وما هي هذه الكلمات التي ليس لها حدود؟ ألا إنّها قدرات ربّي يا معشر علماء الأمَّة {كُن فَيَكُونُ} ليس لها حدود لا في القرآن ولا في كتابه الشامل اللوح المحفوظ ليس لقُدرات ربّي حدود.

  ولربّما يودّ أن يقاطعني أحدكم فيقول: "وما يُدريك أنّ كلمات الله أي (كُن فيكون)؟". ثمّ أردّ عليه بالحقّ وأقول قال الله تعالى: {وَمَرْيَمَ ابْنَتَ عِمْرَانَ الَّتِي أَحْصَنَتْ فَرْجَهَا فَنَفَخْنَا فِيهِ مِن رُّوحِنَا وَصَدَّقَتْ بِكَلِمَاتِ رَبِّهَا وَكُتُبِهِ وَكَانَتْ مِنَ الْقَانِتِينَ ﴿١٢﴾} صدق الله العظيم [التحريم].

  إذاً الكلمات هي القُدرات. وقال الله تعالى: {إِذْ قَالَتِ الْمَلَائِكَةُ يَا مَرْيَمُ إِنَّ اللَّـهَ يُبَشِّرُكِ بِكَلِمَةٍ مِّنْهُ اسْمُهُ الْمَسِيحُ عِيسَى ابْنُ مَرْيَمَ وَجِيهًا فِي الدُّنْيَا وَالْآخِرَةِ وَمِنَ الْمُقَرَّبِينَ ﴿٤٥﴾ وَيُكَلِّمُ النَّاسَ فِي الْمَهْدِ وَكَهْلًا وَمِنَ الصَّالِحِينَ ﴿٤٦﴾ قَالَتْ رَبِّ أَنَّىٰ يَكُونُ لِي وَلَدٌ وَلَمْ يَمْسَسْنِي بَشَرٌ ۖ قَالَ كَذَٰلِكِ اللَّـهُ يَخْلُقُ مَا يَشَاءُ ۚ إِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُن فَيَكُونُ ﴿٤٧﴾ وَيُعَلِّمُهُ الْكِتَابَ وَالْحِكْمَةَ وَالتَّوْرَاةَ وَالْإِنجِيلَ ﴿٤٨﴾} صدق الله العظيم [آل عمران].

  إذاً الكلمات هي القُدرات كن فيكون، فانظروا لقوله تعالى: {وَصَدَّقَتْ بِكَلِمَاتِ رَبِّهَا} وهي قُدرات ربّها أن تلد بُقدرة الله ولداً نتيجة كلمة يُلقيها الله إلى مريم {كُن} فيكون عبد الله ورسوله عيسى ابن مريم ولم يمسَسْها بشرٌ بل بكُن فيكون، وتحتوي هذه الكلمة قدرات الله المطلقة بلا حدود ولا نهاية لُقدرات الله وإنّما أمره إذا أراد شيئاً أن يقول له كن فيكون، وكما قُلنا بأنّ كلمات الله أي قدرات الله وهي كُن فيكون، وما هي الكلمات التي صدَّقت بها مريم حين رأت أنّها أنجبت ولداً بغير أبٍ؛ بل بكُن فيكون كلمة ألقاها الله إليها. ولذلك قال الله تعالى: {وَمَرْيَمَ ابْنَتَ عِمْرَانَ الَّتِي أَحْصَنَتْ فَرْجَهَا فَنَفَخْنَا فِيهِ مِن رُّوحِنَا وَصَدَّقَتْ بِكَلِمَاتِ رَبِّهَا وَكُتُبِهِ وَكَانَتْ مِنَ الْقَانِتِينَ ﴿١٢﴾} صدق الله العظيم [التحريم].

  وقال الله تعالى: {قَالَتْ رَبِّ أَنَّىٰ يَكُونُ لِي وَلَدٌ وَلَمْ يَمْسَسْنِي بَشَرٌ ۖ قَالَ كَذَٰلِكِ اللَّـهُ يَخْلُقُ مَا يَشَاءُ ۚ إِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُن فَيَكُونُ ﴿٤٧﴾} صدق الله العظيم.

  وما هي الكلمات؟ إنّها {كُن فَيَكُونُ} كما بشّرها بذلك الملائكة المُقرّبون بقيادة جبريل عليه الصلاة والسلام. وقال الله تعالى: {قَالَتْ رَبِّ أَنَّىٰ يَكُونُ لِي وَلَدٌ وَلَمْ يَمْسَسْنِي بَشَرٌ ۖ قَالَ كَذَٰلِكِ اللَّـهُ يَخْلُقُ مَا يَشَاءُ ۚ إِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُن فَيَكُونُ ﴿٤٧﴾} صدق الله العظيم.

  إذاً يا معشر علماء الأمَّة، إنّ الآية لا تتكلّم عن عدد الخلق فعدد الخلق محدود لقد أحصاهم وعدّهم عدّاً ولكن مدى قدرات ربّي ليس لها رقم محدود؛ بل بلا حدود.

  إذاً كلمات ربّي التي لا تكفيها أشجار الأرض أقلاماً والبحر مِداداً ثمّ يمدّ من بعده أيّ من بعد الأرض ويُقصد بذلك الأراضين السبع من بعد أرضنا بسبعة أبحر لنفِدَت أجمعين قبل أن تنفدَ كلمات ربّي والتي هي قُدراته، ولو فسّرها أحد عُلماء الأمَّة لقال كلمات الله أي قدرته وعدد خلقه وأعمال خلقه! ولكن يا قوم إنّ الله يتكلّم عن كلمات لا حدود لها وهي قُدرات الله أنّها بلا حدود فلا تحرّفوا كلام الله عن مواضعه بالبيان الذي لا يقصده الله من قوله، إنّي لكم من الناصحين. فلا تقولوا على الله ما لا تعلمون، وسلامٌ على المرسَلين، والحمدُ لله ربِّ العالمين.

  فقد بيّنّا لكم بيان الآية فاستخرجنا منها علوماً وعلم الأراضين السبع التي ترونها حقاً على الواقع الحقيقي تصديقاً للبيان الحقّ، أفلا تعقلون؟ وإن كان ناصر اليماني ينطق بالبيان بالظنّ والاجتهاد الذي لا يُغني من الحقّ شيئاً فإنّ بيان هذه الآية على الواقع الحقيقي سوف يُخالف بياني فلا تجدوا بأنّ من بعد أرضكم سبعة أراضين فقد أصبح ناصر اليماني يهرف بما لا يعرف إذا لم تجدوا الحقّ حقّاً على الواقع الحقيقي يا معشر الذين أوتوا العلم في ذلك، فلا تكتموا شهادةً عندكم من ربّكم وأنتم تعلمون بأنّ من بعد أرضكم سبعة أراضين طباقاً أفلا تؤمنون؟

  وطبّقوا البيان للقرآن في شأن الأراضين السبع تطبيقاً علميّاً واقعيّاً تجدونه الحقّ بلا شكّ أو ريب، أم إنّكم تظنّون يا معشر علماء الأمَّة بأنّه يقصد لو يمدّ بحر الأرض على الأرض! ولكن اسألوا الذين يعلمون كم يُغطّي بحر الأرض من وجهها؟ فإذا كان يوجد مُتّسعٌ فصدقتم وكذب ناصر اليماني، وإن وجدتم بأنّ بحر الأرض يُغطّي ثلاثة أرباعها على الأقل فهل ترون بأنّ الرُّبع الباقي يكفي لسبعة أبحر كمثل بحر الأرض الحالي؟ إذاً ليس لكم إّلا أن تُصدّقوا بأنّه يقصد الأراضين السبع من بعد أرضكم بأن لو يمدها من بعد الأرض بسبعة أبحرٍ مثلها لتكون مداداً لكلمات قدرة الله لنفدت أجمعين قبل أن تنفد كلمات ربّي، أفلا توقنون بالحقّ الذي يُصدّقه العلم على الواقع؟ فانظروا إلى الحقّ مرةً أخرى لعلكم توقنون، وإن لم توقنوا فسوف توقنون رغم أنفكم وأنتم صاغرون وذلك يوم مجيء كوكب سجّيل كوكب العذاب الأليم أسفل الأراضين السبع الطامة الكُبرى؛ هو أكبر من الأرض وأكبر من الأراضين السبع؛ آية التصديق للمهديّ المنتظَر لمن أبى واستكبر، فانظروا إلى حجمه مُقارنةً بحجم الأرض تجدونها حقيرةً صغيرةً إلى حجمه لعلكم تتّقون. وأذَكِّر بالقرآن من يخاف وعيد من بأس الله الشديد الغفور الودود، فانظروا وتفكّروا واسألوا وتأكّدوا وابحثوا عن الحقّ وسوف يتبيَّن لكم الحقّ إن كنتم تريدون الحقّ، ولا يُحسب القمر من الأراضين وعلماء الفلك يعلمون بذلك، واسألوا أهل العلم في ذلك لعلكم توقنون بأنّه البيان الحقّ للقرآن العظيم لعلّ الله يُنجيكم من العذاب الأليم Planet X.

  فانظروا إلى المجموعة الشمسيّة للكواكب تجدون بأنّ سبع الأراضين موقعهن من بعد أرضكم التي تعيشون عليها:  المهديّ المنتظَر الإمام ناصر محمد اليماني.
  _______________

  المصغرات المرفقة المصغرات المرفقة اضغط على الصورة لعرض أكبر. 

الإسم:	systeme_solaire.jpg‏ 
مشاهدات:	3311 
الحجم:	63.2 كيلوبايت 
الهوية:	3917  

المواضيع المتشابهه

 1. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 15-04-2020, 09:34 AM
 2. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 14-10-2018, 11:13 PM
 3. مشاركات: 1
  آخر مشاركة: 26-03-2017, 03:21 PM
 4. مشاركات: 1
  آخر مشاركة: 15-07-2016, 01:44 PM
 5. مشاركات: 1
  آخر مشاركة: 21-11-2014, 02:54 PM

ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •