الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
27 - جمادى الأولى - 1442 هـ
11 - 1 - 2021 مـ
۲۱- دی -۱۳۹۹ه.ش.
01:00 مساءً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://www.mahdialumma.com/showthread.php?t=41627
___________

ویروس کرونا، اعلان زمان پایان یافتن آن برای تمام عالمیان

به نام خداوند واحد قهار، خداوندی که بر ملکوت همه‌چیز در آسمان‌ها و زمین، مسلط و چیره است، او منزّه و والاتر است از شریکانى که برایش قرار مى‌دهند، بسی برتر و والاتر و اما بعد...
از خلیفه‌ی خداوند بر عالمیان، امام مهدی ناصر محمد یمانی، به تمام تصمیم‌گیرندگان و تمام جوامع بشری در مناطق دور و نزدیک! از خداوند واحد قهار، درمورد زمانِ پایان یافتنِ عذاب [حاصل از] سلاله‌‌‌های «بعوضة»، ویروس عذاب جهانی، به شما خبر می‌دهم. من نه شعر می‌سرایم و نه با نثر، به‌ناحق مبالغه و سخن‌سرایی می‌کنم. منبع این خبر، آیات محکم ذکر،قرآن عظیم، است که به حقیقت کلام جدا کننده [حق از باطل] بوده و هرگز سخن گزافه وهزل نیست.
خداوند علیه تمام روگردانان از دعوتگر الهی و خلیفه‌ی او، امام مهدی ناصر محمد یمانی، اعلان جنگ کرده است کسی که همگان را به پیروی از قرآن عظیم دعوت می‌کند. قرآن عظیم، بصیرت آن دعوتگری است که مردم را به‌سوی عبادت خداوندی فرا می‌خواند که شریکی ندارد. خلیفه‌ی خدا و بنده‌اش، مهدی ناصر محمد یمانی از قرآن برایتان حجت می‌آورد، ولی شما آن را تکذیب کرده و در برابر فرمان الهی برای اطاعت از خلیفه‌ی خدا و بنده‌اش، مهدی ناصر محمد یمانی، عصیان کردید. برای همین خداوند جنگی فراگیر علیه شما به راه انداخت، این جنگ، با اعلان نفیرِ عمومی به مخلوق جدیدش که از کوچک‌ترین لشکریان خداوند است و با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست، آغاز شده است. این ویروس‌‌ها [حاصلِ] «بعوضة ما» است که هیچ‌چیز از آن نمی‌دانید و از چگونگی پدید آمدنش و از مراحل رشد و تکوین آن بی‌خبرید، خداوند قدرتمند و شکست‌ناپذیرِ حکیم با آن، همگان را به چالش کشیده است تا شاید رهبرانِ تصمیم گیرنده‌ی جهان و ملت‌هایشان – چه مسلمان و چه کافر- را در نقاط دور و نزدیک جهان وادار به خضوع کند. پس از اعلان جنگ از سوی خداوند سبحان با عذاب سهمگین بعوضه و بالاتر از آن؛ دیگر بازگشتی به عقب نیست تا اینکه وعده خداوند با اطاعت از خلیفه او مهدی منتظر ناصر محمد یمانی محقق شود. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{ وَلَوْ أَنَّ قُرْآنًا سُيِّرَتْ بِهِ الْجِبَالُ أَوْ قُطِّعَتْ بِهِ الْأَرْضُ أَوْ كُلِّمَ بِهِ الْمَوْتَىٰ بَل لِّلَّهِ الْأَمْرُ جَمِيعًا أَفَلَمْ يَيْأَسِ الَّذِينَ آمَنُوا أَن لَّوْ يَشَاءُ اللَّهُ لَهَدَى النَّاسَ جَمِيعًا وَلَا يَزَالُ الَّذِينَ كَفَرُوا تُصِيبُهُم بِمَا صَنَعُوا قَارِعَةٌ أَوْ تَحُلُّ قَرِيبًا مِّن دَارِهِمْ حَتَّىٰ يَأْتِيَ وَعْدُ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ لَا يُخْلِفُ الْمِيعَادَ ﴿٣١﴾ }صدق الله العظيم [سورة الرعد]
{ اگر به وسیله قرآن، کوه‌ها به حرکت درآیند یا زمین‌ها قطعه قطعه شوند، یا به وسیله آن با مردگان سخن گفته شود، [باز هم ایمان نخواهند آورد!] ولی همه کارها در اختیار خداست! آیا آنها که ایمان آورده‌اند نمی‌دانند که اگر خدا بخواهد همه مردم را هدایت می‌کند ! و پیوسته عذاب‌های سنگین بر کافران به خاطر اعمالشان وارد می‌شود، و یا درنزدیکی خانه آنها فرود می‌آید تا وعده خدا فرا رسد؛ به یقین خداوند در وعده خود تخلّف نمی‌کند}
سؤالی که مطرح می‌شود این است: خداوند در آیات محکم کتابش، قرآن عظیم، به شما چه وعده‌ای داده است؟ وعده‌ی خداوند، تحقق خلافت جهانی اسلامی است تا نور الهی برای تمام مردم عالم کامل شود و دین خود را بر تمام جهان غالب فرماید ولو اینکه مجرمان خشنود نباشند. وعده‌ی خداوند را در این فرموده الهی پیدا می‌کنید:
{ وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُمْ فِي الْأَرْضِ كَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ وَلَيُمَكِّنَنَّ لَهُمْ دِينَهُمُ الَّذِي ارْتَضَىٰ لَهُمْ وَلَيُبَدِّلَنَّهُم مِّن بَعْدِ خَوْفِهِمْ أَمْنًا يَعْبُدُونَنِي لَا يُشْرِكُونَ بِي شَيْئًا وَمَن كَفَرَ بَعْدَ ذَٰلِكَ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الْفَاسِقُونَ ﴿٥٥﴾ } صدق الله العظيم [النور]
{خداوند به کسانی از شما که ایمان آورده و کارهای شایسته انجام داده‌اند وعده می‌دهد که قطعاً آنان را حکمران روی زمین خواهد کرد، همان گونه که به پیشینیان آنها خلافت روی زمین را بخشید و دین و آیینی را که برای آنان پسندیده، پابرجا و ریشه‌دار خواهد ساخت و ترسشان را به امنیّت و آرامش مبدّل می‌کند، آن چنان که تنها مرا می‌پرستند و چیزی را شریک من نخواهند ساخت و کسانی که پس از آن کافر شوند، آنها فاسقانند. (۵۵)}.
ای رهبران و ای ملت‌های جهان در نقاط دور و نزدیک! وعده‌ی خداوند فرا رسیده است و او خلف وعده نمی‌کند. قسم به خداوند یکتا که آسمان‌ را بدون ستون، برافراشته‌است! خداوندی که هرگز نزاده است و زاده نشد و برای او هیچ‌گاه شبیه و مانندی نبوده است! واکسن‌های شما بر ضد این ویروس‌های مجهزِ عذاب[فايروسات العذاب المسوّمة] که در کتاب از آنها یاد شده و تحت رهبری خداوند، پروردگار من و شما، هستند، هرگز به کارتان نمی‌آید. پس تنها خداوند را بدون گرفتن شریک، عبادت کرده و هیچ‌کس را همراه او نخوانید که جز او هیچ پشت و پناهی پیدا نمی‌کنید. در مقابل عذاب الهی، هیچ منجی و پناهگاهی جز این ندارید که به‌سوی او بگریزید و دعایی که در بیان خود در تاریخ ۲۶ رمضان سال گذشته، سال ۱۴۴۱ [منطبق با ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ه.ش.] برایتان نوشتیم بر زبان آورید. عنوان آن بیان چنین بود:

«ویروس کرونا و بیان جداکننده حق از باطل، بیانی که بیهوده و شوخی نیست».
و اگر سرباز زده و در برابر فرمان خداوند برای اطاعت از خلیفه‌ی او، مهدی ناصر محمد یمانی، عصیان کردید؛ به خداوند بزرگ و متعال قسم می‌خورم، من به تعداد دانه‌ی سنگ‌ها و شن‌های جهان، برای تمام زنان و مردان عالم -جز کودکان- سوگند می‌خورم که نمی‌توانید و هرگز قادر نخواهید بود، حتی با یاری و کمک یکدیگر، عذاب خفیف‌تر و [همچنین] عذاب بزرگ خدا را از سرتان دور کنید. از کفرِ تصمیم‌گیرندگان مستکبر، علمای دین، علمای طبِ بشریت در تمام جهان و دانشمندان [نجوم] که از حرکات خورشید و ماه باخبرند و منکر رسیدن خورشید به ماه [ادراک] هستند، سینه به تنگ آمده‌است؛ کسانی که از نشانه و آیت حق پروردگارشان با خبر هستند اما آن را پنهان کردند، تا جایی که مردم عالم، گرفتار این مصیبت شدند و بر سر مجرمانشان و کسانی که حقّ آمده از نزد پروردگار را کتمان می‌کنند، باز هم مصیبت و بلا نازل خواهد شد.
خداوندا، اگر من دروغ بگویم، تو خبر داری و گناه دروغ من بر گردن خودم است و آسیبی به آنان نرسیده و بلایی بر ایشان نازل نمی‌شود و اگر راست بگویم، حتماً آنچه که به اذن تو به آنان وعده داده بودم، برسرشان خواهد آمد که تو خلف وعده نمی‌کنی. لعنت خدا بر تمام کسانی باد که سرباز زده و استکبار می‌ورزند و در برابر خدا و خلیفه‌اش، مهدی منتظر، عصیان می‌کنند و یا لعنت خدا به تعداد تمام ثانیه‌های روزگار از زمانی که خداوند آسمان و زمین را آفرید تا فرا رسیدن روز قیامت بر ناصر محمد یمانی باد، اگر خداوند او را به عنوان خلیفه‌ی خود بر جهانیان، برنگزیده باشد و یا لعنت خدا بر تصمیم‌گیرندگان عالم باد، که در برابر خلیفه‌ی خدا، امام مهدی ناصر محمد یمانی، استکبار می‌ورزند.
مگر گمان می‌کنید، واکسن‌های شما در برابر این عذاب به کمکتان خواهد آمد، عذاب ناشی از ویروس‌‌های مجهزی که توسط خداوندی که شما را آفریده است، تعلیم دیده‌اند؟ آفریدگار شما، به آنها یاد داده است که چگونه به جنگ شما آمده و عذابتان دهند، تا با تضرع به پروردگارتان رو کرده و با دعا، از خداوندی که شریکی ندارد، بخواهید عذابش را از سرتان بردارد تا ندای دعوتگر الهی، مهدی ناصر محمد یمانی، را استجابت کنید. او با بصیرتی که از جانب خدا آمده ‌است، یعنی قرآن عظیم، شما را به عبادت خداوند یکتا و بی‌شریک می‌خواند؛ قرآنی که اخبار شما و اخبار حوادثی که بر گذشتگان شما رفته و حوادثی که بر آیندگانتان خواهد گذشت و همچنین خبرهای مربوط به یوم الدین در آن آمده است، همان روزی که مردم در برابر پروردگار عالمیان قرار خواهند گرفت. یا مگر گمان کرده‌اید ناصر محمد یمانی از پیش خود درباره آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، خبر می‌دهد و با گزافه‌گویی، این چالش‌های جهانی را مطرح می‌کند؟ و این کرونا نیست، بلکه ویروس‌های نوآفریده‌ و نوپدیدی از سلاله‌ی «بعوضة ما» هستند که خبر آنها در آیات محکم قرآن عظیم آمده است و شما چیزی درباره آن نمی‌دانید. موجودات زنده‌ای که در هوا و جوّ آسمان، بدون نیاز به بدن انسان، می‌توانند به حیات خود ادامه دهند؛ همچنین در بدن انسان، در دریا و خشکی زندگی کرده و از فراز قاره‌ها و اقیانوس‌‌ها عبور می‌کنند. این ویروس‌ها مختص انسان هستند و حیوانات را درگیر نمی‌کنند و نمی‌توانید در بدن هیچ حیوان و چهارپا و پرنده‌ای، آنها را پیدا کنید... ما این تحدی را در بیان اول خود در تاریخ ۱۰ رجب ۱۴۴۱ هجری [بر اساس تقویم ام القری]، ۵ مارس ۲۰۲۰[منطبق با ۱۵ اسفند ۱۳۹۸] ساعت ۱۲:۵۱ ظهر با عنوان:

«ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است شاید بازگردند»
آورده بودیم.
من به یقین می‌دانم، این تحدیِ خداوند در برابر شما و تمام دانشمندانتان است و به خداوند بزرگ و متعال قسم می‌خورم، ویروس‌های تحدی‌گرِ تجدیدشونده و نوپدید [فايروسات التحدّي المستجدّة]، تمام علم پزشکی بشریت را به هیچ [ صفر سمت چپ] تبدیل خواهند کرد؛ چون این مانند دیگر بیماری‌های واگیرِ شناخته‌شده درنزد پزشکان نیست که همچون تنگنایی پیش آمده و سپس بگذرد و برود! هیهات، هیهات، لذا در همان اولین سطوری که با قلم امام مهدی درباره آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، نوشته شد، برایتان اعلان کردم این، نه یک بیماری واگیر جهانی، بلکه عذابی جهانی است. ای دولت‌های بزرگِ متمرّدِ مستکبر! آیا ندیدید که واقعاً، این عذابی بدون حساب است که از هر دری وارد چرخ زندگی شما می‌شود؟ مسلمانان به این امر توجه نکردند که: چرا شدت آن در دولت‌های بزرگ متمرّدِ مستکبر بیشتر است و در مناطق دیگر، در میان مستضعفان و به خصوص اعراب و یا کشورهایی که با عنوان جهان سوم شناخته می‌شوند، ضعیف‌تر؟ همچنین مسلمانان به این امر توجه نکردند که چرا در میان کسانی که قرآن عظیم را تکذیب کرده و از حقّی که خداوند در قرآن عظیم نازل فرموده، اکراه دارند؛ این عذاب شدیدتر است؟ ای جماعت مسلمانان! آیا نمی‌خواهید قبل از آنکه این اندوه و بلای بسیار بزرگ، برای عجم و عرب شدت یابد، شکر خدا را به جای آورید؟
شما کشورهایِ بزرگِ متمرد و مستکبر اعلان می‌کنید که یک واکسن‌ ۸۰ درصد مؤثر است و واکسن دیگر ۹۰ درصد و دیگری ۹۴ درصد و دیگری ۹۵ درصد و دیگری صد در صد تأثیر دارد! و تمام آنها بر ضد آن چیزی ساخته شده‌‌اند که شما کووید کرونای جدید می‌نامید!!! به خداوندی که خدا و معبودی جز او نیست قسم! نتیجه‌ی تمام اینها صفری در سمت چپ [هیچ] است و ضرر آنها بیش از منفعتشان است، خواهید دید! اینها نمی‌توانند و هرگز نخواهند توانست حتی به نسبت یک درصد، از شما در برابر عذاب ویروس‌های تجدیدشونده و نوآفریده [فايروسات العذاب المستجدّة] محافظت کنند و من از راستگویانم و نتایج اینها همگی صفر سمت چپ، یعنی هیچ است؛ چقدر شما را نصیحت کردم ولی شما ناصحان را دوست ندارید. هیهات، هیهات، به پروردگار آسمان‌ها و زمین، تمام دنیا خواهد دانست که امام مهدی ناصر محمد یمانی، واقعا از راستگویان و خلیفه‌ی خدا بر جهانیان است، تا هرکس هلاک می‌شود، بر اساس حجت آشکار و بینه باشد و هر کس زنده می‌ماند، بر اساس بینه باشد.
خداوندا، شاهد باش در مورد آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، چالش‌هایی را از نزد تو مطرح کردم که هیچ تناقضی در آنها نیست. در تمام بیانات من حتی یک نکته متناقض وجود ندارد و هر تحدیِّ حقّی که خبرش را به آنان دادم، از نزد تو بوده است. به آنان خبر دادم که این [مخلوق]، مثالی جدید از قدرت آفرینش توست، آفرینشی جدید توسط خداوند عزیز و حمید. مثالی جدید از «قدرت کن فیکون» خداوند در آیات محکم قرآن مجید، همانا که پروردگارم از اینکه با «بعوضة» که از کوچک‌ترین آفریده‌های خداست، مثال بزند، باکی ندارد؛ تا با آن، کسانی را که در برابر خلیفه‌‌ی خداوند و پروردگار عالمیان، استکبار می‌ورزند، به چالش بکشد و ایشان را به دلیل روگردانیشان، با «بعوضة‌»‌ای عذاب کند که هیچ چیز درباره آن نمی‌دانند. تصدیق وعده‌ی حقّ تو درآیات محکم قرآن عظیم:
{ إِنَّ اللَّـهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ ۖ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّـهُ بِهَـٰذَا مَثَلًا ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾ } صدق الله العظيم [البقرة].
{ خداوند از این که [به موجودات کوچکی مانند] بعوضه، و بالاتر از آن، مثال بزند شرم نمی‌کند.آنان که ایمان آورده‌اند، می‌دانند که آن، حقیقتی است از طرف پروردگارشان؛ و اما آنها که راه کفر را پیموده‌اند، می‌گویند: «منظور خداوند از این مثل چه بوده است؟!» خدا جمع زیادی[نیمی] را با آن گمراه، و گروه بسیاری[نیمی] را هدایت می‌کند؛ ولی تنها فاسقان را با آن گمراه می‌سازد! (۲۶)}.
خدایا! مثال‌های بیشتری از قدرت عذابت ـ ویروس‌های عذاب در محکمات کتاب – را بر سر کافران لجوج ببار و آن را فزون‌تر و فزون‌تر فرما. خداوندا! شدت جنگ خود در آسمان و زمین و دریا را بیشتر کن، چون تو نسبت به آنچه که به آن پی خواهند برد، و آن حقّی است که از نزد توست، آگاه‌تری. ای جماعت مسلمانان، برحذر باشید، بر حذر باشید! خدایا از روی رحمت به فقرا و مسکینان و تمام مظلومان عالم، امری مقرر فرما یا فتحی آشکار عنایت کن تا تمام رهبران مسلمانان از آنچه که در دل خود پنهان می‌کنند، پشیمان و نادم شوند و وعده‌ی تو حق است و ارحم الراحمینی. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْيَهُودَ وَالنَّصَارَىٰ أَوْلِيَاءَ ۘ بَعْضُهُمْ أَوْلِيَاءُ بَعْضٍ ۚ وَمَن يَتَوَلَّهُم مِّنكُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ ﴿٥١﴾ فَتَرَى الَّذِينَ فِي قُلُوبِهِم مَّرَضٌ يُسَارِعُونَ فِيهِمْ يَقُولُونَ نَخْشَىٰ أَن تُصِيبَنَا دَائِرَةٌ ۚ فَعَسَى اللَّهُ أَن يَأْتِيَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْرٍ مِّنْ عِندِهِ فَيُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا أَسَرُّوا فِي أَنفُسِهِمْ نَادِمِينَ ﴿٥٢﴾ } صدق الله العظيم [المائدة]
{اى کسانى که ایمان آورده‌اید! یهودیان و نصاری را پشتیبان و دوست خود مگیرید، [که] آنها [در برابر شما] دوست و پشتیبان یکدیگرند و کسانى از شما که آنها را ولیّ خود بدانند، از آنها هستند. خداوند گروه ستمکاران را هدایت نمى‌کند. (۵۱) پس کسانى را که در دل‌هایشان بیمارى است، مى‌بینى که در [دوستی با] آنان بر یکدیگر پیشى مى‌گیرند و مى‌گویند: «مى‌ترسیم حادثه‌اى براى ما پیش آید.» چه بسا خداوند پیروزى یا حادثه‌ی دیگرى از سوى خود پیش بیاورد و این دسته، از آنچه در دل پِنهان داشتند، پشیمان گردند. (۵۲)}.
شاید تمام رهبران مسلمانان، آنان که در سینه خود از آمریکا و هم‌پیمانانش بیش از خداوند می‌ترسند، بخواهند بگویند: «ناصر محمد یمانی! ما چه چیزی در دل خود پنهان کرده‌ایم؟». امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسختان می‌گوید: عادی‌سازی کامل و فراگیر روابط با اسراییل، در صورتی که ترامپ شیطان بار دیگر موفق شود [رئیس‌جمهور گردد] و یا اگر تصمیم‌گیرندگان کنگره در کاخ سیاه آمریکا، بر عادی‌سازی روابط با اسراییل به پایتختی سرزمینِ مسجد الأقصی، اصرار داشته باشند؛ با اینکه در نزد خداوند مسجد الأقصی مانند مسجد الحرام حرمت دارد و مشرکانی که خودشان گواهی می‌دهند که نسبت به قرآن عظیم کافرند، نمی‌توانند متولیان آن باشند. از خدا باید یاری جست، ای رهبران مسلمانان عرب و غیر عرب! چطور دینتان را به دنیا می‌فروشید؟ تعداد رهبران مسلمانان که قصد چنین کاری را دارند کم نیست و هر یک از شما می‌داند در دلش چه می‌گذرد و من به سختی می‌توانم کسی از شما را مستثنی کنم و هیچ ظلمی به شما نمی‌کنم. آیا عزت را نزد کسانی می‌جویید که با خدا، با رسولش، با دین اسلام و کتاب خداوند، قرآن، می‌جنگند؟ سبحان الله العظیم! آیا فرموده خداوند تعالی را باور ندارید:
{بَشِّرِ الْمُنَافِقِينَ بِأَنَّ لَهُمْ عَذَابًا أَلِيمًا ﴿١٣٨﴾ الَّذِينَ يَتَّخِذُونَ الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاءَ مِن دُونِ الْمُؤْمِنِينَ ۚ أَيَبْتَغُونَ عِندَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا ﴿١٣٩﴾ } صدق الله العظيم [النساء].
{منافقان را به عذابى دردناک بشارت ده. (۱۳۸) آنان که کافران را به جاى مؤمنان، سرپرست و دوست خود مى‌گزینند. آیا عزّت و سربلندى را نزد آنان مى‌جویند؟ همانا عزتّ به تمامى از آن خداست. (۱۳۹)}
و خداوند تعالی می‌فرماید:
{ أَلَا إِنَّ أَوْلِيَاءَ اللَّهِ لَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ ﴿٦٢﴾ الَّذِينَ آمَنُوا وَكَانُوا يَتَّقُونَ ﴿٦٣﴾ لَهُمُ الْبُشْرَىٰ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَفِي الْآخِرَةِ ۚ لَا تَبْدِيلَ لِكَلِمَاتِ اللَّهِ ۚ ذَٰلِكَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ ﴿٦٤﴾ وَلَا يَحْزُنكَ قَوْلُهُمْ ۘ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا ۚ هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿٦٥﴾ أَلَا إِنَّ لِلَّهِ مَن فِي السَّمَاوَاتِ وَمَن فِي الْأَرْضِ ۗ وَمَا يَتَّبِعُ الَّذِينَ يَدْعُونَ مِن دُونِ اللَّهِ شُرَكَاءَ ۚ إِن يَتَّبِعُونَ إِلَّا الظَّنَّ وَإِنْ هُمْ إِلَّا يَخْرُصُونَ ﴿٦٦﴾ هُوَ الَّذِي جَعَلَ لَكُمُ اللَّيْلَ لِتَسْكُنُوا فِيهِ وَالنَّهَارَ مُبْصِرًا ۚ إِنَّ فِي ذَٰلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَسْمَعُونَ ﴿٦٧﴾ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّهُ وَلَدًا ۗ سُبْحَانَهُ ۖ هُوَ الْغَنِيُّ ۖ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ ۚ إِنْ عِندَكُم مِّن سُلْطَانٍ بِهَٰذَا ۚ أَتَقُولُونَ عَلَى اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَ ﴿٦٨﴾ قُلْ إِنَّ الَّذِينَ يَفْتَرُونَ عَلَى اللَّهِ الْكَذِبَ لَا يُفْلِحُونَ ﴿٦٩﴾ مَتَاعٌ فِي الدُّنْيَا ثُمَّ إِلَيْنَا مَرْجِعُهُمْ ثُمَّ نُذِيقُهُمُ الْعَذَابَ الشَّدِيدَ بِمَا كَانُوا يَكْفُرُونَ ﴿٧٠﴾ } صدق الله العظيم [يونس].
{آگاه باشید که قطعاً بر اولیای خدا ترسى نیست و اندوهگین نمى‌شوند؛ (۶۲) آنان که ایمان آورده‌اند و شیوه‌ى آنان پرهیزکارى است. (۶۳) براى آنان، در زندگى دنیا و آخرت بشارت است. تبدیل و تغییرى در سخنان [و وعده‌هاى] الهى نیست، و آن همان رستگارى بزرگ است. (۶۴) گفتار مخالفان، تو را غمگین نسازد؛ زیرا عزّت، به تمامى، از آن خداوند است و او شنوا و داناست. (۶۵) آگاه باشید! هر کس در آسمان‌ها و هر کس در زمین است، از آنِ خداست و کسانى که به جاى خداوند، شریکانى را مى‌خوانند، [از آنها نیز] پیروى نمى‌کنند، بلکه جز گمان خود، چیز دیگرى را پیروى نمى‌کنند و آنان فقط دروغ می‌بافند. (۶۶) اوست کسى که شب را براى شما قرار داد تا در آن آرامش یابید و روز را روشنى‌بخش گردانید. یقیناً در این نشانه‌هایى براى گروهى است که مى‌شنوند. (۶۷) [مشرکان] گفتند: «خداوند فرزندى گرفته است!» او منزّه است! او بى‌نیاز است! آنچه در آسمان‌ها و زمین است، از آنِ اوست. هیچ دلیلى نزد شما بر این گفتار نیست. آیا آنچه را نمى‌دانید به خدا نسبت مى‌دهید؟ (۶۸) بگو: «کسانى که بر خداوند دروغ مى‌بندند، رستگار نمى‌شوند.» (۶۹) بهره‌اى اندک در دنیا دارند، سپس بازگشت آنان به سوى ماست، آن‌گاه به سزاى کفرشان، عذاب سخت به آنان مى‌چشانیم. (۷۰)}
و خداوند تعالی می‌فرماید:
{ مَن كَانَ يُرِيدُ الْعِزَّةَ فَلِلَّهِ الْعِزَّةُ جَمِيعًا إِلَيْهِ يَصْعَدُ الْكَلِمُ الطَّيِّبُ وَالْعَمَلُ الصَّالِحُ يَرْفَعُهُ وَالَّذِينَ يَمْكُرُونَ السَّيِّئَاتِ لَهُمْ عَذَابٌ شَدِيدٌ وَمَكْرُ أُولَٰئِكَ هُوَ يَبُورُ ﴿١٠﴾ } صدق الله العظیم [فاطر].
{هر کس خواهان عزّت است، پس عزّت، همه از آن خداست. تنها سخن پاک به سوى او بالا مى‌رود و کار شایسته آن را بالا مى‌برد و کسانى که براى انجام بدى‌ها نقشه مى‌کشند، برایشان عذاب سختى است و نیرنگ آنان است که تباه مى‌شود. (۱۰)}
و خداوند تعالی می‌فرماید:
{ أَفَلَا تَذَكَّرُونَ ﴿١٥٥﴾ أَمْ لَكُمْ سُلْطَانٌ مُّبِينٌ ﴿١٥٦﴾ فَأْتُوا بِكِتَابِكُمْ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ﴿١٥٧﴾ وَجَعَلُوا بَيْنَهُ وَبَيْنَ الْجِنَّةِ نَسَبًا ۚ وَلَقَدْ عَلِمَتِ الْجِنَّةُ إِنَّهُمْ لَمُحْضَرُونَ ﴿١٥٨﴾ سُبْحَانَ اللَّهِ عَمَّا يَصِفُونَ ﴿١٥٩﴾ إِلَّا عِبَادَ اللَّهِ الْمُخْلَصِينَ ﴿١٦٠﴾ فَإِنَّكُمْ وَمَا تَعْبُدُونَ ﴿١٦١﴾ مَا أَنتُمْ عَلَيْهِ بِفَاتِنِينَ ﴿١٦٢﴾ إِلَّا مَنْ هُوَ صَالِ الْجَحِيمِ ﴿١٦٣﴾ وَمَا مِنَّا إِلَّا لَهُ مَقَامٌ مَّعْلُومٌ ﴿١٦٤﴾ وَإِنَّا لَنَحْنُ الصَّافُّونَ ﴿١٦٥﴾ وَإِنَّا لَنَحْنُ الْمُسَبِّحُونَ ﴿١٦٦﴾ وَإِن كَانُوا لَيَقُولُونَ ﴿١٦٧﴾ لَوْ أَنَّ عِندَنَا ذِكْرًا مِّنَ الْأَوَّلِينَ ﴿١٦٨﴾ لَكُنَّا عِبَادَ اللَّهِ الْمُخْلَصِينَ ﴿١٦٩﴾ فَكَفَرُوا بِهِ ۖ فَسَوْفَ يَعْلَمُونَ ﴿١٧٠﴾ وَلَقَدْ سَبَقَتْ كَلِمَتُنَا لِعِبَادِنَا الْمُرْسَلِينَ ﴿١٧١﴾ إِنَّهُمْ لَهُمُ الْمَنصُورُونَ ﴿١٧٢﴾ وَإِنَّ جُندَنَا لَهُمُ الْغَالِبُونَ ﴿١٧٣﴾ فَتَوَلَّ عَنْهُمْ حَتَّىٰ حِينٍ ﴿١٧٤﴾ وَأَبْصِرْهُمْ فَسَوْفَ يُبْصِرُونَ ﴿١٧٥﴾ أَفَبِعَذَابِنَا يَسْتَعْجِلُونَ ﴿١٧٦﴾ فَإِذَا نَزَلَ بِسَاحَتِهِمْ فَسَاءَ صَبَاحُ الْمُنذَرِينَ ﴿١٧٧﴾ وَتَوَلَّ عَنْهُمْ حَتَّىٰ حِينٍ ﴿١٧٨﴾ وَأَبْصِرْ فَسَوْفَ يُبْصِرُونَ ﴿١٧٩﴾ سُبْحَانَ رَبِّكَ رَبِّ الْعِزَّةِ عَمَّا يَصِفُونَ ﴿١٨٠﴾ وَسَلَامٌ عَلَى الْمُرْسَلِينَ ﴿١٨١﴾ وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿١٨٢﴾ } صدق الله العظيم [الصافات].
{پس آیا پند نمى‌گیرید؟ (۱۵۵) آیا براى شما دلیل روشنى است؟ (۱۵۶) پس اگر راست مى‌گویید، کتاب خود را بیاورید. (۱۵۷) و میان خدا و جنّ نسبتى قائل شدند، درحالى‌که جنّیان به خوبى مى‌دانند که آنها [در روز قیامت] احضار خواهند شد. (۱۵۸) خداوند از آنچه آنان مى‌گویند، منزّه است. (۱۵۹) جز بندگان خالص شده‌ی خدا (۱۶۰) پس شما و آنچه مى‌پرستید، (۱۶۱) هرگز نمی‌توانید کسی را (با آن) فریب دهید، (۱۶۲) مگر آنها که در آتش دوزخ وارد می‌شوند! (۱۶۳) و هیچ یک از ما نیست جز آنکه مقام معلومی دارد؛ (۱۶۴) و ما همگی به صف ایستاده‌ایم؛ (۱۶۵) و ما همه تسبیح‌گوی او هستیم! (۱۶۶) آنها پیوسته می‌گفتند: (۱۶۷) «اگر یکی از کتاب‌های پیشینیان نزد ما بود، (۱۶۸) به یقین، ما بندگان مخلص خدا بودیم!» (۱۶۹) به آن کافر شدند؛ ولی خواهند دانست! (۱۷۰) وعده قطعی ما برای بندگان فرستاده ما [رسولان] از پیش مسلّم شده... (۱۷۱) که آنان یاری شدگانند، (۱۷۲) و لشکر ما پیروزند! (۱۷۳) از آنها روی بگردان تا زمان معیّنی (۱۷۴) و وضع آنها را بنگر،که آنها خواهند دید! (۱۷۵) آیا آنها برای عذاب ما شتاب می‌کنند؟! (۱۷۶) امّا هنگامی که عذاب ما در آستانه خانه‌هایشان فرود آید، انذارشدگان صبحگاه بدی خواهند داشت! (۱۷۷) از آنان روی بگردان تا زمان معیّنی! (۱۷۸) و وضع آنها را بنگر،که آنها خواهند دید! (۱۷۹) منزّه است پروردگار تو، پروردگار عزّت (و قدرت) از آنچه آنان توصیف می‌کنند. (۱۸۰) و سلام بر رسولان! (۱۸۱) حمد و ستایش مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است! (۱۸۲)}
خليفة الله وعبده؛ الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة: 341955 من الموضوع: سلسلةُ بيانات البعوضة الخفيّة وسرّ فايروس كورونا ..

- 12 -
الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
27 - جمادى الأولى - 1442 هـ
11 - 1 - 2021 مـ
01:00 مساءً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=341920
___________


فايروس كورونا، إعلان موعد انتهائه لكلِّ العالمين..


بسم الله الواحد القهّار المُسيطِر على ملكوت كلِّ شيءٍ في السماوات والأرض سبحان الله عمّا يُشركون وتعالى علواً كبيراً، ثم أما بعد..

من خليفة الله على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني إلى كافّة صنّاع القرار وإلى كافّة شعوب البشر في البوادي والحضر، إليكم الخبر من الله الواحد القهّار عن موعد انتهاء عذاب سلالات بعوضة فايروسات العذاب العالمي، فلا أتغنّى لكم بالشِّعر ولا مبالغٌ بغير الحقّ بالنّثر، وإليكم مصدر الخبر في مُحكم الذّكر القرآن العظيم بالقول الفصل وما هو بالهزل.

لقد أعلن الله الحرب العامّة على كافّة المُعرضين عن داعي الله خليفته الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني إلى اتّباع القرآن العظيم بصيرة الداعي إلى عبادة الله وحده لا شريك له الذي يُحاجّكم به خليفة الله وعبده المهديّ ناصر محمد اليماني فكذّبتم وعصيتُم أمر الله بطاعة خليفة الله وعبده المهديّ ناصر محمد اليماني، ولذلك أعلن الله عليكم الحرب الشاملة بدءً من إعلان النفير العام لخلقٍ جديدٍ من جنوده الصغرى لا ترى بالعين المجردة فايروسات بعوضة ما لا تُحيطون بها علماً لا في نشأتها ولا تكوينها تحدٍّ من الله العزيز الحكيم لإخضاع صُنّاع القرار قادات البشر وشعوبهم في البوادي والحضر المسلم منهم والكافر، فلا رجعة للوراء بعد إعلان الحرب من الله سبحانه بقارعة حرب بعوضة وما فوقها من عذاب الله حتى يأتي وعد الله بطاعة خليفته المهديّ ناصر محمد اليماني، تصديقا لقول الله تعالى: { وَلَوْ أَنَّ قُرْآنًا سُيِّرَتْ بِهِ الْجِبَالُ أَوْ قُطِّعَتْ بِهِ الْأَرْضُ أَوْ كُلِّمَ بِهِ الْمَوْتَىٰ بَل لِّلَّهِ الْأَمْرُ جَمِيعًا أَفَلَمْ يَيْأَسِ الَّذِينَ آمَنُوا أَن لَّوْ يَشَاءُ اللَّهُ لَهَدَى النَّاسَ جَمِيعًا وَلَا يَزَالُ الَّذِينَ كَفَرُوا تُصِيبُهُم بِمَا صَنَعُوا قَارِعَةٌ أَوْ تَحُلُّ قَرِيبًا مِّن دَارِهِمْ حَتَّىٰ يَأْتِيَ وَعْدُ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ لَا يُخْلِفُ الْمِيعَادَ
﴿٣١﴾ }صدق الله العظيم [سورة الرعد 31].


والسؤال الذي يطرح نفسه: فما هو وعد الله في محكم كتابه الذي وعدكم به في محكم القرآن؟ فذلكم وعد الله بالخلافة العالميّة الإسلامية لإتمام نور الله للعالمين فيُظهره على الدِّين كلّه ولو كره المجرمون، وتجدون وعد الله في قول الله تعالى: { وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُمْ فِي الْأَرْضِ كَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ وَلَيُمَكِّنَنَّ لَهُمْ دِينَهُمُ الَّذِي ارْتَضَىٰ لَهُمْ وَلَيُبَدِّلَنَّهُم مِّن بَعْدِ خَوْفِهِمْ أَمْنًا يَعْبُدُونَنِي لَا يُشْرِكُونَ بِي شَيْئًا وَمَن كَفَرَ بَعْدَ ذَٰلِكَ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الْفَاسِقُونَ ﴿٥٥﴾ } صدق الله العظيم [النور: 55].

وجاء وعد الله يا معشر قادات البشر وشعوبهم أجمعين في البوادي والحضر، إنّ الله لا يُخلف الميعاد وأقسم بالله الأحد مَن رفع السماء بلا عمدٍ الذي لم يلد ولم يولد ولم يكن له كفواً أحد أنّها لن تنفعكم لقاحاتكم ضد فايروسات العذاب المسوّمة في الكتاب بقيادة الله ربّي وربّكم! فاعبدوه وحده لا شريك له فلا تدعوا مع الله أحداً فلن تجدوا لكم من دونه ملتحداً، فلا ملجأ ولا منجى من عذاب الله إلا الفرار إلى الله بالدعاء الذي كتبناه لكم في بيان بتأريخ ستة وعشرين رمضان في العام الماضي 1441 للهجرة، وجعلنا البيان بالعنوان التالي:
(فايروس كورونا والبيان الفصل وما هو بالهزل) انتهى.
(
https://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=329951)

فإن أبيتُم وعصيتم أمر الله بطاعة خليفته المهديّ ناصر محمد اليماني فأقسم بالله الكبير المُتعال قسماً بعدد حبّات الحصى والرمال إلى كلّ النساء والرجال ما عدا الأطفال أنّكم لا ولن تستطيعوا أن تصرفوا عن أنفسكم عذاب الله الأدنى والأكبر ولو كان بعضكم لبعض ظهيراً ونصيراً، وضاق الصدر من كُفر صُنّاع القرار المستكبرين وعلماء الدِّين وعلماء طبّ البشر في العالمين وعلماء حركة الشمس والقمر في كافّة البشر المنكرين أنّ الشمس أدركت القمر، فعلموا وأخفوا آية الحقّ من ربّهم حتى أصاب العالمين ما أصابهم وما سوف يُصيب المُجرمين منهم والذين يكتمون الحقّ من ربّهم.

اللهم إنّك تعلم إن كنتُ كاذباً فعليّ كذبي ولن يصيبهم سوء، وإن كنت صادقاً فحتماً تصيبهم بما وعدتهم بإذنك إنّك لا تُخلف الميعاد، ألا لعنة الله على من أبى واستكبر وعصى الله وخليفته المهديّ المنتظر أو لعنة الله على ناصر محمد اليماني إن لم يصطفِه الله خليفته على العالمين عداد ثواني الدهر والشهر منذ أن خلق الله السماوات والأرض إلى اليوم الآخر، أو لعنة الله على صُنّاع القرار المُستكبرين في العالمين على خليفة الله الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

أم تظنّون لقاحاتكم سوف تنفعكم من عذاب الفايروسات المُسوّمة المُعَلّمة من الله الذي خلقكم فعَلّمها الله الذي خلقكم كيف تغزوكم لتُعذّبكم لعلّكم ترجعون إلى ربّكم الله بالتضرّع والدعاء لله وحده لا شريك له ليكشف عنكم عذابه فتستجيبوا لداعي الله المهديّ ناصر محمد اليماني إلى عبادة الله وحده لا شريك له على بصيرة من الله القرآن العظيم الذي فيه خبركم وخبر أحداث مَن قبلكم وخبر أحداث ما بعدكم وأخبار يوم الدين يوم يقوم الناس لربّ العالمين؟! أم تظنّوا ناصر محمد اليماني يُعلن لكم التحدّيات العالميّة جِزافاً من عند نفسي في شأن ما تُسمّونه فايروس كورونا؟! وما هو بكورونا بل فايروسات من خلقٍ جديدٍ سُلالات بعوضة ما في مُحكم القرآن العظيم لا تُحيطون بها علماً؛ كائنات حيّة تعيش في جوّ السماء من دون جسم وفي أجسام البشر وفي البرّ والبحر عابرات القارّات والمُحيطات؛ فايروسات بشريّة وما كانت حيوانيّة، فلن تجدوها في أيّ كائن حيوان أو من الأنعام أو من الطيور.. وكتبنا هذا التّحدّي من أوّل بيان في تأريخ/ 10 - رجب - 1441 هـ، 05 - 03 - 2020 مـ،12:51 مساءًا ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى ) العام الماضي بالعنوان التالي:
(فايروس كورونا من العذاب الأدنى دون العذاب الأكبر لعلهم يرجعون).
(
https://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=324226)

وأعلم علم اليقين أنّه تحدٍّ من الله لكم ولكافة علمائكم، وأقسم بالله العظيم المُتعال لتجعلنّ فايروسات التحدّي المستجدّة كافّة علوم طبّ البشر صفراً على الشمال كونها ليست مجرّد وباءٍ الذي يعرفه أطبّاء البشر غيمة وتزول! هيهات هيهات، ولذلك أعلنتُه لكم من أوّل ما خطّه قلم الإمام المهديّ في شأن ما تسمّونه فايروس كورونا أنّه عذابٌ عالميٌّ وليس مجرد وباء عالميّ، فهل وجدتم يا معشر الدول الجبابرة المُستكبرين أنّه حقاً عذاب بغير حساب من كلّ باب من أبواب عجلة الحياة؟ ولم يعتبر المسلمون لماذا كانت شدّته على الدول الكبرى الجبابرة المُستكبرين وأقلّ عند الآخرين المستضعفين وخصوصاً العرب أو بما يُسمّونهم بالعالم الثالث، وكذلك لم يعتبر المسلمون لماذا شدّته عند المُكذّبين بالقرآن العظيم الذين كرهوا ما أنزل الله من الحقّ في القرآن العظيم، أفلا تشكرون يا معشر المسلمين قبل أن يشتدّ الكرب الأعظم على العجم والعرب؟

وها أنتم يا معشر الدول الكبرى الجبابرة المستكبرين تعلنون لقاحات نسبة نجاحها ثمانين في المئة وأخرى تسعين في المئة وأخرى أربعه وتسعين في المئة وأخرى خمسة وتسعين في المئة وأخرى مئة في المئة! جميعها ضدّ ما تسمّونه كوفيد كورونا المُستجد، ألا والله الذي لا إله غيره ولا معبودَ سواه أنّ نتائجها أجمعين صفرٌ على الشمال وأنّ ضررها أقرب من نفعها ولسوف تعلمون، ولا ولن تقيكم من فايروسات العذاب المستجدّة ولا بنسبة واحد في المئة وإنّا لصادقون، بل نتائجها صفر على الشمال، فلَكَم نصحتُ لكم ولكن لا تحبّون الناصحين، وهيهات هيهات وربّ الارض والسماوات لَيعلم العالم بأسره أنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني حقاً لمِن الصادقين خليفة الله على العالمين ليهلِك مَن هلَك عن بيّنة ويحيى من حيّ عن بيّنة.

اللهم فاشهد أنّي ما تناقضتُ في كلّ التحدّيات من عندك في شأن ما يُسمّونه فايروس كورونا ولا في نقطة واحدة في جميع بياناتي، وما علّمتُهم إلا بالتحدي الحق من عندك وعلّمتُهم أنّها ضربُ مَثلٍ من قدرتك جديد لخلق جديد من الله العزيز الحميد؛ مَثل جديد كن فيكون في محكم القرآن المجيد إنّك ربّي لا تستحي أن تضرب مثلاً ما بعوضة من أصغر مخلوقاتك لتحدّي المُستكبرين على خليفة الله ربّ العالمين فتُعذّبهم بسبب إعراضهم بعذاب بعوضة ما لا يحيطون بها علماً، تصديقاً لوعدك الحقّ في مُحكم القرآن العظيم في قول الله تعالى: {۞ إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّهُ بِهَٰذَا مَثَلًا يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ
﴿٢٦﴾} صدق الله العظيم [البقرة: 26].

اللهم زِدهم وأمْلِ لكلّ كفارٍ عنيد من أمثال قدرة عذابك من فايروسات العذاب في مُحكم الكتاب، اللهم وارفع معيار الحرب جوّاً وبرّاً وبحراً كونك أعلم بما يوعون أنّه الحق من عندك، فالحذر الحذر يا معشر المسلمين، اللهم عجِّل برحمتك على الفقراء والمساكين وكافّة المظلومين في العالمين بأمرٍ من عندك أو بالفتح المُبين حتى يصبح قادات المسلمين على ما أسرّوا في أنفسهم نادمين، ووعدك الحقّ وأنت أرحم الراحمين، تصديقاً لقول الله تعالى:
{ ۞ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْيَهُودَ وَالنَّصَارَىٰ أَوْلِيَاءَ ۘ بَعْضُهُمْ أَوْلِيَاءُ بَعْضٍ ۚ وَمَن يَتَوَلَّهُم مِّنكُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ
﴿٥١﴾ فَتَرَى الَّذِينَ فِي قُلُوبِهِم مَّرَضٌ يُسَارِعُونَ فِيهِمْ يَقُولُونَ نَخْشَىٰ أَن تُصِيبَنَا دَائِرَةٌ ۚ فَعَسَى اللَّهُ أَن يَأْتِيَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْرٍ مِّنْ عِندِهِ فَيُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا أَسَرُّوا فِي أَنفُسِهِمْ نَادِمِينَ ﴿٥٢﴾ } صدق الله العظيم [المائدة: 51 - 52].

ولربما يودّ قادات المسلمين الذين يرهبون أمريكا وحلفاءها في صدورهم أشدّ رهبةً من الله أن يقولوا: "وما الذي أسررنا في أنفسنا يا ناصر محمد اليماني؟" فمِن ثمّ يردّ عليكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني وأقول:" هو التطبيع الشامل والكامل مع إسرائيل في حالة نجاح الشيطان دونالد ترامب لفترة أخرى أو في حالة إصرار صُنّاع القرار في الكونغرس في البيت الأسود الأمريكي على التطبيع مع إسرائيل عاصمتها أرض المسجد الأقصى مع أنّ حُرمة المسجد الأقصى عند الله كحرمة المسجد الحرام أن يعمُره المشركون شاهدين على أنفسهم بالكفر بالقرآن العظيم"، فالله المستعان يا معشر قادات المسلمين العرب والعجم كيف تبيعون دينكم بدنياكم؟ فلم يكن ينوي ذلك قليل من قادات المسلمين فكلّ منكم ليعلم بما في نفسه فلا أكاد أن أستثني منكم أحداً وإنّي لم أظلمكم شيئاً، فهل تريدون العزّة عند من يحارب الله ورُسُله ودينه الإسلام وكتابه القرآن؟ يا سبحان الله العظيم! الا تُصدّقون الله في قوله تعالى: { بَشِّرِ الْمُنَافِقِينَ بِأَنَّ لَهُمْ عَذَابًا أَلِيمًا
﴿١٣٨﴾ الَّذِينَ يَتَّخِذُونَ الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاءَ مِن دُونِ الْمُؤْمِنِينَ ۚ أَيَبْتَغُونَ عِندَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا ﴿١٣٩﴾ } صدق الله العظيم [النساء].

وقال الله تعالى: {
أَلَا إِنَّ أَوْلِيَاءَ اللَّهِ لَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ ﴿٦٢﴾ الَّذِينَ آمَنُوا وَكَانُوا يَتَّقُونَ ﴿٦٣﴾ لَهُمُ الْبُشْرَىٰ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَفِي الْآخِرَةِ ۚ لَا تَبْدِيلَ لِكَلِمَاتِ اللَّهِ ۚ ذَٰلِكَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ ﴿٦٤﴾ وَلَا يَحْزُنكَ قَوْلُهُمْ ۘ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا ۚ هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿٦٥﴾ أَلَا إِنَّ لِلَّهِ مَن فِي السَّمَاوَاتِ وَمَن فِي الْأَرْضِ ۗ وَمَا يَتَّبِعُ الَّذِينَ يَدْعُونَ مِن دُونِ اللَّهِ شُرَكَاءَ ۚ إِن يَتَّبِعُونَ إِلَّا الظَّنَّ وَإِنْ هُمْ إِلَّا يَخْرُصُونَ ﴿٦٦﴾ هُوَ الَّذِي جَعَلَ لَكُمُ اللَّيْلَ لِتَسْكُنُوا فِيهِ وَالنَّهَارَ مُبْصِرًا ۚ إِنَّ فِي ذَٰلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَسْمَعُونَ ﴿٦٧﴾ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّهُ وَلَدًا ۗ سُبْحَانَهُ ۖ هُوَ الْغَنِيُّ ۖ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ ۚ إِنْ عِندَكُم مِّن سُلْطَانٍ بِهَٰذَا ۚ أَتَقُولُونَ عَلَى اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَ ﴿٦٨﴾ قُلْ إِنَّ الَّذِينَ يَفْتَرُونَ عَلَى اللَّهِ الْكَذِبَ لَا يُفْلِحُونَ ﴿٦٩﴾ مَتَاعٌ فِي الدُّنْيَا ثُمَّ إِلَيْنَا مَرْجِعُهُمْ ثُمَّ نُذِيقُهُمُ الْعَذَابَ الشَّدِيدَ بِمَا كَانُوا يَكْفُرُونَ ﴿٧٠﴾ } صدق الله العظيم [يونس].

وقال الله تعالى: { مَن كَانَ يُرِيدُ الْعِزَّةَ فَلِلَّهِ الْعِزَّةُ جَمِيعًا إِلَيْهِ يَصْعَدُ الْكَلِمُ الطَّيِّبُ وَالْعَمَلُ الصَّالِحُ يَرْفَعُهُ وَالَّذِينَ يَمْكُرُونَ السَّيِّئَاتِ لَهُمْ عَذَابٌ شَدِيدٌ وَمَكْرُ أُولَٰئِكَ هُوَ يَبُورُ
﴿١٠﴾ } [فاطر].

وقال الله تعالى: { أَفَلَا تَذَكَّرُونَ
﴿١٥٥﴾ أَمْ لَكُمْ سُلْطَانٌ مُّبِينٌ ﴿١٥٦﴾ فَأْتُوا بِكِتَابِكُمْ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ﴿١٥٧﴾ وَجَعَلُوا بَيْنَهُ وَبَيْنَ الْجِنَّةِ نَسَبًا ۚ وَلَقَدْ عَلِمَتِ الْجِنَّةُ إِنَّهُمْ لَمُحْضَرُونَ ﴿١٥٨﴾ سُبْحَانَ اللَّهِ عَمَّا يَصِفُونَ ﴿١٥٩﴾ إِلَّا عِبَادَ اللَّهِ الْمُخْلَصِينَ ﴿١٦٠﴾ فَإِنَّكُمْ وَمَا تَعْبُدُونَ ﴿١٦١﴾ مَا أَنتُمْ عَلَيْهِ بِفَاتِنِينَ ﴿١٦٢﴾ إِلَّا مَنْ هُوَ صَالِ الْجَحِيمِ ﴿١٦٣﴾ وَمَا مِنَّا إِلَّا لَهُ مَقَامٌ مَّعْلُومٌ ﴿١٦٤﴾ وَإِنَّا لَنَحْنُ الصَّافُّونَ ﴿١٦٥﴾ وَإِنَّا لَنَحْنُ الْمُسَبِّحُونَ ﴿١٦٦﴾ وَإِن كَانُوا لَيَقُولُونَ ﴿١٦٧﴾ لَوْ أَنَّ عِندَنَا ذِكْرًا مِّنَ الْأَوَّلِينَ ﴿١٦٨﴾ لَكُنَّا عِبَادَ اللَّهِ الْمُخْلَصِينَ ﴿١٦٩﴾ فَكَفَرُوا بِهِ ۖ فَسَوْفَ يَعْلَمُونَ ﴿١٧٠﴾ وَلَقَدْ سَبَقَتْ كَلِمَتُنَا لِعِبَادِنَا الْمُرْسَلِينَ ﴿١٧١﴾ إِنَّهُمْ لَهُمُ الْمَنصُورُونَ ﴿١٧٢﴾ وَإِنَّ جُندَنَا لَهُمُ الْغَالِبُونَ ﴿١٧٣﴾ فَتَوَلَّ عَنْهُمْ حَتَّىٰ حِينٍ ﴿١٧٤﴾ وَأَبْصِرْهُمْ فَسَوْفَ يُبْصِرُونَ ﴿١٧٥﴾ أَفَبِعَذَابِنَا يَسْتَعْجِلُونَ ﴿١٧٦﴾ فَإِذَا نَزَلَ بِسَاحَتِهِمْ فَسَاءَ صَبَاحُ الْمُنذَرِينَ ﴿١٧٧﴾ وَتَوَلَّ عَنْهُمْ حَتَّىٰ حِينٍ ﴿١٧٨﴾ وَأَبْصِرْ فَسَوْفَ يُبْصِرُونَ ﴿١٧٩﴾ سُبْحَانَ رَبِّكَ رَبِّ الْعِزَّةِ عَمَّا يَصِفُونَ ﴿١٨٠﴾ وَسَلَامٌ عَلَى الْمُرْسَلِينَ ﴿١٨١﴾ وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿١٨٢﴾ } صدق الله العظيم [الصافات].

خليفة الله وعبده؛ الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.
_____________