الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
12 - صفر - 1442 هـ
29 - 09 - 2020 مـ
۸-مهر-۱۳۹۹ه.ش.
12:57 مساءً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
________

آخرین هشدار و انذار از خداوند واحد قهار به تمام متکبران جبار...

به نام خداوند انتقام گیرنده و شکننده پشت هر متکبر جبار؛ و صلوات و سلام بر نبیّ امیّ برگزیده و کسانی از آل بیت او که پاک و مطهرند و صلوات بر افراد فجار و بدکار آنها مباد کسانی که به خود آشکارا ظلم کرده‌اند؛ تمام آنها که از مستکبران هستند.. و پروردگارت هرکس را بخواهد می‌آ‌فریند و برمی‌گزیند و بشر در امر انتخاب مهدی منتظر خلیفه خدا در زمین هیچ نقشی ندارد و اما بعد...
از بنده نعیم اعظم به تمام بندگان نعیم اعظم به خصوص کسانی که به درجات بالا رسیده‌اند! عزیزان من در راه خدا، ای بندگان نعیم اعظم! هیچ بنده‌ای در ملکوت؛ شما را به سوی امری بزرگتر از آنچه که ناصر محمد یمانی شما را به سوی آن هدایت کرده، هدایت نکرده و نخواهد کرد و این نشانه، بزرگترین آیت و نشانه‌ای است که خداوند با آن خلیفه خود مهدی ناصر محمد یمانی را یاری کرده است و می‌بینید که این نشانه در قلب قومی که محبوب خداوندند و محب او جای گرفته است. آیا می‌دانید اگر روزی ناصر محمد یمانی شک کند که خلیفه خداوند و مهدی نیست؛ تمام بندگان نعیم اعظم خواهند گفت: « ناصر محمد یمانی! برایت به خداوند بزرگ قسم می‌خوریم که تو بی شک‌وتردید خلیفه خدا مهدی هستی. تو ما را به سوی عبادت خداوند آن‌گونه که شایسته اوست هدایت کردی و باعث شدی خداوند را آن‌طور که باید بشناسیم و قدر خداوند را آن‌گونه که باید بدانیم. اگر تو مهدی منتظر نباشی، پس بعد از تو منتظر کدام مهدی باشیم؟ بعد از نعیم اعظم که همان در پی گرفتن رضوان خداوند به عنوان غایت است؛ او قرار است ما را به سوی چه چیزی دعوت کند؟ و بعد از حقّ چیزی جز گمراهی نیست. گوش کن ناصر محمد یمانی! به خداوندی که خدایی و معبودی جز او نیست قسم! اگر خداوند با تمام آیات ملکوتش تو را یاری نماید و همه چیز را در جلوی چشم دشمنانت برای آنان محشور [جمع] کند و با معجزه‌های قدرت بی منتهایش تو را یاری نماید؛ این امر چیزی به ایمان و یقین ما درمورد اینکه تو خلیفه خدا مهدی هستی نمی‌افزاید؛ چون نشانه نعیم اعظم رضوان نفس خداوند، بزرگترین نشانه‌ای است که در قلب ما جا گرفته است و دیگر نشانه‌ها و آیات خداوند هرچه که بوده و باشند؛ بزرگتر از نشانه نعیم اعظم رضوان نفس خداوند در پیشگاهش نیستند و حکمت آفرینش بندگان در ملکوت خدا همین امر است. آیا منطقی است که خداوند بندگانش را برای حورالعین و بهشت نعیم آفریده باشد یا حکمت آفرینش ما مختص خداوند است؟ ناصر محمد یمانی به ما جواب بده؟». اما ناصر محمد یمانی حاضر نمی‌شود به سؤال همگان در مورد حکمت آفرینش بندگان پاسخ دهد و جواب را به پروردگار می‌سپارد که در آیات محکم کتاب آمده است؛ بلکه خود ناصر محمد یمانی هم از زمره سؤال کنندگان است و[همگی] می‌گوییم: «خدایا! آیا ما را برای حورالعین و بهشت نعیم آفریده‌ای؟ و خداوند در آیات محکم کتاب جواب این سؤال را نازل نموده و می‌فرماید:
{ وَذَكِّرْ فَإِنَّ الذِّكْرَىٰ تَنفَعُ الْمُؤْمِنِينَ ﴿٥٥﴾ وَمَا خَلَقْتُ الْجِنَّ وَالْإِنسَ إِلَّا لِيَعْبُدُونِ ﴿٥٦﴾ مَا أُرِيدُ مِنْهُم مِّن رِّزْقٍ وَمَا أُرِيدُ أَن يُطْعِمُونِ ﴿٥٧﴾ إِنَّ اللَّهَ هُوَ الرَّزَّاقُ ذُو الْقُوَّةِ الْمَتِينُ ﴿٥٨﴾ } صدق الله العظيم [ الذاريات].
{و پیوسته تذکّر ده، زیرا تذکّر مؤمنان را سود می‌بخشد. (۵۵) من جنّ و انس را نیافریدم جز برای عبادت (۵۶) هرگز از آنها روزی نمی‌خواهم، و نمی‌خواهم مرا اطعام کنند! (۵۷) خداوند روزی‌دهنده و صاحب قوّت و قدرت است! (۵۸)}
پس به این ترتیب، خدایا! تو ملکوت را برای بندگان آفریدی و بندگان را به خاطر حکمتی بسیار بزرگ و جواب از پروردگار در آیات محکم کتاب:
{وَمَا خَلَقْنَا السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَمَا بَيْنَهُمَا لَاعِبِينَ ﴿٣٨﴾ مَا خَلَقْنَاهُمَا إِلَّا بِالْحَقِّ وَلَٰكِنَّ أَكْثَرَهُمْ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٣٩﴾ } صدق الله العظيم [الدخان].
{ ما آسمان‌ها و زمین و آنچه را که در میان این دو است به بازی [و بی‌هدف] نیافریدیم! (۳۸) ما آن دو را جز به حق نیافریدیم؛ ولی بیشتر آنان نمی‌دانند! (۳۹)}
و خداوند تعالی می‌فرماید:
{ وَمَا خَلَقْنَا السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَمَا بَيْنَهُمَا إِلَّا بِالْحَقِّ وَإِنَّ السَّاعَةَ لَآتِيَةٌ فَاصْفَحِ الصَّفْحَ الْجَمِيلَ ﴿٨٥﴾ } صدق الله العظيم [الحجر].
{ ما آسمان‌ها و زمین و آنچه را میان آنهاست، جز به حق نیافریدیم. و قطعاً ساعت [قیامت] آمدنى است، پس [ای پیامبر!] به نیکویى [از لغزش‌ها] صرف نظر کن.}
و خداوند تعالی می‌فرماید:
{ لَوْ أَرَدْنَا أَن نَّتَّخِذَ لَهْوًا لَّاتَّخَذْنَاهُ مِن لَّدُنَّا إِن كُنَّا فَاعِلِينَ ﴿١٧﴾ بَلْ نَقْذِفُ بِالْحَقِّ عَلَى الْبَاطِلِ فَيَدْمَغُهُ فَإِذَا هُوَ زَاهِقٌ ۚ وَلَكُمُ الْوَيْلُ مِمَّا تَصِفُونَ ﴿١٨﴾ وَلَهُ مَن فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ وَمَنْ عِندَهُ لَا يَسْتَكْبِرُونَ عَنْ عِبَادَتِهِ وَلَا يَسْتَحْسِرُونَ ﴿١٩﴾ يُسَبِّحُونَ اللَّيْلَ وَالنَّهَارَ لَا يَفْتُرُونَ ﴿٢٠﴾ أَمِ اتَّخَذُوا آلِهَةً مِّنَ الْأَرْضِ هُمْ يُنشِرُونَ ﴿٢١﴾ لَوْ كَانَ فِيهِمَا آلِهَةٌ إِلَّا اللَّهُ لَفَسَدَتَا ۚ فَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَرْشِ عَمَّا يَصِفُونَ ﴿٢٢﴾ لَا يُسْأَلُ عَمَّا يَفْعَلُ وَهُمْ يُسْأَلُونَ ﴿٢٣﴾ أَمِ اتَّخَذُوا مِن دُونِهِ آلِهَةً ۖ قُلْ هَاتُوا بُرْهَانَكُمْ ۖ هَٰذَا ذِكْرُ مَن مَّعِيَ وَذِكْرُ مَن قَبْلِي ۗ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ الْحَقَّ ۖ فَهُم مُّعْرِضُونَ ﴿٢٤﴾ } صدق الله العظيم [الأنبياء].
{ اگر می‌خواستیم سرگرمی انتخاب کنیم، چیزی متناسب خود انتخاب می‌کردیم! (۱۷) بلکه ما حق را بر سر باطل می‌کوبیم تا آن را هلاک سازد؛ و این گونه، باطل محو و نابود می‌شود! امّا وای بر شما از توصیفی که [درباره خدا و هدف آفرینش] می‌کنید! (۱۸) از آن اوست آنان که در آسمان‌ها و زمینند! و آنها که نزد اویند هیچ گاه از عبادتش استکبار نمی‌ورزند، و هرگز خسته نمی‌شوند. (۱۹) شب و روز را تسبیح می‌گویند؛ و سست نمی‌گردند. (۲۰) آیا آنها خدایانی از زمین برگزیدند که [خلق می‌کنند و] منتشر می‌سازند؟! (۲۱) اگر در آسمان و زمین، جز «اللّه» خدایان دیگری بود،تباه و فاسد می‌شدند! منزه است خداوند پروردگار عرش، از توصیفی که آنها می‌کنند! (۲۲) هیچ‌کس نمى‌تواند بر کار او خرده بگیرد؛ ولى در کارهاى آنها، جاى سؤال و ایراد است. (۲۳) آیا آنها معبودانی جز خدا برگزیدند؟! بگو: «دلیلتان را بیاورید! این سخن کسانی است که با من هستند، و سخن کسانی است که پیش از من بودند!» امّا بیشتر آنها حق را نمی‌دانند؛ و به همین دلیل (از آن) روی گردانند. (۲۴)}
و خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَمَا خَلَقْنَا السَّمَاءَ وَالْأَرْضَ وَمَا بَيْنَهُمَا بَاطِلًا ذَٰلِكَ ظَنُّ الَّذِينَ كَفَرُوا فَوَيْلٌ لِّلَّذِينَ كَفَرُوا مِنَ النَّارِ﴿٢٧﴾ } صدق الله العظيم [ص].
{ما آسمان و زمین و آنچه را میان آنهاست بیهوده نیافریدیم؛ این گمان کافران است؛ وای بر کافران از آتش}
و خداوند تعالی می‌فرماید:
{ أَفَحَسِبْتُمْ أَنَّمَا خَلَقْنَاكُمْ عَبَثًا وَأَنَّكُمْ إِلَيْنَا لَا تُرْجَعُونَ ﴿١١٥﴾ فَتَعَالَى اللَّهُ الْمَلِكُ الْحَقُّ ۖ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْكَرِيمِ ﴿١١٦﴾ وَمَن يَدْعُ مَعَ اللَّهِ إِلَٰهًا آخَرَ لَا بُرْهَانَ لَهُ بِهِ فَإِنَّمَا حِسَابُهُ عِندَ رَبِّهِ ۚ إِنَّهُ لَا يُفْلِحُ الْكَافِرُونَ ﴿١١٧﴾ وَقُل رَّبِّ اغْفِرْ وَارْحَمْ وَأَنتَ خَيْرُ الرَّاحِمِينَ ﴿١١٨﴾ } صدق الله العظيم [المؤمنون].
{آیا گمان کردید شما را بیهوده آفریده‌ایم، و به‌سوی ما باز نمی‌گردید؟ (۱۱۵) پس برتر است خداوندی که فرمانروای حقّ است! معبودی جز او نیست؛ و او پروردگار عرش کریم است! (۱۱۶) و هر کس معبود دیگری را با خدا بخواند مسلّماً هیچ دلیلی بر آن نخواهد داشت، حساب او نزد پروردگارش خواهد بود؛ یقیناً کافران رستگار نخواهند شد! (۱۱۷) و بگو: «پروردگارا! مرا ببخش و رحمت کن؛ و تو بهترین رحم کنندگانی! (۱۱۸)}
شاید تمام بندگان نعیم اعظم بخواهد یک صدا بگویند: « به عزت و جلال خداوند قسم که ما این برهان را در نفس خود الان و قبل از اینکه خداوند را ملاقات کنیم یافته‌ایم و می‌دانیم رضوان نفس خدا بر بندگانش، نعیمی است که از جنت نعیم او بسیار بزرگتر است و در این امر هیچ شک و تردید نداریم. ما حقیقت این فتوای خداوند را در وجود و نفس خود درک کرده‌ایم؛ این حقیقتی راسخ در قلب ماست و درمورد حقیقت نعیم اعظم در قلب خود به یقین رسیده‌ایم و حقیقت این فرموده خداوند تعالی را در نفس خود پیدا کرده‌ایم:
{ وَعَدَ اللَّهُ الْمُؤْمِنِينَ وَالْمُؤْمِنَاتِ جَنَّاتٍ تَجْرِي مِن تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ خَالِدِينَ فِيهَا وَمَسَاكِنَ طَيِّبَةً فِي جَنَّاتِ عَدْنٍ وَرِضْوَانٌ مِّنَ اللَّهِ أَكْبَرُ ذَٰلِكَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ ﴿٧٢﴾ } صدق الله العظيم [التوبة]
{خداوند به مردان و زنان باایمان، باغ‌هایی از بهشت وعده داده که نهرها از زیر درختانش جاری است؛ جاودانه در آن خواهند ماند؛ و مسکن‌های پاکیزه‌ای در بهشت‌های جاودان و رضوان خدا، [از همه اینها] بزرگ‌تر است؛ و پیروزی بزرگ، همین است(۷۲)}..
ای خلیفه خدا و عبدش مهدی! شاهد باش که ما قومی که محبوب خداوندیم و محب او قصد سرکشی در زمین و فساد نداریم و عاقبت از آن متقیان است».
خلیفه خدا و عبدش در پاسخ آنها می‌گوید: شهادتی حق؛ و شما خود شاهد این امر در نفستان هستید و برای خدا شهادت می‌دهم که پروردگارم مرا خلیفه خود بر عالمیان قرار داده است و شهادت می‌دهم پروردگار من و شما که مرا برگزیده؛ مرا بر تمام عالمیان غالب خواهد ساخت.
روزگار چرخید و موعد نزدیک شده است و اکثر مردم از ذکرشان یعنی قرآن عظیم روگردان هستند و بیشترین شدت روگردانی بعد از شیاطین؛ در میان تصمیم‌گیرندگان کشورهای اسلامی است که حاضر نشدند از در وارد خانه‌ها شوند و در برابر فتوای خداوند در آیات محکم کتابش استکبار ورزیدند که فرموده است تعداد ماه‌ها در یک سال، دوازده است که چهار ماه از آنها حرام است و سال با ماه حرامی که چهارمین ماه از ماه‌های حرام و دوازدهمین ماه از سال ۱۴۴۱ است تمام می‌شود و شما طبق کتاب خدا قرآن عظیم، بعد از غروب آفتاب چهارشنبه/ شب پنجشنبه وارد تاریخ اول صفر[ ۱/۱] اولین ماه سال ۱۴۴۲؛ سال جدید شدید. اما مجرمان شما، تصمیم گرفتند روابط خود را با کسانی عادی سازند که مسجد الأقصی قدس شریف را پایتخت ابدی یهود اعلان کرده‌اند و اینان با چنین افرادی رابطه خود را عادی کردند! خداوند بر قلب‌های آنان مهر زده و بر گوش‌ها و چشم‌های آنان پرده افکنده مگر کسانی که توبه و انابه کنند و بر استکبار خود پافشاری نکنند . همانا که خداوند توابین و مطهران را دوست دارد.
چقدر به شما هشدار دادم که از در وارد خانه‌ها شوید و اعتراف کنید خطاکارید! بعد از غروب آفتاب چهارشنبه/شب پنجشنبه و با پایان چهارمین ماه حج از ماه‌های حرام، سالتان به آخر رسید و سال جدید، سال ۱۴۴۲ بعد از غروب آفتاب چهارشنبه/شب پنجشنبه در اول صفر آغاز شد و این بر اساس تاریخ ادراک برای خورشید و ماه است که شما آن را تکذیب کرده و از کسانی پیروی می‌کنید که از نشانه تصدیق روگردان و راه آن را سد می‌کنند و امام مهدی صادق[ که از صدیقان حقّ پروردگارش است] را تکذیب می‌کنید. چشم‌های خود را که شاهد انتفاخ اهله هستند را تکذیب می‌کنید. من به شما فرمان نمی‌دهم قبل از رؤیت هلال و ظاهر شدن آن در برابر چشم همه مردم، آغاز ماه صفر را اعلان کنید؛ هلالی که خورشید از آن پیش افتاده و در سمت شرقش قرار داشت و در حالتی که هلال [متولد] شده بود با خورشید تقارن کرد و ادراک رخ داد. دانشمندان نجوم یقین دارند که هلال ماه صفر قبل از غروب کردن آفتاب روز پنجشنبه/شب جمعه؛ غروب خواهد کرد و به دلیل اینکه اجتماع خورشید با هلال ماه رخ داد؛ هیچ یک از مردم عالم هلال ماه صفر را ندید و هرکس فتوا بدهد که هلال صفر بعد از غروب آفتاب پنجشنبه رؤیت شده است؛ شاهد باشید که دروغ می‌گوید؛ با اینکه کسانی که با ظلم و بهتان شهادت می‌دهند، می‌دانند دروغ می‌گویند و آگاهانه شهادت دروغ می‌دهند. چون با وجود اینکه شب پنجشنبه روز اول صفر و جمعه روز دوم صفر بود؛ ولی هلال صفر برای مردم قابل رویت نبود و تنها روز جمعه در شب شنبه هلال منتفخ، خود را به مردم نشان داد تا شاید شهادت بدهند که واقعاً و به حق خورشید به ماه رسیده و دوران انتفاخ اهله به عنوان هشدار به بشریت فرا رسیده و به دنبال آن شرّی بسیار گسترده و عذاب‌های بزرگتر و بزرگتر در راه است....
ما به روگردانان از ذکر بشارت خیر نمی‌دهیم؛ بلکه به روگردانانِ از ذکر پروردگارشان قرآن عظیم، بشارت شرّی فراگیر و گسترده و عذابی بسیار دردناک و شدید از آسمان و دریا و خشکی را می‌دهیم به اضافه رسته و گروه های جدید و شدیدتر [بیماری] با تفاوت‌های ژنتیکی که باعث ناامیدی کامل و فلج کامل بدن برخی از شما می‌شود و شدت ابتلای هرکس بستگی به اعمالش دارد و پروردگارت به احدی ظلم نمی‌کند. این شما و این رسته جدیدی که در آستانه آوار شدن بر سر روگردانان از ذکراست. این «ویروس متین» که به امر خداوند وعده‌ی آن را به حق به شما داده بودیم؛ قارعه جدیدی است اضافه بر آنچه که ویروس کرونا می‌نامید. ای جماعت روگردانان از ذکر! ای تصمیم‌گیرندگان کشورهای اسلامی و کفار! ای تمام کسانی که از فرمان خداوند برای صلح روگرداندید چه راه گریزی دارید؟ به یقین خواهید دید که خداوند عزیز و حکیم است و همانا که مفسدان را دوست ندارد. چه در یمن و چه در غیر یمن؛ هیچ چیز در دست ندارید، چیزی به دست شما نیست و نه فرجی برایتان هست و نه راه خروجی برای فرار از عذاب خدا دارید؛ تا زمانی که گردنتان را در برابر خلیفه خدا مهدی ناصر محمد یمانی فرود آورید؛ کسی که قصد سرکشی و فساد در زمین را ندارد و عاقبت از آن متقیان است.
خواهید دانست که امام مهدی ناصر محمد یمانی در همه موارد از صادقان و راستگویان است؛ چه در بیان حق قرآن و چه در مورد تمام آنچه که خداوند در رؤیای حق به من نشان می‌دهد. روزی می‌آید که هیچ گریزی ندارید مگر اینکه بگویید:
« راست گفت خداوند و خلیفه او مهدی ناصر محمد یمانی». من تمام تصمیم‌گیرندگان احزاب یمن را به چالش می‌کشم؛ آنان هیچ راه خروج و فرجی پیدا نمی‌کنند مگر اینکه در برابر خلیفه خدا در یمن و تمام عالم امام مهدی ناصر محمد یمانی گردن فرو آورند.
هواداران نظریه گرمایش زمین! شما گمان می‌کنید دلیل زیاد شدن شاخص بلایای غیر طبیعی، گرمایش و احتباس حرارتی در غلاف جوّی است که خود ناشی از آلاینده‌های صنایع در جهان است؛ شما دروغ می‌گویید. ویروس کرونا ۹ ماه است که صنایع و چرخ زندگی شما را تعطیل کرده است و همچنان کشورهای بزرگ کافر را درمی‌نوردد! سؤالی که مطرح می‌شود این است: آیا آنچه که بلایای طبیعی می‌نامید کاهش یافته یا از نظر شدت و دفعات بیشتر شده است و خداوند علاوه بر عذابی که کرونا می‌نامید، آنها را هم بر سرتان نازل می‌کند؟ آیا امام مهدی ناصر محمد یمانی راست نگفت که این بلایا، ناشی از اثرات سیاره عذاب از راه دور است که هر سال به علت نزدیک شدن سیاره سقر به کره زمین، در حال افزایش است؟ ای جماعت روگردانان از ذکر! بالاخره خداوند از مکانی نزدیک شما را با آن گرفتار خواهد کرد. ای پیروان نظریه گرمایش زمین! از قارعه‌های عذابی که یکی بعد از دیگری و بزرگتر و بزرگتر بر سرتان نازل خواهد شد به کجا خواهید گریخت؟ آیا خلیفه خدا امام مهدی ناصر محمد یمانی در مورد اینکه بلایا ناشی از نزدیک شدن سیاره عذابی است که در راه است و خداوند از فاصله نزدیک شما را گرفتار آن خواهد کرد؛ راست نگفت؟ هرچه که نزدیکتر می‌شود؛ میزان حوادثی که بلایای ناشی از تغییرات آب‌وهوایی می‌نامید افزایش می‌یابند. ای جماعت کافران روگردان از ذکر خدا قرآن عظیم! ای همه روگردانان از ذکر به صورت عام چه مسلمان و چه کافر! چه راه فراری دارید [مگر کسی که پروردگارم به او رحم کند].
خداوندا! در تمکین و فتح مبین بر عالمیان تعجیل فرما و ظلم و شرّ دشمنان وتعدیگران را از سر مظلومان بردار همانا که تو متعدیان را هرجای عالم که باشند دوست نداری و همانا که فساد را دوست نداری. خدایا به حق لا اله الا انت و به حق رحمتی که برنفس خود واجب نمودی و به حق بزرگی نعیم رضوان نفست؛ ظلم را به صورت عاجل از سر تمام مظلومان عالم بردار که این کار بر تو آسان است و تو از بنده‌ات نسبت به بندگان رحیم‌تری و وعده تو حق است و ارحم الراحمینی. شما حقیقت بیان حق این فرموده خداوند تعالی را خواهید دانست:
{ وَيَقُولُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَسْتَ مُرْسَلًا قُلْ كَفَىٰ بِاللَّهِ شَهِيدًا بَيْنِي وَبَيْنَكُمْ وَمَنْ عِندَهُ عِلْمُ الْكِتَابِ ﴿٤٣﴾ } صدق الله العظيم [الرعد]
{و کسانى که کفر ورزیدند، می‌گویند: «تو فرستاده [خدا] نیستى!» بگو: «گواهى خدا و کسى که علم کتاب نزد اوست، میان من و شما کافى است.»}
در این آیه محکم، بشارت برانگیخته شدن امام مهدی ناصر محمد و برهان برانگیخته شدن او در‌حالی‌که از نظر علم کتاب دانش بیشتری به او عنایت شده، آمده است. نمی‌توانید از قرآن بر او غلبه کنید چون خداوند علم قرآن عظیم را به او می‌دهد. ما نمی‌گوییم آگاهی وعلم نسبت به بخشی از کتاب؛ بلکه علم [کامل] قرآن عظیم و عقل همه شما، چه بخواهید و چه نخواهید، در برابر دانش او سرفرو می‌آورد تا جایی که هیچ‌کس از بیان حق کتاب رونگرداند، مگر بدترین جنبندگان که عذاب دردناکی را خواهند چشید؛ بدون اینکه پروردگارشان به آنان ظلم کرده باشد. این عذاب از خشکی و دریا و آسمان بر آنان نازل می‌شود اضافه بر موج جدید و گسترده‌تری از آنچه که ویروس کرونا می‌نامید؛ ولی این بار تعداد فوتی‌ها کم نیست؛ بلکه ما در اولین بیان خود در سال قمری گذشته گفتیم در اول کار تعداد فوتی‌ها کم است؛ یعنی با ویروس متین که در راه است [فايروس المتين القادم] حتماً تعداد فوتی‌ها بالا خواهد رفت و مصیبت زیاد و ترس و هراس بسیار ایجاد خواهد کرد. ای جماعت کافران نسبت به ذکر خداوند قرآن عظیم و ای روگردانان از پیروی از آن در کشورهای اسلامی! شما و تمام مجرمان عالم خواهید دانست که کید خدا بسیار متین و قدرت‌مند است؛ به کجا می‌توان گریخت؟ آیا به سطح کره ماه یا به عمق دریاها و یا به قرنطینه می‌گریزید و مرگ خویش را فریاد می‌کنید؟ این شرّی فراگیر و گسترده است؛ ای جماعتی که از قرآن عظیم کراهت دارید! ای کسانی که از رضوان خداوند و پروردگار عالمیان ناخشنود هستید! ای کسانی که از خلیفه خدا بر عالمیان امام مهدی ناصر محمد یمانی کراهت داشته و آزار و اذيت دیده و از ظهورش ناخرسندید! پس[به همه شما] می‌گوییم: از غیضتان بمیرید؛ چه تصوری درمورد کسی دارید که خدا با اوست؟ حکم با خداوند خیر الفاصلین است. هرکس دشمن نعیم رضوان خدا و دشمن خلیفه او امام مهدی ناصر محمد یمانی باشد[بداند] خداوند دشمن مجرمان است، پس قبر خود را کنده و کفنش را آماده کند؛ مگر کسی که توبه کرده و به سوی پروردگارش بازگردد و انابه کند که خداوند غفور و رحیم است.
وسلامٌ على المُرسَلين، والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ

اقتباس المشاركة: 336699 من الموضوع: إنذارٌ أخيرٌ من الله الواحد القهّار لكلِّ متكبّرٍ جبّارٍ ..

الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
12 - صفر - 1442 هـ
29 - 09 - 2020 مـ
12:57 مساءً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=324206
________


إنذارٌ أخيرٌ من الله الواحد القهّار لكلِّ متكبّرٍ جبّارٍ ..

بسم الله المنتقم القاصم لظهر كلّ مُتكبّر جبّار، والصلاة والسلام على النّبيّ الأمّيّ المختار وآل بيته الأطهار منهم، ولا صلاة على الفُجّار منهم كلّ ظالمٍ لنفسه مُبين؛ كلّ مَن كان منهم مِن المُستكبرين، وربّك يخلق ما يشاء ويختار ما كان للبشر الخيرة من الأمر في اصطفاء المهديّ المنتظر خليفة الله في الأرض من دونه، أمّا بعد..

من عبد النعيم الأعظم إلى كافّة عبيد النعيم الأعظم وأخصّ من ارتقى منهم إلى أعلى الدرجات العُلى، فيا أحبّتي في الله يا عبيد النعيم الأعظم، فلا ولن يهديكم أيّ عبدٍ في الملكوت إلى شيء هو أعظم ممّا هداكم إليه ناصر محمد اليمانيّ وتلك هي أكبر آية أيّد الله بها خليفته المهديّ ناصر محمد اليمانيّ، وتجدون الآية تحلّ في قلوب قومٍ يُحبّهم الله ويحبّونه، وسوف أخبركم بشيءٍ لا تحيطون به عِلماً
فمِن ثمّ تجدون أنّه الحقّ في أنفسكم، فهل تعلمون لو أنّ ناصر محمد اليمانيّ يشكّ يوماً ما أنّه ليس خليفة الله المهديّ لقال كافّة عبيد النعيم الأعظم: "يا ناصر محمد اليمانيّ نُقسم لك بالله العظيم أنّك خليفة الله المهديّ لا شكّ ولا رَيب، فقد هديتنا إلى عبادة الله كما ينبغي أن يُعبد فجعلتنا نُقدّر الله حقّ قدره، فإذا لم تكن المهديّ المنتظر فأيّ مهديٍّ ننتظره من بعدك؟ إلى ماذا سوف يهدينا إليه من بعد النعيم الأعظم (أن نتّخذ رضوان الله غايةً) فماذا بعد الحقّ إلا الضلال المُبين؟ فاسمع يا ناصر محمد اليمانيّ؛ فوالله الذي لا إله غيره ولا يُعبد سواه لو يؤيّدك الله بكافّة آيات مَلكوته فيَحشر على أعدائك كلّ شيءٍ قُبُلاً وهم ينظرون ويؤيّدك بمعجزات قدرته بلا حدود لما زادنا ذلك إيماناً إلى إيماننا ولا يقيناً إلى يقيننا أنّك خليفة الله المهديّ؛ كون آية النعيم الأعظم رضوان نفس الله هي أعظم آية على الإطلاق حلّت في قلوبنا، وما دونه مهما كان ومهما يكون من آيات الله فليست أعظم من آية النعيم الأعظم رضوان نفس الله بين يديه، وفي ذلك تكمن الحكمة من خلق عبيده في ملكوته، فهل من المعقول أنّ الله خلق عبيده من شان الحور العين وجنّات النعيم أم من شان الله تقتضي الحكمة من خلقنا؟ فأجِبْنا يا ناصر محمد اليمانيّ" فمِن ثمّ يرفض ناصر محمد اليماني أن يُجيب على كافّة السائلين عن الحكمة من خلق العبيد ويترك الجواب من الربّ في مُحكم الكتاب، بل ويكون ناصر محمد من ضمن السائلين ونقول: "يا الله هل خلقتنا من شان الحور العين وجنّات النّعيم؟" وأنزل الله جواب هذا السؤال في محكم الكتاب وقال تعالى: { وَذَكِّرْ فَإِنَّ الذِّكْرَىٰ تَنفَعُ الْمُؤْمِنِينَ ﴿٥٥﴾ وَمَا خَلَقْتُ الْجِنَّ وَالْإِنسَ إِلَّا لِيَعْبُدُونِ ﴿٥٦﴾ مَا أُرِيدُ مِنْهُم مِّن رِّزْقٍ وَمَا أُرِيدُ أَن يُطْعِمُونِ ﴿٥٧﴾ إِنَّ اللَّهَ هُوَ الرَّزَّاقُ ذُو الْقُوَّةِ الْمَتِينُ ﴿٥٨﴾ } صدق الله العظيم [ الذاريات].

إذاً يا الله لقد خلقتَ المَلكوت من أجل العبيد وخلقتَ العبيد من أجل حكمة عُظمى، والجواب من الربِّ في محكم الكتاب في قول الله تعالى:
{ وَمَا خَلَقْنَا السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَمَا بَيْنَهُمَا لَاعِبِينَ
﴿٣٨﴾ مَا خَلَقْنَاهُمَا إِلَّا بِالْحَقِّ وَلَٰكِنَّ أَكْثَرَهُمْ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٣٩﴾ } صدق الله العظيم [الدخان].

و قال الله تعالى:
{ وَمَا خَلَقْنَا السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَمَا بَيْنَهُمَا إِلَّا بِالْحَقِّ وَإِنَّ السَّاعَةَ لَآتِيَةٌ فَاصْفَحِ الصَّفْحَ الْجَمِيلَ ﴿٨٥﴾ }[الحجر].

وقال الله تعالى:
{ لَوْ أَرَدْنَا أَن نَّتَّخِذَ لَهْوًا لَّاتَّخَذْنَاهُ مِن لَّدُنَّا إِن كُنَّا فَاعِلِينَ
﴿١٧﴾ بَلْ نَقْذِفُ بِالْحَقِّ عَلَى الْبَاطِلِ فَيَدْمَغُهُ فَإِذَا هُوَ زَاهِقٌ ۚ وَلَكُمُ الْوَيْلُ مِمَّا تَصِفُونَ ﴿١٨﴾ وَلَهُ مَن فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ وَمَنْ عِندَهُ لَا يَسْتَكْبِرُونَ عَنْ عِبَادَتِهِ وَلَا يَسْتَحْسِرُونَ ﴿١٩﴾ يُسَبِّحُونَ اللَّيْلَ وَالنَّهَارَ لَا يَفْتُرُونَ ﴿٢٠﴾ أَمِ اتَّخَذُوا آلِهَةً مِّنَ الْأَرْضِ هُمْ يُنشِرُونَ ﴿٢١﴾ لَوْ كَانَ فِيهِمَا آلِهَةٌ إِلَّا اللَّهُ لَفَسَدَتَا ۚ فَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَرْشِ عَمَّا يَصِفُونَ ﴿٢٢﴾ لَا يُسْأَلُ عَمَّا يَفْعَلُ وَهُمْ يُسْأَلُونَ ﴿٢٣﴾ أَمِ اتَّخَذُوا مِن دُونِهِ آلِهَةً ۖ قُلْ هَاتُوا بُرْهَانَكُمْ ۖ هَٰذَا ذِكْرُ مَن مَّعِيَ وَذِكْرُ مَن قَبْلِي ۗ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ الْحَقَّ ۖ فَهُم مُّعْرِضُونَ ﴿٢٤﴾ } [الأنبياء].

وقال الله تعالى:
{ وَمَا خَلَقْنَا السَّمَاءَ وَالْأَرْضَ وَمَا بَيْنَهُمَا بَاطِلًا ذَٰلِكَ ظَنُّ الَّذِينَ كَفَرُوا فَوَيْلٌ لِّلَّذِينَ كَفَرُوا مِنَ النَّارِ﴿٢٧﴾ }
صدق الله العظيم [ص].

وقال الله تعالى: { أَفَحَسِبْتُمْ أَنَّمَا خَلَقْنَاكُمْ عَبَثًا وَأَنَّكُمْ إِلَيْنَا لَا تُرْجَعُونَ ﴿١١٥﴾ فَتَعَالَى اللَّهُ الْمَلِكُ الْحَقُّ ۖ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْكَرِيمِ ﴿١١٦﴾ وَمَن يَدْعُ مَعَ اللَّهِ إِلَٰهًا آخَرَ لَا بُرْهَانَ لَهُ بِهِ فَإِنَّمَا حِسَابُهُ عِندَ رَبِّهِ ۚ إِنَّهُ لَا يُفْلِحُ الْكَافِرُونَ ﴿١١٧﴾ وَقُل رَّبِّ اغْفِرْ وَارْحَمْ وَأَنتَ خَيْرُ الرَّاحِمِينَ ﴿١١٨﴾ }صدق الله العظيم [المؤمنون].

وربما يودّ كافّة عبيد النعيم الأعظم أن يقولوا بلسانٍ واحدٍ "بعزّة الله وجلاله أنّنا وجدنا البرهان في أنفسنا الآن من قبل لقاء الله أنّ رضوان نفسه على عباده هو النعيم الأكبر من نعيم جنّته حقيقٌ لا شكّ ولا رَيب فوجدنا في أنفسنا حقيقة فتوى الله بالحقّ أنّ رضوان الله على عبيده حقيقٌ وجدناه النعيم الأعظم من أيّ نعيم مهما كان ومهما يكون فوجدنا فتوى الله حقيقةً رسخت في قلوبنا فحَلَّ اليقين في قلوبنا بحقيقة النعيم الأعظم حقيق فوجدناه في أنفسنا تصديقاً لقول الله تعالى: { وَعَدَ اللَّهُ الْمُؤْمِنِينَ وَالْمُؤْمِنَاتِ جَنَّاتٍ تَجْرِي مِن تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ خَالِدِينَ فِيهَا وَمَسَاكِنَ طَيِّبَةً فِي جَنَّاتِ عَدْنٍ وَرِضْوَانٌ مِّنَ اللَّهِ أَكْبَرُ ذَٰلِكَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ ﴿٧٢﴾ } صدق الله العظيم [التوبة]، فاشهد يا خليفة الله وعبده المهديّ أنّنا معشر قومٍ يُحبّهم الله ويُحبّونه لا نريد علوّاً في الأرض ولا فساداً والعاقبة للمتّقين".. فمِن ثمّ يردّ عليكم خليفة الله وعبده وأقول: "شهادة بالحقّ وأنتم على ذلك من الشاهدين على ما في أنفسكم، وأشهد لله أنّ ربّي جعلني خليفته على العالمين وأشهد أنّ من اصطفاني الله ربّي وربّكم سيُظهرني على كافّة العالمين".

واستدار الزمان واقترب الأوان وأكثر البشر عن ذِكرهم القرآن العظيم لمُعرضين، وأشدّهم إعراضاً مِن بعد الشياطين هم صُنّاع القرار من المسلمين الذين رفضوا أن يدخلوا البيوت من أبوابها فاستكبروا على فتوى الله في مُحكم كتابه أنّ عدّة الشهور للعام الواحد اثنَي عشرَ شهراً منها أربعةٍ حُرُم ويُختم العام بالشهر الحرام الشهر الرابع من الأشهر الحُرُم الذي هو ذاته الشهر الثاني عشر لعامكم هذا ١٤٤١ ودخلتم بعد غروب شمس الأربعاء ليلة الخميس في تاريخ ١/١ (صفر) الشهر الأول لعام ١٤٤٢ للعام الجديد في كتاب الله القرآن العظيم ولكنّ المُجرمين منكم من صُنّاع القرار أصحاب التطبيع مع الذين أعلنوا المسجد الأقصى القدس الشريف عاصمة اليهود الأبديّة فيُعلنوا التطبيع معهم! طبعَ الله على قلوبهم وختم على أسماعهم وأبصارهم إلا من تاب منهم وأناب ولم يُصرّ مستكبراً فإنّ الله يُحبّ التوّابين ويُحبّ المُتطهّرين.

فلَكَم حذّرتُكم أن ادخلوا البيوت من أبوابها واعترفوا أنّكم كنتم خاطئين! وانتهى شهر الحجّ الرابع من الأشهر الحرم بانتهاء عامكم هذا المُنقضي بعد غروب شمس الأربعاء ليلة الخميس فابتدأ عامكم الجديد بعد غروب شمس الأربعاء ليلة الخميس واحد صفر لعامكم الجديد ١٤٤٢ وهذا بحسب تأريخ الإدراك للشمس والقمر الذي أنتم به تُكذِّبون وتتّبعون الصادّين عن آية التصديق وتكذّبون الإمام المهديّ الصادق (مِن الصّدّيقين بالحقِّ من ربّهِ) وتكذّبون أعينكم بانتفاخ الأهلّة، ولا نأمركم أن تدخلوا غرّة شهر صفر من قبل رؤية هلاله يخرج على الناس كافة بعد أن كانت الشمس تتقدّمه شرقاً وقد هو هلالاً فأدركها واجتمع بها وقد هو هلالاً وعلماء الفلك لَيعلمون علم اليقين أنّ هلال صفر سيغرُب قبل غروب شمس الخميس ليلة الجمعة، ولا ولن يشاهده أحدٌ من العالمين بسبب الاجتماع به وقد هو هلالاً، ومن أفتى برؤية هلال صفر بعد غروب شمس الخميس ليلة الجمعة فاشهدوا أنّه لمِن الكاذبين برغم أنّهم لَيعلمون شهداءُ الزور والبهتان أنّهم لكاذبون يفترون الكذب وهم يعلمون، كون هلال صفر لم يخرج للناس بعدُ برغم أنّ ليلة الخميس هي واحد صفر والجمعة اثنين صفر، ولن يخرج على البشر إلا مُنتفخاً يوم الجمعة ليلة السبت لعلهم يشهدون أنّ الشمس حقّاً أدركت القمر وأدركهم عصر انتفاخ الأهلّة نذيراً للبشر ويتلوه شرٌّ مستطيرٌ والعذاب من أكبرٍ إلى أكبر.

فلن نبشّر المعرضين عن الذّكر بخيرٍ بل نبشّر المعرضين عن ذِكر ربّهم القرآن العظيم بشرٍّ مُستطيرٍ وعذابٍ نُكرٍ جوّاً وبحراً وبرّاً إضافة إلى فصائل جديدة شديدة البأس تسبّب اليأس التام والشلل التام للأجسام لبعضٍ منكم مختلفات الجينات ولكلٍّ درجاتٍ مِمّا عمِلوا ولا يظلمُ ربّك أحداً، تلكم فصائل جديدة أوشكت أن تقصف المُعرضين عن الذِّكر؛ ذلكم الفايروس المتين الذي وعدناكم به بالحقّ بأمر الله قارعة جديدة إضافة لما يسمّونه فايروس كورونا، فأين المفرّ يا معشر المُعرضين عن الذّكر ومعشر صُنّاع القرار من المسلمين والكفّار يا من أبيتُم أمر الله أن تدخلوا في السّلم كافّة وسوف تعلمون علم اليقين إنّ الله عزيزٌ حكيمٌ؛ إنّ الله لا يحب المفسدين، فلستُم على شيءٍ لا في اليمن ولا غير اليمن ولا فرَج لكم ولا مخرج لكم من عذاب الله حتى تخضع أعناقكم لخليفة الله المهديّ ناصر محمد اليماني الذي لا يريد علوّاً في الأرض ولا فساداً والعاقبة للمتّقين.

ولسوف تعلمون أنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ لَمِن الصادقين في كلِّ شيءٍ سواء في البيان الحقّ للقرآن وكذلك كافّة ما أراني الله في وحي الرؤيا الحقّ في منامي، فسوف يأتي يومٌ لا تجدون مناصاً من أن تقولوا:
" صدق الله وخليفته المهديّ ناصر محمد اليمانيّ"، وأتحدّى صُنّاع القرار في أحزاب اليمن أن يجدوا لهم مخرجاً وفرجاً حتى تخضع أعناقهم لخليفة الله على اليمن والعالم بأسرهِ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ.

ويا معشر أصحاب نظريّة الاحتباس الحراريّ بسبب ظنّكم أنّ سبب ازدياد مؤشّر الكوارث غير الطبيعيّة أنّها بسبب الاحتباس الحراريّ العالِق في الغلاف الجويّ بسبب عوادم مصانع دول العالم وإنّكم لكاذبون، فقد أوقف فايروس كورونا مصانعكم وعجلة حياتكم لمدة ستّة أشهر ولا يزال يعصف بدول الكفر العظمى! والسؤال الذي يطرح نفسه: فهل وجدتم أنّها خفّت ما تسمّونها كوارث الطبيعة أم استمرت في الارتفاع وتضاعفت فزادكم الله عذاباً إضافة إلى ما تسمّونه عذاب كورونا؟ فهل صدق الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ أنّه عذاب تناوش كوكب العذاب يزداد كلّ عامٍ بسبب اقتراب كوكب العذاب سقر من أرض البشر؟ ولسوف يأخذكم الله به من مكان قريب يا معشر المُعرضين عن الذّكر، فأين المفرّ من قوارع عذاب الله التترى ومن أكبر إلى أكبر يا معشر أصحاب نظرية الاحتباس الحراريّ؟ أفهل صدق الله فتوى خليفة الله الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ أنّه بسبب اقتراب كوكب العذاب القادم ليأخذكم الله به من مكانٍ قريبٍ؟ وكلّ ما اقترب سوف يرتفع معدّل ما تسمّونه بكوارث التقلّبات المناخية، فأين المَفر يا معشر الكافرين المُعرضين عن ذِكر الله القرآن العظيم وكذلك المُعرضين عن الذّكر بشكلٍ عام المسلم منكم والكافر إلا من رحِم ربّي؟

اللهم عجّل بالتمكين والفتح المُبين على العالمين وارفع الظلمَ عن المظلومين وعدوان المُعتدين على المظلومين إنّك لا تحبّ المُعتدين أينما كانوا في العالمين إنّك لا تُحب الفساد، وارفع الظلم عن كافّة عبادك المظلومين في العالمين عاجلاً بحقّ لا إله إلا أنت وبحقّ رحمتك التي كتبت على نفسك وبحقّ عظيم نعيم رضوان نفسك إنّ ذلك عليك يسير وأنت أرحم بعبادك المظلومين من عبدك ووعدك الحقّ وأنت أرحم الراحمين، ولسوف تعلمون حقيقة البيان الحق لقول الله تعالى:
{ وَيَقُولُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَسْتَ مُرْسَلًا قُلْ كَفَىٰ بِاللَّهِ شَهِيدًا بَيْنِي وَبَيْنَكُمْ وَمَنْ عِندَهُ عِلْمُ الْكِتَابِ ﴿٤٣﴾ } صدق الله العظيم [الرعد].

ففي هذه الآية المُحكمة البشرى ببعث الإمام المهديّ ناصر محمد وبرهان بعثهِ بسطة علم الكتاب، فلا تستطيعون أن تُهيمنوا عليه من القرآن ذلك كون الله يؤتيه علم الكتاب القرآن العظيم، ولا نقول علماً مِن الكتاب بل علم الكتاب القرآن العظيم تخضع لِعلمهِ عقولكم شئتم أم أبيتُم أجمعون حتى لا يعرض عن البيان الحق للكتاب إلا أشرّ الدّواب فيذوقوا العذاب الأليم من غير ظلمٍ من ربّهم براً وبحراً وجوّاً إضافةً إلى مدَدٍ جديدٍ ممّا تسمّونه فايروس كورونا ولكنّ معدل الوفيات ليست قليلة هذه المرة بل قلنا في أوّل بيان في العام القمريّ الماضي أنّ مُعدّل الوفيات قليلٌ بادئ الأمر؛ بمعنى أنّ الفايروس المتين القادم معدل الوفيات حتماً مرتفع ومنه قوارع ومنه فزع شديد يا معشر الكفّار بالذّكر القرآن العظيم والمعرضين عن اتّباعه في بلاد المسلمين، فلسوف تعلمون ويعلم كلّ المُجرمين في العالمين أنّ كيد الله متينٌ، فأين المَفر؟ فهل إلى سطح القمر أم إلى أعماق البحار أم إلى حِجرٍ محجور وتدعون الثبور وشرّ مُستطير يا معشر الكارهين للقرآن العظيم والكارهين لرضوان الله ربّ العالمين والكارهين لخليفة الله على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ وعليه يألمون! فنقول: موتوا بغيظكم.. فما ظنّكم بمن كان الله معه؟ فالحكم لله وهو خير الفاصلين، فمَن كان عدوّاً لنعيم رضوان الله وعدواً لخليفته الامام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ فإنّ الله عدوٌ للمجرمين، فليحفر قبره ويجهّز كَفَنَه إلا من تابَ وأنابَ إلى ربّه فإنّ الله غفورٌ رحيمٌ.

وسلامٌ على المُرسَلين، والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ.
_____________