امام مهدي ناصر محمد اليماني
27 - ذو الحجة - 1442 هـ
06 - 08 - 2021 مـ
۱۵- مرداد -۱۴۰۰ه.ش.
02:17 عصر
[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?t=43053&p=357613

خبری فوری و بسیار بسیار مهم

بسم الله الرحمن الرحيم وصلوات الله وسلامه على كافة رسل الله أجمعين من اولهم إلى خاتمهم محمد رسول الله بالقرآن العظيم وجميع المؤمنين في كل زمان ومكان إلى يوم الدين، ثم اما بعد...
ای انصار پیشگام برگزیده در نقاط مختلف جهان و ای حق‌جویان عالم که پیگیر حقیقتِ به تاریکی گراییدن و محاق قبل از موعد باقیمانده نور ماه آخر ذی الحجه، و آغاز تولد هلال محرم [فردا شنبه] هستید؛ و فردا برای منتظران نزدیک است و فردا، روز شنبه، به اذن خداوند درمی‌یابیم دروغگوی گستاخ کیست، خلیفه خدا بر عالمیان، امام مهدی ناصر محمد یمانی، یا کسانی که نشانه و آیه رسیدن خورشید به ماه [ادراک] را رد و انکار می‌کنند؟؟ نشانه‌ای که خداوند به خلیفه خود، امام مهدی، امر نموده تا آن را به تمام بشریت اعلان نماید، اینکه خورشید به ماه رسیده‌است و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده است. این فرمانی است که خداوند در چندین رؤیای حق به خلیفه خود داده‌است تا به مردم بگویم: ای مردم عالم! خورشید به ماه رسیده‌است و این تصدیق یکی از نشانه‌های بزرگ ساعت [اشراط الساعة الکبر] و نشانه و آیت تصدیق امام مهدی ناصر محمد یمانی است.
پس مردم جهان، زن و مرد، تمام کسانی که به بلوغ عقلی رسیده‌اند و تمام تصمیم‌گیرندگانی که بر تخت حکومتی در تمام کشورهای جهان تکیه زده‌اند، به من اجازه ‌دهند که بگویم: اگر نشانه حق پروردگارتان را تصدیق و باور کنید، خداوند تمام گناهان شما را، هر چه که باشند می‌آمرزد. خداوند خلف وعده نمی‌کند، [واین وعده‌ای است به] تمام بندگان شکرگزارش، چه عرب و چه عجم و تمام رهبران بشریت بدون استثنا که اگر حق آمده از پروردگارتان را تصدیق کنید، به شما بشارت می‌دهم که خداوند به شما عزت خواهد داد و قدرت و حکومت را از بندگان شکرگزارش نخواهد گرفت. تصدیق وعده حق خداوند در آیات محکم کتابش، قرآن عظیم، که می‌فرماید:
{وَإِذْ تَأَذَّنَ رَبُّكُمْ لَئِن شَكَرْتُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ ۖ وَلَئِن كَفَرْتُمْ إِنَّ عَذَابِي لَشَدِيدٌ ‎﴿٧﴾} صدق الله العظيم [إبراهیم]
و خدا را به شهادت می‌گیرم و گواه بودن خداوند کافی است، بعد از ورود به شب شنبه، از جانب خداوند معجزه‌ای رخ خواهد داد و باقی‌مانده نور ماه ذی الحجه قبل از موعد فلکی، به اذن خداوند، فجر فردا، شنبه، محو خواهد شد و این وعده‌ای است که به اذن خدا به شما داده‌ایم و با اینکه فردا قرص ماه در زمان ندای اذان صبح به وقت مرکز زمین، مکه مکرمه، طلوع خواهد کرد و با اینکه قرص ماه در تاریکی طلوع خواهد کرد، اما سطح آن به کلی از باقیمانده نور ماه ذی الحجه عاری خواهد بود [که به اذن خدا بی شک و تردید این امر تضمین شده‌است].
ولی مطلبی که می‌خواهم بگویم این است که: اگر خدا بخواهد حجت بیشتری برایتان می‌آورد و ممکن است فردا صبح شنبه، هلال اول ماه محرم را در‌حالی که در وضعیت ادراک است، به شما نشان دهد و چون ماه درحالی‌ طلوع می‌کند که خورشید در شرق آن قرار دارد، لذا جهت شاخ‌های هلال محرم با جهت شاخ‌های هلال ذی الحجه که امروز جمعه دیده شد، فرق می‌کند. همانا که جهت شاخ‌های هلال در آخرِ ماه با جهت آن در آغاز ماه جدید فرق دارد و این امر را تمام دانشمندان نجوم و بسیاری از افراد مسّن و کسانی که مراقب منازل ماه و اهله هستند، می‌دانند و آگاه هستند که جهت شاخ های هلال در آخر ماه با هلال اول ماه فرق دارد.
و آنچه که مرا وادار به نوشتن این بیان فوری کرد، این است که اگر خداوند بخواهد فردا در فجر شنبه، هلال ماه محرم را به شما نشان دهد، [توجه کنید] که شاخ های هلال ماه محرم با شاخ های هلال امروز جمعه فرق خواهد داشت و مراقب فتنه شیاطین بشر که مردم را از تصدیق نشانه‌ها و آیات الهی باز می‌دارند، باشید؛ چون عقلتان را به بازی گرفته و اعلان می‌کنند این هلال آخر ذی الحجه است و اگر آنها را تصدیق کنید، خداوند شما را همراه آنها به شدت لعنت خواهد کرد. چون آنها با وجود آگاهی از حقیقت امر، آن را رد و انکار می‌کنند، کما اینکه در اول ماه محرمی که گذشت، در آغاز سال ۱۴۴۲ چنین کردند.
و به همین خاطر آرزو می‌کنم، این بار در ادراک بزرگ محرم، قرص ماه به صورت کامل پوشیده باشد؛ چون می‌ترسم با مکر خود مردم را از تصدیق بازدارند، درحالی‌که می‌دانند این به حق هلال محرم در حالت ادراک است و خورشید در شرق آن قرار دارد و جهت شاخ‌‌های هلال محرم با جهت شاخ‌‌های هلال آخر ذی الحجه در فجر امروز جمعه فرق دارد.
هرکدام از دانشمندان نجوم که با علم به متفاوت بودن جهت شاخ‌های هلال شب شنبه با هلال شب جمعه، آن را انکار کند، بدانید که شیطان رجیم است و خداوند آنها را مانند «اصحاب سبت» لعنت خواهد کرد و این وعده خدا در مورد تمام دانشمندان نجوم بشریت که آگاهانه نشانه ادراک را انکار و رد ‌کنند، عملی خواهد شد. [عده بسیاری از آنان] سال‌هاست که می‌دانند خورشید واقعاً به ماه رسیده [ادراک] و هلال قبل از کسوف متولد شده و به دنبال خورشید حرکت می‌کند و خورشید با هلال ماه اجتماع می‌نماید. به همه آنان یادآوری کرده و ایشان را از وعده‌ای که خداوند به منکرانِ رسیدن خورشید به ماه و حرکت ماه به دنبال خورشید داده‌است، می‌ترسانم. این امر در بزرگ‌ترین و عظیم‌ترین و طولانی‌ترین قسم خداوند در آیات محکم قرآن عظیم آمده‌است:
بِسۡمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحۡمَـٰنِ ٱلرَّحِیمِ
{وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ‎﴿١﴾‏ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ‎﴿٢﴾‏ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ‎﴿٣﴾‏ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ‎﴿٤﴾‏ وَالسَّمَاءِ وَمَا بَنَاهَا ‎﴿٥﴾‏ وَالْأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا ‎﴿٦﴾‏ وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا ‎﴿٧﴾‏ فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا ‎﴿٨﴾‏ قَدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا ‎﴿٩﴾‏ وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا ‎﴿١٠﴾}
صدق الله العظيم [ سورة الشمس ].
ای دانشمندان نجوم! آیا می‌دانید بیان حق این فرموده خداوند تعالی چیست:
{وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا}؟
یعنی کسی که آن را پنهان کرد، نا امید و محروم شد. مقصود کسی است که هلال ماه جدید را که در ابتدای میلادش به دنبال خورشید حرکت می‌کند و خورشید در شرق آن قرار دارد، مخفی می‌کند. این نشانه ادراک است، پس رسیدن خورشید به ماه و تعقیب خورشید توسط هلال در اول ماه را پنهان نکنید که گرفتار لعنت شدید و سخت الهی خواهید شد و جز خداوند ولیّ و نصیری نخواهید داشت.
ای مردم جهان! همانا که نشانه رسیدن خورشید به ماه [ادراک] نشانه‌ای است که قبل از آنکه خورشید به دلیل عبور سیاره عذاب از سمت غرب طلوع کند، به صورت مکرر رخ می‌دهد .
و ای جماعت انصار پیشگام برگزیده و ای حق‌جویان! با دوربین تلفن‌هایتان برای صبح فردا، شنبه، آماده باشید تا خودتان از ماه فیلم‌برداری و تصویربرداری کنید و به اذن خدا، یا ماه درحالی‌که کاملاً قرص آن پوشیده است، طلوع خواهد کرد که در این صورت نمی‌توانید از آن تصویربرداری کنید و یا در آسمان وسیع اقیانوس آرام [غرب قاره‌های امریکا]، سطح آن پوشیده شده و هلال محرم متولد می‌گردد و فجر شنبه هلال محرم درحالی متولد می‌شود که جهت شاخ‌های آن با هلال امروز صبح جمعه که هلال آخر ذی الحجه بود، فرق دارد.
با وجود این، دیدن هلال محرم در حالت ادراک، نسبت به طلوع سطح پوشیده و عاری از نور ماه، نشانه بزرگ‌تری است اگر تقوا می‌کردید. ای دانشمندان نجوم! اگر انکار کردید و یا سکوت اختیار کرده و حق را نگفتید، بدر زودهنگام ماه، چنان شما را رسوا خواهد کرد که فکرش را هم نمی‌کنید.
و می‌دانم تمام انصار می‌خواهند هلال محرم را ببینند که درتاریکی شب، حین ندای اذان فجر طلوع می‌کند، اگر خدا بخواهد این امر را برایتان محقق خواهد کرد؛
همانا که مجرمان باعث شدند من به قرص پوشیده شده ماه اکتفا کنم تا نگویند: «این هلال آخر ماه ذی الحجه است» درحالی‌که خودشان می‌دانند دروغ می‌گویند و در میان شما کسانی هستند که سخن آنان را باور می کنند. آنها عقل بسیاری از مردم جهان را به سخره می‌گیرند و آنها را از تصدیق نشانه حق پروردگارشان بازمی‌دارند تا همراه آنها وارد آتش جهنم شوند؛ پس از مکر شیاطین بشر به شدت بر حذر باشید.
و اما هلال ذی الحجه در پاسی از شب جمعه توسط برخی از انصار و پژوهشگران به تصویر کشیده شده‌است. ولی هر کس فردا از هلال تصویربرداری کرد، موقعی که تصویر را در پایگاه گذاشت دقت کند که جهت هلال مانند تصویر تلفنش باشد [حین بارگذاری، تصویر برعکس نشود]
و همچنان آرزو می‌کنم، قرص ماه پوشیده باشد تا نتوانید از آن عکس بگیرید، ولی تمام انصار از پروردگارشان می‌خواهند بتوانند شاهد هلال محرم در حالت ادراک باشند و این حق است و توضیح بیشتری برای این امر.
همانا که گروهی از دانشمندان نجوم تشکیک‌کننده که قصد بازداشتن مردم از حق را دارند و برخی از علمای دینی مرا وادار کردند که جهت آگاهی دادن، این بیان را بنویسم و خداوند از کسانی که آگاهانه مردم را از حق باز می‌دارند، انتقام خواهد گرفت.
اما کسانی را که فجر امروز جمعه بیرون رفته و نوک و جهت شاخ‌های هلال ماه را دیده‌اند، هیچکس نمی‌تواند به فتنه بیندازد، چون بر اساس افق منطقه‌ی طلوع و در عالم واقعیات و حقایق، به جهت شاخ‌های هلال دقت کرده‌اند. ترس من به فتنه افتادن کسانی است که به اطلاعات موجود در اینترنت اکتفا می‌کنند، درحالی‌که در اینرتنت افراد بسیاری هستند که مردم را از حقیقت بازمی‌دارند و حکم و داروی نهایی با خداوند بزرگ و عظیم است.
وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربِّ العالمين..
خليفةُ الله وعبدُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ.
======== اقتباس =========

اقتباس المشاركة 357654 من موضوع خبرٌ عاجلٌ وهامٌّ جدًّا جدًّا ..

الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
27 - ذو الحجة - 1442 هـ
06 - 08 - 2021 مـ
02:17 مساءً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?t=43053&p=357613#post357613

خبرٌ عاجلٌ وهامٌّ جدًّا جدًّا ..

بسم الله الرحمن الرحيم.. وصلوات الله وسلامه على كافّة رُسل الله أجمعين مِن أوَّلهم إلى خاتمهم محمّد رسول الله بالقرآن العظيم وجميع المؤمنين في كلِّ زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، ثمّ أمّا بعد ..

يا معشر الأنصار السّابقين الأخيار في مختلف الأقطار في العالمين، ويا معشر الباحثين عن الحقّ في العالمين المُتَابعين لحقيقة امتِحاق بقيّة ضياء القمر لأواخِر ذي الحجّة ( غدًا السبت ) مِن قبل أوانه وبِدء تَوَلُّد هلال مُحرّم، فإنّ غدًا لناظره قريب، ولسوف نعلَم غدًا السبت بإذن الله مَن الكذَّاب الأشِر، فهل هو خليفة الله على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ؟ أم الذين يُنكرون آية إدراك الشمس للقمر التي أمر الله خليفته الإمام المهديّ أن يُعلِن لكافّة البشر أنّ الشمس أدركت القمر فَوُلِدَ الهلال من قبل الكسوف واجتمعت به الشمس وقد هو هلالًا؟
ذلكم أمر من الله إلى عبده وخليفته في العديد من رؤاه الحقّ مِن الله أن أقول: " يا معشر البشر لقد أدركت الشمس القمر تصديق شرطٍ مِن أشراط السّاعة الكُبر وآية التّصديق للإمام المهديّ ناصر محمد اليماني ".

فليسمح لي كافّة البشر ( الذَكَر مِنهم والأنثى؛ كلّ مَن بَلَغ رُشده وكافّة صُنَّاع القرار على عروش كافَّة دول العالمين ) أن أقول لكم: لَئِن صَدّقتم بآية الحقّ مِن ربّكم فسوف يغفر الله لكُم مَهما كانت ذنوبكم، ولَن يُخلف الله وعده لِمَن شَكَر مِن عباده أجمعين في العرب والعجم دونما يستثنى أحدًا مِن قادات شعوب البشر؛ لَئِن صَدَّقتم بالحقّ مِن ربِّكم فأبشِروا بالعزّ مِن ربِّكم فلن ينزع مُلكه مِمَّن شَكَر مِن عباده، تصديقًا لوعد الله في مُحكَم كتابه القرآن العظيم في قول الله تعالى:
{ وَإِذْ تَأَذَّنَ رَبُّكُمْ لَئِن شَكَرْتُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ ۖ وَلَئِن كَفَرْتُمْ إِنَّ عَذَابِي لَشَدِيدٌ ‎﴿٧﴾‏ } صدق الله العظيم [ إبراهيم ].

وأُشهِد الله وكفى بالله شهيدًا أنّ الله سوف يُحدِث معجزةً مِن عنده بعد دخول تأريخ ليلة السّبت فيمحَق الله بقيّة ضياء قمر شهر ذي الحجّة من قبل أوانه فلكيًّا بإذن الله ( فجر غدٍ السبت ) كما وعدناكم بإذن الله، فبرغم أنّ قُرص القمر سوف يُشرق غدًا في ميقات النداء لصلاة الفجر بتوقيت مكّة المكرّمة ( مركز الأرض )، وبرغم أنّه سوف يُشرِق قُرص القمر في الظّلام، فأمّا أن يكون مطموسًا تمامًا مِن بقيّة ضياء شهر ذي الحجّة فهذا مضمون بإذن الله لا شكّ ولا ريب، ولكن ما أُريد قوله هو: إذا أراد الله أن يزيد الحُجّة عليكم فيُريكم هلال شهر مُحرّمٍ فجر غَدٍ السبت في الظلام وهو في حالة إدراك كون الشمس إلى الشرق منه، وسوف يشرق واتّجاه قرني الهلال قد اختلفت عن قرني هلال نهاية ذي الحجّة ليومنا هذا الجمعة، ألا وإنّ اتّجاه قرون هلال آخر الشهر تختلف عن قرون بداية الشهر الجديد وجميع عُلماء الفلك يعلمون ذلك، وكثير مِن الناس الكِبار في السّن والمهتمين بمراقبة أهلّة الشهور ( بأنّ قرني هلال آخر الشهر تختلف عن قرني هلال الشهر الجديد ).

وما أجبرني أن أكتب هذا البيان العاجل هو: في حالة إن أراد الله أن يُريكم هلال شهر مُحرّم فجر غَدٍ السبت وقد اختلفت قَرنَيه عن قَرنَي هلال يومنا هذا الجُمعة فاحذروا فتنة شياطين البشر الصّادِّين عن تصديق آيات الله أن يقولوا لكم: " إنَّما هو هلال آخر ذي الحجة " فَيستَخِفّوا بعقولكم فَتُصَدِّقوهم فيلعنكم الله معهم لعنًا كبيرًا كونهم يُنكرون الحقّ وهم يعلمون! كما حدث في بداية شهر مُحرّم الفائت في بداية تأريخكم لعام 1442، ولذلك تمَنّيت أن يكون قرص القمر مطموسًا تمامًا هذه المرّة في إدراك مُحرّم الأكبر مِن خشية أن يمكروا بالصدّ عن التصديق وهم يعلمون أنّه هلال محرّم بالحقّ في حالة إدراك والشمس إلى الشرق منه؛ مختلفة قَرنَي هلال محرّم عن قَرنَي هلال ذي الحجّة فَجر يومنا هذا الجمعة، فَمَن أنكر مِن علماء الفلك برغم اختلاف قَرنَي هلال ليلة السبت عن قَرنَي هلال ليلة الجمعة ( ورغم ذلك ينكرون )! فاعلموا أنّه شيطانٌ رجيمٌ، ولسوف يلعنهم الله كما لعن أصحاب السّبت وكان وعدًا مفعولًا مِن ربّهم لكافّة عُلماء الفلك في البشر الذين يُنكِرون آية الإدراك وهم يعلمون ( كثيرٌ منهم ) مُنذ سنين أنّ الشّمس حقًّا أدركت القمر فَوُلِدَ الهلال من قبل الكسوف فتلاها واجتمعت به الشمس وقد هو هلالًا.

وأُذَكِّر الجميع وأُخَوّفهم بوعيد الله للمُنكرين أنّ الشمس أدركت القمر فتلاها، وتوجد في أعظم وأكبر وأطول قسمٍ في مُحكَم القرآن العظيم في قول الله تعالى: بِسۡمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحۡمَـٰنِ ٱلرَّحِیمِ { وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ‎﴿١﴾‏ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ‎﴿٢﴾‏ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ‎﴿٣﴾‏ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ‎﴿٤﴾‏ وَالسَّمَاءِ وَمَا بَنَاهَا ‎﴿٥﴾‏ وَالْأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا ‎﴿٦﴾‏ وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا ‎﴿٧﴾‏ فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا ‎﴿٨﴾‏ قَدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا ‎﴿٩﴾‏ وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا ‎﴿١٠﴾ } [صدق الله العظيم] الشمس.

فهل تعلمون يا معشر علُماء الفلك البيان الحقّ لقول الله تعالى:
{ وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا }؟؛ أي: وقد خاب مَن أخفاها؛ أي: أخفى أنّ هلال الشهر الجديد تلاها فكان في ولادته الأولى والشّمس إلى الشرق منه، فتلك آية الإدراك، فلا تُخفوا عن العالمين أنّ الشمس حقًّا أدركت القمر (فتلاها في أول الشهر) فيلعنكم لعنًا كبيرًا ولن تجدوا لكم من دون الله وليًّا ولا نصيرًا.

ويا معشر البشر، إنّما آية إدراك الشمس للقمر نذيرًا تكرّر للبشر من قبل أن يسبق اللّيل النهار بسبب طلوع الشمس مِن مغربها.

ويا معشر الأنصار السابقين الأخيار، ويا معشر الباحثين عن الحقّ، كونوا جاهزين بهواتفكم لتصوير القمر بالفيديوهات بالذَّات والصور كَون قرص القمر غدًا السبت بإذن الله إمّا أن يشرق مطموسًا تمامًا فهذا لا تستطيعون تصويره، أو ينطَمِس في سماء المحيط الهادي الواسع ( غرب الأمريكَتين ) فَيَتَولَّد هلال مُحرّمٍ فيُشرِق هلال شهر مُحرم فَجْر السّبت مختلفة اتّجاه قرنيه عن هلال فَجْر يومنا هذا الجمعة كما شهدتم قرني نهاية ذي الحجّة فَجْر يومنا هذا الجمعة، وبرغم أنّ رؤية هلال مُحرّم في حالة إدراك هي أكبر من أن يُشرِق القمر مطموسًا مِن الضّياء فتلك آية أكبر لو كنتم تَتَّقون، ولَئِن أنكرتم يا معشر عُلماء الفلك أو سَكَتُّم عن الحقّ وأنتم تعلمون فسوف يفضحكم البَدْر المُبَكِّر بِما لم تكونوا تحتسبون.

وأعلم أن كافّة الأنصار يَودّون رؤية هلال مُحرّم وهو في حالة إدراك يشرُق ليلًا عند نداء صلاة الفَجْر فقد يُحقِّق الله لكم ذلك إن يشَأ، وإنّما جعلني المجرمون أن اكتفي بالطَّمْس حتى لا يقولوا: " إنَّما هذا هلال آخر الشّهر ذي الحجّة " وهم يعلمون أنَّهم لكاذبون، وفيكم سَمّاعون لهم! ويستَخِفّون بعقول كثيرٍ مِن البشر ويَصُدُّونَهم عن التّصديق بالحقّ من ربّهم حتى يكونوا معهم سواءً في نار جهنَّم،
فالحذَر الحذَر مِن مَكر شياطين البشر.

وبالنسبة لهلال بقيّة ذي الحُجّة بِقِطَعٍ من ليلة الجمعة فقد تَمّ تصويره من قِبَل الأنصار والباحثين.

ولكِن مَن سيصَوِّر هلال الغد من هاتفه وسيقوم بتنزيله في موقعنا بنفسه فليُطابق الصورة لقَرنَي الهلال (هل هي نفس ما في الهاتف؟)، ولا أزال أتَمَنّى أن يكون مطموسًا فقط حتى لا تستطيعوا تصويره، ولكن كان كافّة الأنصار يَوَدُّون مِن ربّهم أن يُشاهدوا هلال مُحرَّمٍ وهو في حالة إدراك، وذلك هو الحقّ ومزيد مِن التوضيح.

وإنَّما أجبرني المرجفون الصّادّون المُنكِرون مِن عُلماء الفَلَك وبعض علماء الدَِّين أن أكتب هذا التنويه، ولسوف ينتقم الله مِمَّن يَصُدّون عن الحقّ وهم يعلمون،
فأمّا الذين خَرَجوا ونظروا لقرنَي هلال بقيّة ذي الحجة فَجر يومنا هذا الجمعة فَلَن يفتنهم أحدٌ كونهم رَكَّزوا على اتّجاه قرني الهلال ( كلٌّ بحسب أُفُق شروقه وعلى الواقع الحقيقي )، وإنَّما نخشى الفتنة على الذين يعتمدون على معلومات الإنترنت فقط، وفي الإنترنت يوجَد صادّون كثيرون، والحُكم الفَصْل لله وهو العليّ الكَبير
.

وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربِّ العالمين..
خليفةُ الله وعبدُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ.

اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..