الموضوع: امام مهدی دانشمندان فیزیک نجومی را به مباهله فرامی‌خواند...

النتائج 1 إلى 2 من 2
  1. افتراضي امام مهدی دانشمندان فیزیک نجومی را به مباهله فرامی‌خواند...

الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
    13 - محرم - 1441 هـ
    01 - 09 - 2020 مـ
    ۱۱ - شهریور - ۱۳۹۹ ه.ش.
    08:54 صبح
    ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
    https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=335411

امام مهدی دانشمندان فیزیک نجومی را به مباهله فرامی‌خواند...

نه سلام و نه رحمت و نه برکات خدا بر متکبرانی که غرور و تعصب آنان را به گناه می‌کشاند، با اینکه برهان خلیفه خدا ناصر محمد یمانی برایشان روشن شده‌است و دریافته‌اند واقعاً خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از اقتران متولد شده و خورشید با هلال ماه اقتران کرده‌است؛ همان‌طور که در هلال محرم امسال رخ داد و هلال محرم در روز سه‌شنبه سی‌ام ذی‌الحجه[بر اساس تاریخ شما] رؤیت شد و برخی از دانشمندان نجوم در فجر روز سه‌شنبه، سی‌ام ذی‌الحجه، شاهد شاخ‌های مایل هلال محرم بودند و این شاخ‌های هلال مربوط به هلال آخر ماه [ذی‌الحجه] نبودند؛ چون صبح دوشنبه شاخ‌های هلال ذی‌الحجه به سمت آسمان [بالا] بودند، ولی شاخ‌های هلال محرم [در فجر سه‌شنبه] متمایل به سمت چپ ناظر بودند و هلال ماه در حالت ادراک بود. و اما در مورد مساحت منطقه‌ای که ماه ذی‌الحجه در آسمان آنجا به محاق رفت، این امر در آسمان اقیانوس آرام در سمت غرب قاره‌های آمریکا[ی شمالی و جنوبی] رخ داد و در این مساحت پهناور دریایی، ماه ذی‌الحجه به محاق کامل رفت و هلال ماه محرم متولد شد درحالی‌که از روی اقیانوس عبور می‌کرد و در مسیر حرکت فلکی خود به سمت شرق اقیانوس آرام حرکت می‌کرد؛ و اما در مورد حرکت ظاهری ماه [از شرق به غرب]، دانشمندان نجوم می‌دانند که علت آن چرخش سریع زمین به دور خودش است.
    ای جماعتی که از علم نجوم آگاهی ندارید! ما از بابت اینکه از علم نجوم فیزیکی بی‌اطلاع هستید، شما را ملامت نمی‌کنیم؛ این علم دانشمندانی دارد که در این امر [فیزیک نجومی] تخصص دارند. همانا که ما از آن جهت شما را ملامت می‌کنیم که در تمام ماه‌های هر سال، انتفاخ اهله را می‌بینید ولی هر بار تنها حرفی که حتماً می‌زنید این است که: «یک یا دو روز رمضان را از دست داده‌ایم». امام مهدی ناصر محمد یمانی برای شما توضیح داد و من به شما گفتم این‌طور نیست که شما یکی دو روز از ماه رمضان را از دست داده باشید، بلکه خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از اقتران متولد شده و خورشید با هلال ماه اقتران کرده‌است.
    ممکن است عامه مردم بگویند: « ناصر محمد یمانی! ما نمی‌دانیم این اقتران مرکزی که تو می‌گویی چیست و همین‌طور نمی‌دانیم مقصود تو از اینکه هر سال تکرار می‌کنی و هشدار می‌دهی و می‌گویی "ای مردم خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از اقتران متولد شده و خورشید با هلال ماه اقتران کرده‌است" چیست». پس خلیفه خدا مهدی منتظر ناصر محمد یمانی به شما پاسخ داده و می‌گوید: سبحان الله؛ حجت بالغه از آن خداوند است... به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، شما می‌دانید که شب نیمه ماه، بعد از تمام شدن چهاردهمین روز از غروب هلال ماه جدید و بعد از غروب آفتابِ روزی که هلال در آن رصد شده‌است فرا رسیده و در شب ۱۵ ماه بر اساس آغاز فلکی و شرعی، ماه به منزل بدر کامل می‌رسد؛ کما اینکه دانشمندان نجوم مغضوب خدا به این امر یقین دارند و خداوند گروهی از آنان را لعنت کرده‌است که با وجود اینکه برایشان روشن شده‌است خورشید واقعاً به ماه رسیده و هلال قبل از کسوف خورشیدی [که همان اقتران مرکزی است] متولد شده و خورشید با هلال ماه اقتران کرده‌است، اما مردم را از تصدیق نشانه‌ی کیهانی ادراک بازمی‌دارند. خداوند به شما نشان خواهد داد با دانشمندان نجومی که مردم را از تصدیق نشانه کیهانی ادراک بازمی‌دارند، چه خواهد کرد. جلوگیری و بازداشتن مردم از تصدیق نشانه کیهانی ادراک، از روی جهالت و نادانیشان نیست، بلکه آنها می‌دانند که خورشید واقعاً به ماه رسیده و هلال قبل از اقتران مرکزی متولد شده و خورشید با هلال ماه اقتران کرده‌است...
    در هر صورت، سینه‌ام به تنگ آمده و صبرم تمام شده و امرم را به خدا سپرده‌ام؛ همانا که خداوند نسبت به بندگانش آگاه است و بشریت در برابر خداوند حجت ندارند که متوجه موضوع رسیدن خورشید به ماه [ادراک] نمی‌شوند؛ این موضوع از خلال بدر زودهنگام ماه برایشان روشن می‌شود؛ چون می‌دانند طول یک ماه نه ۲۶ روز است نه ۲۸ روز. و اینک در محرم امسال ماه بر اساس ادراک در غروب دوشنبه/شب سه‌شنبه بدر شده و شما مردم عرب می‌دانید دروغگویانتان پنج‌شنبه را به عنوان اول محرم اعلان کردند، آنها می‌دانند دروغ می‌گویند
    و می‌دانند شاهدان با دروغ و بهتان شهادت داده‌اند و در غروب چهارشنبه/ شب پنج‌شنبه هلال محرم را ندیده‌اند.
    ای عجب از مردم عرب و غیر عرب! آیا عقل و منطق سخن شاهدانی که در هیئت استهلال ماه در جمهوری عربی مصر به دروغ و با بهتان شهادت دادند را می‌پذیرد؟ کسانی که شهادت دادند که هلال ماه محرم امسال بعد از غروب خورشید روز چهارشنبه/شب پنج‌شنبه با چشم غیر مسلح دیده شده و برایشان از نظر شرعی ثابت شده‌است ولی هلال ماه در هیچ کشور عربی که در سمت غرب مصر هستند، حتی در کشور مغرب دیده نشد. حتی در کشور مغرب هلال محرم نه با تلسکوپ و نه با دوربین مشاهده نشد با اینکه هوا صاف بود. در حالی‌که شاهدان دروغگوی بهتان زن در هیئت استهلال در مصر و سعودی می‌گویند رؤیت هلال محرم با چشم غیر مسلح برایشان ثابت شده‌است، اما تمام کشورهایی که در غرب آنها هستند هلال محرم را حتی با تلسکوپ و دوربین‌های قوی در غروب چهارشنبه/ شب پنج‌شنبه رؤیت نکردند. با اینکه کشور مغرب، غربی‌ترین دولت عربی است اما نه با چشم و نه با تلسکوپ و یا دوربین‌های قوی، رؤیت هلال محرم برایشان ثابت نشد و لذا اعلان کردند که غروب چهارشنبه/ شب پنج‌شنبه هلال محرم رؤیت نشده و پنج‌شنبه به عنوان روز سی‌ام ذی‌الحجه در نظر گرفته شد و غروب پنج‌شنبه/ شب جمعه، روزی که هلال محرم به صورت عام برای بشریت قابل رؤیت بود، دیدند که هلال محرم منتفخ [بزرگ‌تر از عادی] بود.
    در هر صورت، باوجود بازداشتن مردم از نشانه کیهانی ادراک، مکرتان هیچ به کارتان نمی‌آید؛ زیرا ادراک در ماه محرم بزرگ و در سه شب بوده‌است هرچند که دو شب بدر امام مهدی را نادیده بگیرید؛ اولین بدر ادراک، شب سیزدهم ماه محرم شب سه‌شنبه/ غروب دوشنبه بود و گذشت و شما می‌دانید ماه ۲۶ روزه نیست؛ پس چطور ممکن است شب نیمه ماه محرم امسال، غروب این دوشنبه/ شب سه‌شنبه باشد، درحالی‌که تنها ۱۲ روز از محرم گذشته است و بدر در شب سیزدهم محرم رخ داده است و سؤالی که مطرح می‌شود این است مگر طول ماه ۲۶ روز است که شب نیمه ماه، شب سیزدهم شود؛ آیا فکر نمی‌کنید؟
    و به همین ترتیب دومین نشانه ادراک برایتان آورده می‌شود که دومین شب بدر در غروب امروز سه‌شنبه/ شب چهارشنبه است و این دومین بدر ماه محرم برایتان است؛ حال ای دانشمندان نجوم چه می‌کنید؟ یا از آوردن دلیل علمی برای بدر زودهنگام ماه و آغاز زود هنگام شب‌های بدر عاجزید؟ جواب بسیار ساده است. علت آن رسیدن خورشید به ماه و تولد هلال قبل از اقتران مرکزی است و خورشید در ساعت پنج و نیم صبح چهارشنبه در حالی با ماه اقتران کرده‌است که ماه به شکل هلال درآمده بود و از آنجا که هلال ماه محرم در روز سه‌شنبه/ شب چهارشنبه و در حالی‌که به صورت هلال درآمده بود قبل از خورشید، غروب کرد؛ حتماً شب بدر دوم آن بعد از غروب آفتاب سه‌شنبه در شب چهار شنبه خواهد بود و سؤالی که در برابر تمام دانشمندان نجوم کشورهای جهان مطرح می‌شود این است: آیا معقول است که در تمام کشورهای شرق و غرب عالم بعد از غروب آفتاب روز سه‌شنبه در شب چهارشنبه، ماه از همان لحظه طلوعش، به صورت بدر کامل بالا بیاید و طلوع کند درحالی‌که اقتران مرکزی بعد از ساعت پنج صبح چهارشنبه رخ داده است؛ پس چطور ممکن است «بدر اجتماع» قبل از موعد جهانی اقتران، طلوع کند با اینکه دانشمندان نجوم می‌دانند که اقتران جهانی یعنی تاریک شدن چهره کره‌ی ماه و عاری شدن آن از نور ماه گذشته [ذی‌الحجه] و این حالت بعد از ساعت پنج صبح روز چهارشنبه رخ داده است؛ پس چطور ممکن است بدر جهانی، ۱۲ ساعت قبل از زمان جهانی اقتران رخ بدهد؛ آیا فکر نمی‌کنید؟
    ممکن است یکی از مردم عالم بخواهد سؤال کند: « اولین بدر ادراک و دومین بدر ادراک چیست؟». امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسخ می‌گوید: همانا که «اولین بدر ادراک» بر اساس اولین «شروع ادراک» در صبح سه‌شنبه ۲۸ ذی‌الحجه است وتمام کشورهای خاورمیانه و کشورهای غربی در این شب ماه را به صورت بدر می‌بینند و اما بدر در «شب اجتماع»، بدری جهانی است و تمام مردم عالم شاهد آن خواهند بود و از لحظه طلوع ماه به افق تمام کشورهای جهان آغاز می‌شود و نام این شب «شب اجتماع» خورشید با ماهی است که به صورت هلال بوده‌است؛ چون هلال ماه محرم قبل از خورشید روز سه‌شنبه [شب چهارشنبه] غروب کرده است در‌حالی‌که به شکل هلال در آمده بود و سپس صبح چهارشنبه در زمان طلوع، خورشید با هلال ماه اجتماع کرده است. ای ساکنان کشورهای شرق دور و خاورمیانه و کشورهای غربی از دانشمندان نجوم جهان سؤال کنید آیا معقول است که بدر کامل جهانی، قبل از موعد آغاز فلکی ماه و حتی قبل از موعد اقتران مرکزی جهانی رخ دهد؟ جوابی برای شما پیدا نکرده و نخواهند کرد مگر یک جواب واحد [همان‌طور که خداوند یکی است] جواب این است که باید هلال محرم قبل از اقتران مرکزی متولد شده و قبل از غروب آفتاب روز سه‌شنبه/‌ شب چهارشنبه غروب کرده باشد و در ابتدای محرم به صورت هلال درآمده و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده باشد و این جواب علمی حق برای علت انتفاخ اهله و بدر جهانی در غروب امروز سه‌شنبه/ شب چهارشنبه است و این ادراک کامل است و اما ادراک جزیی، تنها فجر سه‌شنبه رخ داد و شما این را از طریق تفاوت در شاخ‌های هلال ماه جدید می‌فهمید و ماه بر اساس این شب، بدر می‌شود و تنها مقدار کمی [تارمویی] باقی می‌ماند و در خلال شب سه‌شنبه قبل از اینکه به منزل چهارشنبه برسد؛ کامل می‌شود و اما بدر «شب اجتماع» به علت غروب هلال محرم قبل از غروب آفتاب در سه‌شنبه‌ی اول ماه است و ماه در آن زمان به شکل هلالی درآمده بود و این شب «بدر جهانی» نامیده می‌شود؛ یعنی روزی که [صبح سه‌شنبه] خورشید به ماه رسید و هلال ماه در روز سه‌شنبه/ شب چهارشنبه قبل از خورشید غروب کرد در حالی‌که هلالی شکل بود و خورشید در فجر روز چهارشنبه با هلال ماه اجتماع کرد. من نمی‌گویم بدر کامل جهانی صبح چهارشنبه رخ می‌دهد، بلکه غروب سه شنبه، یعنی امروز غروب رخ می‌دهد؛ یعنی این سه‌شنبه/ شب چهارشنبه. و این بیانم را به ابتهال به درگاه خداوند به پایان می‌رسانیم و از خدا می‌خواهیم دورغگویان را لعنت نمايد.
    ای مردم جهان به خداوند واحد قهار قسم که من مأمور خداوند واحد قهارم تا به بشریت خبر دهم و به من فرمان داده شده که بگویم:
    ای مردم عالم خورشید به ماه رسیده و هلال ماه قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده است. این نشانه و شرطی از شروط بزرگ ساعت و قیامت و نشانه تصدیق خلیفه خدا مهدی منتظر ناصر محمد یمانی است.
    پایان رؤیای حقّ
    و باید خداوند خبری را که در رؤیای حق داده شده، تصدیق کند و یا اینکه ناصر محمد یمانی دروغگو است؛ پس حکم را به خدا می‌سپاریم تا میان من و مستکبران شما با حکم حق خود هر چه سریع‌تر داوری نماید که او بهترین داوران و خیرالفاصلین است. سینه‌ام به تنگ آمده و صبرم تمام شده‌است و امرم را به خداوند می‌سپارم، خداوند برای من کافی است و بر او توکل کردم که او پروردگار عرش عظیم است. ای جماعت انصار این بیان را هر چه سریع‌تر در همه جا منتشر کنید؛ جز امروز تا غروب آفتاب [بر اساس تقویم مرکز زمین، ام القری مکه مکرمه] فرصتی برای انتشار آن ندارید وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين
    خليفة الله وعبده الإمام المهدي ناصرمحمد اليماني

اقتباس المشاركة 335459 من موضوع الإمام المهديّ يدعو علماء الفلكِ الفيزيائيّ إلى المباهلة ..

ا
    لإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
    13 - محرم - 1442 هـ
    01 - 09 - 2020 مـ
    08:54 صباحاً

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
    https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=335411

الإمام المهديّ يدعو علماء الفلكِ الفيزيائيّ إلى المباهلة ..

لا سلامُ الله عليكم ولا رحمتُه ولا بركاته على كُلّ مُتكبّرٍ تأخذه العزّة بالإثم من بعد ما تبيَّن له بُرهان خليفة الله المهدي ناصر محمد اليماني بأنّ الشمس حقاً أدركت القمر فوٌلِد الهلال من قبل الاقتران واجتمعت به الشمس وقد هو هلالاً كما حدث في هلالِ محرّم هذا وتمّت رؤية هلال محرم الثلاثاء ذي الحجة حسب تأريخكم وشاهَد مَن شاهَد مِن علماء الفلك هلال شهر محرم فجر الثلاثاء مائل القرنين وليست قرون هلال آخر الشهر (ذي الحجة) كون قرون ذي الحجة سماويّة فجر الإثنين وقرون محرّم مائلة إلى شمال الناظر إليه وهو في حالة إدراك، وبالنسبة للمساحة للموقع الذي تمّ في سمائه محاق قمر ذي الحجة، ففي سماء المحيط الهادي غرب الأمريكتين، ففي تلك المساحة الكبرى البحريّة تمّ المحاق الكلّي لشهر ذي الحجّة وتولّد هلال محرّم وهو عابر المحيط متّجه شرق المحيط الهادي في حركتِه الفلكيّة، وأما الحركة الظاهريّة للقمر فعلماء الفلك ليعلمون أنّه بسبب دوران الأرض السريع حول نفسها.

ويا معشر الأمّيّين عن علم الفلك، لا نلوم عليكم معرفة علم الفلك الفيزيائيّ فله علماء الفلك المختصّون في الفيزياء الفلكيّة، وإنّما نلوم عليكم كونه يتبيَّن لكم في كل شهر من كلّ عام انتفاخ الأهِلّة، وما كان قولكم إلا إنّكم تقولون في كل مرة حتماً فَكّينا يوماً أو يومين من شهر رمضان! ولَكَم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني وَضَّح لَكُم وقلتُ لكم ليس أنّكم أضعتم يوماً أو يومين من رمضان بل أدركت الشمس القمر فوُلد الهلال من قبل الاقتران المركزيّ واجتمعت به الشمس وقد هو هلالاً.

وربما يودّ عامّة البشر أن يقولوا يا ناصر محمد اليماني وما يُدرينا نحن بما تسمّيه بالاقتران المركزيّ؟ وما نَفقَهُ المقصود من قولك المتكرّر في كلّ عام وأنت تُحذّر وتقول: "يا معشر البشر لقد أدركت الشمس القمر فوُلد الهلال من قبل الكسوف واجتمعت به الشمس وقد هو هلالاً"، فمِن ثمّ يردّ عليكم خليفة الله المهديّ ناصر محمد اليمانيّ وأقول: "سبحان ربّي فَلِلَّه الحُجّة البالغة، فوالله الذي لا إله غيره إنّكم لَتعلمون أنّ ليلة النصف من الشهر هي بعد انقضاء أربعة عشر يوماً من غروب هلال الشهر الجديد بعد غروب الشمس يوم تحرّي رؤيته فلكيّاً فيصِل إلى بَدر التمام ليلة الخامس عشر من الشهر حسب غُرّته الفلكيّة والشرعيّة كما يعلم ذلك علم اليقين علماء الفلك المغضوب عليهم، لعن الله منهم الذين يصدّون البشر عن التصديق عن آية الادراك الكونيّة بعد ما تبيّن لهم أنّ الشمس حقاً أدركت القمر فوِلد الهلال من قبل الكسوف الشمسيّ والذي هو ذاته الاقتران المركزيّ واجتمعت به الشمس وقد هو هلالاً، ولسوف يريكم ما سوف يُصنع بعلماء الفلك الصادّين عن تصديق البشر بآية الادراك الكونيّة، وليس كونه بجهالة منهم يصدّون عن تصديق الآية الكونيّة بل وهم يعلمون أنّها حقاً أدركت الشمس القمر فوُلد الهلال من قبل الاقتران المركزيّ واجتمعت به الشمس وقد هو هلالاً".

وعلى كلّ حالٍ لقد ضاق صدري ونفد صبري وفوّضت إلى الله أمري إنّ الله بصير بالعباد، فلا حُجّة للبشر على الله أنّهم لم يفقهوا أنّ الشمس أدركت القمر بل يتبيّن لهم ذلك من خلال إبدار القمر المُبكر من قبل ميعاد بدر التمام كونهم يعلمون أنّ عدّة الشهر ليست ستة وعشرين يوماً ولا ثمانية وعشرين يوماً! وها هو أبدر شهر محرّم الحالي البدر الأول بحسب الإدراك مساء يوم الإثنين ليلة الثلاثاء وأنتم تعلمون أنّكم العرب الكاذبون، منهم أعلنوا غرّة محرّم الخميس واحد محرم وهم يعلمون إنّهم لكاذبون وإنّهم ليعلمون شهداء الزور والبهتان أنّهم لم يشاهدوا هلال محرّم مساء الأربعاء ليلة الخميس.

ويا للعجب يا معشر العجم والعرب! فهل من المنطق والعقل أنّ شهداء الزور والبهتان في لجنة تحرّي هلال الشهر في جمهورية مصر العربية الذين شهِدوا ثبوت هلال محرّم الحالي بعد غروب شمس الأربعاء ليلة الخميس ثبوتاً شرعيّاً وبالعين المجرّدة ثم لا تشاهد هلال شهر محرم كافّة الدول إلى الغرب من مصر العربيّة حتى المملكة المغربيّة لم يشاهدوا هلال محرّم لا بالتلسكوب ولا بالمرقب برغم صفاء الجو؟ بينما شهداء الزور والبهتان في لجنة تحرّي الهلال بمصر والسعودية يقولون ثبُتت لديهم رؤية هلال محرّم بالعين المجرّدة ثم لا يشاهدون هلال محرّم كافة الدول إلى الغرب من بعدهم لم يشاهدوا هلال محرّم مساء الأربعاء ليلة الخميس حتى بالتلسكوب أو المرقب الأكبر برغم أنّ المملكة المغربيّة إلى أقصى الغرب في الدول العربيّة لم تثبت لديهم رؤية هلال محرّم لا بالعين المجرّدة ولا بالتلسكوب ولا بالمرقب! ولذلك أعلنوا عدم ثبوت هلال محرّم مساء الأربعاء فأتمّوا الخميس ثلاثين يوماً ثم شاهدوا هلال محرّم مساء الخميس ليلة الجمعة منتفخاً يوم خروجه للبشر بشكلٍ عامٍ.

وعلى كلّ حالٍ برغم الصدّ عن آية الإدراك الكونيّة لم يفِدكم مكرُكم شيئاً كون إدراك هلال شهر محرّم كبيراً أبو ثلاث ليالٍ فقَمَرَي الإمام المهدي لحالهم ومضى بدر الإدراك الأوّل ليلة الثالث عشر لشهر محرم ليلة الثلاثاء مساء يوم الإثنين وأنتم تعلمون أنّ الشهر ليس ستة وعشرين يوماً، فكيف تكون ليلة النصف لشهر محرم هذا مساء يوم الإثنين ليلة الثلاثاء ولم يمضِ من عدة محرم غير اثني عشر يوماً فأبدر ليلة الثالث عشر لشهر محرم؟ والسؤال الذي يطرح نفسه هو: فهل عدّة الشهر ستة وعشرين يوماً حتى تكون ليلة النصف ليلة الثالث عشر؟ أفلا تعقلون؟!

وكذلك آتية عليكم آية الإدراك الثاني للبدر الثاني مساء يومنا هذا الثلاثاء ليلة الأربعاء ذلكم البدر الثاني لشهر محرم، فماذا أنتم فاعلون يا معشر علماء الفلك؟ أم أنّكم سوف تعجزون عن تقديم السبب العلميّ عن سبب الإبدار المبكر لدخول ليالي الإبدار؟ والجواب بكل بساطة كون الشمس أدركت القمر فولد الهلال من قبل الاقتران المركزيّ فاجتمعت به الشمس الساعة الخامسة والنصف فجر الأربعاء وقد هو هلالاً، وبما أنّ هلال شهر محرّم غرب قبل غروب شمس الثلاثاء ليلة الأربعاء وقد هو هلالاً فحتماً ترون ليلة البدر الثانية بعد غروب شمس الثلاثاء ليلة الأربعاء، والسؤال الذي يطرح نفسه لكافّة علماء الفلك في كافّة دول البشر، فهل من المعقول أن يشرق القمر من بداية شروقه بدراً تامّاً من أقصى الشرق الأقصى إلى أقصى دول الغرب بعد غروب شمس الثلاثاء ليلة الأربعاء برغم أنّ الاقتران المركزيّ بعد الخامسة فجر الأربعاء؟ فكيف يطلع بدر الإجتماع بدراً من قبل موعد الاقتران العالميّ برغم أنّ علماء الفلك لَيعلمون أنّ الاقتران العالميّ يعني محاق قرص القمر من ضياء الشهر المُنصرم ذي الحجة وحدث ذلك بعد الساعة الخامسة فجر الأربعاء، فكيف يكون البدر العالميّ من قبل حتى حدث الاقتران باثني عشر ساعة؟ أفلا تعقلون؟!

وربما يودّ أحد السائلين من العالمين أن يقول: وما هو بدر الإدراك الأوّل، وما هو بدر الإدراك الثاني؟ فمن ثم يردّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني و أقول: ألا و إنّ بدر الإدراك الأوّل هو بحسب غرّة الإدراك الأولى فجر الثلاثاء ثمانية وعشرين ذي الحُجّة، وهذا البدر يشاهده بدراً كاملاً دول الشرق الأوسط ودول الغرب، وأما بدر ليلة الاجتماع فإنّه عالميٌّ يشاهده كافّة دول البشر بدءً من لحظة شروق القمر في أفق كلّ دولة من دول البشر؛ وتلك الليلة تسمّى ليلة اجتماع الشمس بالقمر وقد هو هلالاً كون هلال محرّم غرب قبل غروب شمس الثلاثاء ليلة الأربعاء وقد هو هلالاً ثم اجتمعت به الشمس عند شروق شمس صباح الأربعاء وقد هو هلالاً.

ويا معشر البشر في دول شعوب الشرق الأقصى و الشرق الأوسط وأقصى دول غرب العالم، سَلوا علماء الفلك في كافّة البشر: هل من المعقول أن يأتي بدر التمام العالميّ قبل موعد غرة الشهر فلكيّاً وحتى قبل موعد الاقتران المركزيّ عالميّاً؟ ولا ولن يجدوا لكم جواباً غير جواب واحد كما لا إله إلا الله، وهو لا بدّ أنّ هلال محرّم وُلد قبل الاقتران المركزيّ وغرُب قبل غروب شمس الثلاثاء ليلة الأربعاء وقد هو هلالاّ أول الشهر محرم واجتمعت به الشمس وقد هو هلالاّ، وهذا هو الجواب العلميّ الحق عن سبب انتفاخ الأهلّة والبدر العالميّ مساء يوم هذا الثلاثاء ليلة الأربعاء فذلكم إدراكٌ كاملٌ، وأمّا الإدراك الجزئيّ فلم يحدث إلاّ فجر الثلاثاء وتعرفون ذلك من خلال اختلاف قرون الهلال الجديد ويكون القمر بحساب تلك الليلة بدراً (أبو الشعيرات) وتنقضي خلال ليلة الثلاثاء من قبل منزلة ليلة الأربعاء، وأمّا بدر ليلة الاجتماع فهي بسبب غروب هِلال محرّم قبل غروب شمس الثلاثاء أوّل الشهر وقد هو هلالاً فذلك يسمى ليلة البدر العالميّة؛ أي يوم أدركت الشمس القمر صباح الثلاثاء وغرُب قبل غروب شمس يوم الثلاثاء ليلة الأربعاء وقد هو هلال محرّم واجتمعت به الشمس فجر الأربعاء وقد هو هلالاّ، ولا أقول لكم بدر التمام العالميّ فجر الأربعاء بل مساء يوم الثلاثاء أي مساء يومنا هذا الثلاثاء ليلة الأربعاء، ونختم هذا البيان بأن نبتهل إلى الله فنجعل لعنة الله على الكاذبين.

ويا معشر البشر، أقسم بالله الواحد القهّار أنّي مأمورٌ من الله الواحد القهّار أن أٌعلن للبشر وأٌمِرتُ أن أقول: "يا معشر البشر لقد أدركت الشمس القمر فوُلد الهلال من قبل الكسوف واجتمعت به الشمس وقد هو هلالاً تصديق شرطٍ من أشراط الساعة الكُبر وآية التصديق لخليفة الله المهديّ ناصر محمد اليماني" انتهت الرؤيا بالحق. فلا بد أنّه صدق الله بالخبر في الرؤيا الحقّ أو كذب ناصر محمد اليمانيّ، فلنترك الحٌكم لله يحكم بيني وبين المستكبرين منكم بحكمه الحقّ عاجلاً وهو خير الفاصلين، فقد ضاق صدري ونفدَ صبري وأفوض إلى الله أمري، حسبي الله لا اله الا هو عليه توكّلتُ وهو ربّ العرش العظيم، فليتم النّشر عاجلاً يا معشر الأنصار في مختلف الأقطار، فليس لديكم وقت لنشر هذا البيان غير هذا اليوم إلى غروب الشمس بتوقيت مركز الأرض أمّ القرى مكّة المكرّمة.

وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين ..
    خليفةُ الله وعبدُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

2. افتراضي {پس، از آنان روى بگردان که دیگر هیچ در خور نکوهش و ملامت نیستی. (۵۴) و تذکّر و پند ده که پند و تذکّر مؤمنان را سودمند افتد. (۵۵)}

-2-
    الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
    18 - شوّال - 1442 هـ
    30 - 05 - 2021 مـ
    ۹ - خرداد - ۱۴۰۰ ه.ش.
    01:34 عصر
    _________

{فَتَوَلَّ عَنْهُمْ فَمَا أَنتَ بِمَلُومٍ
    ﴿٥٤﴾ وَذَكِّرْ فَإِنَّ الذِّكْرَىٰ تَنفَعُ الْمُؤْمِنِينَ ﴿٥٥﴾ } [الذاريات].

بسم الله الرحمن الرحيم
    {يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اذْكُرُوا اللَّهَ ذِكْرًا كَثِيرًا ‎﴿٤١﴾‏ وَسَبِّحُوهُ بُكْرَةً وَأَصِيلًا ‎﴿٤٢﴾‏ هُوَ الَّذِي يُصَلِّي عَلَيْكُمْ وَمَلَائِكَتُهُ لِيُخْرِجَكُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۚ وَكَانَ بِالْمُؤْمِنِينَ رَحِيمًا ‎﴿٤٣﴾} صدق الله العظيم [سورة الأحزاب].