الإمام ناصر محمد اليماني
13 - 03 - 1430 هـ
10 - 03 - 2009 مـ
۲۰-اسفند-۱۳۸۷ه.ش.
02:53 صباحاً
ـــــــــــــــــــــ

چرا در دوران پیامبر صلّى الله عليه وآله وسلّم تمام قرآن تفسیر نشد؟

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على خاتم الأنبياء والمرسَلين والتابعين للحقّ إلى يوم الدين..
ای دانشمندان نجوم؛ همانا که خداوند امام مهدی را با بیان حق قرآن برمی‌انگیزد و او با دانشمندان امت از رشته‌های گوناگون علمی-هریک بر اساس رشته علمیشان- با علوم قرآنی محاجه می‌کند. بیان علمی را تنها کسانی که در آن رشته خاص؛ متخصص هستند درک می‌کنند. برای مثال وقتی اعلان می‌کنم بشریت وارد عصر نشانه‌های بزرگ ساعت- الاشراط الکبری للساعة- شده و از جمله این نشانه‌ها رسیدن خورشید به ماه و وقوع ادراک است که تصدیق رخ دادن یکی از نشانه‌های بزرگ ساعت و نشانه‌ای کیهانی است تا ثابت کند من امام مهدی منتظر هستم؛ کسانی که به دنبال حق هستند در مورد ناصر محمد یمانی دو احتمال می‌دهند. یا واقعاً امام مهدی خلیفه‌ی خدا در زمین است که پروردگار به او دانش بیشتری عطا نموده تا با دانشمندان بر اساس تخصصشان با بیان علمی قرآن عظیم محاجه کند و لذا باید برای ادعای خود برهان بیاورد و اگر ناصر محمد یمانی از جاهلان باشد؛ علم و منطق در عالم واقعیات و حقایق؛ جاهلانه بودن برهانش را نشان داده و رسوایش می‌کند و اگر ناصر محمد یمانی امام مهدی باشد؛ پس باید بیان علمی او از قرآن عظیم مصداقیت علمی و منطقی داشته باشد.
ای دانشمندان نجوم! شما گروهی از دانشمندان امت اسلامی هستید که تخصصتان در علم نجوم و کیهان و حرکت خورشید و ماه و چگونگی تولد هلال است تا وقتی امام مهدی آمد و به هر گروهی بر حسب تخصص علمیشان ندایی داد؛ آن گروه بتواند بر اساس تخصص خود بیان ناصر محمد یمانی را از نظر علمی با آن دانشی که خداوند آنها را به آن احاطه داده در عالم واقعیات و حقایق و بر اساس علم و منطق فیزیکی که شکی در آن نباشد؛ تطبیق دهند. محمدٌ رسول الله - صلّى الله عليه وآله وسلّم در دوران نزول قرآن؛ تأویل علمی قرآن را برای مسلمانان بیان نفرمود؛ بلکه تنها برخی از مسایل که در زمینه مسایل فقهی بود بیان شد.
دلیل عدم بیان آیات علمی در آن عصر برای کفار این بود که مردم دانش علمی-کافی برای درک- آیات علمی قرآن را نداشتند. برای همین خداوند تعالی می‌فرماید:
{بَلْ كَذَّبُوا بِمَا لَمْ يُحِيطُوا بِعِلْمِهِ} صدق الله العظيم [يونس:۳۹]،
{بلکه چیزی را تکذیب کردند که آگاهی از آن نداشتند}
و سپس خداوند به رسول خود وعده می‌دهد که این -آیات- را برای مردمی که نسبت به آن احاطه علمی پیدا خواهند کرد؛ روشن می‌کند و آنها حقیقی بودن آیات او را در عالم واقعیات و حقایق با علم و منطق خواهند دید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَلِنُبَيِّنَهُ لِقَوْمٍ يَعْلَمُونَ} صدق الله العظيم [الأنعام:۱۰۵]
{تا آن را براى گروهى كه مى دانند روشن بيان كنيم}
سپس برای کسانی که منکر شأن امام مهدی هستند، روشن می‌شود کسی که خداوند او را مامور بیان علمی قرآن از روی علم و منطق کرده است؛ امام مهدی است. کسی که خداوند او را برای یاری و نصرت به محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم برانگیخته تا حقیقت آیات قرآن در عالم واقعیات و حقایق را با بیان علمی قرآن ثابت کند و تا برای آنان روشن گردد که محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم واقعاً و به حق قرآن را از نزد خداوند حکیم و علیم دریافت نموده است؛ خداوندی که به همه‌ی علوم احاطه دارد و افرادی که حقیقی بودن قرآن و شأن امام مهدی برایشان روشن می‌شود، دانشمندان نجوم هستند.
و خطاب به دانشمندان نجوم می‌گویم: شاید یکی از علما که تنها می‌خواهند به سنت پای‌بند باشند و بسیاری از آیات قرآن را رها کرده‌اند، بخواهد بگوید:" صبر کن صبر کن ناصر محمد یمانی! محمد رسول الله قرآن را برای صحابه‌اش بیان کرده است؛ آیا تو از محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم عالم‌تری؟" امام مهدی ناصر محمد یمانی می‌گوید: خداوند اولین مسلمانان را از سؤال کردن برای بیان آیات قرآن عظیم نهی فرمود و فرمان صادر شده را در این کلام خداوند تعالی پیدا می‌کنید:
{وَمَا آتَاكُمُ الرَّسُولُ فَخُذُوهُ وَمَا نَهَاكُمْ عَنْهُ فَانتَهُوا} صدق الله العظيم [الحشر:۷].
{آنچه را رسول خدا برای شما آورده بگیرید و آنچه را نهی کرده واگذارید؛}
در این آیات خداوند به آنان امر می‌کند از رسولش- صلی الله علیه و آله و سلم- در مورد بیان هر یک از آیات قرآن عظیم سؤال نکنند تا خودش آن را بیان کند چرا که خداوند به محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم دستور نداده بود تا تمام قرآن را بیان کند؛ بلکه تنها مسایل مربوط به شرع را روشن نموده و به ایشان امر نمود از بیان آیات علمی خودداری کند تا -مردم- آنها را انکار نکرده و کافر نشوند و باعث فتنه آنان و کافر شدن نسبت به حقّ آمده از نزد پروردگارشان نگردد که درآن صورت خداوند همه‌ی آنان را هلاک خواهد کرد. به همین دلیل خداوند به مؤمنان فرمان داد درمورد هیچ آیه‌ای از آیات قرآن که قادر به درک و فهم بیان آن نیستند سؤال نکنند تا رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم هم آن را بیان نکند؛ چون از بیان آن خوششان نیامده و انکارش می‌کنند و به این آیات کافر خواهند شد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَسْأَلُوا عَنْ أَشْيَاءَ إِن تُبْدَ لَكُمْ تَسُؤْكُمْ وَإِن تَسْأَلُوا عَنْهَا حِينَ يُنَزَّلُ الْقُرْآنُ تُبْدَ لَكُمْ عَفَا اللَّـهُ عَنْهَا ۗ وَاللَّـهُ غَفُورٌ حَلِيمٌ ﴿١٠١﴾ قَدْ سَأَلَهَا قَوْمٌ مِّن قَبْلِكُمْ ثُمَّ أَصْبَحُوا بِهَا كَافِرِينَ ﴿١٠٢﴾} صدقو الله العظيم [المائدة].
{اى کسانى که ایمان آورده‌اید! از امورى که اگر برایتان آشکار شود، ناراحتتان مى‌کند، نپرسید. و اگر هنگام نزول قرآن از آنها سؤال کنید، برایتان روشن مى‌شود. خداوند از سؤال‌هاى نابجاى شما گذشت و خدا آمرزنده بردبار است. (۱۰۱) گروهى از پیشینیان نیز پرسیدند و نسبت به آن منکر و کافر شدند. (۱۰۲)}
این آیات حاوی حقایق علمی هستند که آنها نمی‌دانستند و خداوند محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم را از بیان آنها معاف کرد؛ همان طور که پیش از ایشان تمام انبیا و رسولان خود را در تمام کتبی که با آنها برانگیخته شده بودند؛ معاف کرده بود؛ برخی مصرانه سؤال کرده و جواب خواستند و بعد از بیان شدن آن توسط انبیا نسبت به آن کافر شدند! تا از این مسایلی که حقایق علمی آیات کتاب هستند و آنها نسبت به آن احاطه ندارند؛ حین نزول آنها سؤال نکنند چون وقتی محمد رسول الله - صلّى الله عليه وآله وسلّم – آنها را برایشان بیان کند؛ به دلیل اینکه عقلشان قادر به درک این حقایق علمی نیست بدشان بیاید و نسبت به آنها کافر شوند و این باعث فتنه آنها و دور شدنشان از حقّ شود. برای همین خداوند فرمان می‌دهد سؤال نکنند( منظور در هنگام نزول آیات علمی در مورد آن سوال نکنند و اگر سوال کردند پیامبر برایشان بیان خواهد کرد اما ممکن است به آن کافر شوند برای همین خداوند گفته که سوال نکنید تا به بیان آن کافر نشوید)
و خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَمَا آتَاكُمُ الرَّسُولُ فَخُذُوهُ وَمَا نَهَاكُمْ عَنْهُ فَانتَهُوا} صدق الله العظيم.
{آنچه را رسول خدا برای شما آورده بگیرید و آنچه را نهی کرده واگذارید؛}
و از خلال این آیات برای دانشمندان امت روشن می‌گردد که خداوند رسولان خود را از بیان آیات علمی کتاب معاف داشته است ولی خداوند اینها را به عبث نازل نفرموده سبحان الله؛ پس باید در آخرالزمان کسی را برانگیزد که مکلف به بیان آنها باشد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَلِنُبَيِّنَهُ لِقَوْمٍ يَعْلَمُونَ} صدق الله العظيم [الأنعام:۱۰۵]
{تا آن را براى گروهى كه مى دانند روشن بيان كنيم}
و تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَقُلِ الْحَمْدُ لِلَّـهِ سَيُرِيكُمْ آيَاتِهِ فَتَعْرِفُونَهَا} صدق الله العظيم [النمل:۹۳].
{و بگو حمد و سپاس خداوند را که آیاتش را به شما نشان خواهد داد تا آن را بشناسید}
و از آنجا که به یقین می‌دانم من امام مهدی منتظر هستم پس مکلف به بیان علمی -آیات – برای گروهی از این امت هستم که دانش آن را دارند. بیان علمی را نفهمیده و نخواهند فهمید مگر متخصصان آن عرصه خاص علمی که برایشان حجت آورده می‌شود. و چون من امامی هستم که مکلف شده‌ام با علم کتاب تمام دانشمندان امت درعرصه‌های گوناگون علمی را به چالش بکشم؛ همان چیزی را به آنها می‌گویم که خداوند فرمان داده است بگویم:
{فَأَيَّ آيَاتِ اللَّـهِ تُنكِرُونَ} صدق الله العظيم [غافر:۸۱].
{پس کدام یک از آیات او را انکار می‌کنید}
از کوچکترین ذرّه در علم کتاب تا بزرگترین چیزی که خداوند آفریده که همان الشجرة است؛ سدرة المنتهی که در افق عظیم کیهان قرار داشته و به آسمان‌ها و زمین و همچنین بهشتی که عرض آن به اندازه آسمان‌ها و زمین است از همه طرف احاطه دارد و حجاب پروردگار سبحان و الرحمن است که بر عرش استیلا دارد. برای همین به هر سو که رو کنید "وجه الله" است و آنچه که در زمین فرو می‌رود و یا از آن خارج می‌شود و آنچه که از آسمان نزول می‌کند و یا به آسمان عروج می‌کند را می‌داند و به اندازه مثقال ذره‌ای در آسمان و زمین نیست که از او مخفی باشد و او به همه چیز آگاه است.
من از دستور شیطان پیروی نکرده و در ذات خداوند سبحان تفکر نمی‌کنم؛ بلکه پیرو فرمان خداوند الرحمن هستم و به قدرت خداوند می‌اندیشم؛ اینکه چگونه آسمان‌ها را برافراشته است؛ چگونه کوه‌ها را استوار نموده و چگونه زمین را مسطح گردانیده است. به نشانه‌های خداوند در نفسم و در اطرافم نگاه می‌کنم و سپس می‌گویم: خدایا چقدر تو بزرگی؟ شهادت می‌ٔهم خدا و معبودی جز تو نیست؛ پاک و منزهی پروردگارم و بسیار والامرتبه! و از شناختی که نسبت به حقّ پیدا کردم چشمانم پر از اشک می‌شود...
ای مردم آیا نمی‌دانید فرق چهارپایان با انسان در چیست؟ قدرت تفکر درآیات و نشانه‌های الهی که در اطراف ماست. گاو فکر نمی‌کند که چطور آسمان برافراشته شده و یا کوه چگونه استوار گشته و زمین چگونه مسطح شده است؛ بلکه خداوند گاو را تحت تسلط و سیطره انسان قرار داده و از میان غذای هضم شده و خون، شیر خالص و گوارا به انسان می‌نوشاند و از آن خورده و لباس درست کرده و برخی از آنها بارهای سنگینی را که جز با مشقت توان حمل آن را ندارید برایتان جابجا می‌کنند؛ چه برسد به مردمان این دوران که خداوند به آنان دانشی عطا نموده تا خودرو و هواپیما و قطار بسازند و آهن به سخن در آمده و دور نزدیک می‌شود [اشاره به روایتی در مورد نشانه‌های الساعة: نطق الحديد وقرب البعيد]!
نشانه‌های کوچک ساعت و قیامت کامل شده و شما وارد دوران نشانه‌های بزرگ -قیامت- شده‌اید و خداوند در زمان مقدر شده در کتاب مسطور؛ امام مهدی منتظر را با بیان حقّ ذکر برانگیخته است. همانا که ادراک-رسیدن خورشید به ماه- که یکی از نشانه‌های بزرگ ساعت و نشانه تصدیق مهدی منتظر از آل بیت پاک ومطهر است رخ داده و امام ناصر محمد یمانی شما را به همان اموری امر می‌کند که فرمان خداوند و رسولش است و از همان اموری نهی می‌کند که خداوند و رسولش صلی الله علیه و آله و سلم شما را از آنها نهی کرده‌اند. ای دانشمندان نجوم من بارها بیان علم نجوم را از قرآن عظیم برایتان آورده‌ام ولی می‌بینم با اینکه هیچ آن را انکار نمی‌کنید ولی در برابر حقّ سکوت پیشه کرده‌اید و کسی که درباره حق سکوت می‌کند شیطانی گنگ و کرو کور است و بدترین جنبندگان نزد خداوند کسانی هستند که عقل خود را به کار نگرفته و گنگ و کر و کورند. کسانی که با وجود روشن شدن حقّ به آن اعتراف نکرده و راه حق را در پیش نمی‌گیرند؛ آنها از شیاطین بشر هستند؛ ‌آیا راضی هستید که از شیاطین بشر باشید؟ اینها کسانی هستند که در دنیا و آخرت گرفتار شدیدترین عذاب‌ها می‌شوند؛ بلکه در قرآن عظیم می‌بینیم که سزاوارترین افراد برای ورود به آتش‌اند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{ثُمَّ لَنَحْنُ أَعْلَمُ بِالَّذِينَ هُمْ أَوْلَىٰ بِهَا صِلِيًّا ﴿٧٠﴾} صدق الله العظيم [مريم].
{بعد از آن، ما به خوبی از کسانی که برای سوختن در آتش سزاوارترند، آگاه‌تریم!}
همانا که آنها بعد از اینکه حقّ آمده از نزد پروردگارشان برایشان روشن شد، سکوت اختیار کردند؛ در کتاب اینها بدترین جنبندگان هستند و خداوند شدیدترین عذاب‌ها را برایشان در نظر گرفته چون از حقّ روگردان هستند در حالی که از حقّ بودن آن و اینکه هدایت‌گر مردم به راه راست-صراط مستقیم- است باخبرند. این احاطه علمی که خداوند به شما عطا نموده، امانتی بر گردنتان است وخداوند هرکس را- بر اساس تخصصش- شهدای بیان حق امام مهدی قرار داده ؛ کسی که خداوند علم کتابی که خاتم الانبیا و المرسلین محمد صلی الله علیه و آله و سلم آورده را به او عنایت کرده است و اگر تمام مسلمانان و تمام مردم نسبت به آن کافر شوند؛ شاهد بودن خداوند و مهدی منتظر برای بیان حق کتابی که بر محمد رسول الله برای تمام مردم-عالم- نازل شده کافی است و اکر کفار و مسلمانان همگی نسبت به بیانات حقّ کافر شوند؛ خداوند و امام مهدی که خدا علم کتاب را به او عطا نموده برای شهادت کافی هستند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَيَقُولُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَسْتَ مُرْسَلًا ۚ قُلْ كَفَىٰ بِاللَّـهِ شَهِيدًا بَيْنِي وَبَيْنَكُمْ وَمَنْ عِندَهُ عِلْمُ الْكِتَابِ ﴿٤٣﴾} صدق الله العظيم [الرعد].
{و کافران گویند تو پیامبر نیستی، بگو خداوند و کسی که صاحب علم کتاب (آگاهی از قرآن = مهدی منتظر) است، بین من و شما گواه بس. }‌
ای دانشمندان نجوم؛ نسبت به بیان حقّ پروردگارتان کافر نشوید. بیاناتی که با علم و منطقی که خداوند شما را به آن احاطه داده؛ تصدیق خواهد شد و خداوند امام مهدی را از جاهلان قرار نداده است. شاید دانشمندان نجوم گمان می‌کنند ناصرّ محمد یمانی چیزی از دانش فیزیک نجومی نمی‌داند و برای همین به اهالی مکه و اطراف آن از هلالی خبر می‌دهد که از نظر علمی دیدن آن غیر ممکن است و گمان می‌کنند این دست اعلانات- انتظار برای رؤیت هلال ماه در زمانی که از نظر علمی رصد هلال مقدور نیست- از روی ظن و گمانی است که کسی را از حق بی‌نیاز نمی‌کند و سپس از حقّ آمده از نزد پروردگارشان رو می‌گردانند. برای اینکه بدانید امام مهدی ناصر محمد یمانی در تمام زمینه‌های علمی با دقتی متناهی به حقّ سخن می‌گوید و برهان علمی خود را از کتاب خداوند قرآن عظیم می‌آورد؛ بیایید تا دانش نجوم قرآنی را برایتان بیان کنم تا بدانید من نسبت به علمی که خداوند پیرامون جریان حرکت خورشید و ماه و ولادت هلال به شما داده؛ جاهل نیستم. خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَالشَّمْسُ تَجْرِي لِمُسْتَقَرٍّ لَّهَا ۚ ذَٰلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ ﴿٣٨﴾} صدق الله العظيم [يس]
{و خورشید که -درمدار مشخص خود تا زمانی که خداوند مقدر نموده -به سوی قرارگاهش در حرکت است؛ این تقدیر خداوند قادر و داناست.}
این آیه محکم است و آنگونه که به خدا افترا می‌زنند مجازی ( غیرواقعی ) نیست این آیه به حقّ فتوا می‌دهد که خورشید در مدار مشخص خود تا فرا رسیدن زمانی که رسیدن آن حتمی و مقدر شده است-قدر المحتوم- در حرکت است و زمان حتمی – قدر المحتوم- همان "اجل مسمی" یا زمان معین است تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَسَخَّرَ الشَّمْسَ وَالْقَمَرَ كُلٌّ يَجْرِي إِلَىٰ أَجَلٍ مُّسَمًّى} صدق الله العظيم [لقمان:۲۹].
{و خورشید و ماه را مسخّر ساخته و هر کدام تا زمان معینی به حرکت خود ادامه می‌دهند}
جواب بعضی از علمای بزرگ و مشهور را دیده‌ام که می‌گویند:" ناصر محمد یمانی که به زعم خود گمان می‌کنی از قرآن برای مردم حجت می‌آوری و فتوا می‌دهی که خورشید به ماه رسیده و ادراک اتفاق افتاده است ؛ کلام خداوند را فراموش کرده‌ای که می‌فرماید:
{لَا الشَّمْسُ يَنبَغِي لَهَا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ ۚ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ ﴿٤٠﴾} صدق الله العظيم [يس]".
{نه خورشید را سزاست که به ماه رسد، و نه شب بر روز پیشی می‌گیرد؛ و هر کدام در مسیر خود شناورند.}
یا ممکن است یکی از پرسش‌گرانی که خدا مقدر فرموده در زمان مقدر شده در کتاب مسطور از امر ما باخبر شود شاید درمورد اموری از این دست به دنبال حق آمده از نزد پروردگارش بگردد و سپس به سراغ یکی از علمای مسلمین رفته و به ایشان بگوید: " یا شیخ من در بسیاری از پایگاه‌های اینترنتی بیانات مردی را خوانده‌ام که ادعا می‌کند ناصر محمد یمانی است و به مردم اعلان کرده که یکی از نشانه‌های بزرگ ساعت یعنی رسیدن خورشید به ماه رخ داده است". او فوری به پرسش‌گر فتوا می‌دهد که :" از او بر حذر باش او دروغ‌گویی گستاخ است و مهدی منتظر نیست. دلیل دروغ‌گو بودنش هم این فرموده خداوند تعالی است:
{لَا الشَّمْسُ يَنبَغِي لَهَا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ ۚ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ ﴿٤٠﴾} صدق الله العظيم [يس]".
{نه خورشید را سزاست که به ماه رسد، و نه شب بر روز پیشی می‌گیرد؛ و هر کدام در مسیر خود شناورند.}
و سپس آن پرسش‌گر که از پیدا کردن امام مهدی منتظر شاد و مسرور بود؛ با اندوه از نزد او می‌رود. اینها بدترین علما زیر سقف آسمان‌اند چون از خردمندان نیستند. اگر خردمند بودند ابتدا تمام سخن را گوش می‌دادند و سپس از بهترین آنها پیروی می‌کردند چون هر کسی که قرآن را قرائت می‌کند می‌تواند با این آیه با من مجادله کند و من نه تنها آن را انکار نمی‌کنم؛ بلکه با علم و منطق در عالم واقعیات و حقایق ثابت می‌کنم که خورشید و ماه و زمین
{كُلٌّ يَجْرِي لِأَجَلٍ مُّسَمًّى} [الرعد:۲]،
{که هر کدام تا زمان معینی حرکت دارند!}
و
{وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ} [يس:۴۰] صدق الله العظيم
{و هر کدام در مسیر خود شناورند.}
و اما کره ماه؛ خداوند برای آن منازلی مقرر نموده که از تاریکی مطلق-محاق المظلم- آغاز می‌شود و این زمانی است که خورشید و ماه در دو نقطه قرار می‌گیرند که از بالا تا پایین با هم تطابق دارند. سپس جدا شدن آنها از یک دیگر شروع شده و کره ماه به سمت شرق حرکت می‌کند در حالی که خورشید هم در حال حرکت به سمت شرق به دنبال آن روان است و زمین هم به سمت شرق در حرکت است و روز در شرق است و شب به سرعت پشت سر آن در حرکت است آن هم در شرق و هریک در مدار خود شناور و در حرکتند! نظام حرکت خورشید و ماه و زمین مختل نمی‌شود تا زمانی که بشریت وارد دوران نشانه‌های بزرگ ساعت-اشراط الساعة الکبری- گردد که از جمله‌ی آنها رسیدن خورشید به ماه قبل از پیشی گرفتن شب از روز- ناشی از تغییر حرکت زمین- است. دلیل این است که جهت حرکت شب و روز از غرب به شرق است و این دو از غرب به شرق یک‌دیگر را تعقیب می‌کنند؛ محدوده شب در سمت غرب کجاست؟ معلوم است : مغرب و اول روز کجاست؟ معروف است فجر است. شب به سمت شرق حرکت می‌کند و از آن کاسته می‌شود تا در اول روز وارد فجر شود. لذا روز در شرق از شب جلوتر است و شب از ناحیه غربی به دنبال آن در حرکت است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{يُغْشِي اللَّيْلَ النَّهَارَ يَطْلُبُهُ حَثِيثًا} [الأعراف:۵۴].
{شب با روز پوشانده می شود ؛ و شب به دنبال روز، به سرعت در حرکت است}
از سمت شرق شب را وارد روز می‌کند و برای همین فجر نمایان شده و سیاهی از بین می‌رود چون شب وارد منطقه‌ای می‌شود که روز بود و روز وارد منطقه‌ای می‌شود که شب بود ولی در انتهای روز در سمت غرب؛ روز وارد شب می‌شود ولی اول روز در فجر است و شب در سمت شرق به دنبال آن به سرعت حرکت می‌کند. اینگونه برایتان روشن می‌شود که چگونه شب از روز پیشی خواهد گرفت؛ وقتی که شرق غرب شود و غرب شرق گردد. این حادثه رخ نمی‌دهد مگر این که در اثر برعکس شدن جهت حرکت زمین به علت عبور سیاره آتش سقر-لواحة للبشر- خورشید از مغرب طلوع کند. اگر مردم از پیروی از بیان حق ذکر و تصدیق خلیفه‌ی خدا مهدی منتظر سرباز زنند و در اطاعت امرپروردگار در برابر او سر طاعت فرود نیاورند؛ این امر در یک شب روی خواهد داد شبی که خداوند مهدی منتظر را بر تمام بشریت غالب خواهد کرد. اما اگر بشریت به شأن خلیفه‌ی خداوند اعتراف کرده و از امر او اطاعت کنند؛ خداوند قادر است با حول و قوت خود سیاره آتش محتوم را از آنان باز دارد و کسی جز خداوند قادر به دور کردن آن از آنان نیست و اگر سرباز زنند؛ راهی برای فرار از این سیاره آتش نیست و خداوند به وسیله‌ی آن عده‌ی زیادی را هلاک کرده و عده‌ی زیادی را عذاب خواهد کرد. به پروردگار آسمان‌ها و زمین و پروردگار عرش عظیم قسم می‌خورم این خبر بزرگی است که از آن رومی‌گردانید و مرا دیوانه می‌خوانید! چه کسی عذاب خدا را از شما دور خواهد کرد! اگر راست می‌گویید؟
ای مردم! خورشید به ماه رسیده تا به مردم هشدار دهد که شرط دیگری از شروط یوم العسر - روز گرفتاری - رخ داده است؛ روزی که به دلیل عبور سیاره آتش، شب از روز پیشی می‌گیرد؛ روزی که از هول و هراس آن مو سپید می‌شود و قلب‌ها به گلو می‌رسد؛ آیا کسی هست که پند بگیرد و متذکر شود؟
ای مردم! حرامتان باد !!رو گرداندن از انسانی که بشری مثل شماست و در پی نجاتتان است ؛ به خداوند علی العظیم قسم که حرامتان باد !! . توبه کنید وگرنه به دلیل روگرداندن از حقّ آمده از نزد پروردگارتان، خودتان را در معرض هلاک قرار می‌دهید. با اینکه برای دانشمندان نجوم شما روشن شده که این آتش بی شک و تردید از راه خواهد رسید؛‌ آنها گمان می‌کنند زمان رسیدن آن ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ است؛ از مکر خدا خود را در امان ندانید؛ شما آن را دور می‌بینید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{إِنَّهُمْ يَرَوْنَهُ بَعِيدًا ﴿٦﴾ وَنَرَاهُ قَرِيبًا ﴿٧﴾ يَوْمَ تَكُونُ السَّمَاءُ كَالْمُهْلِ ﴿٨﴾ وَتَكُونُ الْجِبَالُ كَالْعِهْنِ ﴿٩﴾ وَلَا يَسْأَلُ حَمِيمٌ حَمِيمًا ﴿١٠﴾} صدق الله العظيم [المعارج]،
{ ايشان آن روز را دور مى‌بينند. (۶) و ما نزديكش مى‌بينيم. (۷) روزى كه آسمان چون فلز گداخته گردد، (۸) و كوه‌ها چون پشم، (۹) و هيچ خويشاوندى از حال خويشاوند خود نپرسد، (۱۰)}
همانا که این سیاره آتش؛ قطعاتی (سنگ‌هایی) از آسمان بر شما می‌بارد که مملو از سنگ‌های آتش‌زا است( حجارة الکبریتیة) که زمین را به آتش می‌کشند و شما را سوزانده و تمام شما کافران نسبت به بیان حقّ ذکر را به کلی نابود می‌کند؛ آیا تقوا نمی‌کنید؟
ای مردم؛ به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، من نیستم که این هشدار را به شما می‌دهم، این محمد رسول الله - صلّى الله عليه وآله وسلّم - است که به شما در مورد بارش سنگ آسمانی هشدار می‌دهد و این پاسخی است کفار به او می‌دهند:
{أَوْ تُسْقِطَ السَّمَاءَ كَمَا زَعَمْتَ عَلَيْنَا كِسَفًا} صدق الله العظيم [الإسراء:92].
{يا قطعات (سنگهاى) آسمان را -آنچنان که می ‏پندارى- بر سر ما فرود آرى}
حتی تا درجه‌ای که می‌گویند:
{وَإِذْ قَالُوا اللَّـهُمَّ إِن كَانَ هَـٰذَا هُوَ الْحَقَّ مِنْ عِندِكَ فَأَمْطِرْ عَلَيْنَا حِجَارَةً مِّنَ السَّمَاءِ أَوِ ائْتِنَا بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ﴿٣٢﴾} صدق الله العظيم [الأنفال].
{زمانی که گفتند: «پروردگارا! اگر این حق است و از طرف توست، بارانی از سنگ از آسمان بر ما فرود آر! یا عذاب دردناکی برای ما بفرست!»}
و سپس خداوند به شما تأکید می‌کند و از سقوط " كِسَف الحجارة "همراه با دودی آشکار-دخان المبین- خبر می‌دهد:
{أَمْ لَهُمْ إِلَـٰهٌ غَيْرُ اللَّـهِ ۚ سُبْحَانَ اللَّـهِ عَمَّا يُشْرِكُونَ ﴿٤٣﴾ وَإِن يَرَوْا كِسْفًا مِّنَ السَّمَاءِ سَاقِطًا يَقُولُوا سَحَابٌ مَّرْكُومٌ ﴿٤٤﴾ فَذَرْهُمْ حَتَّىٰ يُلَاقُوا يَوْمَهُمُ الَّذِي فِيهِ يُصْعَقُونَ ﴿٤٥﴾ يَوْمَ لَا يُغْنِي عَنْهُمْ كَيْدُهُمْ شَيْئًا وَلَا هُمْ يُنصَرُونَ ﴿٤٦﴾ وَإِنَّ لِلَّذِينَ ظَلَمُوا عَذَابًا دُونَ ذَٰلِكَ وَلَـٰكِنَّ أَكْثَرَهُمْ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٧﴾} صدق الله العظيم [الطور].
{ یا معبودی غیر خداوند دارند منزّه است خدا از آنچه همتای او قرارمی‌دهند! (۴۳) آنها اگر ببینند قطعه سنگی از آسمان (برای عذابشان) سقوط می‌کند می‌گویند: «این ابر متراکمی است!» (۴۴) حال که چنین است آنها را رها کن تا روز مرگ خود را ملاقات کنند(۴۵) روزی که نقشه‌های آنان سودی به حالشان نخواهد داشت و (از هیچ سو) یاری نمی‌شوند! (۴۶) و برای ستمگران عذابی قبل از آن است ولی بیشترشان نمی‌دانند! (۴۷)}
آیا می‌دانید مقصود از "عذاباً دون ذلک" چیست؟ این آثار از راه دور سیاره عذاب قبل از نزدیک شدن آن است ولی اکثر شما نمی‌دانید! هرباری که خداوند گروهی از شما را عذاب می‌کند شاید که عبرت بگیرید؛ گفتید این بلایای طبیعی است! خدا شما را بکشد، چگونه از حق منحرف می‌شوید!!! آیا گمان می‌کنید دریا هروقت و هر طور که خواست به سوی خشکی هجوم میآورد-بحر مسجور-! آیا زمین هروقت خواست و هر طور که خواست به لرزه درمی‌آید! از خدا بترسید. آسمان‌ها و زمین جرأت ندارند بدون فرمان خدا، به ناحق کسی را به قتل برسانند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{فَقَالَ لَهَا وَلِلْأَرْضِ ائْتِيَا طَوْعًا أَوْ كَرْهًا قَالَتَا أَتَيْنَا طَائِعِينَ} صدق الله العظيم [فصلت:۱۱].
{ به آن -آسمان- و به زمین دستور داد خواه از روی اطاعت و خواه اکراه بیایید آنها گفتند: ما از روی طاعت می‌آییم}
و آسمان از کسانی که از عبادت آنچه که او عبادت می‌کند -خداوند واحد قهار- رومی‌گردانند کینه و نفرت شدیدی دارد. کوه‌ها و زمین نسبت به کسانی که از عبادت آنچه که آنها عبادت می‌کنند -خداوند واحد قهار- رومی‌گردانند کینه و نفرت شدیدی دارند و هم چنین کوه‌هایی که تسبیح پروردگارشان را می‌کنند؛ نسبت به کسانی که از عبادت آنچه که آنها عبادت و تسبیح می‌کنند -خداوند واحد قهار- رومی‌گردانند کینه و نفرت شدیدی دارند، تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَقَالُوا اتَّخَذَ الرَّحْمَـٰنُ وَلَدًا ﴿٨٨﴾ لَّقَدْ جِئْتُمْ شَيْئًا إِدًّا ﴿٨٩﴾ تَكَادُ السَّمَاوَاتُ يَتَفَطَّرْنَ مِنْهُ وَتَنشَقُّ الْأَرْضُ وَتَخِرُّ الْجِبَالُ هَدًّا ﴿٩٠﴾ أَن دَعَوْا لِلرَّحْمَـٰنِ وَلَدًا ﴿٩١﴾} صدق الله العظيم [مريم].
{ و گفتند: «الرحمن [براى خود] فرزندى انتخاب کرده است!» (۸۸) راستى، چیز زشت و زننده‌ای [بر زبان‌] آوردید. (۸۹) نزدیک است از این سخن، آسمان‌ها متلاشى، و زمین شکافته شود و کوه‌ها به شدّت فروریزد. (۹۰) زیرا براى الرحمن، فرزندى قائل شدند. (۹۱)}
ببینید دلیل خشم و غضب آنها چیست:
{ أَن دَعَوْا لِلرَّحْمَـٰنِ وَلَدًا ﴿٩١﴾} صدق الله العظيم
{ براى [خداى] رحمان، فرزندى قائل شدند}
لذا دلیل خشم آسمان و زمین و کوه‌ها و دریاها و سنگ‌ها؛ خشم پروردگاری است که آسمان‌ها و زمین او را تسبیح می‌کنند و آسمان‌ها می‌خواهند بر آنها فرود آیند و زمین می‌خواهد آنها را فرو برد و دریا قصد غرق کردن و کوه‌ها قصد فرو ریختن بر آنان را دارند ولی چه کسی مانع آنها می‌شود؟ او خداوند حلیم و غفور است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{إِنَّ اللَّـهَ يُمْسِكُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ أَن تَزُولَا ۚ وَلَئِن زَالَتَا إِنْ أَمْسَكَهُمَا مِنْ أَحَدٍ مِّن بَعْدِهِ ۚ إِنَّهُ كَانَ حَلِيمًا غَفُورًا ﴿٤١﴾} صدق الله العظيم [فاطر].
{ همانا خداوند آسمان‌ها و زمین (های هفتگانه)را نگاه می‌دارد تا فرو نیفتند و اگر فرو افتند بعد از او هیچ کس آنها را نگه نمی‌دارد. بی گمان او بردبار آمرزنده است . (۴۱)}
به رحمت الهی بنگرید که اگر نبود؛ آسمان‌ها از شدت خشم نسبت به فساد اهل زمین، کار آنان را تمام می‌کردند. خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَيُمْسِكُ السَّمَاءَ أَن تَقَعَ عَلَى الْأَرْضِ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۗ إِنَّ اللَّـهَ بِالنَّاسِ لَرَءُوفٌ رَّحِيمٌ} صدق الله العظيم [الحج:۶۵].
{و آسمان را نگه می‌دارد، تا جز بفرمان او، بر زمین فرو نیفتند. خداوند نسبت به مردم رحیم و مهربان است!}
خداوند بسیار فرصت ومهلت می‌دهد اما اهمال نمی‌کند. پروردگار به قوم نوح نه صد و پنجاه سال فرصت داد؛ او به شما خیلی بیشتر فرصت داده است و اجل کسانی که از ذکر روگردانند فرا رسیده است؛ رساله خداوند به تمام مردم عالم؛ برای کسانی که می‌خواهند راه راست را درپیش گیرند؛ اما مسلمانان امروز و کافران یک‌سان از آن سرباز زده و رومی‌گردانند به جز عده قلیلی و اکثرشان از حقّ اکراه دارند.
یا ایها الناس؛ علمای شما مدیران انجمن های علميتان را چه می‌شود چرا بیانات ناصر محمدی يماني را به ناحق حذف می‌کنند؟ چه کسی گناه‌کارتر از کسانی است که حقّ آمده در پایگاهش را به علت اینکه برخلاف خواسته و امیال آنهاست پنهان می‌کنند؟! اینان گرفتار عذاب دردناک الهی خواهند شد؛ حتی اگر هزار سال خدا را عبادت کرده و شب بیدار بمانند و روزها را روزه بگیرند ولی وقتی حقّ آمده از نزد پروردگار به دستشان رسید و به آن نگریستند و دیدند مردم را به سوی خدا دعوت می‌کند ولی برخلاف بعضی امیال وخواست‌ها و باورهای آنهاست؛‌آن را مخفی یا حذف ‌کنند و به این هم اکتفا نکرده و مانع حضور کسی در پایگاه‌شان می‌شوند که مردم را به سوی خدا دعوت می‌کند! وای برشما از غضب پروردگارتان به سبب اعمالتان؛ ای مردم آیا نمی‌خواهید مانند مؤمن آل فرعون سخن بگویید:
{وَقَدْ جَاءَكُم بِالْبَيِّنَاتِ مِن رَّبِّكُمْ ۖ وَإِن يَكُ كَاذِبًا فَعَلَيْهِ كَذِبُهُ ۖ وَإِن يَكُ صَادِقًا يُصِبْكُم بَعْضُ الَّذِي يَعِدُكُمْ ۖ إِنَّ اللَّـهَ لَا يَهْدِي مَنْ هُوَ مُسْرِفٌ كَذَّابٌ} صدق الله العظيم [غافر:۲۸].
{ در حالی که دلایل روشنی از سوی پروردگارتان برای شما آورده است؟! اگر دروغگو باشد، دروغش دامن خودش را خواهد گرفت؛ و اگر راستگو باشد، بعضی از عذاب‌هایی را که وعده می‌دهد به شما خواهد رسید؛ خداوند کسی را که اسرافکار و بسیار دروغگوست هدایت نمی‌کند.}
ای مردم! جهنم از خدا می‌ترسد و نسبت به او بسیار تعصب و غیرت دارد و وقتی شما را ببیند؛ بانگ شدید و صدای خشم آلود و نفس زنان آن را خواهید شنید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{إِذَا رَأَتْهُم مِّن مَّكَانٍ بَعِيدٍ سَمِعُوا لَهَا تَغَيُّظًا وَزَفِيرًا ﴿١٢﴾} صدق الله العظيم [الفرقان].
{ هنگامی که این آتش آنان را از مکانی دور ببیند، صدای وحشتناک و خشم آلودش را که با نفس‌زدن شدید ( زفیر) همراه است می‌شنوند.}
و این آتش خداوند و سقر؛ همان سیاره‌ای است که در فواصل زمانی به سراغ بشر می‌آید-لواحة للبشر- و وقتی ظاهر شد و آن را خواهید دید انگار نسخه‌ای از خورشید شماست؛ خداوند این را به من نشان داده و شاهد و وکیل این سخن است و لعنت بزرگ خدا بر ناصر محمد یمانی اگر دروغ بگوید.
ای مردم! من جاهل نیستم که ندانسته چیزی را به خدا نسبت دهم چون می‌دانم جزای کسانی که ندانسته به خداوند نسبت می‌دهند، چیست. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَيَوْمَ الْقِيَامَةِ تَرَى الَّذِينَ كَذَبُوا عَلَى اللَّـهِ وُجُوهُهُم مُّسْوَدَّةٌ ۚ أَلَيْسَ فِي جَهَنَّمَ مَثْوًى لِّلْمُتَكَبِّرِينَ ﴿٦٠﴾} صدق الله العظيم [الزمر].
{و روز قیامت کسانی را که بر خدا دروغ بستند می‌بینی که صورتهایشان سیاه است؛ آیا در جهنّم جایگاهی برای متکبّران نیست؟!}
ای مردم! آتش جهنم در راه است و بعد از تصدیق، امام مهدی ظهور خواهد کرد و بعد از آن خروج"دابة"-عیسی بن مریم- و اصحاب کهف رخ داده و سپس خارج شدن یأجوج و مأجوج به رهبری مسیح دجال رخ خواهد داد که خود را مسیح عیسی بن مریم خوانده و ادعای ربوبیّت می‌کند-در حالی که پسر مریم حق چنین ادعایی را ندارد- لذا کذاب است و برای همین دلیل مسیح کذاب نامیده می‌شود ولی اکثر شما نمی‌دانید؛ بلکه تمام علمایتان از این موضوع بی‌خبرند. همانا که امام مهدی حقّ پروردگارتان به شما خبر داده که چرا نام مسیح کذاب به او داده شده؛ چون او خود را مسیح عیسی بن مریم خوانده و ادعای خدایی خواهد کرد و به همین دلیل به او مسیح کذّاب گفته می‌شود. او می‌خواهد بگوید : شما آتش را دیدید و اما بهشت.... مرا دنبال کنید تا وارد بهشتم شوید؛ این بهشت در باطن زمین-تحت الثری- است. اما این بهشت از آن خداوند است نه دشمن خدا؛ ای هیئت علمای بزرگ کشور عربستان سعودی از خدا بترسید و بگویید:
" ای مردم؛ برای ما روشن شده این فرد مردم را به سوی حقّ دعوت کرده و راه راست را نشان می‌دهد؛ اما اینکه امام مهدی است یا نه؛ نمی‌دانیم. مهم این است که مردم را به سوی حقّ دعوت کرده و راه راست را نشان می دهد و ما را از سیاره عذاب ترسانده و به ما فتوا می‌دهد این همان جهنم است و می‌ترسیم راست بگوید؛ ما هیئت علمای بزرگ همان سخن حکیم آل فرعون را به شما می‌گوییم:
{وَقَدْ جَاءَكُم بِالْبَيِّنَاتِ مِن رَّبِّكُمْ ۖ وَإِن يَكُ كَاذِبًا فَعَلَيْهِ كَذِبُهُ ۖ وَإِن يَكُ صَادِقًا يُصِبْكُم بَعْضُ الَّذِي يَعِدُكُمْ ۖ إِنَّ اللَّـهَ لَا يَهْدِي مَنْ هُوَ مُسْرِفٌ كَذَّابٌ} صدق الله العظيم [غافر:۲۸].
{ در حالی که دلایل روشنی از سوی پروردگارتان برای شما آورده است؟! اگر دروغگو باشد، دروغش دامن خودش را خواهد گرفت؛ و اگر راستگو باشد، بعضی از عذاب‌هایی را که وعده می‌دهد به شما خواهد رسید؛ خداوند کسی را که اسرافکار و بسیار دروغگوست هدایت نمی‌کند.}
پس از تمام مفتیان کشورهای اسلامی دعوت می‌کنیم تا در کشور عربستان سعودی جمع شوند و در بیانات ناصر محمد یمانی تدبر کرده و همگی در مورد او برای مردم فتوا می‌دهیم که برایمان روشن شده او راه راست را نشان داده و دعوتش حق است و به او می‌گوییم امام ناصر محمد یمانی ظهور کن ما تمام مفتیان کشورهای اسلامی در کنار بیت العتیق منتظر شما هستیم؛ همان طور که خودتان وعده داده بودید بعد از تصدیق برای اینکه با حقّ بیعت کنیم؛ در کنار بیت العتیق حاضر خواهی شد. و اگر دیدیم این مرد ناصر محمد یمانی بدون علم و هدایت و کتابی روشن‌گر سخن می‌گوید؛ در این صورت در مورد همگی فتوا می‌دهیم تا احدی از مسلمانان توسط او از راه راست گمراه نشود؛ چون می‌بینیم در کشورهای مختلف عالم کسانی هستند که او را تصدیق کرده و پیرو او شده‌اند. اگر او گمراه باشد و ما درمورد ناصر محمد یمانی فتوا ندهیم؛ وضع بدتر می‌شود و اگر ناصر محمد یمانی در گمراهی آشکار باشد؛ این خطر بزرگی برای اسلام و مسلمانان است و اگر امام مهدی حقّ پروردگار عالمیان باشد؛ چطور ممکن است از حقّ روبگردانیم تا گرفتار عذاب دردناک شویم؛ چون او طبق فتوایش با چیزی غیر از کتاب خدا و سنت حقّ رسولش محاجه نمی‌کند. پس ای علمای امت بشتابید و در کنار هیئت علمای بزرگ کشور عربستان سعودی قرار گیرید تا همگی در مورد این مرد فکر کنید چه بسا او مبعوث خیر خدا و عزّتی برای ما باشد در حالی که ما از او روگردانیم. و اگر برایمان روشن شده از گمراه کنندگان است؛ شرّ او را از سر مردم کم کرده وبه مردم فتوا می دهیم او را به قتل برسانند؛ ولو اینکه بناحق به ما تعدی نکرده باشد. اگر امام مهدی حقّ پروردگار عالميان باشد؛ هیچ احدی قادر به کشتن او نیست و بر خداست که از خلیفه خود آن گونه که می‌خواهد دفاع نماید و این بدین جهت است که خداوند با عبدش نور خود را کامل خواهد کرد ولو مجرمان از ظهور آن خرسند نباشند و خدا کار خود را کامل می‌کند ولی اکثر مردم نمی‌دانند".
وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربِّ العالمين.
الإمام المهديّ الداعي إلى الصراط المستقيم ناصر محمد اليماني


اقتباس المشاركة: 4885 من الموضوع: لماذا لم يفسّر القرآن كلّه في عهد النّبيّ صلّى الله عليه وآله وسلّم ؟

الإمام ناصر محمد اليماني
13 - 03 - 1430 هـ
10 - 03 - 2009 مـ
02:53 صباحاً
ـــــــــــــــــــــلماذا لم يفسّر القرآن كلّه في عهد النّبيّ صلّى الله عليه وآله وسلّم ؟

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على خاتم الأنبياء والمرسَلين والتابعين للحقّ إلى يوم الدين..
ويا معشر علماء الفلك، إنّما يبعث الله الإمام المهديّ بالبيان الحقّ للقرآن ويحاجّ علماء الأمّة بعلوم القرآن في مختلف المجالات العلميّة وكلاً حسب اختصاصه، ولا ولن يفهم البيان العلميّ إلا أصحابُ الاختصاص في ذلك المجال المُتخصّصين فيه، ومثلاً حين أُعلن للبشر أنّهم دخلوا في عصر الأشراط الكُبرى للساعة ومنها أن تُدرك الشمس القمر تصديقاً لحدوث أحد أشراط الساعة الكُبَر وآية كونيّة للتصديق بأنّي الإمام المهديّ المنتظَر ومن ثمّ يكون لدى الباحث عن الحقّ احتمالين في شأن ناصر محمد اليماني فإمّا أن يكون حقاً الإمام المهديّ خليفة الله في الأرض فيزيده الله بسطةً في العلم فيُحاج العلماء حسب اختصاصاتهم بالبيان العلميّ للقرآن العظيم، ولكُلّ دعوى برهان فإن كان ناصر محمد اليماني من الجاهلين فالبرهان على جهله سوف يفضحه العلم والمنطق الحقّ على الواقع الحقيقي، وإن كان ناصر محمد اليماني الإمام المهديّ فلا بُدّ لبيانه العلميّ للقرآن العظيم يأتي مُصدّقاً له العلمُ والمنطقُ.

ويا معشر علماء الفلك، إنّكم طائفة من علماء الأمّة الإسلامية ومجال اختصاصكم هو في علم الفلك والكون وجريان الشمس والقمر وكيفية ولادة الأهلّة حتى إذا جاء الإمام المهديّ يُنادي الأمّة على مختلف مجالاتهم العلميّة وكُلاً حسب اختصاصه عليه أن يقوم بتطبيق بيان ناصر محمد اليماني تطبيقاً علميّاً على ما أحاطهم الله من العلوم على الواقع الحقيقي بالعلم والمنطق الفيزيائي الدقيق الذي لا يحتمل الشك، وتأويل القرآن العلميّ لم يُبيّنه محمدٌ رسول الله - صلّى الله عليه وآله وسلّم - للمسلمين في عصر التّنزيل إلا المسائل؛ إلا ما نزل إليهم في المسائل الفقهيّة. وسبب عدم بيان الآيات العلميّة للكفار في ذلك العصر هو أنّ الناس لا يحيطون بآيات القرآن العلميّة. ولذلك قال الله تعالى: {بَلْ كَذَّبُوا بِمَا لَمْ يُحِيطُوا بِعِلْمِهِ} صدق الله العظيم [يونس:39]، ومن ثمّ وعد الله رسوله أن يُبيِّنَه لقومٍ يحيطون بعلمه فيُريهم حقائق آياته على الواقع الحقيقي بالعلم والمنطق، تصديقاً لقول الله تعالى: {وَلِنُبَيِّنَهُ لِقَوْمٍ يَعْلَمُونَ} صدق الله العظيم [الأنعام:105].

ومن ثمّ يتبيّن لمُنكري شأن الإمام المهديّ أنّ الذي وكَّله الله بالبيان العلميّ للقرآن بالعلم والمنطق هو الإمام المهديّ الذي يبتعثه الله ناصراً لمحمدٍ رسول الله - صلّى الله عليه وآله وسلّم - ليُبيّن لهم حقائق آيات القرآن بالبيان العلميّ على الواقع الحقيقي حتى يتبيّن لهم أنَّ محمداً رسول الله - صلّى الله عليه وآله وسلّم - حقاً تلقّى القرآن من لدُن حكيمٍ عليم؛ الذي أحاط بكُل شيءٍ علماً ومنهم علماء الفلك.

وأقول يا معشر علماء الفلك، ولربَّما يودّ أحد العلماء الذين لا يريدون إلا الاستمساك بالسُّنة وحدها وترك كثيرٍ من آيات القرآن أن يقول: "مهلاً مهلاً يا ناصر محمد اليماني! لقد بيَّن محمدٌ رسولُ الله القرآنَ لصحابته فهل أنت أعلمُ من محمدٍ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم؟". ومن ثمّ يرد عليه الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني وأقول: إن الله قد نهى المسلمين الأوّلين أن يسألوا عن بيان آيات القرآن العظيم، والأمر الصادر تجدونه في قول الله تعالى: {وَمَا آتَاكُمُ الرَّسُولُ فَخُذُوهُ وَمَا نَهَاكُمْ عَنْهُ فَانتَهُوا} صدق الله العظيم [الحشر:7].

وفي هذه الآيات أمرٌ من الله بعدم السؤال لرسول الله - صلّى الله عليه وآله وسلّم - عن بيان أيَّةِ آيةٍ في القرآن العظيم حتى يُبيّنها هو من ذات نفسه، وذلك لأنّ محمداً رسول الله - صلّى الله عليه وآله وسلّم - لم يأمره الله ببيان القرآن كُلّه بل يبيّن لهم ما يخصّ الشريعة وأمره أن يُعرض عن بيان أشياءَ في الآيات العلميّة حتى لا يكفروا بها فينكروها ومن ثمّ تكون سبب فتنتهم فيكفروا بالحقّ من ربّهم جميعاً فيهلكهم الله، ولذلك أمر الله المؤمنين بعدم السؤال عن أيَّة آيةٍ في القرآن العظيم إن عجزوا عن معرفة بيانها حتى لا يُبيِّنها الرسول - صلّى الله عليه وآله وسلّم - ومن ثمّ يَسوءُهم بيانُها فينكرونها ثمّ يصبحون بها كافرين تصديقاً لقول الله تعالى: {يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَسْأَلُوا عَنْ أَشْيَاءَ إِن تُبْدَ لَكُمْ تَسُؤْكُمْ وَإِن تَسْأَلُوا عَنْهَا حِينَ يُنَزَّلُ الْقُرْآنُ تُبْدَ لَكُمْ عَفَا اللَّـهُ عَنْهَا ۗ وَاللَّـهُ غَفُورٌ حَلِيمٌ ﴿١٠١﴾ قَدْ سَأَلَهَا قَوْمٌ مِّن قَبْلِكُمْ ثُمَّ أَصْبَحُوا بِهَا كَافِرِينَ ﴿١٠٢﴾} صدقو الله العظيم [المائدة].

وهذه الآيات في طياتها حقائق علميّة يجهلونها وأعفى اللهُ عن بيانها محمداً رسول الله - صلّى الله عليه وآله وسلّم - كما أعفى كافة الأنبياء والمرسلين من قبله في كافة الكتب التي ابتعث الله بها الأنبياء عن بيانها، وبعضٌ منهم سأل وأصرّ على الجواب ثمّ بيّنها الأنبياء ثمّ أصبحوا بها كافرين! وحتى لا تكون هذه الأشياء التي لا يحيطون بعلمها وهي الحقائق العلميّة لآيات الكتاب إن يسألوا عنها حين نزولها تبدُ لهم بالبيان الحقّ من محمدٍ رسول الله - صلّى الله عليه وآله وسلّم - ومن ثمّ تسؤهم لأنّها لم تتقبّلها عقولهم لأنّهم لا يحيطون بها علماً ومن ثمّ يكفرون بها ومن ثمّ تكون سبب فتنتهم عن الحقّ ولذلك أمرهم الله بعدم السؤال، وقال تعالى: {وَمَا آتَاكُمُ الرَّسُولُ فَخُذُوهُ وَمَا نَهَاكُمْ عَنْهُ فَانتَهُوا} صدق الله العظيم.

ومن خلال هذه الآيات يتبيّن لعلماء الأمّة أنّ الله قد عفا رُسله عن بيان الآيات العلميّة في الكتاب ولكن الله لن يُنزّلها عبثاً سبحانه فلا بُدّ أن يبعث آخر الزمان المكلَّف ببيانها تصديقاً لقول الله تعالى: {وَلِنُبَيِّنَهُ لِقَوْمٍ يَعْلَمُونَ} صدق الله العظيم.

وتصديقاً لقول الله تعالى: {وَقُلِ الْحَمْدُ لِلَّـهِ سَيُرِيكُمْ آيَاتِهِ فَتَعْرِفُونَهَا} صدق الله العظيم [النمل:93].

وبما إنِّي أعلمُ علم اليقين إنِّي الإمام المهديّ المنتظر المكلَّف بالبيان العلميّ لهذه الأمّة لقومٍ يعلمون منهم، ولا ولن يفقه البيان العلميّ إلا أصحابُ الاختصاص في المجال الذي أُحاجُّكم فيه، وبما إنِّي الإمام المكلَّف بالتحدّي العلميّ في الكتاب لكافة علماء الأمّة على مختلف مجالاتهم العلميّة، أقول لهم ما أمرني الله به أن أقوله لهم: {فَأَيَّ آيَاتِ اللَّـهِ تُنكِرُونَ} صدق الله العظيم [غافر:81].

من الذرة أصغر شيءٍ في علم الكتاب إلى أكبر شيء خلقه الله وهي الشجرة؛ سدرة المُنتهى بأفق الكون العظيم وتحيط بالسماوات والأرض وتحيط بالجنّة التي عَرضُها كعَرضِ السماوات والأرض من كافة الجوانب وهي حجاب الربّ سبحانه الرحمن على العرش استوى، ولذلك أينما تولّوا وجوهكم فثمّ وجه الله؛ يعلمُ ما يلِج في الأرض وما يخرج منها وما ينزل من السماء وما يعرج فيها ولا يعزب عنه مثقال ذرة في السماوات ولا في الأرض وهو بكُلّ شيء عليم.

ولا أتفكّر في ذاته سبحانه فأتّبع أمر الشيطان، بل أتّبع أمر الرحمن وأتفكّر في قدراته؛ إلى السماء كيف رُفعت وإلى الجبال كيف نُصِبت وإلى الأرض كيف سُطِحت، وأبصرُ في نفسي وما حولي من آيات ربّي، ومن ثمّ أقول: كم أنت عظيم يا إلهي؟ أشهدُ أن لا إله غيرك ولا معبودَ سواك، سبحانك ربّي وتعاليت علواً كبيراً! وأعيني تفيض من الدمع مما عرفتُ من الحقّ.

ويا معشر البشر أفلا تعلمون الفرق بين الأنعام والإنسان؟ أنّه التفكير فيما حولنا من آيات الله وذلك لأنّ البقر لا تتفكّر في السماء كيف رفعت ولا في الجبال كيف نُصِبت ولا في الأرض كيف سُطِحت بل سخّرها الله للإنسان وذلّلها له ويخرج له منها من بين فرثٍ ودمٍ لبناً خالصاً سائغاً للشاربين ومنها يأكلون ومنها يلبسون ومنها ما يحمل أثقالهم لم يكونوا بالغيه إلا بشِقّ الأنفس، فكيف بنعمة الله على الأمّة اليوم الذين أحاطهم الله بما خلق وصنعوا سياراتٍ وطائرات وقطاراتٍ ونطق الحديد وقرب البعيد! فاكتملت الأشراط الصُغرى ودخلتم في الكُبرى، فبعث الله الإمام المهديّ بقدرٍ مقدورٍ في الكتاب المسطور بالبيان الحقّ للذكر، وأنّ الشمس أدركت القمر تصديقاً لإحدى أشراط الساعة الكُبر وآية التصديق للمهديّ المنتظر من آل البيت المُطهر؛ الإمام ناصر محمد اليماني الذي لا يأمركم إلا ما أمركم به الله ورسوله، ولا أنهاكم إلا عمَّا نهاكم الله عنه ورسوله صلّى الله عليه وآله وسلّم.

ويا معشر علماء الفلك لطالما بيَّنتُ لكم البيان العلميّ الفلكيّ في القرآن العظيم ولكنّي أجد أنّكم لا تنكرونه شيئاً ومن ثمّ تصمتون عن الحقّ والساكت عن الحقّ شيطانٌ أخرس أصمُّ أبكمُ أعمى، وشرُّ الدوابِّ عند الله الصمُّ البكمُ العُمي الذين لا يعقلون؛ الذين إن تبيّن لهم الحقّ لا يعترفون به ولا يتخذونه سبيلاً، أولئك من شياطين البشر، فهل ترضون أن تكونوا من شياطين البشر؟ فأولئك من أشدّ الناس عذاباً في الدنيا والآخرة بل أجدهم في القرآن العظيم هم أولى بالنار صِلِيّاً تصديقاً لقول الله تعالى: {ثُمَّ لَنَحْنُ أَعْلَمُ بِالَّذِينَ هُمْ أَوْلَىٰ بِهَا صِلِيًّا ﴿٧٠﴾} صدق الله العظيم [مريم].

ألا إنّهم الساكتون عن الحقّ بعدما تبيّن لهم أنّه الحقّ من ربّهم، أولئك أشر الدواب في الكتاب وكتب الله لهم أشدّ العذاب لأنّهم أعرضوا عن الحقّ وهم يعلمون أنّهُ ينطق بالحقّ ويهدي إلى صراطٍ مستقيم، والعلم أمانة في أعناقكم أحاطكم الله بها وكُلٌّ حسب اختصاصه جعله الله من شُهداء البيان الحقّ للإمام المهديّ الذي أوتي علم الكتاب الذي جاء به خاتم الأنبياء والمُرسَلين محمد صلّى الله عليه وآله وسلّم، فإن كفر به المسلمون والناس أجمعين فكفى بالله شهيداً والمهديّ المنتظَر على البيان الحقّ للكتاب الذي أنزله الله على محمد رسول الله إلى الناس كافة، فإن كفر بالبيان الحقّ الكفار والمسلمون فكفى بالله شهيداً والإمام المهديّ الذي آتاه الله علم الكتاب، تصديقاً لقول الله تعالى: {وَيَقُولُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَسْتَ مُرْسَلًا ۚ قُلْ كَفَىٰ بِاللَّـهِ شَهِيدًا بَيْنِي وَبَيْنَكُمْ وَمَنْ عِندَهُ عِلْمُ الْكِتَابِ ﴿٤٣﴾} صدق الله العظيم [الرعد].

فلا تكفروا يا معشر علماء الفلك بالبيان الحقّ من ربّكم الذي سوف يصدّقه العلم والمنطق الذي أحاطكم الله بعلمه ولم يجعل الله الإمام المهديّ من الجاهلين، فلربّما يظنّ علماء الفلك أنّ ناصر محمد اليماني يجهل العلم الفلكيّ الفيزيائيّ ولذلك يعلن لأهل مكة وما جاورها أهلّة المستحيل علميّاً فيظنّون أنّ ذلك توقعاتٌ مني بالظنّ الذي لا يُغني من الحقّ شيئاً ومن ثمّ يُعرضون عن الحقّ من ربّهم، وحتى تعلموا أنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني ينطق بالحقّ في كلّ مجالات العلوم بدقةٍ متناهيةٍ ويأتي بسلطان علمه من كتاب الله القرآن العظيم فتعالوا لأبيّن لكم علم الفلك القرآني لتعلموا أنّني لستُ من الجاهلين بما أحاطكم الله به من علم جريان الشمس والقمر وولادة الأهلّة، وقال الله تعالى: {وَالشَّمْسُ تَجْرِي لِمُسْتَقَرٍّ لَّهَا ۚ ذَٰلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ ﴿٣٨﴾} صدق الله العظيم [يس]، وتلك آيةٌ مُحكمةٌ لا مجاز فيها كما على الله يفترون، يفتيكم بالحقّ أنّ الشمس تجري في فلكها المعلوم إلى قدرها المحتوم وقدرها المحتوم هو أجلها المسمى تصديقاً لقول الله تعالى: {وَسَخَّرَ الشَّمْسَ وَالْقَمَرَ كُلٌّ يَجْرِي إِلَىٰ أَجَلٍ مُّسَمًّى} صدق الله العظيم [لقمان:29].

وقد رأيت ردوداً من بعض فطاحلة علماء المسلمين يقول: "يا ناصر محمد اليماني يا من تزعم إنّك تحاجّ الناس بالقرآن وتفتي أنّ الشمس أدركت القمر، ونسيت قول الله تعالى: {لَا الشَّمْسُ يَنبَغِي لَهَا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ ۚ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ ﴿٤٠﴾} صدق الله العظيم [يس]".

أو يأتي سائل أظهره الله على أمرنا بقدرٍ مقدورٍ في الكتاب المسطور لعلّه يبحث في هذه الأمور عن الحقّ من ربّه ومن ثمّ يذهب إلى أحد علماء المسلمين ويقول: "يا شيخ، قرأت في كثير من المواقع بالإنترنت العالميّة بياناتٍ لرجلٍ يُدْعى ناصر محمد اليماني يعلن للبشر أنّ الشمس أدركت القمر تصديقاً لإحدى أشراط الساعة الكُبرى"، ومن ثمّ يفتيه من فوره ويقول للسائل: "احذره فذلك كذابٌ أشِرٌ وليس المهديّ المنتظر والدليل على كذبه، قول الله تعالى: {لَا الشَّمْسُ يَنبَغِي لَهَا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ ۚ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ ﴿٤٠﴾} صدق الله العظيم". ومن ثمّ يخرج السائل حزيناً من بعد فرحه أنّه وجد الإمام المهديّ المنتظر، أولئك من أشرّ العلماء تحت سقف السماء لأنّهم ليسوا من أولي الألباب، ولو كانوا من أولي الألباب لاستمعوا القول إلى آخره ومن ثمّ يتّبعون أحسنه وذلك لأنّ هذه الآية ممكن أن يجادلني بها أيّ قارئٍ للقرآن وأنا لا أنكرها بل أثبتها بالعلم والمنطق على الواقع الحقيقي أنّ الشمس والقمر والأرض، {كُلٌّ يَجْرِي لِأَجَلٍ مُّسَمًّى} [الرعد:2]، و {وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ} [يس:40] صدق الله العظيم، وأمّا القمر فقدّره الله منازلَ من المحاق المظلم وكانت الشمس والقمر في نقطتين متطابقتين من الأعلى إلى الأدنى فتمّ الانطلاق وتحرّك القمر شرقاً والشمس وراءه شرقاً والأرض تحركت شرقاً والنّهار شرقاً والليل يطلبه حثيثاً ويجري وراءه شرقاً وكلٌّ في فلك يسبحون! فلا يختل نظام جريان الشمس والقمر والأرض حتى يدخل البشر في عصر أشراط الساعة الكبرى ومنها أن تدرك الشمس القمر قُبيل أن يسبق الليل النّهار بسبب التغيير في حركة الأرض، وذلك لأنّ الليل والنّهار يتّجهون وهم يتطاردون من الغرب إلى الشرق فأين حدود الليل من ناحية الغرب؟ ومعلوم إنّه المغرب. وأين أول اليوم؟ فمعروف إنّه الفجر، وتحرّك الليل شرقاً فيبدأ بالتناقص حتى تدخلوا في الفجر أول اليوم. إذاً النّهار يتقدّم الليل شرقاً والليل يطلبه حثيثاً من ناحية الغرب. تصديقاً لقول الله تعالى: {يُغْشِي اللَّيْلَ النَّهَارَ يَطْلُبُهُ حَثِيثًا} [الأعراف:54].

يولج الليل في النّهار من ناحية الشرق ولذلك يظهر الفجر والضياء يزيل الظُلمة نظراً لدخول الليل في منطقة النّهار ويولج النّهار في الليل ولكن من آخر النّهار من جهة الغرب يدخل النّهار في الليل ولكنّ أول النّهار هو بالفجر والليل يطلبه حثيثاً نحو الشرق ومن ثمّ يتبيّن لكم كيف يسبق الليل النّهار وهو أن يكون الشرق غرباً والغرب شرقاً، وهذا الحدث لا ينبغي له أن يحدث حتى تشرق الشمس من الغرب نتيجة انعكاس دوران الأرض بسبب مرور كوكب النار سقر لواحةً للبشر، ويحدث ذلك ليلة ظهور المهديّ المنتظَر على كافة البشر إن أبوا أن يتّبعوا البيان الحقّ للذكر ويصدّقوا بخليفة الله المهديّ المنتظَر فيطيعوا أمره سجوداً لأمر ربّهم، وأمّا إذا صدّق البشر بشأن خليفة الله وأطاعوا أمره فإنّ الله قادرٌ أن يصرف عنهم كوكب النّار المحتوم بحوله وقوته ولن يصرفها عنهم سواه، فإن أبوا فلا مفرّ منها ويهلك الله بها كثيراً ويعذب كثيراً. وأقسمُ بربّ السماوات والأرض وربّ العرش العظيم إنّه لنبأ عظيم أنتم عنه مُعرِضون وتصِفونَني بالجنون! فمن يصرف عنكم عذابَ الله إن كنتم صادقين؟

ويا قوم، لقد أدركت الشمس القمر نذيراً للبشر من شرطٍ آخر في يوم عسر يوم يسبق الليل النّهار بسبب مرور كوكب النار يوم يبيضّ من هولها الشعر وتبلغ القلوب الحناجر، فهل من مُدّكر؟

يا أيها الناس حرامٌ عليكم، والله العلي العظيم حرامٌ عليكم الإعراض عن إنسانٍ بشرٍ مثلكم يريد لكم النّجاة، فتوبوا إلا أن تهلكوا أنفسكم بالإعراض عن الحقّ من ربّكم برغم إنه تبيّن لعلماء الفضاء منكم أنّ النار قادمةٌ بلا شكٍ أو ريبٍ، ويظنّون أنّها سوف تمر في يوم الجمعة 21 ديسمبر 2012، فلا تأمنوا مكر الله وترونه بعيداً تصديقاً لقول الله تعالى: {إِنَّهُمْ يَرَوْنَهُ بَعِيدًا ﴿٦﴾ وَنَرَاهُ قَرِيبًا ﴿٧﴾ يَوْمَ تَكُونُ السَّمَاءُ كَالْمُهْلِ ﴿٨﴾ وَتَكُونُ الْجِبَالُ كَالْعِهْنِ ﴿٩﴾ وَلَا يَسْأَلُ حَمِيمٌ حَمِيمًا ﴿١٠﴾} صدق الله العظيم [المعارج]، إنّما ذلك كوكب النار يمطر عليكم بكسفٍ من السماء مليءٍ بالحجارة الكبريتية تشعل الأرض وتحرقكم وتدمّركم تدميراً يا معشر الكفار بالبيان الحقّ للذكر أفلا تتّقون؟

ويا قوم، والله الذي لا إله إلا هو إنّي لست من أخبركم بهذا وإنّه محمدٌ رسول الله - صلّى الله عليه وآله وسلّم - حذّرهم بكسف يسقط عليهم من السماء ولذلك رد الكفار عليه: {أَوْ تُسْقِطَ السَّمَاءَ كَمَا زَعَمْتَ عَلَيْنَا كِسَفًا} صدق الله العظيم [الإسراء:92].

بل لدرجة إنّهم قالوا: {وَإِذْ قَالُوا اللَّـهُمَّ إِن كَانَ هَـٰذَا هُوَ الْحَقَّ مِنْ عِندِكَ فَأَمْطِرْ عَلَيْنَا حِجَارَةً مِّنَ السَّمَاءِ أَوِ ائْتِنَا بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ﴿٣٢﴾} صدق الله العظيم [الأنفال].

ومن ثمّ أكّد الله لكم سقوط كِسَف الحجارة بالدخان المُبين، وقال الله تعالى: {أَمْ لَهُمْ إِلَـٰهٌ غَيْرُ اللَّـهِ ۚ سُبْحَانَ اللَّـهِ عَمَّا يُشْرِكُونَ ﴿٤٣﴾ وَإِن يَرَوْا كِسْفًا مِّنَ السَّمَاءِ سَاقِطًا يَقُولُوا سَحَابٌ مَّرْكُومٌ ﴿٤٤﴾ فَذَرْهُمْ حَتَّىٰ يُلَاقُوا يَوْمَهُمُ الَّذِي فِيهِ يُصْعَقُونَ ﴿٤٥﴾ يَوْمَ لَا يُغْنِي عَنْهُمْ كَيْدُهُمْ شَيْئًا وَلَا هُمْ يُنصَرُونَ ﴿٤٦﴾ وَإِنَّ لِلَّذِينَ ظَلَمُوا عَذَابًا دُونَ ذَٰلِكَ وَلَـٰكِنَّ أَكْثَرَهُمْ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٧﴾} صدق الله العظيم [الطور].

وهل تعلمون ما هو العذاب الذي دون ذلك؟ إنّه التناوش من مكان بعيد من قبل الاقتراب، ولكنّ أكثركم لا يعلمون! أفكلما عذّب الله طائفةً منكم لعلكم تعتبرون، قلتم إنّما هي كوارث طبيعية! قاتلكم الله أنّى تؤفكون، أتحسبونها فوضى فينسجر البحر على اليابسة وقتما يشاء! كيفما يشاء! أو تزلزل الأرض وقتما تشاء! كيفما تشاء! فاتّقوا الله إنّ السماوات والأرض لا تجرؤ على قتل نفسٍ بغير الحقّ ما لم يأمرها الله بذلك تصديقاً لقول الله تعالى: {فَقَالَ لَهَا وَلِلْأَرْضِ ائْتِيَا طَوْعًا أَوْ كَرْهًا قَالَتَا أَتَيْنَا طَائِعِينَ} صدق الله العظيم [فصلت:11].

والسماء تحقد على المُعرضين عن عبادة من هي تعبده؛ الله الواحد القهّار، والجبال والأرض تحقد على المُعرضين عن عبادة من هي تعبده؛ الله الواحد القهّار، وكذلك الجبال المسبّحة بحمد ربّها تحقد على الذين يُعرضون عن عبادة من هي تعبده وتسبّح له؛ الله الواحد القهّار تصديقاً لقول الله تعالى: {وَقَالُوا اتَّخَذَ الرَّحْمَـٰنُ وَلَدًا ﴿٨٨﴾ لَّقَدْ جِئْتُمْ شَيْئًا إِدًّا ﴿٨٩﴾ تَكَادُ السَّمَاوَاتُ يَتَفَطَّرْنَ مِنْهُ وَتَنشَقُّ الْأَرْضُ وَتَخِرُّ الْجِبَالُ هَدًّا ﴿٩٠﴾ أَن دَعَوْا لِلرَّحْمَـٰنِ وَلَدًا ﴿٩١﴾} صدق الله العظيم [مريم].

فانظروا لسبب غضبهم هو: {دَعَوْا لِلرَّحْمَـٰنِ وَلَدًا} صدق الله العظيم. إذاً غضب السماء والأرض والجبال والبحار والأحجار بسبب غضب الربّ الذي تسبح له السماوات والأرض وتريد السماوات أن تقع عليكم والأرض أن تبلعكم والبحر أن يغرقكم والجبال أن تخرّ عليكم هداً ولكن من الذي يمنعهم؟ إنه الحليم الغفور تصديقاً لقول الله تعالى: {إِنَّ اللَّـهَ يُمْسِكُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ أَن تَزُولَا ۚ وَلَئِن زَالَتَا إِنْ أَمْسَكَهُمَا مِنْ أَحَدٍ مِّن بَعْدِهِ ۚ إِنَّهُ كَانَ حَلِيمًا غَفُورًا ﴿٤١﴾} صدق الله العظيم [فاطر].

فانظروا لرحمة الله أن لولاه لانقضّت عليكم السماوات من شدّة غضبهن لفساد أهل الارض، وقال الله تعالى: {وَيُمْسِكُ السَّمَاءَ أَن تَقَعَ عَلَى الْأَرْضِ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۗ إِنَّ اللَّـهَ بِالنَّاسِ لَرَءُوفٌ رَّحِيمٌ} صدق الله العظيم [الحج:65].

ولكنّ الله يُمهِل كثيراً ولكنّه لا يهْمِل، فأمهل الله قوم نوح ألف سنةٍ إلا خمسين عاماً وأمهلكم الله أكثر منهم وقد جاء أجل المعرضين عن الذكر؛ رسالة الله إلى العالمين لمن شاء منهم أن يستقيم فأبى وأعرض هذا الزمان المسلمون والكفار سويّاً إلا قليلاً وأكثرهم للحقّ كارهون.

ويا أيها الناس، ما بال علمائكم المشرفين على منتدياتكم (فصول علمكم) يقومون بحذف بيان المدعو ناصر محمد اليماني بغير الحقّ؟ ومن أظلم ممّن كتم الحقّ في منتداه لأنّه خالف هواه؟! أولئك لهم من الله عذابٌ عظيمٌ حتى لو عبدوا الله ألف عام يقومون الليل ويصومون النّهار حتى إذا جاءه الحقّ من ربّه ونظر إليه وعلم أنّه يدعو إلى الله ومن ثمّ يخالف بعضه هواه وهو ما كان عليه ومن ثمّ يقوم بإخفائه أو حذفه، ولم يكتفوا بذلك فحسب بل كذلك يقوم بحجب الداعي إلى الله! ويا ويلكم من غضب ربّكم بسبب فعلكم، ويا قوم ألا تقولون كمثل قول مؤمن آل فرعون التقي: {وَقَدْ جَاءَكُم بِالْبَيِّنَاتِ مِن رَّبِّكُمْ ۖ وَإِن يَكُ كَاذِبًا فَعَلَيْهِ كَذِبُهُ ۖ وَإِن يَكُ صَادِقًا يُصِبْكُم بَعْضُ الَّذِي يَعِدُكُمْ ۖ إِنَّ اللَّـهَ لَا يَهْدِي مَنْ هُوَ مُسْرِفٌ كَذَّابٌ} صدق الله العظيم [غافر:28].

ويا قوم، إن جهنّم تتقي الله وعلى الله غيورة وسوف تسمعون صوت زئيرها وزفيرها يوم تراكم، تصديقاً لقول الله تعالى: {إِذَا رَأَتْهُم مِّن مَّكَانٍ بَعِيدٍ سَمِعُوا لَهَا تَغَيُّظًا وَزَفِيرًا ﴿١٢﴾} صدق الله العظيم [الفرقان].

وتلك هي نار الله سقر لواحة للبشر، وعندما تظهر ترونها وكأنّها نُسخة طبق الأصل لشمسكم كما أراني الله ذلك والله على ما أقول شهيد ووكيل ولعنة الله على ناصر محمد اليماني لعناً كبيراً إن كان من الكاذبين.

ويا قوم، إنّي لستُ جاهلاً أقول على الله ما لم أعلم ذلك لأنّي أعلم جزاء الذين يقولون على الله ما لا يعلمون، تصديقاً لقول الله تعالى: {وَيَوْمَ الْقِيَامَةِ تَرَى الَّذِينَ كَذَبُوا عَلَى اللَّـهِ وُجُوهُهُم مُّسْوَدَّةٌ ۚ أَلَيْسَ فِي جَهَنَّمَ مَثْوًى لِّلْمُتَكَبِّرِينَ ﴿٦٠﴾} صدق الله العظيم [الزمر].

ويا قوم، إنّ نار جهنم قادمةٌ، ثمّ ظهور الإمام المهديّ من بعد التصديق، ثمّ خروج الدابة وأصحاب الكهف، ثمّ خروج يأجوج ومأجوج بقيادة المسيح الدجال الذي يريد أن يقول إنه المسيح عيسى ابن مريم ويقول إنه الله وما كان لابن مريم أن يقول ذلك بل هو كذاب ولذلك يُسمى المسيح الكذاب، ولكن أكثركم لا يعلمون؛ بل جميع علماءكم لا يعلمون، وإنما أخبركم الإمام المهديّ الحقّ من ربّكم لماذا يُسمى المسيح الكذاب بالمسيح الكذاب وذلك لأنه سوف يقول إنه المسيح عيسى ابن مريم ويقول إنّه الله ولذلك يُسمّى المسيح الكذاب، ويريد أن يقول لكم فقد رأيتم النار وأمّا الجنة فاتّبعوني أدخلكم جنّتي وهي من تحت الثرى، وهي لله وليست لعدو الله فاتّقوا الله يا معشر هيئة كُبار العلماء بالمملكة العربيّة السعوديّة وقولوا:

"يا أيّها الناس لقد تبيّن لنا أنّ هذا الرجل يدعو إلى الحقّ ويهدي إلى صراطٍ مستقيمٍ، وأمّا بالنسبة هل هو الإمام المهديّ أم غيره فلا نعلم والمهم إنّه يدعو إلى الحقّ ويهدي إلى صراطٍ مستقيمٍ ويخوفنا بكوكب العذاب ويفتينا إنها جهنم ذاتها ونخشى أن يكون من الصادقين، ونقول لكم نحن معشر هيئة كُبار العلماء قول مؤمن آل فرعون الحكيم: {وَقَدْ جَاءَكُم بِالْبَيِّنَاتِ مِن رَّبِّكُمْ ۖ وَإِن يَكُ كَاذِبًا فَعَلَيْهِ كَذِبُهُ ۖ وَإِن يَكُ صَادِقًا يُصِبْكُم بَعْضُ الَّذِي يَعِدُكُمْ ۖ إِنَّ اللَّـهَ لَا يَهْدِي مَنْ هُوَ مُسْرِفٌ كَذَّابٌ} صدق الله العظيم [غافر:28].

ومن ثمّ تنادون مُفتي الديار الإسلامية للاجتماع في المملكة العربيّة السعوديّة ثمّ نتدبر بيانات المدعو ناصر محمد اليماني ثمّ نفتي الناس في شأنه جميعاً سواء تبيّن لنا إنّه يدعو إلى الحقّ ويهدي إلى صراطٍ مستقيمٍ فسوف نقول له اظهر أيّها الإمام ناصر محمد اليماني فنحن كافة مُفتي الديار الإسلاميّة بانتظارك عند البيت العتيق كما وعدتنا إنّه من بعد التصديق تظهر لنا عند البيت العتيق للمُبايعة على الحقّ، وإن وجدنا هذا الرجل المدعو ناصر محمد اليماني يحاج بغير علمٍ ولا هُدًى ولا كتابٍ منير، فكذلك سوف نفتي في شأنه سويّاً للناس أجمعين حتى لا يضل أحد من المسلمين عن الصراط المستقيم وذلك لأنّنا قد وجدنا له أتباع ومصدّقين من مختلف دول العالم فإن كان على ضلال وتركنا الفتوى في شأن ناصر محمد اليماني فإن أمره سوف يستفحل وهذا خطيرٌ على الإسلام والمسلمين إن كان المدعو ناصر محمد اليماني على ضلال مبين وإن كان هو الإمام المهديّ الحقّ من ربّ العالمين فكيف نعرض عن الحقّ حتى نرى العذاب الأليم وذلك لأنّه لا يحاجّنا بغير كتاب الله وسنّة رسوله الحقّ كما يفتينا بذلك، فهلموا يا معشر علماء الأمّة إلى جانب هيئة كبار العلماء بالمملكة العربيّة السعوديّة سويّا نتدبّر شأن هذا الرجل عسى أن يكون مبعوث خيرٍ لنا من الله وعزّاً لنا ونحن عنه معرضون، وإن تبيّن لنا إنّه من الضالين المُضلّين كفينا الناس شره وأفتينا الناس في قتله وحتى ولو اعتدينا عليه بغير الحقّ فإذا كان الإمام المهديّ الحقّ من ربّ العالمين فلن يستطيع أن يقتله أحدٌ وحقٌّ على الله أن يُدافع عن خليفته بما يشاء كيفما يشاء، وذلك لأنّ الله مُتمٌ بعبده نوره ولو كره المجرمون ظهوره والله بالغ أمره ولكن أكثر الناس لا يعلمون".

وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربِّ العالمين.
الإمام المهديّ الداعي إلى الصراط المستقيم ناصر محمد اليماني.
_________________