الإمام ناصر محمد اليماني
28 - ربيع الأول - 1441 هـ
25 - 11 - 2019 مـ
۴-آذر-۱۳۹۸ه.ش
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

این سیره و راه و روش دعوت امام مهدی ناصر محمد است؛ ای جماعت تصمیم‌گیرندگان و مفتیان کشورها در نقاط مختلف جهان که با هم در حال جنگید! برای اطاعت امر خداوند، از در صلح درآیید..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين وعلى كل من تبعهم بإحسانٍ إلى يوم الدين، أما بعد..
و خداوند برای هر قومی مناسکی قرار داده است. در سطح [بیرونی] زمین، «بیت معموری» هست که در تمام طولِ شبانه‌روز در آن ذکر خدا و نماز و طواف [در تمام بیست و چهار ساعت] در جریان است و هیچ‌گاه خالی از ذکر نیست، چون محل به‌جا آوردن آداب و مناسک حج است و این اولین خانه‌ای است که به منظور عبادت خدا [و انجام حجّ] برای مردم بنا شد و در یکی از شِعْب‌های* مکه‌ی مکرمه به نام شِعْب «بکة» توسط رسول‌الله ابراهیم و فرزندش اسماعيل عليهم الصلاة والسلام ساخته شد.
منسک [محل مناسک مذهبی] دیگری هم در جنوب هست که نبیّ‌الله ابراهیم بن اسماعیل بن ابراهیم که همان ذوالقرنین است؛ آن را بنا نهاده است. در حقیقت زمانی که ساکنان آن حدود،به او پیشنهاد کردند برای مدتی معین خراج سالیانه بدهند و در ازای آن میان آنها و مردمان مفسد فی الارض [که در دنیای زیرزمینی در باطن زمین، به ضعفاء ظلم می‌کردند] سدّی بنا کند؛ نبیّ‌الله ابراهیم بن اسماعیل که همان ذوالقرنین است [و ذوالقرنین یعنی کسی که دوبار عمر کرد] پیشنهاد مالی ایشان را رد کرد. مهم این است که آنان شاهد بودند او طمعی به اموال آنان ندارد و برای همین هم گفت:
{مَا مَكَّنِّي فِيهِ رَبِّي خَيْرٌ} صدق الله العظيم [الكهف:۹۵]،
یعنی نزد خدا برای من بهتر است که خالصانه و به‌خاطر خداوند بدون اینکه اجری در برابر عمل خود بگیرم، آن را برایتان بسازم.
بعد از این که سدّ را ساخت، ساکنان آنجا، به دلیل عادل بودنش و همچنین به دلیل تنفر وی از ظلم در حق بندگان مستضعف خداوند، از او خواستند که پادشاه و مَلِک آنان گردد و براساس آنچه که خداوند نازل فرموده، عادلانه بر آنان حکم براند. پس او مدتی در آنجا ماند و مکانی را برایشان ساخت تا مناسک حج بیت‌الله را در آن انجام دهند.
برخی از آنها صالحانی از عالَم جنّ بوده و قوم دیگری هم در آنجا هستند. هنوز از ذریّه‌ی «نبیّ عربیّ» و ذریّه‌ی اقوام دیگر [که از لشکریان او می‌باشند] آنجا هستند که همچنان در سمت جنوبی سدّ ذوالقرنین در داخل تونل زمین [ دنیایی که در باطن زمین قرار دارد] زندگی می‌کنند. قبل از برانگیخته شدن محمد رسول‌الله برخی از جنیّان مسلمان بودند و برای همین گفتند:
{وَأَنَّا مِنَّا الْمُسْلِمُونَ} [الجن:۱۴]
[یعنی قبل از برانگیخته شدن محمد رسول‌الله
صلى الله عليه وآله وسلم،[ اما برخی به تورات و گروهی دیگر به «الزبور» کتاب داوود و سلیمان پایبند و مقید بودند، ولی شیاطین بشر «الزبور» را هم مانند تورات تحریف کردند و آنان را به شرک کشانیدند و جنیّان سخنانشان باور و تصدیق می‌کردند چون گمان نمی‌بردند شیاطین جنّ و انس به خداوند دروغ ببندد.[اشاره به آیه کریمه سوره الجن: وَأَنَّا ظَنَنَّا أَن لَّن تَقُولَ الْإِنسُ وَالْجِنُّ عَلَى اللَّهِ كَذِبًا(۵)].
و اما در مورد مسیح عیسی بن مریم حق، آنها هیچ اطلاعی از وجود او ندارند و فقط می‌دانند که سفیه و نادان آنان به خدا نسبت ناروا می‌دهد [اشاره به آیه کریمه سوره جن: وَأَنَّهُ كَانَ يَقُولُ سَفِيهُنَا عَلَى اللَّهِ شَطَطًا(۴)] و ملک هاروت و همتایش ماروت ادعا کرده‌اند یکی از آنها خدا و دیگری پسر خداست، خداوند
پاک ومنزّه است، بسیار برتر و والاتر! تا این عقیده‌ی نصاری [مسیحیان] گمراه و«متنصرون» مورد غضب خدا؛ یعنی یهودیانی گردد که منافقانه تظاهر می‌کردند به مسیح عیسی بن مریم ایمان آورده‌اند تا مردم را [از مسیر حق] بازدارند و سخنانی که او نگفته بود به وی نسبت داده و انجیل را تحریف کردند. این نقشه‌ی شیطان رجیم ابلیس مسیح کذاب است، کسی که می‌خواهد بگوید من خداوند و پروردگار عالمیان هستم و همتایش- ماروت- پسر خدا «یسوع مسیح» است؛ یعنی پسر «مسیح» است و مسیح [کذاب] می‌خواهد بگوید خداست (مترجم: ابلیس که همان ملک هاروت است ادعا می‌کند مسیح و الله است و همتایش ماروت را «یسوع مسیح» و پسر خدا می‌خواند) ، تا به این ترتیب مسلمانان و عقیده‌شان باطل گردد؛ چون مسلمانان معتقد هستند رسول‌الله عیسی‌بن‌مریم، بنده و رسول خداوند است و
باور یهودیانی که به ظاهر مسیحی شده [متنصرون] و مسیح‌ عیسی‌بن‌مریم را خدا می‌دانند و باور ذریه‌ی حواریون گمراه که عیسی مسیح را خدا نمی‌دانند بلکه او را پسر خدا می‌خوانند، قبول ندارند.
نقشه ابلیس در باطن زمین در دو محور انجام شد، یکی اینکه ابلیس، خدا «عیسی مسیح» است و «ملک ماروت» پسر او «یسوع مسیح» است و هر دو آنها در جنت بابل در سمت شمالی سدّ ذوالقرنین هستند و برای همین خداوند تعالی می‌فرماید ای فرزندان آدم [مراقب باشید تا] شیطان و همتایش شما را به فتنه نیندازند:
{يَا بَنِي آدَمَ لَا يَفْتِنَنَّكُمُ الشَّيْطَانُ كَمَا أَخْرَجَ أَبَوَيْكُم مِّنَ الْجَنَّةِ يَنزِعُ عَنْهُمَا لِبَاسَهُمَا لِيُرِيَهُمَا سَوْآتِهِمَا ۗ إِنَّهُ يَرَاكُمْ هُوَ وَقَبِيلُهُ مِنْ حَيْثُ لَا تَرَوْنَهُمْ ۗ إِنَّا جَعَلْنَا الشَّيَاطِينَ أَوْلِيَاءَ لِلَّذِينَ لَا يُؤْمِنُونَ﴿٢٧﴾} [الأعراف]،
چون همتایش [
قَبِيلُهُ] را «یسوع مسیح» نامیده، یعنی یسوع پسر «المسیح الله» خداوند از چنین افتراها و نسبت‌های دروغ‌ منزه و بسیار برتر و والاتر است!
به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم! اگر پروردگارعالم امام مهدی ناصر محمد یمانی را با علم کتاب خدا، قرآن عظیم، برنمی‌انگیخت، تمام شما مسلمانان پیرو شیطان می‌شدید، مگر تعداد اندکی. ما همچنان علوم زیادی نزد خود داریم و منتظریم مفتیان و فقهای کشورها به دعوت امام مهدی ناصر محمد یمانی برای گفتگو بر سر میز جهانی
«پایگاه امام مهدی ناصر محمد یمانی المنتدیات البشری الاسلامیة» پاسخ دهند؛ جایی جز این پایگاه، گنجایش من و شما را برای گفتگوی مهدی منتظر ناصر محمد در دوران «گفتگو قبل از ظهور» ندارد و بعد از این که به دلیل برهان علمی قوی من در بیان حق قرآن عظیم، قانع و پیرو من شدند؛ مهدی منتظر برای بیعت عمومی حاضر و ظاهر خواهد شد. بیعت آن‌طور که شما باور دارید، نیست و ممکن نیست [مهدی منتظر]
قبل از گفتگو و تصدیق و پیش از اینکه قانع شده و پیرو او گردید، در مسجد الحرام، میان رکن و مقام حاضر شود تا با او بیعت کنید! عقلتان کجا رفته‌است، آیا فکر نمی‌کنید؟ بلکه امام مهدی ناصر محمد، از راه وسیله‌ای جهانی[اینترنت]، دعوت جهانی خود را انجام می‌گردد و در برابر تمام علمای امت و عامه مردم با برهان علمی قاطع حجت آورده و در موارد اختلافات، میانتان حکم می‌دهد و تعدد احزاب مذهبی و سیاسی را از بین برده و آنها را به منهاج اولیه نبوت که کتاب خدا و سنت حقّ رسولش است بازمی‌گرداند تا با هم برادر شوند؛ شاید که خداوند میان شما و کسانی که با آنان عداوت داشتید؛ مودت ایجاد نماید که خداوند قادر است هر کاری انجام دهد.
ولی این‌طور که به نظرم می‌رسد این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد مگر با نزول نشانه‌های پی‌درپی عذاب؛ چقدرعذاب‌هایی که خداوند در خواب به من نشان می‌دهد، زیاد هستند و همان چیزها در آیات محکم کتابش آمده است، از جمله طغیان‌ها و سیل‌های پی‌درپی در اینجا و آنجا؛ و سقوط تکه کوه‌های یخی از آسمان به شکل ترکش‌های تیز که به هرکس اصابت کند او را می‌کشد و صاعقه‌ها و غرق شدن و باد عقیم که مزارع و باغ‌های روی زمین را نابود کرده و آنها را به زمینی برهوت تبدیل می‌کند، یعنی زمینی خشک و پوشش زمینتان از آن برداشته و برهنه‌اش می‌کند. یکی از دلایل آن باد عقیم بسیار بسیار سردی است که
مردم را همچون تنه‌های نخل ریشه‌کن شده از جا برمی‌کند و هم چنین گردبادهایی که آتشی محدود [کوتاه مدت] با خود دارند و تنها وظیفه‌شان این است که پاره‌ای از آتش را به جان جنگل‌هایتان بیندازند و به محض اینکه آتش به جنگل افتاد؛ تبدیل به بادی می‌شوند که باعث افروخته شدن بیشتر آتش و گسترش دامنه و سرعت آن گردد و زلزله‌هایی که سقف بلند خانه‌هایتان را بر سر کسانی از شما که خداوند اراده کند؛ خراب خواهد کرد و صاعقه‌ها و غرق شدن؛ حتی اگر در برج‌های محکم و بلند باشید؛ غرق خواهید شد و منفجر شدن سدها و روزهای نحس سیاه [ایام نحسات] و بمب‌های شهاب سنگی که بزرگ‌ترین آنها با بیشترین قدرت تخریب نصیب شیاطین بشر در آمریکاست و خداوند با رحمت و قدرت معجزه‌ی خود، مؤمنان را نجات می‌دهد، چرا که خداوند تنها کسانی را مجازات می‌کند که نسبت به ذکر او [قرآن عظیم] کافرند یا از آن روگردانند، روگردانانی مثل زعمای عرب و مفتیان و علمایشان که از آن باخبرند، اما بر استکبار خود اصرار دارند؛ انگار که آیات مبینه و مفصل قرآن عظیم را [که روشن کننده آیات دیگرند] نشنیده‌اند؛ در حالی‌که شبانه‌روز بیانات را می‌خوانند. ما برای بسیاری از مفتیان کشورهای اسلامی بخش خاصی در صفحه اول پایگاه‌مان در نظر گرفتیم تا تمام ملت‌هایشان بدانند که هیچ مفتی در کشورهای اسلامی عرب و غیر عرب نیست که از دعوت امام مهدی ناصر محمد یمانی بی‌خبر باشد و تمام مراجع دینی و مفتیان کشورهای مختلف عربی از بیانات من باخبرند، ولی می‌بینند واقعاً در برابر برهان علمی بیان قرآن عظیم، چیزی برای گفتن ندارند. چون دریافته‌اند که ناصر محمد یمانی آیات را سرخود و بر اساس میل خودش تفسیر نمی‌کند؛ بلکه قرآن را با قرآن بیان کرده و به صورت تفصیلی توضیح می‌دهد و آنها حتی اگر همه با هم جمع شوند تا با او گفتگو کنند، قادر نیستند راهی پیدا کرده وحتی در یک مسئله در برابرش حجت بیاورند؛ چطور می‌توانند بر «انسانی» غلبه کنند که معلم او برای بیان حقّ قرآن با قرآن؛ خداوند الرحمن است؟ هیهات هیهات به پروردگار زمین و آسمان‌ها قسم! من با کلام خدا که در آیات بینه [آیات روشن و آشکار] و آیات مبینه [آیاتی که روشن کننده آیات دیگرند] آمده‌اند، آیات متشابه را چنان برایشان استنباط و به صورت مفصل توضیح می‌دهم که عقلشان حیرت کند و شگفت‌زده در برابر آن به‌طور کامل تسلیم و همراه امام مهدی ناصر محمد یمانی گردد. تا جایی که عقلشان به آنها بگوید: همانا که شما ظالمید؛ ای کسانی که نمی‌دانید چگونه مهدی منتظر حقّ ناصر محمد را از میان مدعیان دروغین مهدویت تشخیص دهید، کسانی که گرفتار مسّ شیطان شده و هر یک اعلان می‌کنند مهدی منتظرند و مسّ‌های شیطانی از زبان آنان، چنان با شما سخن می‌گویند تا شما را از امام مهدی ناصر محمد یمانی گمراه کنند، ولی حجت بالغه از آن خداوند است. خداوند علم کتاب را به امام مهدی ناصر محمد عطا نموده تا احدی از علما و عامه مردم نباشد که با قرآن به مجادله او بیاید، مگر اینکه امام مهدی ناصر محمد یمانی با برهان علمی و بیان حقّ قرآن بر او غالب شود تا تمام علما و عامه‌ی مردم که خواننده یا شنونده‌ی [بیانات] هستند، تنها دو انتخاب داشته باشند، یا به قرآن ایمان بیاورند و یا از آن روبرگردانند درحالی‌که می‌دانند این حقّ آمده از نزد پروردگارشان است؛ همان‌طور که شیاطین بشر از قوم یهود از آن روگرداندند درحالی‌که می‌دانند این حقّ آمده از نزد پروردگار است، ولی حاضرنشدند حکم آن را بپذیرند، با اینکه بسیاری از چيزهايى را كه بنى اسرائيل در آن اختلاف دارند براى آنان بيان می‌كند [اشاره به آیه کریمه سوره نمل: إِنَّ هَذَا الْقُرْآنَ يَقُصُّ عَلَى بَنِي إِسْرَائِيلَ أَكْثَرَ الَّذِي هُمْ فِيهِ يَخْتَلِفُونَ(۷۶)] و روحانیون [احبار] یهود با وجود اینکه می‌دانند این حقّ است و از نزد پروردگارشان آمده است، از آن رو گرداندند؛ همان‌طور که بسیاری از علمای مسلمین می‌دانند این حقّ آمده از نزد پروردگارشان است اما از آن رومی‌گردانند.
پس مفتیان تمام کشورهای عربی [که شاید از ترس پادشاهان و رؤسایشان
] خود را ملزم به سکوت کرده‌اند! آیا نمی‌دانند اگر پادشاهان و رؤسایشان را هدایت کنند تا از شاکران باشند؛ خداوند برعزّت و قدرت پادشاهان و رؤسا و بزرگانشان [ساداتشان] می‌افزاید؟ شما را چه می‌شود چگونه حکم می‌کنید؟ خداوند مهدی منتظر را برای کنار زدن شما از قدرت برنیانگیخته است؛ بلکه او خلیفه خدا بر تمام عالمیان است و هر کس در دوران گفتگو قبل ظهور و قبل از تمکین [که با نزول عذاب دردناک رخ خواهد داد] او را تصدیق کند؛ مورد عذاب خدا واقع نشده و کسی جایگزین هیچ‌یک از آنها نخواهند شد و قدرت و حکومتشان از آنان گرفته نمی‌شود و سپس خداوند بر عزّت و قوت و قدرت او می‌افزاید. اما هر کس از مهدی منتظر، دعوت کننده به سوی حکمیت ذکر[کتاب خدا قرآن عظیم] روگرداند؛ چه کسی او را از عذاب روز عقیم نجات خواهد داد؟ عذابی که قبل از روز قیامت [براساس تقویم و ایام شما] رخ خواهد داد. از عذاب دود آشکار [الدخان المبین] و عذاب بحر مسجور [توفان‌هایی که از دریا به ساحل هجوم می‌آورند؛ سونامی] و زلزله‌ها و عذاب صاعقه‌ها و سنگ‌هایی از کوه‌های یخ که از آسمان فرود می‌آیند و بمب‌های شهاب سنگی هوشمندی که دور زمین در چرخش هستند، به کجا می‌گریزید؛ سنگ‌ها و صخره‌هایی با اندازه‌های مختلف که بزرگ‌ترین آنها هدیه خداوند برای ترامپ و اولیای او از شیاطین بشر است که در «میقات ظل» یعنی سپیده دم، به وقت پایتخت خلافت جهانی اسلام صنعاء و موعد اذان صبح به وقت مکه مکرمه نازل خواهد شد. در یکی از روزها و در این موعد؛ سیارک عذاب به ولایت آمریکا که پشتیبان شیاطین بشر از اسراییل هستند اصابت خواهد کرد و چقدر موج اصابت آن عظیم است و هزاران کیلومتر را دربرمی‌گیرد! خداوند مسلمانان تواب را با رحمتش نجات خواهد داد و هم چنین نصاری [مسیحیان] و یهودیان صلح‌جویی که از حقّ آمده از نزد پروردگارشان پیروی می‌کنند. و اما شیاطین بشر، آنها که ایمان و یقین دارند قرآن، کتاب محفوظ از تحریف خداوند و پروردگارعالمیان است ولی دعوت به حکمیت براساس آن باعث خشمشان شده است؛ آنان حکم کردن خداوند در میانشان را رد می‌کنند. آیا امام مهدی ناصر محمد یمانی کاری جز این دارد که بر اساس آنچه که خداوند نازل فرموده میان آنان حکم کند؟
این راه و روش و سیره‌ی دعوت امام مهدی ناصر محمد است، پس ای تصمیم‌گیرندگان و مفتیان کشورها در نقاط مختلف که با هم در جنگید؛ برای اطاعت از فرمان خدا، از در صلح درآیید. این فرمان از من نیست بلکه در زمان مقدر شده در کتاب مسطور در هنگام برانگیخته شدن امام مهدی ناصر محمد در دوران گفتگو قبل از ظهور خداوند به شما چنین فرمان می‌دهد. از نقشه‌ها و گام‌های ترامپ شیطان و فرستادگانش پیروی نکنید. والله والله والله او آنها را برای برقرار کردن صلح درمیان شما نمی‌فرستد. بلکه هر وقت که نزدیک است آتش جنگ میان شما خاموش گردد و تنها در گوشه‌و‌کنار اثری از آن بماند؛ می‌بینید که از نزد خود کسی را می‌فرستد که میان شما صلح برقرار کند و این دروغ است؛ بلکه شروطی مطرح می‌کند که مجبور شوید درخواست‌های فرستاده را رد کنید و سپس درحالی‌که نزدیک بود آتش جنگ خاموش گردد؛ مجدد شعله‌ور می‌گردد. بلکه ترامپ شیطان دشمن شماست و نمی‌خواهد میان شما صلح برقرار شود. نقشه‌های او را که نام «نقشه راه» بر آن نهاده رها کنید. این، نقشه‌ی راه تضعیف شما به دست یک‌دیگر است تا سپس به شما یورش ببرد. او قصد تسلط بر کرسی حکومتی شما و کشتار ملت‌هایتان را دارد تا ملت صهیون را جایگزین آنها نماید؛ آنها که اگر خداوند بر شما غالبشان گرداند به هیچ وجه رعایت مؤمنان را نکرده و به هیچ عهدی وفا نمی‌کنند.
ای سپاهیان غزه‌ی مکرمه در اطراف مسجد الأقصی! آیا منتظرید تا ارتش صهیونیستی شما را محاصره کند؟ این تنها یک محاصره‌ی امنیّتی نیست، بلکه قصدشان این است که شما را تضعیف و کارتان را تمام کنند و سپس به کلی نابودتان گردانند و دیار و خانه‌هایتان و خانه‌های تمام فلسطینیان را بر سرشان خراب کنند؛ فرقی ندارد همراه شما برای جنگ حرکت کرده باشند یا نکرده باشند. پس سپاه مؤمنان برای آزادی فلسطین باشید و نام‌گذاری‌هایی مثل جنبش فتح و حماس و جهاد را رها کنید تا دچار تفرقه و پراکندگی و ضعف و از بین رفتن توان و قدرتتان نشود. ای اهالی فلسطین! راه دیگری جز مبارزه و جنگ ندارید؛ چون دشمن صهیونیستی می‌خواهد خانه‌هایتان را برسرتان خراب کند حتی اگر با آنها نجنگید و این تنها باعث طغیان و سرکشی بیشتر آنان می‌گردد. پس پیر و جوان همگی حرکت کنید تا ارتش صهیونیستی را از حصار غزه بیرون برانید. در زمان جنگ پشت به خورشید و رو به دشمن قرار گیرید و برخدا توکل کنید اگر مؤمنید و از فرمان من سرپیچی نکنید و خداوند شما را وارث تمام ادوات و وسایل [جنگی] آنها خواهد کرد و با آن قدرت خواهید یافت چون آنها به شما پشت کرده و به پشت دیوارها و دژهای محکمشان می‌گریزند [اشاره به آیه کریمه سوره حشر: لَا يُقَاتِلُونَكُمْ جَمِيعًا إِلَّا فِي قُرًى مُّحَصَّنَةٍ أَوْ مِن وَرَاء جُدُرٍ بَأْسُهُمْ بَيْنَهُمْ شَدِيدٌ تَحْسَبُهُمْ جَمِيعًا وَقُلُوبُهُمْ شَتَّى ذَلِكَ بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لَّا يَعْقِلُونَ(۱۴)] اما این دژهای مستحکم، آنان را از عذاب خدا در امان نگه نمی‌دارد. ای مردم فلسطین! عذری ندارید، چرا که در فلسطین زندگی می‌کنید و هر مجاهدی که قلبش زنده باشد به شما غبطه می‌خورد و اگر سر باز زدید، صهیونیست‌ها نابودتان می‌کنند و با هواپیماهایشان ازفراز آسمان، دیارتان را به کلی ویران خواهند کرد. پس به جای این، حرکت [برای جنگ] برای شما بهتر است و اگر مردید؛ این مرگ با شهادت است نه مرگ جبونانه در خانه‌ها. به خاطر به شهادت رسیدن، تمنای مردن نداشته باشید و از مرگ هم نگریزید؛ هیچ نفسی بدون اذن خدا نمی‌میرد. از پروردگارتان تمنا کنید که پیروزی قدرتمندانه و با عزتی به شما عنایت فرماید چون باقی ماندن و حیات شما در زمین پیروزی برای اسلام و مسلمین و کامل شدن نور پروردگار عالمیان است. خدایا ابلاغ کردم. خدایا شاهد باش...
پیش از این از سال‌های دوهزار و پنج و شش و هفت به شما هشدار دادم که هر چه سیاره‌ی عذاب سقر که به آن نیبیرو می‌گویید به زمین نزدیک‌تر می‌شود؛ باعث حوادثی می‌گردد که به آنها بلایای طبیعی می‌گویید؛ و با نزدیک‌تر شدن سیاره این حوادث بیشتر می‌ شوند. هرچقدر نزدیک‌تر شود، عذاب‌های نزدیک خدا از آسمان و زمین و دریا، بیشتر و بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌شوند تا اگر عذاب‌های نزدیک‌تر و کمتر خداوند باعث تذکر و بیداری شما و بازگشت به سوی خدا و حکمیت بر اساس کتابش قرآن عظیم نگشت؛ آنگاه در شب عبورش از مکانی نزدیک شما را گرفتار کند و لعنت خدا بر دروغ‌گویان باد؛ خدایا ابلاغ کردم. خدایا شاهد باش...
و اگر سرباز زدید؛ منتظر باشید که من هم با شما منتظر و مترقبم. وسلامٌ على المرسلين وعلى كل من تبعهم بإحسانٍ إلى يوم الدين، والحمد لله رب العالمين..

عبد الله وخليفته الإمام المهدي ناصر محمد الیمانی
ــــــــــــــــــــــ
*شعب از نظر لغوی به معنای شکاف میان کوه و جمع آن شعاب است. به محدوده قرار گرفته میان دو کوهِ نزدیک به هم را نیز شِعْب گویند.

اقتباس المشاركة 319707 من موضوع هذه مسيرة الإمام المهدي ناصر محمد الدعوية، فادخلوا يا معشر صنّاع القرار ومفتي الديار في كلّ الأقطار المتحاربين في السلم كافةً طاعةً لأمر الله ..

الإمام ناصر محمد اليماني
28 - ربيع الأول - 1441 هـ
25 - 11 - 2019 مـ
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

هذه مسيرة الإمام المهدي ناصر محمد الدعوية، فادخلوا يا معشر صنّاع القرار ومفتي الديار في كلّ الأقطار المتحاربين في السلم كافةً طاعةً لأمر الله ..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين وعلى كل من تبعهم بإحسانٍ إلى يوم الدين، أما بعد..
وكلّاً جعل الله له منسكاً، فهناك بيتٌ معمورٌ ظاهر الأرض ليلاً ونهاراً لا يخلو منه الذكر والصلاة والطواف ليلاً ونهاراً على مدار أربع وعشرين ساعة كونه منسك حجٍ، وهو أوّل بيتٍ وُضع للناس للحجّ الذي بشِعب بكة أحد شِعاب مكة المكرمة، بناه رسول الله إبراهيم وابنه إسماعيل عليهم الصلاة والسلام.

ويوجد منسَكٌ آخر إلى الجنوب بناه نبيّ الله إبراهيم بن إسماعيل بن إبراهيم وذلكم ذو القرنين؛ كونهم حين عرضوا عليه خراجاً سنويّاً إلى زمنٍ معين مقابل أن يجعل سدّاً بينهم وبين المفسدين في الأرض النفقيّة الظالمين لعالمها الضعفاء فرفض نبيّ الله إبراهيم بن إسماعيل أي ذو القرنين أي العمرين. والمهم.. فبسبب ما شاهدوا من أنه ليس طمّاعاً لمالهم وقال:
{مَا مَكَّنِّي فِيهِ رَبِّي خَيْرٌ} صدق الله العظيم [الكهف:95]، أي خيرٌ لي عند ربي أن أعمله خالصاً لوجه الله دونما مقابل أجرة عمله منكم. وبسبب عدالته وكراهيته لظلم عباد الله المستضعفين فبعد بناء السدّ طلبوا منه أن يكون ملكاً عليهم ويحكم بما أنزل الله بالعدل، فمكث هناك وبنى لهم منسكاً ليقيموا مناسك الحجّ إلى بيت الله.

ومنهم عالَم الجنّ الصالحون وقومٌ آخرون، ولا يزال من ذريّة النبيّ العربيّ وذريّة أقوامٍ آخرين من جنوده لا تزال ذرياتهم إلى جنوب سدّ ذى القرنين في الأرض النفقيّة، فقبل بعث محمدٍ رسول الله من الجنّ مسلمون، ولذلك قالوا:
{وَأَنَّا مِنَّا الْمُسْلِمُونَ} [الجن:14]؛ أي قبل بعث محمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم، ولكنهم كانوا متمسكين بالتوراة وآخرون بالزبور كتاب داوود وسليمان ولكن تمّ تحريف الزبور كما حرّف شياطين البشر التوراة وأدخلوهم في الإشراك، وكانوا يُصدّقونهم كونهم ظنّوا أن لن تقول شياطين الجنّ والإنس على الله كذباً.

وبالنسبة للمسيح عيسى ابن مريم الحقّ لا يعلمون عنه شيئاً إلا أنه كان يقول سفيهُهم على الله شططاَ؛ الملك هاروت وقبيله ماروت أحدهم الله والآخر ابن الله، سبحانه وتعالى علواً كبيراً! ذلك حتى تصبح عقيدة النصارى الضالين والمُتنصرين من المغضوب عليهم من اليهود الذين يُظهرون الإيمان بالمسيح عيسى ابن مريم تصدية ونفاقاً ثم يقولون عنه ما لم يقل وحرّفوا الإنجيل. وتلك خطة الشيطان الرجيم إبليس المسيح الكذّاب الذي يريد أن يقول إنه الله ربّ العالمين وقبيله ابن الله يسوع المسيح؛ أي ابن المسيح الذي يريد أن يقول إنه الله، وبذلك يصبح المسلمون وعقيدتهم على باطل كونهم يعتقدون أن رسول الله المسيح عيسى ابن مريم عبد الله ورسوله وليس أن الله هو المسيح عيسى ابن مريم كما يعتقد المُتنصرون في دين النصارى من اليهود وليس كما يعتقد ذريات الحواريين الضالّون أن المسيح عيسى ليس الله ولكنه ابن الله.

وتمت خطة إبليس على الحبلين في الأرض النفقيّة أنه الله المسيح عيسى وابنه يسوع المسيح وهو الملك ماروت، وكلاهما في جنة بابل شمال سدّ ذي القرنين، ولذلك قال تعالى يا بني آدم لا يفتنكم الشيطان وقبيله:
{يَا بَنِي آدَمَ لَا يَفْتِنَنَّكُمُ الشَّيْطَانُ كَمَا أَخْرَجَ أَبَوَيْكُم مِّنَ الْجَنَّةِ يَنزِعُ عَنْهُمَا لِبَاسَهُمَا لِيُرِيَهُمَا سَوْآتِهِمَا ۗ إِنَّهُ يَرَاكُمْ هُوَ وَقَبِيلُهُ مِنْ حَيْثُ لَا تَرَوْنَهُمْ ۗ إِنَّا جَعَلْنَا الشَّيَاطِينَ أَوْلِيَاءَ لِلَّذِينَ لَا يُؤْمِنُونَ ﴿٢٧﴾} [الأعراف]، كون قبيله من تمت تسميته يسوع المسيح أي يسوع ابن المسيح الله، سبحان الله عمّا يفترون وتعالى علواً كبيراً!

ألا والله الذي لا إله غيره لولا بعث الله الإمام المهدي ناصر محمد اليماني بعلم كتاب الله القرآن العظيم لاتّبعتم الشيطان يا معشر المسلمين جميعاً إلا قليلاً، فلا يزال لدينا الكثير من العلم منتظرين استجابة مفتي الأقطار لحوار المهدي المنتظر ناصر محمد في طاولة الحوار العالميّة
(موقع الإمام المهدي ناصر محمد اليماني منتديات البشرى الإسلامية)، التي لا يسعني وإيّاهم سواها لحوار المهديّ المنتظَر ناصر محمد في عصر الحوار من قبل الظهور ومن بعد الاقتناع والاتّباع بسبب قوة سلطان علم البيان الحقّ من القرآن العظيم؛ فمن بعد ذلك يظهر المهديّ المنتظر للبيعة العامة، وليس أن البيعة من قبل الاقتناع والاتباع كما تعتقدون أنه يظهر لكم للبيعة بين الركن والمقام في المسجد الحرام من قبل الحوار والتصديق تبايعونه! أفلا تعقلون؟ بل الإمام المهدي ناصر محمد له دعوةٌ عالميّةٌ عبر وسيلةٍ عالميّة ويقيم على كافة علماء الأمّة وعامتهم الحجّة بسلطان العلم فيحكم بينهم فيما كانوا فيه يختلفون فيذوب تعدد الأحزاب المذهبيّة والسياسيّة فيعيدهم إلى منهاج النبوة الأولى على كتاب الله وسنّة رسوله الحقّ إخواناً، عسى الله أن يجعل بينكم وبين الذين عاديتم منهم مودةً وكان الله قديراً.

ولكن كما يبدو لي أن ذلك لن يحدث الا بآيات عذابٍ تترى، فيا لكثر ما يُريني الله في منامي ونفس الشيء في محكم كتابه؛ ومنها فيضانات بماءٍ منهمرٍ هنا وهناك، وجبال كسف ثلجيّة تصلكم شظايا قاتلة لمن أصابته، وصواعق، وغرق، والريح العقيم تجعل ما على الأرض من زراعتها وحدائقها صعيداً جرزاً أي يابساً فتتعرى أرضكم من لباسها، فمنها بسبب الريح العقيم ذات برد الصِّر الشديد تنزع الناس كأنهم أعجاز نخل منقعر، وكذلك إعصارٌ فيه نارُ قصير المدى فمهمته فقط يقبس غاباتكم وبمجرد ما تشتعل يتحول إلى ريح لشَبّها وليزيد سعيرها وتسييرها، وزلازل تخرُّ - على ما يشاء الله منكم - السقفُ المرفوع لبيوتكم، وصواعق، وغرق؛ يدرككم الغرق ولو كنتم في بروجٍ مشيدةٍ مرتفعةٍ، وتَفَجّر سدودٍ، وأيامٍ نحسات سودٍ، وقنابل نيزكيّة لشياطين البشر في أمريكا أكبرها حجماً وأشدّها فتكاً، وينجّي المؤمنين برحمته بقدرة معجزته، فالله لا يجازي الا الكفور بذكره أو المعرضين عن ذكره كما يعلمه زعماء العرب ومفتوهم وعلماؤهم ويصرون مستكبرين كأنهم لم يسمعوا آيات الله المبيّنات المفصّلات للقرآن العظيم تفصيلاً وهم يقرأون البيانات ليلاً ونهاراً، وجعلنا لكثيرٍ من مفتي الديار الاسلاميّة قسماً خاصاً في واجهة موقعنا وذلك حتى تعلم شعوبهم أن كل مفتٍ من كل بلدٍ إسلاميٍّ عربيّ أو أعجميٍ إلا وهو يعلم بدعوة الإمام المهدي ناصر محمد اليماني، ومطَّلعٌ على بياناتي كافة مراجع مفتي الديار العربيّة في مختلف الأقطار، ولكنهم يرون أنه حقاً لا قِبَل لهم بسلطان علم البيان للقرآن العظيم كونهم وجدوا أن ناصر محمد اليماني لا يأخذ الآية ويفسّرها من عند نفسه حسب هواه؛ بل يُبين القرآن بالقرآن ويفصّله تفصيلاً، فلا يستطيعون سبيلاً بإقامة الحجّة عليه ولو اجتمعوا له لحواره لإقامة الحجّة عليه حتى في مسألةٍ واحدةٍ لما استطاعوا، فكيف يغلبون الإنسان الذي معلمه الرحمن البيان الحقّ للقرآن بالقرآن؟ هيهات هيهات ورب الأرض والسماوات لأستنبط لهم من كلام الله في الآيات البيّنات والآيات المبيّنات للآيات المتشابهات ونفصّله تفصيلاً بما تذهل منه عقولهم وتسلّم تسليماً فتكون مع الإمام المهدي ناصر محمد اليماني، وتقول لهم عقولهم إنكم أنتم الظالمون يا من لا تعلمون كيف تميّزون المهدي المنتظَر الحقّ ناصرَ محمدٍ من بين المهديين الكاذبين الذي تلبستهم مسوسٌ فأعلن كلٌّ منهم أنه المهديّ المنتظَر وتكلمُكم بألسنتهم لتتويهكم عن الإمام المهدي ناصر محمد، ولكنّ لله الحجة البالغة؛ بل الإمام المهدي ناصر محمد يؤتيه الله علم الكتاب وذلك حتى لا يجادله أحدٌ من علماء الناس وعامتهم من القرآن إلا هيمن عليه الإمام المهدي ناصر محمد بسلطان علم البيان الحقّ للقرآن حتى يجعل كل عالِم أو من عامة الناس القارئون أو المستمعون بين خيارين اثنين، إما يؤمن بالقرآن أو يُعرض عنه وهو يعلم أنه الحقّ من ربه كما أعرضت عنه شياطين البشر من اليهود وهم يعلمون أنه الحقّ من ربهم ورفضوا الاحتكام إليه برغم أنه يقصّ على بني إسرائيل في كثير مما كانوا فيه يختلفون، فأعرض عنه أحبار يهودٍ وهم يعلمون أنه الحقّ من ربهم، كما أعرض عنه كثيرٌ من علماء المسلمين وهم يعلمون أنه الحقّ من ربهم.

وكذلك مفتي كلّ دولةٍ عربيةٍ ملتزمٌ الصمت لربما خوفاً من ملوكهم ورؤسائهم! أفلا يعلمون أنهم لو يهدون ملوكهم ورؤساءهم لجعلوهم من الشاكرين ثم يزيد الله ملوكهم ورؤساءهم وساداتهم عزّاً إلى عزّهم وقوةً إلى قوتهم؟ ما لكم كيف تحكمون؟ ولم يبعث الله المهدي المنتظر لينزع منكم ملككم؛ بل خليفة الله على العالمين كافةً، فمن صدّق به في عصر الحوار من قبل الظهور والتمكين بعذابٍ أليمٍ فأولئك لن يعذبهم الله ولن يستبدل أحداً منهم في الحكم ثم يزيده الله عزّاً إلى عزّه وقوةً إلى قوته، وأما من أبى داعي المهديّ المنتظَر ناصر محمد للاحتكام إلى الذكر كتاب الله القرآن العظيم فمن يجيره من عذاب يومٍ عقيمٍ قبل يوم القيامة بحسب أيامكم؟ فأين تذهبون من عذاب الدخان المبين وعذاب البحر المسجور والزلازل وعذاب الصواعق وأحجار من جبالٍ من بردٍ وقنابل نيزكيّة ذكية تدور حول أرضكم؛ أحجاراً وصخوراً متفاوتةً في الأحجام وأكبرها حجماً هدية من الله لترامب وأوليائه من شياطين البشر بتوقيت الظلّ بميقات عاصمة الخلافة الإسلاميّة صنعاء وميقات أذان الفجر بتوقيت مكة المكرمة، وفي يومٍ ما في هذا التوقيت سوف يضرب كويكب العذاب ولاية أمريكية سند شياطين البشر من إسرائيل، فما أعظم موجته الضاربة ألوفَ الكيلو مترات! وينجّي الله المسلمين التائبين برحمته والذين اتّبعوا الحقّ من ربهم من النصارى واليهود المسالمين، وأما شياطين البشر المؤمنين الموقنين أن هذا القرآن كتاب الله ربّ العالمين المحفوظ من التحريف فأغضبتهم دعوة الاحتكام إليه؛ أولئك رفضوا أن يكون الله حكماً بينهم، فهل على الإمام المهدي ناصر محمد اليماني إلا أن يحكم بينهم بما أنزل الله؟

فتلك مسيرة الإمام المهدي ناصر محمد الدعوية فادخلوا يا معشر صنّاع القرار ومفتي الديار في كلّ الأقطار المتحاربين في السلم كافةً طاعةً لأمر الله وليس هذا أمري بل أمر الله إليكم بقدرٍ مقدورٍ في الكتاب المسطور في بعث الامام المهدي ناصر محمد في عصر الحوار من قبل الظهور، ولا تتبعوا خطوات الشيطان ترامب ورسله فوالله ثم والله ثم والله إنه لا يبعثهم لتحقيق السلام بينكم؛ بل كلما أوشكت أن تسكن نار الحرب بينكم وتبقى فقط في الأطراف تجدونه يبعث مبعوثاً من قبله لتحقيق السلام بينكم كذباً؛ بل بشروطٍ يجبركم على رفض مبادرة رسوله، ثم تؤجج الحرب تأجيجاً من بعد أن كادت تنطفئ؛ بل الشيطان ترامب عدوٌّ لكم لا يريد تحقيق السلام بينكم فذروا خطواته بما يسمّيها خارطة الطريق؛ بل هي خارطة الطريق لإضعافكم بعضكم بعضاً ثم يجهز عليكم يريد أن يستولي على كراسيكم وذبح شعوبكم واستبدالهم بشعبٍ صهيوني لا يَرقبون في مؤمن إلّاً ولا ذمّة لئن أظهرهم الله عليكم.

ويا معشر جيش غزة المكرمة حول المسجد الأقصى، فهل تنتظرون محاصرتكم من قبل الجيش الصهيوني؟ ليس إلا من ناحية أمنيّة بل يريدون إضعافكم وإنهاككم ثم يسحقونكم سحقاً ويدمرون دياركم وديار كلّ فلسطيني فوق رؤوسهم سواء عليهم نفروا معكم أم لم ينفروا، فكونوا جيش المؤمنين لتحرير فلسطين، وذروا المسميات كحركة فتح وحماس والجهاد حتى لا تتفرقوا فتفشلوا فتذهب ريحكم فلا خيار لكم يا أهل فلسطين إلا القتال كون العدو الصهيوني يريد أن يدمّر بيوتكم فوق رؤوسكم ولو لم تقاتلوه فلن يزيده ذلك إلا عتوّاً ونفوراً، فانفروا خفافاً وثقالاً أي شباباً وشيباً لطرد الجيش الصهيوني من حصار غزة، واجعلوا الشمس وراء ظهوركم والعدو أمامكم في ساعة القتال، وتوكلوا على الله إن كنتم مؤمنين فلا تخالفوا أمري، وسوف يورثكم الله كافة آلياتهم فتستقوون بها كونهم سوف يولّونكم الأدبار إلى وراء الجدار وإلى قرى محصنةٍ ولن تُحصنهم من عذاب الله، فلا عذر لكم يا أهل فلسطين كونكم في فلسطين يغبطكم كلّ مجاهدٍ قلبه حيّ، وإن إبيتم فسوف يسحقكم الصهاينة ويتبرون بالطيران ما علوا في سماء دياركم تتبيراً. إذاً النفير خير لكم بدلاً، وإن مُتم متم شهداء وليس موت الجبناء في ديارهم، ولا تتمنوا الموت بحجّة الشهادة، ولا تفرّوا من الموت، وما كان لنفسٍ أن تموت إلا بإذن الله، وتمنّوا من ربكم أن ينصركم نصراً عزيزاً مقتدراً كون بقائكم على قيد الحياة فيه نصرٌ للإسلام والمسلمين لإتمام نور الله للعالمين. اللهم قد بلغت، اللهم فاشهد..

وسبق بأن أنذرناكم منذ عام ألفين وخمسة وستة وسبعة أنه كلما اقترب من أرضكم كوكب العذاب سقر بما تسمّونه نيبيرو فإنّ مؤشر ما تسمونه بالكوارث الطبيعية سوف يرتفع أكثر، كلما اقترب ارتفع عذاب الله الأدنى أكبر وأكبر جواً وبحراً وبراً، وذلك حتى يأخذكم من مكانٍ قريبٍ ليلة مروره إن لم يُحدث لكم العذاب الأدنى ذكراً فترجعون إلى الله وتحتكمون إلى كتابه القرآن العظيم، وأن لعنة الله على الكاذبين، اللهم قد بلغت اللهم فاشهد. فإن أبيتم فارتقبوا إني معكم رقيب، وسلامٌ على المرسلين وعلى كل من تبعهم بإحسانٍ إلى يوم الدين، والحمد لله رب العالمين..

عبد الله وخليفته الإمام المهدي ناصر محمد اليماني .

اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..