الإمام ناصر محمد اليماني
04 - صفر - 1440 هـ
13 - 10 - 2018 مـ

۲۱-مهر-۱۳۹۷ه.ش.
01:30 مساءً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
[ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?t=36041
ــــــــــــــــــــــــ

هشدار مهدی منتظَر درمورد بمب شهاب سنگی از جنس قط
ران
[آمیخته‌ای از مواد معدنی مختلف] که از جانب خداوند به ایالات متحده امریکا اصابت خواهد کرد...

بسم الله الواحد القهار

از امام مهدی ناصر محمد یمانی خلیفه خداوند در زمین به دشمن خدا دونالد ترامپ و همتایانش از شیاطین بشر در کنگره و کاخ سیاه امریکا! کسانی که می‌خواهند نور خداوند قرآن عظیم را خاموش سازند؛ ولی خداوند جز کامل کردن نورش را نمی‌خواهد ولو مشرکان از جنس شیاطین بشر از ظهور نور خدا خشنود نباشند...
و من امام مهدی ناصر محمد یمانی خلیفه خدا برعالمیان به شما و تمام کسانی که نسبت به رساله خداوند برای تمام جهانیان [قرآن عظیم] کافرند و هم چنین به مسلمانانی که از آن روگردان هستند و نمی‌خواهند خداوند یکتایی را که همسر و فرزندی نگرفته و هیچ همانندی ندارد و پروردگار من و شماست را بدون شریک عبادت کنند؛ خداوندی که خدایی جز او نیست و باید دین را برای او خالص کرد و او را با اخلاص و بدون شریک عبادت نمود؛ می‌گویم: هرکس به خداوند شرک بیاورد، بهشت بر او حرام می‌گردد و ظالمان را یاور و انصاری نیست...
خداوند و تمام انصار پیشگام برگزیده در نقاط مختلف جهان را به شهادت می‌گیرم که من درمورد عذابی بسیار شدید از نزد خدا به شما هشدار می‌دهم. ای مردم عالم از خدا بترسید و پروردگار من و شما را عبادت کنید، خداوندی که شما و آسمان و زمین را آفریده است؛ خداوندی که بر تمام ملکوت آسمان و زمین سیطره دارد؛ نه شما... از خدا بترسید و جز او را عبادت نکرده و دین خود را برای او خالص کنید و با توبه و انابه به درگاه خدا بگریزید و هریک از شما با انابه از خداوند بخواهد تا قلبش را هدایت کند واین را بدانید که خداوند میان انسان و قلبش حائل می‌گردد و اگر خداوند برای کسی نوری قرار ندهد؛ هیچ نوری نخواهد داشت. به درگاه پروردگارتان انابه کنید تا قلبتان را هدایت فرماید؛ من از جانب او آشکارا به شما هشدار می‌دهم.
به عزت خداوندی که تمام عزت‌ها از آن اوست قسم می‌خورم؛ راهی برای فرار از عذاب الهی ندارید مگر این که به سوی خود او گریخته و شهادت دهید «لا اله الا الله وحده لا شریک له» و از عبادت کنندگان او باشید. به دعوت تمام انبیاء و رسولان الهی از اولین نفرشان تا خاتم الأنبیاء محمد رسول الله که با قرآن عظیم به سوی تمام انسان‌ها فرستاده شد، پاسخ دهید؛ دعوتی واحد و یکسان از زبان تمام انبیا و رسولان الهی: خداوندی که شما را آفریده بدون گرفتن شریک عبادت کنید و از شکر گزاران باشید. نسبت به قرآن عظیم کافر نگردید که خداوند شما را به شدت عذاب خواهد کرد و جز خداوند هیچ یاوری برای خود پیدا نمی‌کنید. پس گوش داده و اطاعت کرده و شکر خدا را به جای آورید و از کافران مباشید و به دعوت کننده حقی که از جانب پروردگارتان آمده پاسخ دهید و در دین خود به ناحق مبالغه نکنید. درمورد انبیاء، رسولان الهی و مهدی منتظر و اولیای صالح خداوند مبالغه نکنید و بدانید ما نیز مانند شما بندگان خدا هستیم و شما از همان حقی که انبیا و رسولان و مهدی منتظر ناصر محمد یمانی خلیفه خدا بر عالمیان، درمورد خدا دارند؛ برخوردار هستید. به ناحق درمورد ما مبالغه نکرده و برای حب و قرب الهی با ما رقابت کنید. اگر خدا را عبادت می‌کنید، پس از ما پیروی کرده و برای حب و قرب بیشتر به خدا رقابت نمایید و هرکس از من اطاعت کرد و دعوتم را استجابت نمود؛ از خدا و رسولانش اطاعت کرده است و هرکس در برابر من عصیان کرد و با دعوتم مخالفت نمود؛ در برابر خدا و تمام رسولانش عصیان کرده است.
خداوند مرا به عنوان رسولی که کتابی جدید با خود آورده باشد؛ به سوی شما نفرستاده است. بلکه بیان حق قرآن مجید را برایتان آورده‌ام تا با بصیرتی که از جانب پروردگارتان آمده شما را به راه خداوند عزیز و حمید که پروردگار من و شماست هدایت کنم؛ خداوند از آن چه که با او شریک گرفته و از دروغ‌هایی که به او نسبت می‌دهید پاک و منزه و برتر است! هم چنان قارعه‌های عذاب الهی بر سر شما فرود می‌آید و خداوند هر یک از شما را که بخواهد هلاک می‌کند تا دربرابر خداوند یکتا تسلیم شده و او را بدون گرفتن شریک عبادت کنید و از خلیفه خدا و بنده‌ای که برگزیده شده اطاعت نمایید. شما در انتخاب خلیفه خدا مهدی منتظر ناصر محمد یمانی هیچ نقشی ندارید، بلکه این خداوند است که هرچه را که بخواهد می‌آفریند و هرکه را که بخواهد برمی‌گزیند و شما هیچ اختیاری در این باره ندارید؛ سبحانه و تعالی عما یشرکون....
پس اگر از استجابت دعوت کننده از سوی خداوند و خلیفه او که از میان خودتان برگزیده شده، سرباز زنید؛ به شما بشارت عذاب دردناک خدا را می‌دهم که از آسمان و دریا و خشکی بر سرتان نازل شده و خدا هرکس از شما را که بخواهد هلاک کرده و هرکس را که بخواهد عذاب می‌کند و هرکس را که بخواهد از عذاب نجات می‌دهد؛ و آیا جز کفران کنندگان کسی عذاب می‌شود؟ پروردگارم به احدی ظلم نمی‌کند....
خشم وغضب خداوند بر شما فزونی گرفته و هربار آبادی‌های شما را با عذابی خفیف و کمتر عذاب می‌کند تا شاید به سوی او بازگردید؛ اما تنها سخنی که می‌گویید این است که : «اینها حوادث طبیعی است»! و منکر این هستید که اینها عذاب خداوند است که به علت برخی از اعمال شما برسرتان فرود می‌آید؛ شاید که بازگردید و به دعوت حق پروردگار پاسخ داده و از آن پیروی نموده و پروردگارتان را بدون گرفتن شریک به یگانگی عبادت نمایید.
و امام مهدی مانند شما تنها بنده‌ای از بندگان خداوند است؛ پس به سوی پروردگارتان شتافته و استغفار کرده و توبه و انابه کنید تا گناهان شما را [هرچه و هرچقدر که باشند] بیامرزد. در مسیر حق که همان عبادت عاری از شرک خداوند یکتاست؛ پایداری کنید و از بالای سر و زیر پایتان روزی بخورید که خداوند عذاب عظیم خود در دنیا و آخرت را از سرتان دور خواهد کرد؛ چرا خدا شما را عذاب کند؟ بلکه خداوند دوست دارد شما را بیامرزد و به شما رحم کرده و از شما امتی واحد بسازد که همگی بر صراط مستقیم بوده و او را بدون گرفتن شریک به یگانگی عبادت کنید. پس با خدا کسی را شریک نگرفته و نخوانید که من با بیان حق قرآن عظیم از جانب او آشکارا به شما هشدار می‌دهم. به ریسمان الهی قرآن عظیم چنگ زنید و از خلیفه خدا بر عالمیان اطاعت کنید که خداوند شما را از قارعه عذاب‌های پی درپی نجات خواهد داد.

به شما درمورد شدیدترین بلا و بدترین
عذاب خداوند هشدار می‌دهیم؛ عذاب سیارکی که به فرمان خدا از آسمان به سوی زمین بشر در حرکت است وسرعت آن چنان زیاد است که در چشم برهم زدنی به زمین بشررسیده و به قاره امریکا که بزرگ‌ترین گسل در آن است اصابت می‌کند و خرابی بسیار عظیمی ببار آورده و عده کثیری را هلاک می‌کند؛ کسانی که از رضوان خداوند اکراه داشته و راهی را در پیش گرفته‌اند که خشم خدا را در پی دارد. برخی از آنان می‌خواهند نور خدا برای عالمیان [قرآن عظیم] را خاموش سازند درحالی‌که می‌دانند حق است. اینها کسانی در میان شما هستند که مورد غضب خدا قرار گرفته‌اند.

و برخی از شما قصد مکر بر علیه مهدی منتظر ناصر محمد یمانی را در سر دارید؛ کسی که با نور بیان حق قرآن با قرآن، سراج منیر برای عالمیان است. اما هیهات هیهات! به پروردگار آسمان‌ها و زمین قسم قادر به چنین کاری نیستید. اگر کیدی دارید به کار گیرید. خداوند واحد قهار را به شهادت می‌گیرم من با انصار پیشگام برگزیده شما را به چالش نمی‌کشم ولو این که میلیارد میلیارد باشند؛ من با خداوند واحد قهار شما را به چالش و مبارزه می‌کشم.

ای جماعت شیاطین جن و انس! شایسته خداوند نیست کسی را خلیفه عالمیان کند که از کسی جز خداوند سبحان بترسد، خداوند برتر و والاتر از این نسبت‌هاست. من هرکس را که از دعوت امام مهدی ناصر محمد یمانی ناخرسند است با کلمات خدا به چالش می‌کشم و بدانید مکر خداوند سریع‌تر است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَإِذَا أَذَقْنَا النَّاسَ رَحْمَةً مِّن بَعْدِ ضَرَّاءَ مَسَّتْهُمْ إِذَا لَهُم مَّكْرٌ فِي آيَاتِنَا ۚ قُلِ اللَّـهُ أَسْرَعُ مَكْرًا ۚ إِنَّ رُسُلَنَا يَكْتُبُونَ مَا تَمْكُرُونَ ﴿٢١﴾} صدق الله العظيم [يونس]
وتصديق فرموده خداوند تعالى:

{وَيَمْكُرُ اللَّـهُ ۖ وَاللَّـهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ ﴿٣٠﴾}صدق الله العظيم [الأنفال].
{وَأَقْسَمُوا بِاللَّـهِ جَهْدَ أَيْمَانِهِمْ لَئِن جَاءَهُمْ نَذِيرٌ لَّيَكُونُنَّ أَهْدَىٰ مِنْ إِحْدَى الْأُمَمِ ۖفَلَمَّا جَاءَهُمْ نَذِيرٌ مَّا زَادَهُمْ إِلَّا نُفُورًا ﴿٤٢﴾ اسْتِكْبَارًا فِي الْأَرْضِ وَمَكْرَ السَّيِّئِ ۚ وَلَا يَحِيقُ الْمَكْرُ السَّيِّئُ إِلَّا بِأَهْلِهِ ۚ فَهَلْ يَنظُرُونَ إِلَّا سُنَّتَ الْأَوَّلِينَ ۚ فَلَن تَجِدَ لِسُنَّتِ اللَّـهِ تَبْدِيلًا ۖ وَلَن تَجِدَ لِسُنَّتِ اللَّـهِ تَحْوِيلًا ﴿٤٣﴾ أَوَلَمْ يَسِيرُوا فِي الْأَرْضِ فَيَنظُرُوا كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ وَكَانُوا أَشَدَّ مِنْهُمْ قُوَّةً ۚ وَمَا كَانَ اللَّـهُ لِيُعْجِزَهُ مِن شَيْءٍ فِي السَّمَاوَاتِ وَلَا فِي الْأَرْضِ ۚ إِنَّهُ كَانَ عَلِيمًا قَدِيرًا ﴿٤٤﴾}
صدق الله العظيم [فاطر].
{فَذَكِّرْ فَمَا أَنتَ بِنِعْمَتِ رَبِّكَ بِكَاهِنٍ وَلَا مَجْنُونٍ ﴿٢٩﴾ أَمْ يَقُولُونَ شَاعِرٌ نَّتَرَبَّصُ بِهِ رَيْبَ الْمَنُونِ ﴿٣٠﴾ قُلْ تَرَبَّصُوا فَإِنِّي مَعَكُم مِّنَ الْمُتَرَبِّصِينَ ﴿٣١﴾ أَمْ تَأْمُرُهُمْ أَحْلَامُهُم بِهَـٰذَا ۚ أَمْ هُمْ قَوْمٌ طَاغُونَ ﴿٣٢﴾ أَمْ يَقُولُونَ تَقَوَّلَهُ ۚ بَل لَّا يُؤْمِنُونَ ﴿٣٣﴾ فَلْيَأْتُوا بِحَدِيثٍ مِّثْلِهِ إِن كَانُوا صَادِقِينَ ﴿٣٤﴾ أَمْ خُلِقُوا مِنْ غَيْرِ شَيْءٍ أَمْ هُمُ الْخَالِقُونَ ﴿٣٥﴾ أَمْ خَلَقُوا السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۚ بَل لَّا يُوقِنُونَ ﴿٣٦﴾ أَمْ عِندَهُمْ خَزَائِنُ رَبِّكَ أَمْ هُمُ الْمُصَيْطِرُونَ ﴿٣٧﴾ أَمْ لَهُمْ سُلَّمٌ يَسْتَمِعُونَ فِيهِ ۖ فَلْيَأْتِ مُسْتَمِعُهُم بِسُلْطَانٍ مُّبِينٍ ﴿٣٨﴾ أَمْ لَهُ الْبَنَاتُ وَلَكُمُ الْبَنُونَ ﴿٣٩﴾ أَمْ تَسْأَلُهُمْ أَجْرًا فَهُم مِّن مَّغْرَمٍ مُّثْقَلُونَ ﴿٤٠﴾ أَمْ عِندَهُمُ الْغَيْبُ فَهُمْ يَكْتُبُونَ ﴿٤١﴾ أَمْ يُرِيدُونَ كَيْدًا ۖ فَالَّذِينَ كَفَرُوا هُمُ الْمَكِيدُونَ ﴿٤٢﴾ أَمْ لَهُمْ إِلَـٰهٌ غَيْرُ اللَّـهِ ۚ سُبْحَانَ اللَّـهِ عَمَّا يُشْرِكُونَ ﴿٤٣﴾ وَإِن يَرَوْا كِسْفًا مِّنَ السَّمَاءِ سَاقِطًا يَقُولُوا سَحَابٌ مَّرْكُومٌ ﴿٤٤﴾ فَذَرْهُمْ حَتَّىٰ يُلَاقُوا يَوْمَهُمُ الَّذِي فِيهِ يُصْعَقُونَ ﴿٤٥﴾ يَوْمَ لَا يُغْنِي عَنْهُمْ كَيْدُهُمْ شَيْئًا وَلَا هُمْ يُنصَرُونَ ﴿٤٦﴾ وَإِنَّ لِلَّذِينَ ظَلَمُوا عَذَابًا دُونَ ذَٰلِكَ وَلَـٰكِنَّ أَكْثَرَهُمْ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٧﴾وَاصْبِرْ لِحُكْمِ رَبِّكَ فَإِنَّكَ بِأَعْيُنِنَا ۖ وَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ حِينَ تَقُومُ ﴿٤٨﴾ وَمِنَ اللَّيْلِ فَسَبِّحْهُ وَإِدْبَارَ النُّجُومِ ﴿٤٩﴾} صدق الله العظيم [الطور].
و تصديق فرموده خداوند تعالى:

{قَدْ مَكَرَ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ فَأَتَى اللَّـهُ بُنْيَانَهُم مِّنَ الْقَوَاعِدِ فَخَرَّ عَلَيْهِمُ السَّقْفُ مِن فَوْقِهِمْ وَأَتَاهُمُ الْعَذَابُ مِنْ حَيْثُ لَا يَشْعُرُونَ ﴿٢٦﴾} صدق الله العظيم [النحل].
و خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَمَا أَمْرُنَا إِلَّا وَاحِدَةٌ كَلَمْحٍ بِالْبَصَرِ ﴿٥٠﴾ وَلَقَدْ أَهْلَكْنَا أَشْيَاعَكُمْ فَهَلْ مِن مُّدَّكِرٍ ﴿٥١﴾} صدق الله العظيم [القمر]
ای مردم مناطق مختلف جهان! بر خودتان شاهد باشید؛ ای انصار پیشگام برگزیده در دوران گفتگو قبل از ظهور! در برابر مردم جهان شاهد هشدار خداوند باشید. من به کسانی که نسبت به قرآن عظیم کافرند و از آن رومی‌گردانند و هدایت را در جایی غیراز قرآن می‌جویند هشدار می‌دهم؛ به آنها بشارت بمب‌های هوشمند شهاب سنگ را می‌دهم که قبل از عبور سیاره عذاب سقر از راه می‌رسند. شما وارد دوران عذاب‌های بزرگ و بزرگتر شده‌اید از جمله آنها گردبادهای سهمگین و گردبادهای بنیان کن برخاسته از دریا[طوفانهای دریائی] که به سوی ساحل هجوم می‌آورند [اشاره به آیات کریمه سوره الطور: وَالْبَحْرِ الْمَسْجُورِ ﴿٦﴾ و سوره الحاقة :وَأَمَّا عَادٌ فَأُهْلِكُوا بِرِيحٍ صَرْصَرٍ عَاتِيَةٍ ﴿٦] و تکان‌های شدید بناها و سقف‌های بلند ناشی از زلزله‌های ویرانگر که ساختمانها را از پایه تکان داده و سقف‌های آنها را بر سرکسانی از شما که خدا بخواهد فرود می‌آورد . سیارک هشدار دهنده‌ای که بر اثر اصطکاک با جو زمین مشتعل شده و قابلیت انفجار دارد؛ طوری که وقتی برفراز آسمان برخی از شهرها رسید منفجر شده و بر سر اهالی آن می‌بارد شاید [مردم] نسبت به سخنان ملحدان که اینها را حوادث طبیعی می‌خوانند؛ کافر شوند. آیا فکر نمی‌کنید که آفریننده آسمانها و زمین بر همه چیز سیطره دارد؟ چطور اینها هزاران کیلومتر از غلاف جو عبور می‌کنند تا برخی از آنها به آسمان شهرهای شما برسند و خداوند تنها بعد از آن که بر فراز آسمان شهرهای شما رسیدند‌؛ آنها را منفجر می‌کند؟ و این تازه عذاب کمتر خداست...شاید به این ایمان بیاورید که خداوند بر ملکوت آسمانها و زمین سیطره دارد و درمورد عذاب شهاب سنگ بزرگ به شما هشدار بدهد. این شهاب سنگ قطران [آمیخته‌ای از مواد معدنی مختلف] بر اثر حرارت بالا ذوب نمی‌شود. حتی حرارت سیاره عذاب سقر که قادر است سنگ را ذوب کند؛ نمی‌تواند سیارک قطران را ذوب کند وحتی اگر داخل آن گذاشته شود در برابر حرارت سیاره عذاب مقاوم است و ترکیب این سیارک عذاب از قطران است که به دلیل سرعت چرخش غیر قابل تصورمار پیچی آن به دور خودش به شدت درهم فشرده است به طوری که ذرات آن به شدت در هم فرو رفته‌اند و وزن آن بالاست تا ضد اصطکاک باشد چون در کتاب، بعد از ذرات ساعت [قیامت ] این سیارک سریع‌ترین سیارک است.
من از سیارک عذابی با شما سخن می‌گویم که از بین شهاب‌سنگ‌های آسمانی از مخرب‌ترین و تلخ ترین عذاب‌های خداست چون در آیات محکم کتاب می‌بینم سرعت آن قبل از افتادن و فرو رفتن آن در زمین مانند سرعت نور است.. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَمَا أَمْرُنَا إِلَّا وَاحِدَةٌ كَلَمْحٍ بِالْبَصَرِ ﴿٥٠﴾ وَلَقَدْ أَهْلَكْنَا أَشْيَاعَكُمْ فَهَلْ مِن مُّدَّكِرٍ ﴿٥١﴾} صدق الله العظيم [القمر].
و مقصود خداوند از «کلمح بالبصر» سرعت نوراست؛ یعنی سرعت شهاب سنگ در هنگام برخورد با زمین ذات الصدع [زمین دارای بزرگترین گسل] نزدیک به سرعت نور یا همان چشم برهم زدنی است و این زمین، ایالات متحده امریکاست. سیارک عذاب درهر جایی که ترامپ برود فرود خواهد آمد و مانند موشک حرارتی است که مخصوص ترامپ و همتایان او از شیاطین بشر در کاخ سیاه امریکاست. فقط این که پروردگارم به من نشان داده است این سیارک صدایی بسیار مهیب داشته و غبار حاصل از آن در تاریخ کره زمین بی‌نظیر است. سیارک عذاب هدیه‌ای برای قرین شیطان دونالد ترامپ است؛ هدیه‌ای که مستحق آن است و چقدر هدیه بدی است! وعلتش کینه و نیت آشکار او ضد خداوند و رسولان اوست. همانا که دونالد ترامپ از کسانی است که به قرآن عظیم یقین دارد و می‌داند از جانب پروردگارعالمیان نازل شده است ولی از قرآن عظیم خوشش نیامده و از آن کراهت دارد. او می‌داند رضوان خداوند؛ حق است و از رضوان خدا کراهت داشته و از آن چه که خشم خدا را در پی دارد پیروی می‌کند. هدف او خاموش ساختن نوری است که خدا برای عالمیان قرار داده است او در زمین ستم [بغی] و طغیان و زورگویی کرده و تکبر می‌ورزد؛ او خود را از همگان قوی‌تر می‌پندارد و فراموش کرده خداوند از او قوی‌تر است؛ مرگ برتو دونالد ترامپ ای بدترین جنبنده وبزرگ‌ترین شرّ و بلا برای مردم امریکا؛ امریکایی که بعد از رسیدن دونالد ترامپ به عرش قدرت سرزمینی اشغال شده است و مردم امریکا و مسیحیان امریکایی توسط دونالد ترامپ یهودی و ملت یهود زیر سلطه قرار گرفته و [کشورشان] اشغال شده است...
من موج حاصل از اصابت سیارک عذاب را انکار نمی‌کنم. موج اصابت آن بسیار عظیم است و در کره عقیم زمین منتشر می‌شود. ای مؤمنان و صالحان و توّابان مسلمان و توّابان عرب وغیرعرب دنیا؛ نترسید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَمَا أَمْرُنَا إِلَّا وَاحِدَةٌ كَلَمْحٍ بِالْبَصَرِ ﴿٥٠﴾ وَلَقَدْ أَهْلَكْنَا أَشْيَاعَكُمْ فَهَلْ مِن مُّدَّكِرٍ ﴿٥١﴾} صدق الله العظيم .

ای بدترین جنبندگان دونالد ترامپ! من مهدی منتظرناصر محمد یمانی تو را به چالش می‌کشم؛ خداوند به بوش کوچک که توبه و انابه کرده و ایمانش را مخفی می‌کند برکت دهد؛ من چیزی از خدا می‌دانم که شما از آن بی‌خبرید. وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين.
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة 296375 من موضوع تحذير المهديّ المنتظَر من قنبلةٍ نيزكيّةٍ من قطران سوف يضرب بها الله الولايات المتحدة الأمريكيّة ..

الإمام ناصر محمد اليماني
04 - صفر - 1440 هـ
13 - 10 - 2018 مـ
01:30 مساءً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=296353

ــــــــــــــــــــــــ

تحذير المهديّ المنتظَر من قنبلةٍ نيزكيّةٍ من قطران سوف يضرب بها الله الولايات المتحدة الأمريكيّة ..

بسم الله الواحد القهار، من الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني خليفة الله في الأرض إلى عدوّ الله دونالد ترامب ومن كان على شاكلته من شياطين البشر في الكونجرس في البيت الأسود الأمريكيّ الذين يريدون أن يُطفئوا نور الله القرآن العظيم، ويأبى الله إلا أن يتمّ نوره ولو كره المشركون من شياطين البشر ظهوره.

وإني الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني خليفة الله على العالمين أقول لكم ولكافة الكفار بالقرآن العظيم رسالة الله إلى العالمين والمعرضين من المسلمين أن يعبدوا الله وحده لا شريك له الذي لم يتخذ صاحبةً ولا ولداً ولم يكن لهُ كفواً أحد؛ الله ربي وربّكم لا إله إلا الله فاعبدوه مخلصين له الدين، إنه من يشرك بالله فقد حرّم عليه الجنّة، وما للظالمين من أنصارٍ.

وأشهد الله وكافة الأنصار السابقين الأخيار في مختلف الأقطار إني أنذركم بأساً شديداً من لدنه، فاتقوا الله يا معشر البشر واعبدوا الله ربّي وربّكم الذي خلقكم وخلق السماوات والأرض والمسيطر على ملكوت السماوات والأرض ولستم المسيطرين، فاتقوا الله لا تعبدوا إلا إيّاه مخلصين له الدين، وفرّوا من الله إليه بالتوبة والإنابة، كلٌّ منكم ينيب إلى ربّه ليهدي قلبه، واعلموا أنّ الله يحول بين المرء وقلبه، ومن لم يجعل الله له نوراً فما له من نورٍ، فأنيبوا إلى ربّكم ليهدي قلوبكم، إني لكم منه نذيرٌ مُبينٌ.

وأقسمُ بعزّة الله الذي له العزّة جميعاً لا نجاة لكم من عذاب الله إلا الفرار من الله إليه فتشهدوا أن لا إله إلا الله وحده لا شريك له فتكونوا له عابدين، فاستجيبوا لدعوة كافة الأنبياء والمرسلين من أوّلهم إلى خاتمهم محمدٍ رسول الله إلى الناس كافةً بالقرآن العظيم الذي جاءكم بذات الدعوة الواحدة الموحدة على لسان كافة الأنبياء والمرسلين أن اعبدوا الله الذي خلقكم لتعبدوه وحده لا شريك له، فكونوا من الشاكرين ولا تكونوا من الكافرين بالقرآن العظيم فيعذّبكم عذاباً عظيماً، ولن تجدوا لكم من دون الله ناصرين، فاسمعوا وأطيعوا واشكروا لله ولا تكفروا واستجيبوا لداعي الحقّ من ربّكم، ولا تغالوا في دينكم بغير الحقّ، فلا تبالغوا في الأنبياء والمرسلين والمهديّ المنتظَر وأولياء الله الصالحين، واعلموا إنما نحن عبادٌ لله أمثالكم وأنّ لكم الحقّ في ذات الله ما لأنبيائه ورسله والمهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني خليفة الله على العالمين، فلا تغالوا فينا بغير الحقّ ونافسونا في حب الله وقربه فإن كنتم إيّاه تعبدون فاتّبعونا أيّنا أحبّ وأقرب، فمن أطاعني واستجاب لدعوتي فقد أطاع الله ورسله، ومن عصاني وخالف دعوتي فقد عصى الله ورسله أجمعين.

ولم يبعثني إليكم رسولاً بكتابٍ جديدٍ؛ بل بالبيان الحقّ للقرآن المجيد لأهديكم به على بصيرةٍ من ربّكم إلى صراط العزيز الحميد الله ربي وربّكم سبحانه وتعالى عمّا تشركون وعليه تفترون! فلا تزال تصيبكم قوارعُ العذاب من ربّكم ويهلك من يشاء منكم حتى تسلموا لله وحده وتعبدوه وحده لا شريك له وتطيعوا خليفة الله وعبده المصطفى عليكم، وليس لكم الخيرة في اصطفاء خليفة الله المهديّ ناصر محمد اليماني؛ بل الله يخلق ما يشاء ويختار ما كان لكم الخيرة، سبحانه وتعالى عمّا يشركون.

فإن أبيتم الاستجابة لداعي الله فيكم وخليفته من أنفسكم فأبشّركم بعذابٍ أليمٍ جوّاً وبحراً وبرّاً فيُهلك من يشاء اللهُ منكم ويعذّب من يشاء منكم ويُنقذ من عذابه من يشاء منكم، وهل يجازي إلا الكفور؟ ولا يظلم ربّي أحداً.

وقد زاد مقتُ وغضبُ الله عليكم أنّه كلّما عذّب قرًى منكم بالعذاب الأدنى لعلهم يرجعون فما كان قولكم إلا "إنها كوارث طبيعية"! منكرين أنه عذابٌ من الله ليذيقكم ببعض ما كسبتم لعلكم ترجعون إلى اتّباع دعوة الحقّ من ربّكم فتعبدوه وحده لا شريك له.

وما الإمام المهديّ إلا عبدٌ لله مثلكم فسارعوا إلى ربّكم واستغفروه وتوبوا إلى الله متاباً يغفر لكم ذنوبكم مهما كانت، واستقيموا على الطريقة الحقّ في عبادته وحده لا شريك له فتأكلوا من فوقكم ومن تحت أرجلكم ويصرف الله عنكم عذاباً عظيماً في الدنيا والآخرة، وما يفعل الله بعذابكم؟ بل يحبّ أن يغفر لكم ويرحمكم فيجعلكم أمّةً واحدةً على صراطٍ مستقيمٍ تعبدون الله وحده لا شريك له، فلا تدعوا مع الله أحداً إني لكم منه نذيرٌ مبينٌ بالبيان الحقّ للقرآن العظيم، فاعتصموا بحبل الله القرآن العظيم وأطيعوا خليفة الله على العالمين فينجّيكم الله من قوارع العذاب التترى.

ونحذّركم من الأدهى والأمر من بأسٍ من الله بعذاب كويكبٍ منطلقٍ من السماء بأمر ربّه نحو أرض البشر، سرعته كلمحٍ بالبصر قبل أن يرتطم بأرض البشر بالقارة الأمريكيّة ذات الصدع الأكبر، يُحدث دماراً كبيراً ويقتل كثيراً ممن كرهوا رضوان الله ويتّبعون ما يسخطه، ومنكم من يريد أن يطفئ نور الله للعالمين القرآن العظيم وهم يعلمون أنه الحقّ من ربهم، أولئك هم المغضوب عليهم منكم.

ومنكم من يريد المكر بالمهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني السراج المنير للعالمين بنور الله البيان الحقّ للقرآن بالقرآن، وهيهات هيهات! وربّ الأرض والسماوات لا تستطيعون، فإن كان لكم كيدٌ فكيدون، وأُشهد الله الواحد القهّار أني لا أتحداكم بالأنصار السابقين الأخيار ولو كانوا مليار مليار؛ بل أتحداكم بالله الواحد القهار.

ويا معشر شياطين الجنّ والإنس ما ينبغي لله أن يتخذ خليفته على العالمين يخشى أحداً من دون الله سبحانه وتعالى علواً كبيراً، وأتحدّى من كره دعوة الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني بكلمات الله، واعلموا أنّ الله أسرع مكراً تصديقاً لقول الله تعالى:
{وَإِذَا أَذَقْنَا النَّاسَ رَحْمَةً مِّن بَعْدِ ضَرَّاءَ مَسَّتْهُمْ إِذَا لَهُم مَّكْرٌ فِي آيَاتِنَا ۚ قُلِ اللَّـهُ أَسْرَعُ مَكْرًا ۚ إِنَّ رُسُلَنَا يَكْتُبُونَ مَا تَمْكُرُونَ ﴿٢١﴾} صدق الله العظيم [يونس].

وتصديقاً لقول الله تعالى:
{وَيَمْكُرُ اللَّـهُ ۖ وَاللَّـهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ ﴿٣٠﴾} صدق الله العظيم [الأنفال].

وتصديقاً لقول الله تعالى: {وَأَقْسَمُوا بِاللَّـهِ جَهْدَ أَيْمَانِهِمْ لَئِن جَاءَهُمْ نَذِيرٌ لَّيَكُونُنَّ أَهْدَىٰ مِنْ إِحْدَى الْأُمَمِ ۖفَلَمَّا جَاءَهُمْ نَذِيرٌ مَّا زَادَهُمْ إِلَّا نُفُورًا ﴿٤٢﴾ اسْتِكْبَارًا فِي الْأَرْضِ وَمَكْرَ السَّيِّئِ ۚ وَلَا يَحِيقُ الْمَكْرُ السَّيِّئُ إِلَّا بِأَهْلِهِ ۚ فَهَلْ يَنظُرُونَ إِلَّا سُنَّتَ الْأَوَّلِينَ ۚ فَلَن تَجِدَ لِسُنَّتِ اللَّـهِ تَبْدِيلًا ۖ وَلَن تَجِدَ لِسُنَّتِ اللَّـهِ تَحْوِيلًا ﴿٤٣﴾ أَوَلَمْ يَسِيرُوا فِي الْأَرْضِ فَيَنظُرُوا كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ وَكَانُوا أَشَدَّ مِنْهُمْ قُوَّةً ۚ وَمَا كَانَ اللَّـهُ لِيُعْجِزَهُ مِن شَيْءٍ فِي السَّمَاوَاتِ وَلَا فِي الْأَرْضِ ۚ إِنَّهُ كَانَ عَلِيمًا قَدِيرًا ﴿٤٤﴾} صدق الله العظيم [فاطر].

وتصديقاً لقول الله تعالى: {فَذَكِّرْ فَمَا أَنتَ بِنِعْمَتِ رَبِّكَ بِكَاهِنٍ وَلَا مَجْنُونٍ ﴿٢٩﴾ أَمْ يَقُولُونَ شَاعِرٌ نَّتَرَبَّصُ بِهِ رَيْبَ الْمَنُونِ ﴿٣٠﴾ قُلْ تَرَبَّصُوا فَإِنِّي مَعَكُم مِّنَ الْمُتَرَبِّصِينَ ﴿٣١﴾ أَمْ تَأْمُرُهُمْ أَحْلَامُهُم بِهَـٰذَا ۚ أَمْ هُمْ قَوْمٌ طَاغُونَ ﴿٣٢﴾ أَمْ يَقُولُونَ تَقَوَّلَهُ ۚ بَل لَّا يُؤْمِنُونَ ﴿٣٣﴾ فَلْيَأْتُوا بِحَدِيثٍ مِّثْلِهِ إِن كَانُوا صَادِقِينَ ﴿٣٤﴾ أَمْ خُلِقُوا مِنْ غَيْرِ شَيْءٍ أَمْ هُمُ الْخَالِقُونَ ﴿٣٥﴾ أَمْ خَلَقُوا السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۚ بَل لَّا يُوقِنُونَ ﴿٣٦﴾ أَمْ عِندَهُمْ خَزَائِنُ رَبِّكَ أَمْ هُمُ الْمُصَيْطِرُونَ ﴿٣٧﴾ أَمْ لَهُمْ سُلَّمٌ يَسْتَمِعُونَ فِيهِ ۖ فَلْيَأْتِ مُسْتَمِعُهُم بِسُلْطَانٍ مُّبِينٍ ﴿٣٨﴾ أَمْ لَهُ الْبَنَاتُ وَلَكُمُ الْبَنُونَ ﴿٣٩﴾ أَمْ تَسْأَلُهُمْ أَجْرًا فَهُم مِّن مَّغْرَمٍ مُّثْقَلُونَ ﴿٤٠﴾ أَمْ عِندَهُمُ الْغَيْبُ فَهُمْ يَكْتُبُونَ ﴿٤١﴾ أَمْ يُرِيدُونَ كَيْدًا ۖ فَالَّذِينَ كَفَرُوا هُمُ الْمَكِيدُونَ ﴿٤٢﴾ أَمْ لَهُمْ إِلَـٰهٌ غَيْرُ اللَّـهِ ۚ سُبْحَانَ اللَّـهِ عَمَّا يُشْرِكُونَ ﴿٤٣﴾ وَإِن يَرَوْا كِسْفًا مِّنَ السَّمَاءِ سَاقِطًا يَقُولُوا سَحَابٌ مَّرْكُومٌ ﴿٤٤﴾ فَذَرْهُمْ حَتَّىٰ يُلَاقُوا يَوْمَهُمُ الَّذِي فِيهِ يُصْعَقُونَ ﴿٤٥﴾ يَوْمَ لَا يُغْنِي عَنْهُمْ كَيْدُهُمْ شَيْئًا وَلَا هُمْ يُنصَرُونَ ﴿٤٦﴾ وَإِنَّ لِلَّذِينَ ظَلَمُوا عَذَابًا دُونَ ذَٰلِكَ وَلَـٰكِنَّ أَكْثَرَهُمْ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٧﴾وَاصْبِرْ لِحُكْمِ رَبِّكَ فَإِنَّكَ بِأَعْيُنِنَا ۖ وَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ حِينَ تَقُومُ ﴿٤٨﴾ وَمِنَ اللَّيْلِ فَسَبِّحْهُ وَإِدْبَارَ النُّجُومِ ﴿٤٩﴾} صدق الله العظيم [الطور].

وتصديقاً لقول الله تعالى:
{قَدْ مَكَرَ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ فَأَتَى اللَّـهُ بُنْيَانَهُم مِّنَ الْقَوَاعِدِ فَخَرَّ عَلَيْهِمُ السَّقْفُ مِن فَوْقِهِمْ وَأَتَاهُمُ الْعَذَابُ مِنْ حَيْثُ لَا يَشْعُرُونَ ﴿٢٦﴾} صدق الله العظيم [النحل].

وقال الله تعالى:
{وَمَا أَمْرُنَا إِلَّا وَاحِدَةٌ كَلَمْحٍ بِالْبَصَرِ ﴿٥٠﴾ وَلَقَدْ أَهْلَكْنَا أَشْيَاعَكُمْ فَهَلْ مِن مُّدَّكِرٍ ﴿٥١﴾} صدق الله العظيم [القمر].

ويا معشر البشر في مختلف الأقطار كونوا شهداء على أنفسكم، ويا معشر الأنصار السابقين الأخيار في عصر الحوار من قبل الظهور كونوا شهداء على الناس بالنذير لله إني أنذر الكفار بالقرآن العظيم والمعرضين عنه ويريدون الهدى فيما سواه، فأبشّرهم بقنابل نيزكيّة ذكيّة من قبل مرور كوكب العذاب سقر، ودخلتم في عصر العذاب الأكبر فالأكبر، فمنها أعاصيرُ ورياحُ البحر المسجور بريحٍ عاتيةٍ، وزلازلُ السقف المرفوع بزلازلَ مدمرة تأتي بنيانكم من القواعد فيخرّ عليكم السقف على رؤوس من يشاء الله منكم، ونيازك النذير الضحى ذات القدح حين اختراقها غلاف كوكب أرض البشر حتى إذا صارت على بعد أمتارٍ في سماء بعض المدن فتضبح (تنفجر) على رؤوس أهل المدن لعلّهم يكفرون بقول الملحدين ( كوارث الطبيعة ). أفلا تعقلون، إن خالق السماوات والأرض هو المسيطر فكيف إنها تخترق غلافكم الجويّ ألوف الكيلومترات حتى إذا صار بعضها على سماء مدنكم على بعد أمتارٍ فقط ثم يفجّرها الله فوق سماء مدنكم من العذاب الأدنى؟ لعلكم تؤمنون أن الله هو المسيطر على ملكوت السماوات والأرض لينذركم بعذاب النيزك الأكبر؛ ذلكم نيزك القطران لا تذيبه الحرارة العالية، حتى نار كوكب سقر التي تذيب حرارتها الحجارة لا تستطيع أن تذيب كويكب القطران فلو يوضع فيها لقاوم حرارتها وهو فيها، وهو كويكب العذاب المكوّن من قطران خليطٍ من المعادن، مضغوطٍ ضغطاً شديداً بسبب سرعة حركته الخياليّة الالتفافيّة حول نفسه كي تنضغط ذراته في ذاته ضغطاً شديداً، وهو ثقيل الوزن حتى يكون مضاداً للاحتكاك كونه أسرع انطلاقاً في الكويكبات على الإطلاق في الكتاب، إلا ذرات الساعة.

بل أني أحدثكم عن كويكب العذاب الأدهى والأمرّ بين النيازك السماويّة كوني أجد سرعته في محكم الكتاب منطلقاً كسرعة الضوء قبل ارتطامه بالأرض تصديقاً لقول الله تعالى:

ويقصد الله كلمحٍ بالبصر كسرعة الضوء قبل وصول ارتطامه إلى سطح الأرض ذات الصّدع الأكبر في الكتاب؛ تلكم الولايات المتحدة الأمريكيّة، يحلّ كويكب العذاب أينما يحلّ ترامب وكأنه صاروخٌ حراريٌّ مخصصٌ لترامب ومن على شاكلته من شياطين البشر في أمريكا في البيت الأسود، غير أن ربي أراني أنّ لذلك الكويكب صوتٌ مرعبٌ وغبارٌ لم يحدث مثيله في تاريخ الكرة الأرضيّة على الإطلاق، وكويكب العذاب لقرن الشيطان دونالد ترامب هديّة تليق بمقامه كما يستحق، فبئس الهدية! كون ذلك بسبب الغلّ ونيته المبيّتة ضدّ الله ورسله، ألا وإن دونالد ترامب من المؤمنين الموقنين بالقرآن العظيم أنه من عند الله ربّ العالمين وهو للقرآن العظيم لمن الكارهين، ويعلم أنّ رضوان الله هو الحقّ، فَكَرِه رضوان الله ويتّبع ما يسخط الله، ويريد أن يُطفئ نور الله للعالمين، وبَغى وطغى وتجبّر وعلا في الأرض علواً كبيراً؛ بل يرى أنه لا أشدّ منهم قوة ونسوا أنّ الله أشدّ منهم قوة، فالموت لك يا دونالد ترامب أشرَّ الدواب وشرّاً كبيراً ووبالاً على الشعب الأمريكي المحتل من بعد صعود دونالد ترامب عرش أمريكا فلقد أصبح الشعب الأمريكي والنصارى الأمريكيون محتلّين من قبل دونالد ترامب اليهودي والشعب اليهودي.

ولا أنكر موجة كويكب العذاب الضاربة العظيمة أنها سوف تكون على انتشارٍ واسعٍ بكوكب الأرض العقيمة فلا تخافوا يا معشر المؤمنين الصالحين والتائبين من المسلمين والتائبين من العالم كافة العرب والعجم، تصديقاً لقول الله تعالى:
{وَمَا أَمْرُنَا إِلَّا وَاحِدَةٌ كَلَمْحٍ بِالْبَصَرِ ﴿٥٠﴾ وَلَقَدْ أَهْلَكْنَا أَشْيَاعَكُمْ فَهَلْ مِن مُّدَّكِرٍ ﴿٥١﴾}
صدق الله العظيم .

وإني المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني أعلن التحدي لك يا أشر الدواب دونالد ترامب، وبارك الله في بوش الأصغر الذي تاب وأناب و يكتم إيمانه، وأعلم من الله ما لا تعلمون، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين.
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..