امام ناصر محمد اليماني
20 - محرم - 1436 هـ
13 - 11 - 2014 مـ
۲۲ - آبان - ۱۳۹۳ ه‍. ش.
06:34 صبح
ـــــــــــــــــــ

حقایقی از ادراک که خداوند در عالم واقعیت حق بودن آن‌ها را نشان می‌دهد، باشد که مردم قبل از آنکه شب از روز پیشی گیرد اندرز گرفته و بر حذر باشند

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلام على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين، أما بعد..
و می‌گویم لا اله الا الله وحده لا شریک له؛ چقدر در طول سالیان گذشته به دفعات زیاد از رسیدن خورشید به ماه و وقوع ادراک برای علمای دین و دانشمندان نجوم حجتِ رسا و قاطع و واقعی و حق آوردیم و حجت حق بر آن‌ها تمام شده‌است ولی باز هم به اذن خدواند برایشان دلیل و حجت می‌آوریم.
مهم‌ترین چیز این است که آن‌ها نشانه ادراک را در عالم واقعیت و به صورت حقیقی دیده‌اند؛ آن‌ها غروب ماه را در حالت ادراک قبل از غروب خورشيد ديده‌اند. قضیه در ابتدای امر باعث دهشتشان شد ولی با پاسخ‌های غیرمنطقی به سؤال‌کنندگان خود را به فتنه انداختند و گفتند: «این پدیده به علت خطوط طولی زمین است و گهگاهی اتفاق می‌افتد». حجتی که در مقابل برایشان می‌آوریم این است که: اگر راست می‌گویید، پس چرا در کتاب‌های علمی نجومتان قبل از وقوع ادراک، چیزی در این رابطه ننوشته‌اید؟ شما را چه شده که خود و مردم را مسخره کرده‌اید. هر بار اتفاق غریبی رخ می‌دهد دانشمندان فلک می‌گویند: «این حالت هر چند سال يک بار رخ می‌دهد»! پس در مقابلشان حجت آورده و می‌گوییم: پس چرا قبل از وقوع چنین حوادثی چیزی از آن‌ها در کتب علمی خود نمی‌نویسید؟ آیا حقایق نشانه‌های الهی را در عالم واقعیت منحرف می‌كنيد؟ وای بر شما از عذاب روز عقیم [روزی که از نظر شدت عذاب، بی مانند است] که به درواز
ه‌ها رسیده‌است. ای عجب از کار اینان که بعد از آنکه بارها حقیقت برایشان روشن شده، باز هم در شک و تردیدند تا بالاخره شب از روز پیشی گیرد درحالی‌که اینان غافلانه [از حق] روگردانند.
ای مسلمانان راه نجات شما چیست؟ آیا عقل خود را به کار نمی‌گیرید؟ لا قوة الا بالله العلی العظیم، انّا لله و انّا الیه راجعون؛ خدایا مسلمانان عزیزم را مورد مغفرت خود قرار ده، چون آن‌ها نمی‌دانند من مهدی منتظر حق پروردگارشان هستم. خدایا انصار را ثابت‌قدم نگاه دار؛ خدایا انصار را ثابت‌قدم نگاه دار؛ خدایا انصار را ثابت‌قدم نگاه دار و کسانی که نمی‌دانند خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده‌است، آن‌ها را به فتنه نیندازند. و اما بندگان نعیم اعظم، والله والله والله آن‌ها ثابت‌قدمند و حتی اگر ناصر محمد یمانی خطاب به آن‌ها بگوید: من شک دارم که مهدی منتظرم، خواهند گفت: هیهات هیهات به پروردگار آسمان‌ها و زمین قسم که تو مهدی منتظر حق پروردگار عالمیان هستی. ناصر محمد از کسانی باش که یقین دارند، خداوند برای تو نشانه‌ای در جان‌ها و انفس ما قرار داده‌است و آن از نشانه‌هایی چون خورشید و ماه بزرگتر است؛ نشانه‌ای که از آیات اعظم خداوند در ملکوت است؛ این نشانه، حقیقت نعیمی است که از نعیم جنت خداوند بزرگتر است، رضوان نفس خداوند نسبت به بندگان نادمش، کسانی که از کوتاهی‌های خود در برابر خداوند پشیمانند، در آتش جهنم عذاب کشیده و از رحمت خداوند مأیوسند و به همین علت هم خداوند بر آنان حسرت خورده و برایشان حزین است و می‌فرماید:
{إِنْ كَانَتْ إِلَّا صَيْحَةً وَاحِدَةً فَإِذَا هُمْ خَامِدُونَ (۲۹) يَا حَسْرَةً عَلَى الْعِبَادِ مَا يَأْتِيهِمْ مِنْ رَسُولٍ إِلَّا كَانُوا بِهِ يَسْتَهْزِئُونَ (۳۰) أَلَمْ يَرَوْا كَمْ أَهْلَكْنَا قَبْلَهُمْ مِنَ الْقُرُونِ أَنَّهُمْ إِلَيْهِمْ لَا يَرْجِعُونَ (۳۱) وَإِنْ كُلٌّ لَمَّا جَمِيعٌ لَدَيْنَا مُحْضَرُونَ (۳۲)} صدق الله العظيم [يس].
و ای ناصر محمد ما به حق سبب حسرت و حزن خداوند در نفسش را می‌دانیم، علت این حزن صفت رحمت در نفس خداوند است؛ چون خداوند ارحم الراحمین است؛ یعنی رحمت او بیش از مادر به فرزند است. به خداوند قسم، اگر فرزندش هزار سال هم در برابر مادر عصیان و سرکشی کند و سپس او را در حالی ببیند که در آتش فریاد می‌کشد، تصور کنید مادر چقدر به‌خاطر این فرزندی که هزار سال در برابرش سرکشی کرده‌است حزین است، حال شما از شدت حزن خداوند ارحم الراحمین چه می دانید؛ جواب را مستقیم به خداوند تعالی می‌سپاریم:
{يَا حَسْرَةً عَلَى الْعِبَادِ مَا يَأْتِيهِمْ مِنْ رَسُولٍ إِلَّا كَانُوا بِهِ يَسْتَهْزِئُونَ (۳۰)} صدق الله العظيم [يس].
در اینجا محبوبان و محبان خداوند به فکر فرو رفته و می‌گویند: «وقتی حبیب ما، خداوند ارحم الراحمین متحسر و حزین است، نعیم بهشت چه فایده‌ای دارد؟ هیهات هیهات به پروردگار آسمان‌ها و زمین سوگند که ما راضی نخواهیم شد مگر محبوب‌ترین چیز در نزد ما‌، خداوند ارحم الراحمین راضی شود.»

كجاييد ای بندگان نعیم اعظم خداوند؟ آیا خسته شده و كنار كشيده‌ايد؟ من گمان نمی‌کنم که خسته شده یا ناامید شده باشید؛ گمان نمی‌کنم که تمام اهالی آسمان و زمین و حتی بهشتی که به اندازه آسمان‌ها و زمین است شما را به فتنه بیندازد که این‌ها همگی در برابرتان عاجز شده و نمی‌توانند موجب رضایت شما شوند مگر محبوب‌ترین چیز در نزد شما راضی شود. خداوند از شما راضی شده و با نعیم اعظم رضوانش، شمایانی را که در کتاب خود به نام محبوبان و محبان خداوند خوانده‌است (يحبّهم الله ويحبّونه) راضی نمايد. چقدر من شما را در راه خدا دوست دارم، آیا شما هم امامتان را به اندازه‌ای که او شما را دوست دارد، دوست دارید؟ دوباره سؤال می‌کنم آیا شما نیز امامتان را به اندازه‌ای که او شما را دوست دارد، دوست دارید؟ به خداوند که گویا من جواب بعضی از انصار را می‌بینم؛ سیل اشک از چشم‌هایشان جاری شده و زبان حالشان می‌گوید: «چگونه می‌توانیم کسی را که باعث شده‌است ما به اذن خداوند از گروه محبوبان و محبان خدا شویم را دوست نداشته باشیم؟ ما با اعتقاد باطل به شفاعت، گرفتار عبادت بندگان بودیم؛ چگونه می‌شود کسی را که خداوند به واسطه او ما را از عبادت بندگان نجات داد و به عبادت پروردگار بندگان رساند، دوست نداشته باشیم؟ چگونه ممکن است کسی که باعث شد تا به اذن خداوند قدر خداوند را آن‌گونه که شایسته اوست بدانیم و رضوان خداوند را غایت و هدف نهایی خود بدانیم، دوست نداشته باشیم؟» سپس امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسختان می‌گوید:
{ذَلِكَ فَضْلُ اللَّهِ يُؤْتِيهِ مَنْ يَشَاءُ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِيمٌ}
صدق الله العظيم [الجمعة:۴]
چون بزرگ‌ترین فضل خداوند در کتابش این است که خداوند شما را دوست داشته باشد و شما نیز او را به اندازه‌ای که او دوستتان دارد، دوست داشته باشید و برای همین هم تا محبوب‌ترین چیز در نزدتان راضی نشده باشد، راضی نشوید حتی اگر از گناهکاران باشيد؛ شما توّابان و متطهرين و دوستان پروردگار عالمیان هستید.
وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين..

فلكم يحبكم في الله الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة 165634 من موضوع حقائق الإدراك يصدقها الله بالحقّ على الواقع الحقيقي لعلّهم يحذرون قبل أن يسبق الليل النهار .

[ لمتابعة رابط المشاركــــــة الأصليّة للبيـــان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=165619

الإمام ناصر محمد اليماني
20 - 01 - 1436 هـ
13 - 11 - 2014 مـ
06:34 صباحاً
ـــــــــــــــــــ

حقائق الإدراك يصدقها الله بالحقّ على الواقع الحقيقي لعلّهم يحذرون قبل أن يسبق الليل النهار ..

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلام على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين، أمّا بعد..
فأقول لا إله إلا الله وحده لا شريك له فلكم أقمنا على علماء الدين وعلماء الفلك الحجّة الدامغة بالحقِّ على الواقع الحقيقي في عديد من إدراكات الشمس للقمر في سنين مضت، وانقضت عليهم الحجّة بالحقِّ، ولا نزال نقيم عليهم الحجّة بالحقِّ بإذن الله.
وأهم شيءٍ أنهم قد وجدوا آية الإدراك بالحقِّ على الواقع الحقيقي فوجدوا غروب القمر الهلال قبل غروب الشمس وهو في حالة إدراكٍ فأدهشهم الأمر بادئ الأمر، ولكنهم فتَنوا أنفسهم بالجواب الغير منطقي على السائلين، فقالوا: "إنما ذلك لأسباب خطوط الطول ويحدث بين فترة وأخرى"، فمن ثمّ نقيم عليهم الحجّة ونقول: ولماذا لم تدوِّنوه في علومكم الفلكيّة من قبل حدث الإدراك إن كنتم صادقين؟ فما خطبكم تضحكون على أنفسكم وتضحكون على الناس فكلما حدث أمرٌ غريبٌ قال علماء الفلك: "إن ذلك يحدث مرةً كلّ كذا وكذا"! فمن ثمّ نقيم عليهم الحجّة ونقول: فلماذا لم تدوِّنوا هذا في كتبكم من قبل هذا الحدث من قبل أن يحدث؟ فهل تصدّون عن حقائق آيات الله بالحقِّ على الواقع الحقيقي؟ فيا ويلكم من عذاب يومٍ عقيمٍ على الأبواب. فيا للعجب كيف أنّهم من بعد أن حصحص الحقّ عديد المرات لا يزالون في ريبهم يترددون حتى يسبق الليل النهار وهم في غفلةٍ معرضون!

فكيف السبيل لإنقاذكم أفلا تعقلون يا معشر المسلمين؟ لا قوة إلا بالله العليّ العظيم، إنا لله وإنا إليه راجعون، اللهم اغفر لأحبتي في الله المسلمين فإنهم لا يعلمون أنّني المهديّ المنتظَر الحقّ من ربِّهم، اللهم ثبِّت الأنصار اللهم ثبِّت الأنصار اللهم ثبِّت الأنصار فلا يفتنهم الذين لا يعلمون أنّ الشمس أدركت القمر، وأما عبيد النّعيم الأعظم فوالله ثمّ والله ثمّ والله إنّهم ثابتون حتى ولو يخاطبهم ناصر محمد اليماني ويقول لهم: إني أشك أني أنا المهديّ المنتظَر. لقالوا: هيهات هيهات وربّ الأرض والسماوات إنّك أنت المهديّ المنتظَر الحقّ من ربّ العالمين، فكن من الموقنين يا ناصر محمد فقد جعل الله لك آيةً في أنفسنا هي أعظم من آيات الشمس والقمر وأعظم من آيات الملكوت جميعاً، ألا وهي حقيقة النّعيم الأعظم من جنات النّعيم ذلك رضوان نفس حبيبنا الله أرحم الراحمين، فقد علمنا بعظيم الحزن والحسرة في نفس الله على عباده النادمين على ما فرّطوا في جنب ربّهم وهم في نار جهنم يتعذبون ويائسون من رحمة الله ورغم ذلك نجد الله متحسراً عليهم وحزيناً ويقول:
{إِن كَانَتْ إِلَّا صَيْحَةً وَاحِدَةً فَإِذَا هُمْ خَامِدُونَ ﴿٢٩يَا حَسْرَةً عَلَى الْعِبَادِ ۚ مَا يَأْتِيهِم مِّن رَّسُولٍ إِلَّا كَانُوا بِهِ يَسْتَهْزِئُونَ ﴿٣٠أَلَمْ يَرَوْا كَمْ أَهْلَكْنَا قَبْلَهُم مِّنَ الْقُرُونِ أَنَّهُمْ إِلَيْهِمْ لَا يَرْجِعُونَ ﴿٣١وَإِن كُلٌّ لَّمَّا جَمِيعٌ لَّدَيْنَا مُحْضَرُونَ ﴿٣٢} صدق الله العظيم [يس].

وقد علمنا يا ناصر محمد الحقَّ بأنّ سبب تحسر الله وحزنه في نفسه هو بسبب صفة الرحمة في نفس الله لكونه أرحم الراحمين، بمعنى أنّه أرحم من الأمّ بولدها، فوالله لو عصاها ابنها ألف سنة ثم رأت ولدها يصطرخ في نار جهنم؛ فتصور عظيم حزن هذه الأم على ولدها الذي عصاها ألف عامٍ، فما بالكم بعظيم حزن الله أرحم الراحمين! والجواب نتركه من الربّ مباشرة:
{يَا حَسْرَةً عَلَى الْعِبَادِ ۚ مَا يَأْتِيهِم مِّن رَّسُولٍ إِلَّا كَانُوا بِهِ يَسْتَهْزِئُونَ ﴿٣٠} صدق الله العظيم [يس].

وهنا يتفكّر قومٌ يحبّهم الله ويحبّونه فيقولون: "فما الفائدة من نعيم جنات النّعيم وحبيبنا الله أرحم الراحمين متحسرٌ وحزينٌ؟ هيهات هيهات وربّ الأرض والسماوات لن أرضى حتى يرضى أحبّ شيءٍ إلى نفسي الله أرحم الراحمين".

فأين أنتم يا معشر عبيد النّعيم الأعظم؟ فهل وهنتم أو استكنتم؟ فلا أظنّكم تَهِنوا أو تستكينوا أو يفتنكم أهل السماء والأرض ولا حتى الجنة التي عرضها السماوات والأرض سوف تقف أمامكم عاجزةً تماماً عن إرضائكم حتى يرضى أحبّ شيءٍ إلى أنفسكم، ورضي الله عنكم وأرضاكم بنعيم رضوانه الذي سمّاكم في محكم كتابه قوم يحبّهم الله ويحبّونه، فلكم أحبكم في الله.
فهل تحبّون إمامكم كما يحبّكم؟ وأكرر السؤال فهل تحبّون إمامكم كما يحبّكم؟ ألا والله فكأني أرى جواب بعض الأنصار تسيل أعينهم من الدمع ولسان حالهم يقول:

"وكيف لا نحب من جعلنا بإذن الله من قومٍ يحبّهم الله ويحبّونه؟ فكيف لا نحبّ من أخرجنا الله به من عبادة العباد بسبب عقيدة الشفاعة من قبل بالباطل فأخرجنا إلى عبادة ربّ العباد؟ فكيف لا نحبّ من جعلنا بإذن الله نحبّ الله أكثر من كل شيءٍ وأكثر من أي شيءٍ؟ فكيف لا نحبّ من جعلنا بإذن الله نقدّر الله حقّ قدره حتى اتخذنا رضوان الله غايةً فلن نرضى حتى يرضى؟

فمن ثمّ يردُّ عليكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني وأقول:
{ذَٰلِكَ فَضْلُ اللَّـهِ يُؤْتِيهِ مَن يَشَاءُ ۚ وَاللَّـهُ وَاسِعٌ عَلِيمٌ ﴿٥٤} صدق الله العظيم [المائدة:54]؛ لكون أعظم فضل في الكتاب أن يحبّكم الله وتحبون الله بقدر حبّ الله لكم، ولذلك لن ترضوا حتى يرضى أحبَّ شيءٍ إلى أنفسكم حتى ولو كنتم المذنبون فأنتم التّوابون المتطهرون أحباب ربّ العالمين.

وسلام على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين ..
فلكم يحبكم في الله الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني .

اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..