الموضوع: هشدار، بدر ماه صفر در ۲۰ سپتامبر [۲۹ شهریور]

النتائج 1 إلى 2 من 2
  1. افتراضي هشدار، بدر ماه صفر در ۲۰ سپتامبر [۲۹ شهریور]

- 1 -
    امام مهدي ناصر محمّد اليمانيّ
    27 - محرم - 1443 هـ
    04 - 09 - 2021 مـ
    ۱۳- شهریور -۱۴۰۰ ه.ش.
    03:13 بعد از ظهر
    ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
    [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
    https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=360846
    ________

هشدار، بدر ماه صفر در ۲۰ سپتامبر [۲۹ شهریور]

بِسم الله الواحد القهّار، ای مردم جهان! به‌ سوی خداوند واحد قهار بگریزید و چیزی را همراه خداوند، به خدایی نگیرید که در آن صورت پروردگار شما را به شدت عذاب خواهد کرد. بلکه تنها خداوندی را عبادت کنید که یگانه است و شریکی ندارد، جز «اللّه» را نپرستید! من از سوی او برای شما بیم‌دهنده و بشارت دهنده‌ام! تصدیق فرموده خداوند تعالی:
    {فَفِرُّوا إِلَى اللَّهِ ۖ إِنِّي لَكُم مِّنْهُ نَذِيرٌ مُّبِينٌ ‎﴿٥٠﴾‏ وَلَا تَجْعَلُوا مَعَ اللَّهِ إِلَٰهًا آخَرَ ۖ إِنِّي لَكُم مِّنْهُ نَذِيرٌ مُّبِينٌ ‎﴿٥١﴾‏} صدق الله العظيم [سورة الذاريات].
    یقین داشته باشید من خلیفه‌ی خدا بر عالمیان، امام مهدی ناصر محمد یمانی، سزاوار نیست غیر از حق چیزی به خدا نسبت دهم، و این خبری قطعی است که از جانب پروردگار عالمیان، درباره شب نیمه ماه صفر و ماه بدر آن به شما داده می‌شود:
    خداوند به من فرمان داده‌است به تمام مردم جهان در نقاط دور و نزدیک اعلان کنم
    موعدِ جهانیِ بدرِ ماهِ صفرِ آینده، یعنی ماه صفر سال ۱۴۴۳ هجری [۱۴۰۰ ه.ش.] بر خلاف محاسبات نجومی خواهد بود که شما برای آغاز نجومی و شرعی این ماه [بر اساس رؤیت هلال] انجام داده‌اید.
    چون نشانه «بدر زودهنگام ماه»، آیت و نشانه‌ای برای خلیفه‌ی خدا بر عالمیان، مهدی و معجزه‌ای کیهانی است از نزد پروردگار عالمیان که در شامگاه روز دوشنبه/ شب سه‌شنبه ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱[۲۹ شهریور ۱۴۰۰] رخ خواهد داد و این نشانه تصدیق از جانب پروردگار عالمیان است. چون در هلال صفر، خورشید به ماه خواهد رسید و هلال قبل از اقتران مرکزی [برای ماه صَفَر] متولد می‌شود و هلال از دید شما مخفی خواهد شد و تا زمانی که خدا بخواهد آن را نخواهید دید، چون در مورد اهله ماه صفر، ادراک در چند شب رخ خواهد داد. و همانا که این فرمانی از جانب خداوند واحد قهار به خلیفه‌اش است تا به تمام بشریت، مسلمان و کافر، عرب و غیرعرب و به تمام مردم عالم در نقاط دور و نزدیک اعلان کند نشانه بدر امام مهدی برای ماه صفر امسال [۱۴۴۳ه.ق.] دقیقاً در زمانی که میان این دو گیومه آمده‌است، رخ خواهد داد:
    «بدر دوشنبه، ساعت هفت»
    پایان رویا.
    فرمانی از نزد خداوند تا آن را به مردم عالم اعلان کنم و لعنت خداوند بر دروغگویان باد و این یعنی بدر ماه صفر در سرتاسر عالم، در یک لحظه‌ی جهانی رخ خواهد داد و این زمان روز ۲۰ سپتامبر [۲۹ شهریور ۱۴۰۰] ساعت ۷ شامگاه امسال [سال ۲۰۲۱] خواهد بود و انذاردهنده معذور است. پس بر خودتان گواه باشید که من خبری را که خداوند واحد قهار داده‌است، اعلان کردم:
    در هلال ماه صفر، در صبح دوشنبه، خورشید به ماه خواهد رسید و هلال قبل از اقتران مرکزی متولد خواهد شد و به همین دلیل، بدر ماه صفر،
    بر اساس تقویم جهانی که همه بر آن اتفاق نظر دارند، درشامگاه روز دوشنبه، یعنی شامگاه ۲۰ سپتامبر۲۰۲۱[۲۹ شهریور۱۴۰۰ه.ش.] ساعت هفت شامگاه، کامل خواهد شد و انذاردهنده معذور است و خداوند برای گواه بودن کافی است. پس منتظر باشید که من هم با شما انتظار کشیده و مراقب هستم. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
    {فَلَا أُقْسِمُ بِالشَّفَقِ ‎﴿١٦﴾‏ وَاللَّيْلِ وَمَا وَسَقَ ‎﴿١٧﴾‏ وَالْقَمَرِ إِذَا اتَّسَقَ ‎﴿١٨﴾‏ لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ ‎﴿١٩﴾‏ فَمَا لَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ ‎﴿٢٠﴾‏ وَإِذَا قُرِئَ عَلَيْهِمُ الْقُرْآنُ لَا يَسْجُدُونَ ۩ ‎﴿٢١﴾‏ بَلِ الَّذِينَ كَفَرُوا يُكَذِّبُونَ ‎﴿٢٢﴾‏ وَاللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ ‎﴿٢٣﴾‏ فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ‎﴿٢٤﴾‏ إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَهُمْ أَجْرٌ غَيْرُ مَمْنُونٍ ‎﴿٢٥﴾‏‏} صدق الله العظيم [سورة الإنشقاق].*
    پس مراقب و در انتظار وعده‌ی خدا برای تصدیق خلیفه‌اش باشید، نشانه‌ای از پروردگار عالمیان در مورد موعد بدر ماه صفر در روز دوشنبه ساعت هفت شامگاه روز ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ [۲۹ شهریور۱۴۰۰ ه.ش.] و به وقت جهانی که همه بر آن اتفاق نظر دارند؛ ساعت هفت شامگاه دوشنبه، موقع غروب آفتاب روز دوشنبه/ شب سه‌شنبه. ساعت هفت شامگاه روز دوشنبه بر اساس تقویم جهانی که تمام دولت‌های جهان [عرب و غیر عرب] در مورد آن اتفاق نظر دارند، ساعت هفت شامگاه روز ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ [۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ه.ش.] و وای بر کسانی که رسیدن خورشید به ماه را انکار می‌کنند، درحالی‌که به یقین می‌دانند این امر رخ داده‌است، اما با این وجود، نشانه‌های هشداردهنده پروردگار عالمیان را از مردم عالم پنهان می‌کنند، تا مردم جهان همراه آنان این آیات انذاردهنده پروردگارشان را انکار کرده و همگی وارد آتش شوند. لعنت خداوند بر مستکبران مورد غضب خدا باد که آگاهانه نشانه‌های انذار را تکذیب می‌کنند. لعنت خداوند و ملائکه و تمام مردم بر آنان باد، مگر آن گروه از دانشمندان نجوم که توبه کرده و ایمان بیاورند و رسیدن خورشید به ماه و به دنبال خورشید افتادن ماه را از مردم عالم پنهان نکنند. خداوند توبه آنان را می‌پذیرد که خداوند تواب و رحیم است.
    و بى‌شک ناامید و محروم شد کسی که ‌آن را [از مردم جهان] پنهان نمود، و بى‌شک ناامید و محروم شد کسی که ‌آن را [از مردم جهان] پنهان نمود و بى‌شک ناامید و محروم شد دانشمند نجومی که ‌آن را [از مردم جهان] پنهان نمود [اشاره به آیه کریمه سوره الشمس
    :وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا ‎﴿١٠﴾]. اما مردم عادی جهان، از خلال طلوع ماهی که زودتر از موعد به صورت بدر درمی‌آید، متوجه می‌شوند خورشید واقعاً به ماه رسیده‌است و این بدر زودهنگام ماه در زمان غروب آفتاب روز دوشنبه/ شب سه‌شنبه ۲۰ سپتامبر۲۰۲۱ رخ خواهد داد [۲۹ شهریور ۱۴۰۰]. و خداوند کسانی که مردم را [از نشانه‌‌های حق] باز می‌دارند و تکذیب‌کنندگانی که خود را از مکر خدا در امان می‌پندارند، لعنت خواهد کرد و جز خداوند ولی و یاوری نخواهند یافت و خواهند دانست که بازگشتشان به کجاست.
    انصار پیشگام برگزیده! از پیش خود هیچ چیز به بیان من اضافه نکنید، نه حین سخن گفتن با نزدیکانتان و نه در پاسخ به کسانی که در صفحات اجتماعی از شما سؤال می‌کنند،

از خودتان اظهار نظری نکنید،
    ای انصار پیشگام برگزیده در نقاط مختلف جهان!...
    ای انصار پیشگام برگزیده، ای تمام مسلمانانی که یاور محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم هستید، منحصراً بر انتشار این بیان تمرکز نمایید تا از هر راه و وسیله‌ای که شده به اطلاع تمام مردم عالم برسد و این کار را ادامه دهید تا موعد نشانه‌ای که خداوند وعده آن را داده‌است، فرا رسد و خداوند خلف وعده نمی‌کند.
    منتظر باشید که من هم همراه شما منتظرم و بگو: «پروردگارا! بیامرز و رحم کن که تو بهترینِ رحم‌کنندگانی!» و بین ما به حق گشایش عنایت فرما که تو بهترین جداکننده [حق از باطل] هستی و با یاری خدا در انتظار فتح و پیروزى هستیم، و هر ستمگرِ لجوج محروم ماند،[اشاره به آیه کریمه سوره ابراهیم: وَاسْتَفْتَحُوا وَخَابَ كُلُّ جَبَّارٍ عَنِيدٍ ‎﴿١٥﴾] تمام کسانی که از بیان حق قرآن مجید که نور هدایت به راه خداوند عزیز و حمید است رومی‌گردانند.
    وسلامٌ على المُرسَلين والحمد لله ربّ العالمين..
    خليفةُ الله على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانی.
    ـــــــــــــــــــــــــــــ

*لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ ﴿١٩﴾‏
    کوکب عذاب بر بالای سیاره دیگریعنی کره زمین قرار می‌گیرد [«طبق» سیاره عذاب بر بالای «طبق» سیاره شما قرار می گیرد].
    وَاللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ ﴿٢٣﴾‏
    و خداوند آگاه‌تر است آنها با چه چیزی به حق آمده از نزد پروردگار پی خواهند برد[مترجم: تنها با نزول عذاب، می‌فهمند حق آمده از نزد پروردگار چیست]
    ــــــــــــــــــــــــــــــ
    ======== اقتباس =========

اقتباس المشاركة 360912 من موضوع تَحذيرٌ؛ بَدْرُ صَفَر عشرين سبتمبر ..

- 1 -
    الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ
    27 - محرم - 1443 هـ
    04 - 09 - 2021 مـ
    03:13 مساءً
    ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=360846
    ________

تَحذيرٌ؛ بَدْرُ صَفَر عشرين سبتمبر ..

بِسم الله الواحد القهّار، يا معشَر البَشَر الفرار الفرار إلى الله الواحد القهّار، فلا تجعلوا مع الله إلهًا آخَر فيُعَذِّبكم الله عذابًا نُكرًا، بل اعبدوا الله وحده لا شريك له إنّي لكم منه نذيرٌ مُبين، تصديقًا لقولِ الله تعالى: { فَفِرُّوا إِلَى اللَّهِ ۖ إِنِّي لَكُم مِّنْهُ نَذِيرٌ مُّبِينٌ ‎﴿٥٠﴾‏ وَلَا تَجْعَلُوا مَعَ اللَّهِ إِلَٰهًا آخَرَ ۖ إِنِّي لَكُم مِّنْهُ نَذِيرٌ مُّبِينٌ ‎﴿٥١﴾‏ } صدق الله العظيم [ سورة الذاريات ].

واعلَموا عِلمَ اليقين أنّي خليفةُ الله على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ حقيقٌ لا أقول على الله إلّا الحق، وإليكم الخَبَر اليقين من ربّ العالمين في شأن القَمَر البَدْر ليلة النّصف لشهرِ صَفَر:
    فقد أمَرَني الله أن أُعلن لكافّة البشر في البوادي والحَضَر مِيعاد البَدْر العالميّ لشهر صَفَر القادم لهذا العام الجديد 1443 بِخلاف حساباتكم الفلكيّة بحساب غُرّة شهر صَفَر الفلكيّة والشرعيّة بحسب رؤية الأهِلَّة، كَون مُعجزة القَمَر البَدْر المُبَكِّر آية خليفة الله المهديّ بمُعجِزَةٍ كونيّة مِن ربّ العالمين هي مساء يوم الإثنين ليلة الثلاثاء 20 - 09 - 2021 آية التَّصديق مِن ربّ العالمين بسبب أنّ الشمس سوف تُدرِك القَمَر في هلال شهر صَفَر فَيُولَد الهِلال من قبل الاقتران المركزيّ لشهر صَفَر فيختفي عليكم الهِلال فلا ترونَه إلى ما شاء الله بسبب أنّ الشمس سوف تُدرِك القَمَر عِدّة ليالٍ مِن أهِلَّة شهر صَفَر، وإنّما الأمْر مِن الله الواحد القهّار لخليفتِه أن يُعلِن لكافّة البَشَر في البوادي والحَضَر ( المُسلِم والكافر؛ العرب والعجم؛ إلى كافّة العالم ) بأنّ آية بَدْر الإمام المهديّ لشهر صَفَر لعامكم هذا 1443 سوف تحدُث بالضبط كما يلي بين قوسين: ( البدر الإثنين الساعه سبعه ) انتهت رؤيا الأمر من الله كي أُعلِن به للعالمين وأنّ لعنة الله على الكاذبين، فهذا يعني أنَّ بَدْر شهر صَفَر العالميّ سيكتمِل في لحظةٍ عالميّةٍ وهي بالضبط في يوم عشرين سبتمبر الساعة السابعة مساءً لعامكم هذا 2021 مـ، وقد أُعذر مَن أنذر، فكونوا شهداء على أنفسكم أنّي بلَّغتكم بالخَبَر مِن الله الواحد القهّار بأنّ الشمس سوف تُدرِك القَمَر في هلال شهر صَفَر صباح يوم الإثنين فَيُولَد الهلال من قبل الاقتران المركزيّ، ولهذا السَبَب سوف يكتمِل بَدْر صَفَر مساء يوم الإثنين بحسب التاريخ العالميّ المُتَفَق عليه؛ مساء يوم عشرين سبتمبر 2021 الساعة السابعة مساءً، وقد أُعذر مَن أنذر وكفى بالله شهيدًا، فارتقِبوا إنِّي معكم رقيبٌ، تصديقًا لقول الله تعالى: { فَلَا أُقْسِمُ بِالشَّفَقِ ‎﴿١٦﴾‏ وَاللَّيْلِ وَمَا وَسَقَ ‎﴿١٧﴾‏ وَالْقَمَرِ إِذَا اتَّسَقَ ‎﴿١٨﴾‏ لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ ‎﴿١٩﴾‏ فَمَا لَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ ‎﴿٢٠﴾‏ وَإِذَا قُرِئَ عَلَيْهِمُ الْقُرْآنُ لَا يَسْجُدُونَ ۩ ‎﴿٢١﴾‏ بَلِ الَّذِينَ كَفَرُوا يُكَذِّبُونَ ‎﴿٢٢﴾‏ وَاللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ ‎﴿٢٣﴾‏ فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ‎﴿٢٤﴾‏ إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَهُمْ أَجْرٌ غَيْرُ مَمْنُونٍ ‎﴿٢٥﴾‏‏ } صدق الله العظيم [ سورة الإنشقاق ].

فارتَقِبوا لوعد الله لتصديق خليفته؛ آيةً من ربّ العالمين ميعاد بَدْر صَفَر يوم الإثنين الساعة السابعة مساء يوم 20 - 09 - 2021 مـ؛ وبالتّوقيت العالميّ المُتّفَق عليه الساعة السابعة مساء يوم الإثنين عِند غروب شمس يوم الإثنين ليلة الثلاثاء؛ الساعة السابعة مساء يوم الإثنين بحسب التاريخ العالميّ المُتَفِقة عليه كافة دول العالم ( العرب والعجم )؛ الساعة السابعة مساء يوم 20- 09 - 2021 مـ، فويلٌ للمكَذِّبين أنَّ الشمس أدركت القَمَر وهُم يعلمون فيُخفون عن العالمين آيات النُّذُر مِن الله ربّ العالمين حتى يُكَذِّبوا معهم بآيات النُّذُر مِن ربّهم فيكونوا معهم سواءٌ في نار جهنَّم، وإنَّ لعنة الله على المُستَكبرين المغضوب عليهم المُكَذِّبين بآيات النُّذُر وهم يعلمون، فإنّ عليهم لعنة الله والملائكة والناس أجمعين إلّا مَن تاب وآمن مِن عُلماء الفَلَك ولم يكتُم عن العالمين أنّ الشمس حقًّا أدركت القَمَر فتلاها، فأولئك يتوب الله عليهم وهو التوّاب الرحيم، وقد خاب مَن دسَّاها وقد خاب من دسَّاها وقد خاب من دسَّاها مِن عُلماء الفلك، وأمّا عامّة شعوب العالمين فيعلمون أنّ الشمس حقًّا أدركت القَمَر مِن خلال شروق القَمَر البَدْر المُبَكِّر عِند غروب شمس يوم الإثنين ليلة الثلاثاء بتاريخ: 20 - سبتمبر - 2021، ولسوف يَلعن الله الصَّادِّين والمُكَذِّبين الذين يأمَنون مَكْر الله فلن يجدوا لهم من دون الله وليًّا ولا نصيرًا، ولسوف يعلمون أيّ مُنقَلَبٍ ينقلبون.

فلا تزيدوا على بياني هذا شيئًا مِن عند أنفسكم أو تُسرِّوا به لأهليكم يا معشَر الأنصار السابقين الأخيار تعليقًا مِن عِند أنفسكم للسائلين في صفحاتكم يا معشَر الأنصار في مُختَلَف الأقطار.

ويا معشَر الأنصار السابقين الأخيار، ويا معشَر كلّ مُسلمٍ ناصرٍ لمحمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم، فَليتمّ النَّشر والتركيز بشكلٍ حصريٍّ على هذا البيان لتبليغه للعالم بأسرِه بكلّ حيلةٍ ووسيلةٍ عالميّةٍ إلى النّاس أجمعين حتى يأتي وَعْد آية الله، إنّ الله لا يُخلف الميعاد
    ، فانتظرِوا إنّي معكم مِن المُنتَظرين، وقُل ربِّ اغفر وارحم وأنت خيرُ الرّاحمين وافتح بيننا بالحقّ وأنت خيرُ الفاصلين، وبالله نستَفتِح وخاب كلِّ جبَّارٍ عَنيدٍ؛ كافّة المُعرِضين عن البيان الحقّ للقرآن المَجيد نُور الهدى إلى صراط العزيز الحَميد.

وسلامٌ على المُرسَلين والحمد لله ربّ العالمين..
    خليفةُ الله على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

2. افتراضي هشدار در مورد بدر جهانی ماه صفر..

- 2 -
    امام مهدي ناصر محمّد اليمانيّ
    30 - محرّم
    - 1443 ه‍ـ
    07 - 09 - 2021 مـ
    ۱۶- شهریور - ۱۴۰۰ ه.ش.
    12:14 بعد از ظهر
    ( حسب التقويم الرسمي لأمّ القُرى)
    https://nasser-alyamani.org/showthread.php?t=43334

هشدار در مورد بدر جهانی ماه صفر..

ای مردم جهان! صبح روز دوشنبه، ششم سپتامبر سال ۲۰۲۱ [۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ه.ش.] در ماه صفر، خورشید به ماه رسید و هلال ماه صفر قبل از خورشیدِ روز دوشنبه غروب کرد و خورشید در بامداد سه‌شنبه و درحالی در محاق مرکزی با ماه اجتماع نمود که ماه [از قبل] به شکل هلال درآمده‌بود. این یعنی در شامگاه دوشنبه ۲۰ سپتامبر۲۰۲۱ [۲۹ شهریور ۱۴۰۰] در تمام عالم و در آسمان همه دولت‌ها، ماه صفر به هنگام طلوع، در بدر کامل خواهد بود. می‌گویم «بدر ماه در تمام جهان» و طبق افق طلوع ماه در هر منطقه، ماه به صورت بدر کامل طلوع خواهد کرد، با اینکه از نظر زمانی، تفاوت قابل توجهی بین زمان طلوع ماه [در نقاط مختلف عالم] وجود دارد و زمانی که در دورترین نقطه شرقی، در نیوزیلند، ماه در شامگاه دوشنبه ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱/ شب سه‌شنبه به صورت بدر کامل طلوع می‌کند، در خاورمیانه از نظر زمانی، صبح دوشنبه است و سپس در شامگاه دوشنبه/ شب سه‌شنبه ماه در کشورهای خاورمیانه به صورت بدر کامل طلوع می‌کند و کشورهای شرقِ دور از نظر زمانی بیش از ۱۲ ساعت با «ساعت هماهنگ جهانی» اختلاف دارند.
    و من خلیفه‌ی خدا، مهدی ناصر محمد یمانی، اعلان می‌کنم: «نشانه‌ی بدرِ امام مهدی ناصر محمد یمانی» در تمام کشورهای جهان در یک تاریخ، رخ می‌دهد و در همه‌ی آنها روز دوشنبه ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ [۲۹ شهریور ۱۴۰۰] ماه [به صورت بدر کامل] طلوع خواهد کرد و در تمام مناطق جهان، از دورترین نقطه شرق عالم تا خاورمیانه و همچنین تا دورترین نقطه غربی عالم، ماه در یک روز یعنی ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ [۲۹ شهریور ۱۴۰۰] به صورت بدر طلوع می‌کند.
    از نظر علم فیزیک نجومی غیر ممکن است که ماه در آسمان تمام عالم در شامگاه روز دوشنبه/ شب سه‌شنبه در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ [۲۹شهریور ۱۴۰۰] به صورت بدر طلوع کند، مگر یک حالت و آن هم این است که غروبِ هلال ماه صفر، روز دوشنبه/ شب سه‌شنبه، قبل از آفتاب رخ داده باشد [و این هلالی که قبل از آفتاب غروب می‌کند]، هلال [روز] اول صفر است که عمرش [به وقت مرکز زمین و کیهان، مسجد الحرام در مکه مکرمه] از صبح دوشنبه آغاز شده‌است. دانشمندان نجوم جهان به رهبری سازمان امریکایی ناسا، مکر بزرگی را تدارک دیده‌اند تا مردم را از «نشانه کیهانی ادراک» باز دارند؛خدا لعنتشان کرده‌است، لعنتی شدید! آنها به یقین می‌دانند که در تمام کشورهای جهان، آغاز نجومی ماه صفر، زمان غروب خورشید روز دوشنبه/ شب سه‌شنبه نمی‌تواند باشد، چون ماه محرم هنوز به محاق نرفته‌است و بر اساس دانش آنها، محاق ماه محرم رخ نمی‌دهد مگر بامداد روز سه شنبه و برای همین روز بعد را به عنوان آغاز ماه صفر اعلان می‌کنند، یعنی در شامگاه سه‌شنبه/ شب چهارشنبه اعلان می‌کنند: از نظر نجومی، ۸ سپتامبر ۲۰۲۱ آغاز ماه صفر است و همچنین در تاریخ سه‌شنبه ۲۱ سپتامبر ماه صفر به صورت بدر طلوع خواهد کرد. ای دانشمندان نجوم! یا مگر می‌خواهید در مورد شب‌ بدرِ حتمی و نفس‌گیر
    که علی‌رغم میل شما، رخدادی اجتناب ناپذیر است، حیله‌گری کنید؛ سپس دنبال روش دیگری رفته و عقل مردم را به بازی گرفته و سبک شمارده و بگویید: «بدر صفر در بامداد سه‌شنبه، در نقطه محاق مرکزی کامل خواهد شد»؟!
    پس خلیفه‌ی خدا، مهدی، در برابر شما حجت آورده و می‌گوید: چه کسی را مسخره می‌کنید؟ به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، این امر نمی‌تواند قبل از آغاز نجومی و فیزیکی ماه در شامگاه سه شنبه ۲۱ سپتامبر رخ دهد. و می‌گویم: اگر به تاریخی بازگردید که «نشانه بدر خلیفه خدا امام مهدی» در آن رخ می‌دهد، در این صورت اعتراف کرده‌اید که ادراک رخ داده‌است. این یعنی هلال ماه صفر باید قبل از اقتران مرکزی متولد شده باشد و خورشید با هلال ماه صفر اجتماع کرده باشد، چطور ممکن است بدر در غرب نقطه اقتران مرکزی رخ دهد، درحالی‌که شما می‌دانید بدر در شرق محاق مرکزی رخ می‌دهد؛ چون پیدایش هلال و تکوین آن بعد از جدا شدن ماه از خورشید، از سمت شرق رخ می‌دهد. ولی اگر عکس این اتفاق بیافتد و هلال قبل از اقتران متولد شود، باعث می‌گردد در روزهای اول ماه، هلال پنهان بماند و انتفاخ اهله [بزرگ‌تر بودن اندازه هلال] و همچنین بدر زودهنگام ماه رخ دهد که علت آن تولد هلال در حالتی است که ماه در سمت غرب خورشید، قبل از وقوع اقتران مرکزی قرار دارد و و خورشید با هلال ماه اجتماع می‌کند. چرا این موضوع را از مردم جهان پنهان می‌کنید؟ درحالی‌که رسیدن خورشید به ماه هشدار بزرگی به بشریت است، قبل از آنکه به دلیل عبور سیاره عذاب، شب از روز پیشی گیرد!!! وای بر شما از [قهر] خداوند واحد قهار، خداوند لعنت خود و ملائکه و تمام مردم را بر شما روا خواهد کرد.
    ولی من، امام مهدی ناصر محمد یمانی، به تمام بشریت اعلان می‌کنم: نشانه کیهانی بدر در شامگاه روز دوشنبه ۲۰ سپتامبر [۲۹ شهریور] رخ خواهد داد و ماه در غروب روز دوشنبه، علی‌رغم میل تمام بشریت، به اذن خداوند واحد قهار به صورت بدر کامل طلوع خواهد کرد و خداوند به من فرمان داده‌است «بدر ماه صفر، دوشنبه ساعت هفت» را اعلان کنم.
    پس از غضب خداوند بترسید، از مکر خداوند بترسید! بدر ماه صفر در شامگاه روز دوشنبه ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ [۲۹ شهریور ۱۴۰۰]، دهان تمام ملت‌های جهان را خواهد‌ بست! ای کسانی که خود را از مکر خداوند در امان می‌پندارید، خواهید دانست... و جز خداوند ولیّ و یاوری نمی‌یابید، ای کسانی که بشریت را از تصدیق نشانه خلیفه‌ی خدا، مهدی ناصر محمد یمانی، باز داشتید! به شما و کسانی که شما را تصدیق کرده و سخن خلیفه‌ی خدا، مهدی را [مبنی بر رسیدن خورشید به ماه و روان شدن ماه به دنبال خورشید] تکذیب می‌کنند، بشارت عذاب دردناکی را می‌دهیم که از نزد پرردگار عالمیان بر شما نازل خواهد شد.
    خدایا با وعده حق خود میان ما گشایش و داوری فرما و دانشمندان نجوم که آن نشانه [ادراک] را پنهان کردند، ناامید و محروم شدند و تمام تصمیم‌گیرندگان شرور و ستمکار و لجوج ناامید و محروم شدند! خدایا، قلب من مغلوب شده‌‌است، پس اگر به حق می‌دانی که تو مرا به عنوان خلیفه‌ات بر تمام عالم برگزیده‌ای، یاری‌ام فرما، یاری از جانب خداوند عزیز و مقتدر و این تو هستی که خداوندِ تمام ملکوتی و امر خود را به انجام می‌رسانی. صبرم تمام شده‌است و امرم را به خدا واگذار می‌کنم. خدایا می‌دانی که این بنده‌ات برای ظهور و یا پیروز شدن، به کمک احدی از مردم عالم نیاز ندارد و هرکس کار نیکی انجام دهد، به خودش نیکی کرده‌است و پروردگارم غنی و حمید است.
    خداوندا، شهادت می‌دهم که تو مرا به عنوان خلیفه‌ات بر تمام عالمیان برگزیده‌ای، ولی حاضر نشدند در برابر خلیفه‌ی تو خضوع کنند، پس با قدرت و توانایی خود، آنچه را که وادارشان می‌کند خضوع کنند، به ایشان نشان بده.
    خداوندا، همانا تو کسی را بیش از توانش مکلف نمی‌کنی. هر چقدر به آنان در مورد مَدَدِی از جدید سربازانت، نسل‌‌های «بعوضه‌ای» که از آن هیچ چیز نمی‌دانند، هشدار بدهیم، پیشاپیش کفر خود را اعلان کرده و گفتند: «جهش‌های شناخته‌شده طبیعی» و هر چقدر به آنان هشدار دادیم اثرات از راه دور عذابت که ناشی از نزدیک شدن سیاره عذاب است، علتِ حوادث و بلایایی است که از هوا و دریا و خشکی بر سرشان نازل می‌شود، گفتند: بلایای طبیعی ناشی از
    «گرمایش زمین بر اثر پدیده‌ی گل‌خانه‌ای»! خداوند بر قلب‌های آنان مهر زده‌است و لذا ایمان نمی‌آورند.
    خدایا، چاره آنها چیزی نیست مگر مادر جهنمیشان، که مستقیماً به‌ سویشان در حرکت است، سیاره‌ای که همان «زمین سیاره‌ی عذاب» است و بیشتر و بیشتر به آنان نزدیک می‌گردد تا افق آسمان را از جنوب و شمال و شرق و غرب بپوشاند و شراره‌های آتش بر آنان ببارد.
    و همان برایشان کافی است و بعد از مرگ، جایگاه و مأوایشان خواهد بود و چه سرانجام بدی است... خدایا پلیدى‌ها را بر هم نِه و همه را متراکم ساز و در آتش دوزخ قرار ده [اشاره به آیه کریمه سوره الانفال: لِيَمِيزَ اللَّهُ الْخَبِيثَ مِنَ الطَّيِّبِ وَيَجْعَلَ الْخَبِيثَ بَعْضَهُ عَلَىٰ بَعْضٍ فَيَرْكُمَهُ جَمِيعًا فَيَجْعَلَهُ فِي جَهَنَّمَ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ‎﴿٣٧﴾‏].
    خداوندا به‌جز مجرمان، با عذابت باقی بندگانت را هدایت فرما، همانا که تو بر مجرمان عالم، احاطه داشته و از آنان آگاهی. خدایا، کسانی که اگر حق را بدانند از آن پیروی می‌کنند، هدایت فرما، همانا که تو نسبت به بندگانت آگاه و بینایی و از نگاه‌های خیانت‌بار و رازهای پنهان شده در سینه باخبری و بازگشت امور به‌ سوی خداوند است.
    هر کس خواهان عزت است، همانا که عزت به تمامی از آن خداست و خواهید دانست ناصر محمد یمانی راست می‌گوید یا از دروغگویان است! خداوندا حکم خود بر مجرمان را محقق گردان، آنان که در شهرها طغیان کردند و در آن، فساد و تباهى افزودند. پس تازیانه‌ی عذاب بر آنان فرود آر، همانا که تو در کمین آنان هستی و کفار بدکار خواهند دانست که سراى آخرت از آن کیست.
    وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربّ العالمين..
    خليفة الله وعبده الإمام المهدي ناصر محمد اليماني
    ======== اقتباس =========

اقتباس المشاركة 361186 من موضوع تَحذيرٌ؛ بَدْرُ صَفَر عشرين سبتمبر ..

- 2 -
    الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ
    30 - محرّم - 1443 ه‍ـ
    07 - 09 - 2021 مـ
    12:14 مساءً
    ( حسب التقويم الرسمي لأمّ القُرى)

https://nasser-alyamani.org/showthread.php?t=43334

تحذيرٌ؛ بَدر شهر صَفَر العالميّ ..

يا معشر البشر، لقد أدركت الشّمس القمر في شهر صَفَر صباح يوم الإثنين تاريخ (6 - سبتمبر - 2021) وغرُب هلال صَفَر قُبيل غروب شمس الإثنين وقد هو هلالًا ثم تجتمع به الشمس فجر الثلاثاء في المُحاق المركزيّ وقد هو هلالًا؛ فهذا يعني أنّ بدر شهر صَفَر العالمي سوف يُشرق بدرًا تامًّا في كافّة آفاق مشارق شعوب البشر بدرًا تامًّا مساء يوم الإثنين تاريخ 20 - 9 - 2021، وأقول (البدر العالميّ) كلٌّ بحسب أفق شروقه برغم فارق التّوقيت الكبير يشرق القمر بدرًا في أقصى شرق (نيوزلندا) مساءَ يوم الإثنين ليلة الثلاثاء، فالوقت لدى دول الشرق الأوسط صباح الإثنين، ثم يشرق بدرًا تامًّا مساءَ الإثنين ليلة الثلاثاء على دول الشرق الأوسط، بل الفرق بين التّوقيت العالميّ وأقصى دول الشرق ما يزيد عن اِثنتي عشرة ساعة.

وإنّي خليفة الله المهديّ ناصر محمد اليمانيّ أعلن بآية بدر الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ على مستوى كافّة شعوب البشر؛ فجميعُهم شروق القمر لديهم في تاريخ يوم الإثنين الموافق (20 - سبتمبر - 2021)، فجميعهم يحتويهم شروق القمر في نفس تاريخ (20 - سبتمبر) من أقصى الشرق إلى الشرق الأوسط إلى أقصى الغرب، فهذا هو المستحيل في علم الفيزياء الفلكيّة أن يكون القمر البدر مساء يوم الإثنين ليلة الثلاثاء في آفاق شروق العالم بأسره في تاريخ (20 - 9 - 2021)، إلّا في حالة واحدة؛ أن يكون غروب هلال صَفَر قبل غروب شمس الإثنين ليلة الثلاثاء وهو هلالًا أوّل الشهر (صَفَر) وعمره ابتدأ منذ صباح الإثنين بتوقيت مركز الأرض والكون بالمسجد الحرام في مكّة المكرّمة، وقد مكر علماء الفلك في العالم مكرًا كبيرًا بقيادة وكالة ناسا الأمريكيّة ليصدّوا عن آية الإدراك الكونيّة! لعنهم الله لعنًا كبيرًا، فهاهم يعلمون علم اليقين أنّه ليس غرّة شهر صَفَر فلكيًّا عند غروب شمس يوم الإثنين ليلة الثلاثاء في كافّة دول البشر؛ وذلك بسبب عدم محاق شهر محرّم حسب علمهم أنّه لم يبلُغ المحاق لشهر محرّم إلاّ فجر الثلاثاء ولذلك يُعلنون غرّة شهر صفر اليوم التالي مساء الثلاثاء ليلة الأربعاء فلكيًّا في كافّة أنحاء العالم تاريخ (8 - سبتمبر - 2021)، وكذلك شروق بدر صَفَر يوم الثلاثاء تاريخ (21 - سبتمبر)، أم تريدون يا معشر علماء الفلك أن تراوغوا في ليلة الإبدار الخانقة الحتميّة رغم أنوفكم فَمِن ثمّ تلجَأوا إلى أسلوب آخر وتستخفّوا بعقول الناس فتقولوا بل سوف يكتمل بدر صَفَر في نقطة المُحاق المركزيّ فجر الثلاثاء؟!

فمِن ثمّ يُقيم خليفة الله المهديّ عليكم الحجّة وأقول: فعلى من تضحكون؟! فوالله الذي لا إله غيره لا يكون ذلك قبل غرّة الشهر الفلكيّة الفيزيائيّة مساء يوم الثلاثاء (21 - سبتمبر)،
    وأقول: فإذا تراجعتم إلى تاريخ بدر آية خليفة الله المهديّ فهنا اعترفتُم بحدث الإدراك؛ كون هذا يعني أنّ هلال صَفَر لا بدّ أنّه قد ولِدَ من قبل الاقتران المركزيّ واجتمعت به الشمس وقد هو هلالًا، فكيف يحدث البدر إلى الغرب من المُحاق المركزيّ وأنتم تعلمون أنّه يحدث إلى الشرق من المُحاق المركزيّ كون الهلال يبدأ في التّكوين من بعد انفصاله إلى شرق الشمس، وأمّا لو حدث العكس فوُلِد الهلال من قبل الاقتران فهذا يسبّب اختفاء الأهِلّة في أوائل الشّهر وانتفاخ الأهِلّة ويحدث البدر المُبَكّر بسبب ولادة الهلال وهو إلى الغرب من الشمس من قبل حدث الاقتران المركزيّ فتجتمع به الشمس وقد هو هلالًا، فلماذا تُخفون ذلك عن العالمين وهو نذيرٌ كبيرٌ للبشر أن تُدرك الشّمس القمر من قبل أن يسبق الليل النهار بسبب مرور كوكب العذاب سقر؟! فويلٌ لكم من الله الواحد القهار، فسوف يحلّ الله عليكم لعنتَه وملائكته والناسُ أجمعون.

ولكنّي الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ أُعلن لكافّة البشر بدر الآية الكونيّة مساء يوم الإثنين (20 - سبتمبر) يشرُق بدرًا تامًّا مغرِب يوم الإثنين رغم أنوف كافّة البشر بإذن الله الواحد القهّار، والأمر من الله أن أعلن بدر شهر صَفَر الإثنين الساعة السابعة، فاحذروا غضب الله واحذروا مكر الله! ولسوف يُلجِم بدر صَفَر كافّة شعوب البشر مساء يوم الإثنين تاريخ عشرين سبتمبر 2021، ولسوف تعلمون يا من يأمَنون مكر الله، فلَن تجدوا لكم من دون الله وليًّا ولا نصيرًا يا من صدَدْتم شعوب البشر عن التصديق بآية خليفة الله المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ، ونبشّركم ومَن صدّقكم وكذّب خليفة الله المهديّ بأنّ الشمس أدركت القمر فتلاها بعذاب أليم من ربّ العالمين.

اللهم افتح بيننا بوعدك الحقّ، وقد خاب من دسّاها فأخفاها من علماء الفلك وخاب كلّ جبارٍ عنيد من صنّاع القرار الأشرار، اللّهم إنّ قلبي مغلوبٌ فانصرني نصرَ عزيزٍ مقتدرٍ إن كنتَ حقًّا تعلم أنّك اصطفيتني خليفتَك على العالم بأسره فإنّك أنت إله الملكوت البالغ أمره، نفد صبري وأفوّض إلى الله أمري، اللّهم إنّي عبدك لستُ بأسف عبادك أجمعين أن يظهروني أو ينصروني، فمن أحسَن فإنّما يُحسِن لنفسه، إنّ ربّي غنيٌّ حميد.

اللّهم إنّي أشهد أنّك اصطفيتني خليفتك على العالم بأسره فأبَوا أن تَخضع أعناقهم لخليفتك، اللّهم فأرِهم ما يخضعهم بحولِك وقوّتك، اللّهم إنّك لا تكلّف نفسًا إلّا وُسعَها، فمهما حذّرناهم من مدَدٍ جديدٍ من جنودك (سلالات بعوضةٍ ما لا يحيطون بها علمًا) فقد أعلنوا كفرهم مسبقاً وقالوا: تحوّرات طبيعيّة معروفة! ومهما حذّرناهم من تناوش عذابك بسبب اقتراب كوكب العذاب وراء سرّ كوارث المناخ جوًّا وبحرًا وبرًّا لقالوا: كوارث طبيعيّة بسبب الاحتباس الحراريّ! طبعَ الله على قلوبهم فهم لا يؤمنون.

اللّهم إنّه ليس لهم إلّا كوكب سقر (أمّهم الهاوية إليهم مباشرة) بذاته أرض كوكب العذاب يقترب أكثر فأكثر حتى يحجب عنهم آفاق السماء جنوبًا وشمالًا وشرقًا وغربًا ترميهم بشَررٍ من نار، فهي حسبُهم ومِهادهم من بعد موتِهم ومأواهم وساءت مصيراً، واجعل الخبيث بعضه فوق بعض واركُمْه في نار جهنّم جميعًا، واهدِ بعذابك ما دون المجرمين من عبادك فإنّك محيطٌ بالمجرمين من عبادك في العالمين، اللّهم وأهدِ الذين لو علِموا الحقّ لاتّبعوه، إنّك بعبادك خبيرًا بصيرًا، تعلم خائنة الأعين وما تُخفي الصّدور وإلى الله تُرجع الأمور،
    ومن أراد العزّة فإنّ العزّة لله جميعًا، ولَسوف تعلمون أصَدَق ناصر محمد اليمانيّ أم كان من الكاذبين؟ اللّهم فأحِقّ القول على المجرمين الذين طغَوا في البلاد فأكثروا فيها الفساد فصُبّ عليهم سَوط عذابٍ إنّك لهم لبِالمِرصاد، ولسوف يعلم الفجّار الكفّار لِمَن عُقبى الدّار.

وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربّ العالمين..
    خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.