الموضوع: آیا نمی‌بینید که در اول ماه جمادی الثانی امسال-۱۴۳۸- هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید در حالی با ماه مقارنه پیدا کرد که ماه به شکل هلال درآمده بود ؟

النتائج 1 إلى 2 من 2
 1. افتراضي آیا نمی‌بینید که در اول ماه جمادی الثانی امسال-۱۴۳۸- هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید در حالی با ماه مقارنه پیدا کرد که ماه به شکل هلال درآمده بود ؟

  الإمام ناصر محمد اليماني
  10 – جمادى الآخرة - 1438 هـ
  09 – 03 – 2017 مـ

  ۱۹ - اسفند - ۱۳۹۵ ه.ش.
  10:08 صباحاً
  __________________


  آیا نمی‌بینید که در اول ماه جمادی الثانی امسال [۱۴۳۸] هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید در حالی با ماه مقارنه پیدا کرد که ماه به شکل هلال درآمده بود ؟

  بسم الله الواحد القهار؛ خداوندی که ذکر-قرآن عظیم- را نازل فرموده است؛ و هرکس از آن روبگرداند؛ بار گناه سنگینی را بردوش خواهد داشت؛ تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {
  كَذَٰلِكَ نَقُصُّ عَلَيْكَ مِنْ أَنبَاءِ مَا قَدْ سَبَقَ ۚ وَقَدْ آتَيْنَاكَ مِن لَّدُنَّا ذِكْرًا ‎﴿٩٩﴾‏ مَّنْ أَعْرَضَ عَنْهُ فَإِنَّهُ يَحْمِلُ يَوْمَ الْقِيَامَةِ وِزْرًا ‎﴿١٠٠﴾‏ خَالِدِينَ فِيهِ ۖ وَسَاءَ لَهُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ حِمْلًا ‎﴿١٠١﴾‏ } صدق الله العظيم [طه]
  تمام آن چه که به اختصار می‌خواهم بگویم این است: خورشید به ماه رسید و هلال قبل از کسوف شمسی متولد شد و خورشید با ماهی مقارنه پیدا کرد که به شکل هلال درآمده بود و بدر کامل از فجر روز شنبه آغاز وتا فجر روز یک‌شنبه و فجر روز دوشنبه ادامه خواهد داشت؛ با این که ماه جمادی الثانی به حساب شما شب سه شنبه آغاز شده است.
  توضیح بیشتر این که شب شنبه به عنوان آغاز ماه جمادی الثانی به حساب می‌اید؛ ولی بدر نبودن صد در صد ماه بعد از غروب آفتاب در روز جمعه وشب شنبه باعث به فتنه افتادنتان نشود؛ چون ماه با فرا رسیدن نماز-صبح- فجر روز شنبه؛ به شکل بدر کامل درخواهد آمد و قبل از آن که در فجر روز شنبه ومیقات نماز صبح؛ در افق غربی غروب کند؛ ماه را به صورت بدر کامل خواهید دید؛ چون هلال ماه جمادی الثانی در این شب متولد شده است و برای همین در موعد نماز صبح و حین غروب کردن ماه؛ بدر کامل آن را مشاهده خواهید کرد. اما شب شانزدهم؛ شب یک‌شنبه است و برای همین خواهید دید ماه در شب دوم بدر در خلال میقات ظل-سپیده دم- تا زمان طلوع خورشید؛ غروب خواهد کرد و محض اطلاع و برای این که همه بدانند اضافه می‌کنیم که هرچقدر به سمت غرب برویم؛ ماه دیرتر غروب می‌کند؛ چون حرکت ماه به سمت شرق است.مهم این است که ماه درشب دوم یعنی شب یکشنبه شانزدهم جمادی الثانی در خلال سپیده دم غروب می‌کند و در برخی از کشورها این غروب تا طلوع آفتاب طول می‌کشد چون هرچه که به سمت غرب-کره زمین- برویم؛ ماه به سمت شرق می‌رود؛ یعنی به سوی مشرق می‌رود و حتما هرچه به سمت غرب برویم؛ غروب ماه بیشتر به تأخیر می‌افتد چون از سمت غرب؛ از شرق جدا می‌شود و علمای مستکبر نجوم از این امر باخبرند و وای بر آنان از عذاب روز عقیم-بی مانند-.
  ای ساکنان ام القری و نواحی مجاور آن؛ از خداوند واحد قهار پروا کرده وبه این حقیقت اعتراف کنید که خورشید واقعاً به ماه رسیده و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه مقارنه پیدا کرده است؛ یعنی هلال جمادی الثانی امسال-۱۴۳۸- شب شنبه متولد شده؛ البته نه در ابتدای شب؛ بلکه در خلال شب شنبه؛ پس به بدر اول ماه جمادی الثانی بنگرید؛ خواهید دید که قبل از غروب ماه در صبح روز شنبه؛ به بدر کامل می‌رسد؛ چون در خلال شب شنبه متولد شده است؛ ما شب شنبه در زمان طلوع ماه؛ آن را به صورت بدر کامل نخواهیم دید؛ بلکه دایره بدر ماه در صبح شنبه و درمیقات نماز صبح وحین غروب کردن؛ کامل خواهد شد. و اما شب بدر دوم؛ شب یک شنبه و بعد از غروب آفتاب روز شنبه؛ ماه به صورت بدر کامل طلوع خواهد کرد و در میقات ظل-سپیده دم- واز زمان آغاز سپیده دم به تدریج غروب خواهد کرد و هرچه به سمت غرب برویم غروبش دیرتر خواهد بود تا این که با طلوع آفتاب؛ ماه غروب کند.
  هشدار ما به بشریت این است که بدانند نشانه ادراک به صورت مکرر رخ می‌دهد؛ یعنی خورشید به ماه می‌رسد و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه مقارنه می‌کند واین تصدیق یکی از اشراط بزرگ ساعت و نشانه تصدیق مهدی منتظر خلیفه خدا در زمین ناصر محمد یمانی است؛ آیا کسی هست قبل ازاین که به علت عبور سیاره عذاب-سقر- شب از روز پیشی گیرد؛ متذکر گردد؟ سیاره‌ای که از سمت جنوب زمین آن چنان ناگهانی طلوع خواهد کرد که همه مجرمان را بهت زده می‌کند ونه راهی برای دور کردن آن دارند و نه به آنان مهلت داده می‌شود. روزی که نمی‌توانند آتش را از جلوی رو یا پشت سر دفع کنند و این روز فتح بزرگ است؛ شب عبور سیاره‌ای که با نام سیاره دهم نیبیرو می‌نامیدش؛ این سیاره عذاب سقر است که در فواصل زمانی به سراغ بشر می‌اید-لواحة للبشر-. یا مگر شما به شب بزرگ‌ترین فتح تاریخ بشر قبل از فرا رسیدن روز قیامت، ایمان ندارید؟؛ شبی که خداوند بنده و خلیفه خود مهدی منتظر ناصر محمد یمانی را بر تمام بشر غالب خواهد کرد و خواهید دانست که خداوند امر خود را کامل می‌گرداند جز خداوند ولی و نصیری نمی‌یابید...
  شاید یکی از کسانی که منکر ظهوروغلبه مهدی منتظر خلیفه خدا بر تمام عالمیان در طی یک شب هستند، بخواهد بگوید:" ناصر محمد یمانی؛ آیا آیه‌ای که در کتاب خدا در مورد فتح بزرگ غیر از فتح مکه آمده را به ما نشان می‌دهی؟" در پاسخ به تمام پرسش‌گران عالم می‌گوییم: آیه‌ای که مربوط به فتح بزرگ است نیازی به تاویل و تفصیل ندارد؛ این ایه، آیه‌ای محکم و بینه از آیات محکم قرآن عظیم در فرموده خداوند تعالی است:
  {
  خُلِقَ الْإِنسَانُ مِنْ عَجَلٍ ۚ سَأُرِيكُمْ آيَاتِي فَلَا تَسْتَعْجِلُونِ ‎﴿٣٧﴾‏ وَيَقُولُونَ مَتَىٰ هَٰذَا الْوَعْدُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ‎﴿٣٨﴾‏ لَوْ يَعْلَمُ الَّذِينَ كَفَرُوا حِينَ لَا يَكُفُّونَ عَن وُجُوهِهِمُ النَّارَ وَلَا عَن ظُهُورِهِمْ وَلَا هُمْ يُنصَرُونَ ‎﴿٣٩﴾‏ بَلْ تَأْتِيهِم بَغْتَةً فَتَبْهَتُهُمْ فَلَا يَسْتَطِيعُونَ رَدَّهَا وَلَا هُمْ يُنظَرُونَ ‎﴿٤٠﴾‏ وَلَقَدِ اسْتُهْزِئَ بِرُسُلٍ مِّن قَبْلِكَ فَحَاقَ بِالَّذِينَ سَخِرُوا مِنْهُم مَّا كَانُوا بِهِ يَسْتَهْزِئُونَ ‎﴿٤١﴾} صدق الله العظيم [الأنبياء].
  و تصدیق فرموده خداوند تعالى:
  {
  وَيَقُولُونَ مَتَىٰ هَٰذَا الْفَتْحُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ‎﴿٢٨﴾‏ قُلْ يَوْمَ الْفَتْحِ لَا يَنفَعُ الَّذِينَ كَفَرُوا إِيمَانُهُمْ وَلَا هُمْ يُنظَرُونَ ‎﴿٢٩﴾‏ فَأَعْرِضْ عَنْهُمْ وَانتَظِرْ إِنَّهُم مُّنتَظِرُونَ ‎﴿٣٠﴾‏} صدق الله العظيم [السجدة]
  چه کسی شما را از عذاب روز عقیم؛ نجات می‌دهد؟ و بدانید این امر قبل از وقوع ساعت-قیامت- است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {
  وَلَا يَزَالُ الَّذِينَ كَفَرُوا فِي مِرْيَةٍ مِّنْهُ حَتَّىٰ تَأْتِيَهُمُ السَّاعَةُ بَغْتَةً أَوْ يَأْتِيَهُمْ عَذَابُ يَوْمٍ عَقِيمٍ ‎﴿٥٥﴾‏} صدق الله العظيم [الحج]
  و بدانید وقوع این عذاب برای مجرمانی که از شیاطین بشر هستند؛ حتمی است؛ آنان که اگر به آنها گفته شود از خدا پروا کنید؛ غرور آنها را به گناه می‌کشاند! و جهنم نصیب آنهاست که بد جای‌گاهی است.
  و بدانید که عذاب روز عقیم؛ چند صد سال قبل از بر پایی قیامت بر اساس ایام شماست. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {
  وَإِن مِّن قَرْيَةٍ إِلَّا نَحْنُ مُهْلِكُوهَا قَبْلَ يَوْمِ الْقِيَامَةِ أَوْ مُعَذِّبُوهَا عَذَابًا شَدِيدًا ۚ كَانَ ذَٰلِكَ فِي الْكِتَابِ مَسْطُورًا ‎﴿٥٨﴾‏} صدق الله العظيم [الإسراء]
  و با این که عذاب روز عقیم در این امت که خداوند مهدی منتظر را در میان آنها برانگیخته است رخ می‌دهد؛ یعنی در زمانی که اختلافات و فتنه طایفی مانند توفانی مسلمانان را در نوردیده و مسلمانان و کافران یک‌سان از آن روگردانند؛ مگر عده کمی از مقربان متأخر این امت و برای همین به تمام آبادی‌های بشری در دور و نزدیک جهان بشارت می‌دهیم که سیاره عذاب سقر و دود آشکار-دخان مبین- که مردم را فراخواهد گرفت در راه است. اما بعد از آن که خداوند بدون این که ظلمی به شما کرده باشد؛ طعم عذاب را به شما چشاند؛ با دعا و تضرع به درگاه خداوند؛ می‌توان آن را دفع کرد؛ پس از رحمت خداوند مأیوس نشوید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {
  فَارْتَقِبْ يَوْمَ تَأْتِي السَّمَاءُ بِدُخَانٍ مُّبِينٍ ‎﴿١٠﴾‏ يَغْشَى النَّاسَ ۖ هَٰذَا عَذَابٌ أَلِيمٌ ‎﴿١١﴾‏ رَّبَّنَا اكْشِفْ عَنَّا الْعَذَابَ إِنَّا مُؤْمِنُونَ ‎﴿١٢﴾‏ أَنَّىٰ لَهُمُ الذِّكْرَىٰ وَقَدْ جَاءَهُمْ رَسُولٌ مُّبِينٌ ‎﴿١٣﴾‏ ثُمَّ تَوَلَّوْا عَنْهُ وَقَالُوا مُعَلَّمٌ مَّجْنُونٌ ‎﴿١٤﴾‏ إِنَّا كَاشِفُو الْعَذَابِ قَلِيلًا ۚ إِنَّكُمْ عَائِدُونَ ‎﴿١٥﴾‏ يَوْمَ نَبْطِشُ الْبَطْشَةَ الْكُبْرَىٰ إِنَّا مُنتَقِمُونَ ‎﴿١٦﴾‏ } صدق الله العظيم [الدخان].
  پس چشم انتظار باشید که من هم با شما منتظرم . پروردگارا ببخش و رحم کن و بین مهدی منتظر و شیاطین بشر به حق گشایش و فتح قرار ده و تو خیر الفاتحینی؛
  . وسلامٌ على المُرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  خليفة الله وعبده المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني.

  اقتباس المشاركة 252018 من موضوع ألا ترون أنّه ولد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال في أوّل شهر جمادى الثانية لعامكم هذا 1438 ؟


  - 1 -
  [ لمتابعة رابط المشاركـــــــــــــة الأصليّة للبيــــــــــــــان ]
  https://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=252003

  الإمام ناصر محمد اليماني
  10 – جمادى الآخرة - 1438 هـ
  09 – 03 – 2017 مـ
  09:05 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  __________________


  ألا ترون أنّه ولد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال في أوّل شهر جمادى الآخرة لعامكم هذا 1438
  ؟


  بسم الله الواحد القهار الذي أنزل الذكر القرآن العظيم، منْ أعرض عنه فقد احتمل وزراً كبيراً. تصديقاً لقول الله تعالى: {كَذَلِكَ نَقُصُّ عَلَيْكَ مِنْ أَنبَاء مَا قَدْ سَبَقَ وَقَدْ آتَيْنَاكَ مِن لَّدُنَّا ذِكْرًا (99) مَنْ أَعْرَضَ عَنْهُ فَإِنَّهُ يَحْمِلُ يَوْمَ الْقِيَامَةِ وِزْرًا (100) خَالِدِينَ فِيهِ وَسَاء لَهُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ حِمْلا (101)} صدق الله العظيم [طه].

  وما أريد قوله بكلّ اختصارٍ: لقد أدركت الشمس القمر وولد الهلال من قبل الكسوف الشمسيّ فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال. واكتمال بدر التمام يبدأ من فجر السبت إلى فجر الأحد إلى فجر الإثنين برغم أنكم لم تبدأوا غرّة جمادى الآخرة إلا ليلة الثلاثاء.

  وللمزيد من التفصيل فإنّ ليلة السبت تعتبر غرّة جمادى الآخرة، ولكن لا يفتنكم عدم رؤية بدر التمام بنسبة مائة في المائة بعد غروب شمس الجمعة ليلة السبت كون القمر لن يصل إلى بدر التمام إلا في ميقات صلاة فجر السبت ترونه بدر التمام قُبيل غروبه بالأفق الغربي فجر السبت في ميقات صلاة الفجر، كون تلك الليلة ولد فيها هلال جمادى الآخرة ولذلك سوف يوافق غروب القمر مكتملاً في ميقات صلاة الفجر، وأمّا ليلة السادس عشر فهي ليلة الأحد ولذلك سوف تجدون القمر البدر الثاني يغرب خلال ميقات الظلّ إلى شروق الشمس، وللعلم؛ بل ويعلم الجميع أنه كلّما اتجهنا غرباً تأخّر القمر في غروبه كون القمر يتحرك شرقاً. والمهم أنّ غروب ليلة البدر الثانية ليلة السادس عشر لشهر جمادى الآخرة ليلة الأحد تجدونه يغرب خلال ميقات الظلّ ويمتد إلى شروق الشمس في بعض الدول كُلّما اتجهنا غرباً كون القمر يتحرك متجهاً شرقاً بمعنى أنه يتحرك نحو الشرق، وحتماً يتأخر في غروبه كلّما اتّجهنا غرباً كونه ينفصل عن الغرب شرقاً، ويعلم بذلك علماء الفلك المُستكبرون فويلهم من عذاب يومٍ عقيمٍ.

  و يا معشر أمّ القرى وما جاورها، فاتقوا الله الواحد القهار واعترفوا بالحقّ بأنه حقّاً أدركت الشمس القمر وولد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال، بمعنى أنّ هلال جمادى الآخرة لعامكم هذا 1438 ولد خلال ليلة السبت وليس في أوّلها بل خلالها، فانظروا لقمر جمادى الآخرة تجدوه يصل إلى دائرة بدر التمام قُبيل غروبه فجر السبت كونه ولد خلال ليلة السبت، ونعم لن تروه بدراً مكتملاً منذ شروقه ليلة السبت بل يصل إلى دائرة بدر التمام فجر السبت ويغرب في ميقات صلاة فجر السبت، وأما ليلة الإبدار الثانية ليلة الأحد فيشرق بدراً كاملاً منذ شروقه بعد غروب شمس السبت ليلة الأحد ويغرب في خلال ميقات الظلّ من بداية الظلّ شيئاً فشيئاً كلما اتّجهنا غرباً إلى شروق الشمس.

  وما نحذّر البشر هو أن يعلموا أنّ آية حدوث الإدراك المتكررة أن تدرك الشمس القمر فيولد الهلال من قبل الكسوف فتجتمع به الشمس وقد هو هلال فذلكم تصديق شرطٍ من أشراط الساعة الكُبر وآية التصديق للمهديّ المنتظَر خليفة الله في الأرض ناصر محمد اليماني، فهل من مُدّكر من قبل أن يسبق الليل النهار بسبب مرور كوكب العذاب سقر من جنوب أرض البشر بغتةً فتبهتهم فلا يستطيعون ردّها ولا هم يٌنظرون؛ المجرمين؟ يوم لا يكفّون عن وجوههم النار ولا عن ظهورهم، ذلكم يوم الفتح الأكبر ليلة مرور ما تسمّونه بالكوكب العاشر نيبيرو، ذلكم كوكب سقر اللوّاحة للبشر من عصرٍ إلى آخر. أم إنكم لا تؤمنون بليلة الفتح الأكبر في تاريخ البشر قبل يوم القيامة؛ ليلةً يُظهر الله فيها عبده وخليفته المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني على كافة البشر؟ ولسوف تعلمون أنّ الله بالغ أمره ولن تجدوا لكم من دون الله ولياً ولا نصيراً.

  ولربّما يودّ أحد المنكرين لظهور المهديّ المنتظَر خليفة الله في ليلةٍ على العالمين أن يقول: "يا ناصر محمد اليماني، ألا تدلّنا في الكتاب على آية الفتح الأكبر غير فتح مكة؟". فمن ثمّ نردّ على السائلين في العالمين ونقول: لا تحتاج آيةُ البشرى بالفتح الأكبر إلى تأويلٍ وتفصيلٍ؛ بل هي آيةٌ محكمةٌ بيّنةٌ في محكم القرآن العظيم في قول الله تعالى: {خُلِقَ الْإِنسَانُ مِنْ عَجَلٍ ۚ سَأُرِيكُمْ آيَاتِي فَلَا تَسْتَعْجِلُونِ (37) وَيَقُولُونَ مَتَىٰ هَٰذَا الْوَعْدُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ (38) لَوْ يَعْلَمُ الَّذِينَ كَفَرُوا حِينَ لَا يَكُفُّونَ عَن وُجُوهِهِمُ النَّارَ وَلَا عَن ظُهُورِهِمْ وَلَا هُمْ يُنصَرُونَ (39) بَلْ تَأْتِيهِم بَغْتَةً فَتَبْهَتُهُمْ فَلَا يَسْتَطِيعُونَ رَدَّهَا وَلَا هُمْ يُنظَرُونَ (40) وَلَقَدِ اسْتُهْزِئَ بِرُسُلٍ مِّن قَبْلِكَ فَحَاقَ بِالَّذِينَ سَخِرُوا مِنْهُم مَّا كَانُوا بِهِ يَسْتَهْزِئُونَ (41)} صدق الله العظيم [الأنبياء].

  وتصديقاً لقول الله تعالى: {وَيَقُولُونَ مَتَىٰ هَٰذَا الْفَتْحُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ (28) قُلْ يَوْمَ الْفَتْحِ لَا يَنفَعُ الَّذِينَ كَفَرُوا إِيمَانُهُمْ وَلَا هُمْ يُنظَرُونَ (29) فَأَعْرِضْ عَنْهُمْ وَانتَظِرْ إِنَّهُم مُّنتَظِرُونَ (30)} صدق الله العظيم [السجدة].

  فمن يجيركم من عذاب يومٍ عقيمٍ؟ واعلموا أنه قبل الساعة. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَلَا يَزَالُ الَّذِينَ كَفَرُوا فِي مِرْيَةٍ مِّنْهُ حَتَّىٰ تَأْتِيَهُمُ السَّاعَةُ بَغْتَةً أَوْ يَأْتِيَهُمْ عَذَابُ يَوْمٍ عَقِيمٍ (55)} صدق الله العظيم [الحج].

  واعلموا أنّ ذلك العذاب حتميٌّ على المُجرمين من شياطين البشر من الذين إذا قيل لأحدهم اتقِ الله أخذته العزّة بالإثم! فحسبه جهنم وبئس المهاد.
  واعلموا أنّ عذاب يومٍ عقيمٍ قبل يوم القيامة بمئات السنين حسب أيامكم. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَإِن مِّن قَرْيَةٍ إِلَّا نَحْنُ مُهْلِكُوهَا قَبْلَ يَوْمِ الْقِيَامَةِ أَوْ مُعَذِّبُوهَا عَذَابًا شَدِيدًا ۚ كَانَ ذَٰلِكَ فِي الْكِتَابِ مَسْطُورًا (58)} صدق الله العظيم [الإسراء].

  وبرغم أنّ عذاب يومٍ عقيمٍ في هذه الأمّة التي منّ الله عليهم ببعث المهديّ المنتظَر فيهم في عصر اختلافهم وفتنة الطائفيّة التي عصفت بالمسلمين فأعرض المُسلمون والكافرون على حدّ سواء إلا قليلاً من المقربين الآخرين في هذه الأمّة، ولذلك نبشّر كُلّ قُرى البشر في البوادي والحضر بحجارةٍ من عذاب كوكب سقر ودُخانٍ مبينٍ يغشى الناس؛ هذا عذابٌ أليمٌ. ولكن بالدّعاء والتضرع إلى الله يكشف العذاب عنكم بعد أن مسّكم منه ما أذاقكم الله من غير ظلمٍ، فلا تيأسوا من رحمة الله. تصديقاً لقول الله تعالى: {فَارْتَقِبْ يَوْمَ تَأْتِي السَّمَاءُ بِدُخَانٍ مُّبِينٍ (10) يَغْشَى النَّاسَ ۖ هَٰذَا عَذَابٌ أَلِيمٌ (11) رَّبَّنَا اكْشِفْ عَنَّا الْعَذَابَ إِنَّا مُؤْمِنُونَ (12) أَنَّىٰ لَهُمُ الذِّكْرَىٰ وَقَدْ جَاءَهُمْ رَسُولٌ مُّبِينٌ (13) ثُمَّ تَوَلَّوْا عَنْهُ وَقَالُوا مُعَلَّمٌ مَّجْنُونٌ (14) إِنَّا كَاشِفُو الْعَذَابِ قَلِيلًا ۚ إِنَّكُمْ عَائِدُونَ (15) يَوْمَ نَبْطِشُ الْبَطْشَةَ الْكُبْرَىٰ إِنَّا مُنتَقِمُونَ (16)} صدق الله العظيم [الدخان].

  فارتقبوا إني معكم رقيبٌ، ربّ اغفر وارحم، وافتح بالحقّ بين المهديّ المنتظَر وشياطين البشر، وأنت خير الفاتحين. وسلامٌ على المُرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

  خليفة الله وعبده المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني.
  _______________

  اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..


 2. افتراضي حق برای کسی که قلب هوشیاری داشته باشد یا گوش فرا دهد و توجه کامل کند و گواهی دهد آشکار شد ، و ما به اذن خداوند عزیز و حمید؛ بیش از اینها نزد خود داریم ..

  - 2 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  13 – جمادى الآخرة - 1438 هـ
  12 – 03 – 2017 مـ

  ۲۲ - اسفند - ۱۳۹۵ ه.ش.
  11:21 صبح
  __________________


  حق برای کسی که قلب هوشیاری داشته باشد یا گوش فرا دهد و توجه کامل کند و گواهی دهد آشکار شد ، و ما به اذن خداوند عزیز و حمید؛ بیش از اینها نزد خود داریم ..

  بسم الله الواحد القهّار ؛ خداوندی که جنیان را از شراره آتش و انسان را از گل سفال‌گون آفرید؛ و صلوات و سلام بر نبيّ مختار و رسولان ذکر پیش از او در هر عصر و دوران....

  انصار پیشگام برگزیده در نقاط مختلف عالم؛ ای حق‌جویان و بازدیدکنندگان میز گفتگوی جهانی مهدی منتظر ناصر محمد قبل از ظهور؛ به حق
  بر خود و اممتتان شاهد باشید؛ و شاهد بودن خداوند کافی است که نشانه‌ی ادراک نذیری است برای بشر . به خداوند بزرگ قسم که دانشمندان نجوم زمانی اقدام به تصویر برداری از هلال اول ماه می کنند که هلال در حالت ادراک بوده و خورشید در سمت شرق آن قرار داشت و برای همین گمان کردند هلال ماه قدیم است؛ در حالی که آن هلال؛ هلال ماه جدیدی بود و آنها از این امر باخبرند؛ چون نادان و جاهل نیستند؛ علمای فیزیک نجومی نادان نیستند و می‌دانستند که هلال ماه متولد شده در حالی که خورشید در شرق آن مستقراست؛ یعنی هلال ماه قبل از اقتران متولد شده است. من در کتاب-خداوند- تنها یک اقتران می‌شناسم که نام آن "العرجون قدیم" است ؛ یعنی کره ماه به نقطه آغاز مراحل اهله‌ی بازگشته ودر محاق قرار می‌گیرد. در این حالت برای دقایق معدودی چهره کره ماه تاریک است وسپس از سمت شرق از خورشید دور شده و آن را پشت سر می‌گذارد، در حالی که خورشید در افق بالاتر ( دورتر ) و کره ماه در افق پایین‌تر ( نزدیکتر ) قرار دارد؛ ولی در اول ماه؛ آن را پشت سر می‌گذارد چون از سمت شرق از خورشید جدا می‌شود و خورشید در سمت غرب کره ماه قرار می گیرد. این امر از زمانی که خداوند آسمان‌ها و زمین را آفریده به همین منوال بوده است؛ ولی وقتی در اول ماه؛ کره ماه به دنبال خورشید باشد؛ علت آن تولد هلال قبل از کسوف یا اقتران است.
  به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم؛ دانشمندان نجوم دیده‌اند هلال و کسوف با هم رخ داده‌ است؛ یعنی ماه زمانی با خورشید مقارنه کرده که به صورت هلال درآمده است. این نشانه تصدیق از پروردگارم است؛ همان گونه که در رؤیای حق به من فرمان داد که بگویم:
  [ ای مردم؛ خورشید به ماه رسیده-ادراک- و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید در حالی با ماه اقتران پیدا کرده که ماه به شکل هلال در آمده است]

  این نشانه باید از نظر علمی غیر ممکن باشد؛ و دانشمندان نجوم از این امر آگاهند؛ ولی غیرممکن؛ ممکن شده و رخ داده و هلال قبل از کسوف متولد گردیده و برای همین خورشید با هلال ماه اقتران پیدا کرده است. ممکن است یکی از عامه مردم یا علمای دینی مسلمین بخواهد سؤال کند:" ناصر محمد یمانی؛ از کجا بدانیم خورشید به ماه رسیده-ادراک- و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اقتران پیدا کرده است؟"امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسخ می‌گوید:" حقیقت ادراک در نیمه‌ی ماه برایتان روشن می‌شود و می‌بینید بدر ماه برخلاف حالت معمول و به جای این که بعد از فرا رسیدن شب نیمه ماه-بر اساس اولین رویت هلال توسط هرکشوری که باشد- کامل شود؛ قبل ازفرا رسیدن شب نیمه‌ی ماه؛ کامل می‌شود. اما در اول جمادی الآخر امسال-۱۴۳۸- ادراک اکبر رخ داد و برای همین دایره ماه در صبح روز شنبه کامل شد و این بدر کامل- از لحظه کامل شدن بدر- ۴۸ ساعت طول می‌کشد.

  برای مثال؛ ماه جمادی الآخر قبل ازآن که صبح شنبه غروب کند؛ به شکل بدر کامل درمی‌آید و بدر ادامه داشته و تا صبح یک‌شنبه هم کامل است؛ چون شب‌های بدراز لحظه کامل شدن بدر؛ ۴۸ ساعت طول می‌کشد؛ یعنی از فجر شنبه تا فجر یک‌شنبه می‌شود ۲۴ ساعت و از فجر یک‌شنبه تا فجر دوشنبه ۲۴ ساعت دوم است. ما در بیان قبلی دامی نهاده و گفتیم بدر کامل از فجر شنبه تا فجر یکذشنبه و سپس فجر دوشنبه ادامه می‌یابد؛ شاید باعث شود یکی از دانشمندان نجوم یا علمای دین شتابان به سراغمان بیاید و بگوید:" ناصر محمد؛ مگر تو در تمام بیاناتت فتوا نداده بودی که که شب‌های بدر دو شب هستند؛ چرا حال سه شب شد؟"و ما در برابر او به حق حجت می‌آوریم که: من فتوا ندادم که شب‌های بدر ماه جمادی الآخر بیش از ۴۸ ساعت خواهد بود؛ ازفجر شنبه تا فجر یک شنبه ۲۴ ساعت و از فجر یکذشنبه تا فجر دوشنبه هم ۲۴ ساعت است؛ به این ترتیب بدرکامل ۴۸ ساعت طول می‌کشد و سپس با چشم غیر مسلح می‌توان ناقص شدن بدر را دید.
  در هر صورت آن چه که می خواهیم بگوییم این است که: بر اساس اطلاعات من و بر اساس اخبار مربوط به رؤیت هلال؛ مگردولت‌های عالم جمادی الآخر را از شب سه شنبه آغاز نکردند؟ سؤالی که مطرح می‌شود این است که چطور در جمادی الآخر؛ ماه شب شنبه بدر کامل شد؟ شنبه کجا و سه شنبه کجا!! یعنی در حالی که تنها یازده شب از آغاز جمادی الآخر می‌گذشت و در زمان ورود به شب دوازدهم؛ بدر ماه صبح شنبه کامل شد. یا علمای نجوم قبل از آن که شب از روز پیشی گیرد و به علت طلوع خورشید از غرب؛شرق غرب شود و غرب شرق در برابرمردم اعتراف کنند که اختلال کیهانی رخ داده و خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده است... همانا که نشانه ادراک، هشدار به انسان‌هاست و وقتی ماه قبل از شب پانزدهم کامل می‌شود برای آنان روشن می‌گردد که اول آن ماه ادراک رخ داده است. اما این بار بدر ماه جمادی الآخر شب شنبه و در زمان فجر که شب دوازدهم جمادی الآخر- براساس ثبوت رؤیت هلال امسال یعنی جمادی الآخر ۱۴۳۸-می‌شود؛ کامل شد و درحالی که تنها یازده روز از آغازماه می‌گذشت و درخلال شب دوازدهم؛ اولین شب بدرکامل جمادی الآخر فرا رسید. علمای نجوم یا باید به این امر اقرار کنند ویا باید برای این حادثه تفسیرعلمی قانع کننده‌ای بیاورند که عقل و منطق آن را بپذیرد. و اگر چنین نکنند که نمی‌توانند- مگر این که شتر بتواند از سوراخ سوزن بگذرد!- راهی جزاین ندارند که به حق آمده از نزد پروردگارشان اعتراف کرده و بگویند به حق هلال قبل از کسوف تشکیل شده و خورشید با هلال ماه اقتران پیدا کرده است و راز بدر زودهنگام-قبل فرا رسیدن نیمه‌ی ماه- در این نهفته است. نشانه‌ ادراک -رسیدن خورشید به ماه-؛ هشدار به مردم است؛ قبل از ان که شب از روز پیشی گیرد ودر عالم واقعیات؛ حقیقت برای همگان روشن شد. وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

  این تصویر از درعا در سوریه و توسط برادرمان اسماعیل ابوالبراء از بدر ماه تهیه شده و ماه در زمان سپیده دم در ساعت ۵ و ۵۰ دقیقه صبح یک‌شنبه؛ سیزدهم جمادی الآخر امسال ۱۴۳۸ غروب کرده است؛ با این که این وقت غروب ماه در شب شانزدهم است همان طور که در واقعیت این را به تکرار شاهد بودید
  و ما هم چنان منتظر شهادت حق شاهدان هستیم تا چیزی بر ذمه و گردن‌شان نباشد.

  اقتباس المشاركة 252285 من موضوع ألا ترون أنّه ولد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال في أوّل شهر جمادى الثانية لعامكم هذا 1438 ؟


  - 2 -
  [ لمتابعة رابط المشاركـــــــــــــة الأصليّة للبيــــــــــــــان ]
  https://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=252283

  الإمام ناصر محمد اليماني
  13 – جمادى الآخرة - 1438 هـ
  12 – 03 – 2017 مـ
  11:21 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  __________________  وحصحص الحقّ لمن كان له قلبٌ أو ألقى السمع وهو شهيدٌ، ولدينا المزيد بإذن الله العزيز الحميد
  ..


  بسم الله الواحد القهّار الذي خلق الجانّ من مارجٍ من نارٍ وخلق الإنسان من صلصالٍ كالفخار، والصلاة والسلام على النبيّ المختار ومن قبله رُسل الذّكر في كلّ عصرٍ..

  ويا معشر الأنصار السابقين الأخيار في مختلف الأقطار، ويا معشر الباحثين عن الحقّ من الزوّار لطاولة الحوار العالميّة للمهديّ المنتظَر ناصر محمد من قبل الظهور، كونوا شهداء بالحقّ على أنفسكم وعلى أمّتكم وكفى بالله شهيداً أنّ آية الإدراك نذيرٌ للبشر. وأقسم بالله العظيم أنّ علماء الفلك صاروا يصوّرون هلال أوّل الشهر بالفجر وهو في حالة إدراكٍ والشمس إلى الشرق منه ويظنّون أنه هلال الشهر القديم؛ بل هو هلال الشهر الجديد وهم يعلمون، كونهم ليسوا بجاهلين؛ أي علماء الفلك الفيزيائيون؛ بل قد علموا أنه يولد والشمس إلى الشرق منه، بمعنى أنه ولد من قبل الاقتران، ولا أعلم إلا باقترانٍ واحدٍ في الكتاب ويسمى بالعرجون القديم فيعود القمر إلى نقطة المحاق من قبل فجر الأهلّة بالشهر فيكون محاقاً مظلماً وجهُ القمر لدقائق معدودةٍ ثم يبدأ بالانفصال عن الشمس شرقاً تاركاً الشمسَ وراءه بالأفق العلوي والقمر بالأفق السفلي ولكنه يتقدمها في أوّل الشهر كونه ينفصل عن الشمس شرقاً والشمس تكون إلى الغرب منه منذ أن خلق الله السماوات والأرض ولكن حين يتلو القمرُ الشمسَ في غرّة الشهر ذلك كونه يولد الهلال من قبل الكسوف أو الاقتران.

  ألا والله الذي لا إله غيره إنّ علماء الفلك قد شاهدوا هلالاً وكسوفاً في آنٍ واحدٍ مجتمعين، بمعنى أنّ القمر اجتمع بالشمس وقد هو هلال، وتلك هي آية التصديق من الربّ على الواقع الحقيقي كما أمرني ربي في الرؤيا الحقّ أن أقول:
  [[ يا معشر البشر لقد أدركت الشمس القمر فولد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال ]]

  ولا بدّ أن تكون هذه الآية مستحيلةً علميّاً ويعلم بذلك علماء الفلك، ولكنه حدث المستحيل فولد الهلال من قبل الكسوف ولذلك اجتمعت به الشمس وقد هو هلال. وربّما يودّ أحد عامة الناس أو علماء المسلمين في الدين أن يقول: "يا ناصر محمد اليماني، وما يدرينا أنّ الشمس أدركت القمر فولد الهلال من قبل الكسوف الشمسي فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال؟". فمن ثمّ يقيم الحجّة الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني وأقول: يتبيّن لكم حقيقة الإدراك في ليلة النصف من الشهر فتجدون أنّ دائرة وجه القمر وصلت إلى بدر التمام قبل بلوغ الشهر إلى ليلة النصف المعتادة أنّ القمر البدر يكتمل فيها على حسب أوّل رؤيته في دول البشر، ولكنه حدث في شهر جمادى الآخرة لعامكم هذا 1438 إدراكٌ من النوع الأكبر ولذلك بلغ البدر التمام اكتمال دائرته فجر السبت ويستمر بدر التمام 48 ساعة من لحظة اكتمال بدر التمام.

  وعلى سبيل المثال وصل قمر جمادى الآخرة إلى اكتمال بدر التمام نسبة مائة بالمائة قُبيل غروبه فجر ليلة السبت، ويستمر القمر البدر إلى فجر الأحد كذلك بدراً مكتملاً، وكذلك إلى فجر الإثنين كذلك بدراً مكتملاً، كون ليالي البدر ثمانية وأربعين ساعةً من لحظة بلوغ القمر إلى بدر التمام، فمن فجر السبت إلى فجر الأحد 24 ساعة، ومن فجر الأحد إلى فجر الإثنين 24 ساعة. وقد وضعنا فخاً في البيان السابق حين قلنا ويستمر بدر التمام من فجر السبت إلى فجر الأحد إلى فجر الإثنين وذلك لعله يهرع إلينا أحد علماء الفلك أو الدين فيقول: "يا ناصر محمد ألم تفتي في كافة بياناتك أنّ ليالي البدر ليلتان، فلماذا أصبحت ليالي الإبدار ثلاث؟". فمن ثمّ نقيم عليه الحجّة بالحقّ وأقول: لم نفتِ بأنّ استمرار البدر لشهر جمادى الآخرة بأكثر من 48 ساعة لا غير فمن فجر السبت إلى فجر الأحد 24 ساعة ومن فجر الأحد إلى فجر الإثنين 24 ساعة فأصبح استمرار بدر التمام 48 ساعة ثم يبدأ بالتناقص ظاهراً للعيان بالعين المجردة.

  وعلى كل حال ما نريد قوله: ألم تبدأ دولُ العالم غرّةَ جمادى الآخرة بليلة الثلاثاء؛ جميعهم حسب علمي في أخبار ثبوت الهلال؟ والسؤال الذي يطرح نفسه هو: لماذا وصل قمر جمادى الآخرة إلى بدر التمام فجر ليلة السبت؟ فأين السبت من الثلاثاء!! بمعنى أنه لم ينقضِ من غرّة الشهر لجمادى الآخرة إلا إحدى عشرة ليلة فدخلت ليلة الثاني عشر فاكتمل بدر التمام ليلة السبت بالفجر. فإمّا أن يعترف علماء الفلك للبشر بالخلل الكونيّ بأنّ الشمس أدركت القمر من قبل أن يسبق الليل النهار فيصير الشرق غرباً والغرب شرقاً بسبب طلوع الشمس من مغربها فإنما آية الإدراك نذيراً للبشر فيتبيّن لهم حقيقة الإدراك في أوّل الشهر نظراً لوصول القمر إلى أول ليالي بدر التمام قبل ليلة الخامس عشر، ولكن هذه المرة اكتمل بدر جمادى الآخرة ليلة السبت بالفجر وهي ليلة الثاني عشر من جمادى الآخرة حسب ثبوت رؤية هلال جمادى الآخرة لعامكم هذا 1438 فلم تنقضِ إلا إحدى عشرة ليلة فجاءت ليلة الإبدار الأولى خلال ليلة الثاني عشر من شهر جمادى الآخرة. فإمّا أن تقنعوا الناس بتفسيرٍ علميٍّ مقنعٍ للعقل والمنطق، وإن لم تفعلوا ولن تفعلوا فلا تستطيعوا حتى يلج الجمل في سم الخياط إلا أن تعترفوا بالحقّ من ربّكم أنه لا بدّ أنه حقاً ولد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال، وفي ذلك سرّ الإبدار المبكر قبل ليلة النصف من الشهر، وتلك آيةٌ نذيرةٌ للبشر أن تدرك الشمس القمر من قبل أن يسبق الليل النهار، وحصحص الحقّ للجميع على الواقع الحقيقي. اللهم قد بلغت اللهم فاشهد، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  ___________


  وهذه الصورة من درعا / سوريا لأخينا اسماعيل ابوالبراء للقمر البدر وهو يغرب بوقت الظل الساعة 5.50 صباحاً، فجر الأحد الثالث عشر جمادى الآخرة لعامكم هذا 1438 برغم أنّ ذلك غروب ميقات ليلة السادس عشر كما تعودتم على ذلك على الواقع الحقيقي، ولا نزال ننتظر الشهادات بالحقّ براءةً لذمم الشاهدين.

  اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..المواضيع المتشابهه
 1. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 05-07-2020, 07:38 PM
 2. مشاركات: 92
  آخر مشاركة: 07-09-2017, 06:40 PM
 3. مشاركات: 1
  آخر مشاركة: 23-08-2017, 09:56 AM
 4. أدركت الشمس القمر الإدراك الأكبر في هلال ذي الحجّة لعامكم هذا 1438 فولد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلالاً..
  بواسطة الإمام ناصر محمد اليماني في المنتدى ۞ موسوعة بيانات الإمام المهدي المنتظر ۞
  مشاركات: 1
  آخر مشاركة: 23-08-2017, 05:18 AM
 5. مشاركات: 1
  آخر مشاركة: 31-05-2016, 06:17 PM
ضوابط المشاركة
 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •